Alexander Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
11.66 | SB | Vivette Green | 3rd | Prelims H1 | Complete Results |
12.17 | Vivette Green | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
24.24 | Vivette Green | 2nd | Prelims H1 | Complete Results | |
24.77 | Vivette Green | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
24.89 | SB | Nijah Roberson | 9th | Prelims H2 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:17.73 | Brenda Ayuk | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
2:18.55 | Brenda Ayuk | 2nd | Prelims H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
6:09.87 | Bailey Brackin | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
12:25.68 | Cynthia Lopez-Jordan | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
12:51.16 | Alexandria Stevens | 15th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
14.99 | w SB | Monica Davis | 2nd | Prelims H2 | Complete Results |
15.57 | Monica Davis | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
47.04 | SB | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
47.20 | Relay Team | 1st | Prelims H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:54.49 | Relay Team | 1st | Prelims H1 | Complete Results | |
3:57.31 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-2 | SB | Mackenzie Tanner | 9th | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
15-7.5 | Juwayriah Crumbley | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
8-6 | Ashton Smallwood | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
114-11 | SB | Chanice Campbell | 6th | Finals H1 | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
800 Meter Run | |||||
1:55.46 | Tyler Whorton | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
1:56.09 | Tyler Whorton | 3rd | Prelims H1 | Complete Results | |
1:57.82 | Koi Williams | 8th | Prelims H2 | Complete Results | |
2:00.16 | Koi Williams | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
4:17.79 | Braeden Collins | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4:30.26 | Tyler Whorton | 14th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
9:22.59 | Braeden Collins | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
9:50.37 | Austin Muse | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
14.41 | Daetrich Harrington | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
14.54 | Daetrich Harrington | 1st | Prelims H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
40.90 | Trayzel Jureidini-Wyche | 11th | Prelims H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
23-0 | SB | Justin Hall | 5th | Finals H1 | Complete Results |
20-2 | Gabe Brown | 14th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
45-8 | Gabe Brown | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
12-0 | Mack Dickie | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
152-8 | Trayzel Jureidini-Wyche | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
135-0 | Dahwon Bracero | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
46-4 | Chris Hand | 6th | Finals H1 | Complete Results |