Big Mouth Signs/Shuma Sports Archer Invitational 2021

Lawrenceville, GA

Athlete Entries


Varsity Boys 1,600 Meter Run 39 entries

Athlete Seed Team
Teklemariam, Semon 4:57.93 Shiloh High School
Butcher, Ben 4:30.72 Dacula
Taylor, Nate 4:59.42 Grayson High School
Little, Lance 5:16.04 Stockbridge High School
Jackson, Jamonta 5:21.83 Grayson High School
Cain, Jaden 5:39.65 Newton
Bunch, John 5:22.58 Wheeler High School
George, Kenton 4:46.69 Newton
Rodriguez, Sebasthian 4:28.14 Archer HS
Anderson, Tavian 4:36.0 Denmark High School
Elmiger, Marlowe Wheeler High School
Alsobrook, Addison 4:59.00h Greater Atlanta Christian
Sutin, Julian 5:24.53 Dunwoody
Schmuckal, Devin 4:57.30 South Forsyth High School
Kochuparambil, Karthik 4:18.75 Denmark High School
Bocko, Cooper 4:29.85 Lambert HS
Bergey, Ben 4:29.60 South Forsyth High School
Becerra, Jorge 5:12.09 Mountain View HS
Balch, Tucker 4:58.87 Peachtree Ridge High School
Salgado, Andy 4:41.74 Shiloh High School
Susanto, Aldi 4:48.00 Peachtree Ridge High School
Squires, Hayden 4:43.60 Dacula
Simmons, Cameron 5:12.88 Stockbridge High School
Johnson, Ian 5:14.31 Grayson High School
Colon, Omar 5:49.30 Newton
Tate, Matthew 5:15.10 Wheeler High School
Harsh, Colton 4:58.00h Greater Atlanta Christian
Kirshenbaum, Alon 5:29.17 Dunwoody
Ferguson, Miles 4:43.25 Archer HS
Anderson, Xavier 4:36.00h Denmark High School
Warner, Noah 5:05.00h Greater Atlanta Christian
Bekele, Lucas 4:47.79 Lambert HS
Verska, Nate 4:28.21 South Forsyth High School
Taylor, Skylar 4:33.51 Archer HS
Lasey, Marcus 4:51.28 Mountain View HS
Miller, Matthew 4:42.03 Lambert HS
Pickens, Jack 5:30 Mountain View HS
Dyer, Cannon 5:00.34 Peachtree Ridge High School
Solomon, Nathan 4:33.41 Shiloh High School
Back to Top

Varsity Boys 100 Meter Dash 39 entries

Athlete Seed Team
Alexander, Chad 11.56 Archer HS
Zhao, Daniel 12.20 Lambert HS
Campbell, Schmari 11.38 Archer HS
Manderson, Khaleel Wheeler High School
Williams, Donovan 11.09 Dacula
Brown, Jaylen 11.22 Dacula
Oppong, Kelvin 11.09 Grayson High School
Sheppard III, Anthony 11.00 Shiloh High School
Watson, Devyn 11.79 Newton
Layton, Michael 11.40 Stockbridge High School
Plunkett, Zavion 11.84 Grayson High School
Scott, Jaden 11.25 Stockbridge High School
DeCarlo, Austin 12.56 Denmark High School
Uqdah, Idris Newton
McKency, Dorien 11.97 Dunwoody
Nelson, Chris 11.04 South Forsyth High School
Jones, Eric 11.5 Mountain View HS
Knight, Aidan 11.41 Peachtree Ridge High School
Bridges, Evan 12.42 South Forsyth High School
Cheek, AJ 11.8 Mountain View HS
Pasonski, Nick 11.81 Lambert HS
Alexander, Justin 12.05 Peachtree Ridge High School
Scott, Curtis 11.35 Archer HS
Harrison, James 11.92 Lambert HS
Wilson, Jordan Wheeler High School
Sanders, Tysaan 12.63 Berkmar High School
O' Riley, Ronald 11.62 Dacula
Reaves, Matthew 11.68 Shiloh High School
Elder, Dylan 11.60 Grayson High School
Pollock, Brice 12.27 Shiloh High School
Jimeson, Tahj Newton
Keith Jr., Quinton 11.26 Stockbridge High School
Chennam, Sahas 11.84 Denmark High School
Tate, Alexander 10.86 Dunwoody
Ojarikre, Che 11.51 Denmark High School
Standard, Tyson Dunwoody
Green, Tre'Von 11.96 South Forsyth High School
Jackson, Anthony 11.66 Mountain View HS
Washington , Davan 11.55 Peachtree Ridge High School
Back to Top

Varsity Boys 110 Meter Hurdles 22 entries

Athlete Seed Team
Williams, Ladon 18.02 Dunwoody
Neubert, Brendan 15.49 South Forsyth High School
Ailster, Myles 16.13 Archer HS
Schneider, Drew 18.34 South Forsyth High School
Wantuadi, MJ Mountain View HS
Benjamin, George 15.10 Shiloh High School
Kelly, Noah 17.99 Stockbridge High School
Pollard, Ja'n 19.05 Newton
Atkeison, Charles 20.26 Denmark High School
Willis, Nijay 15.23 Newton
McNair, Aaron 17.70 Archer HS
Patterson, Shaun 17.31 Archer HS
Zywicki, Blake 18.79 Lambert HS
Heo, Nathan 18.55 South Forsyth High School
Battle, Terell Mountain View HS
Barker, Eric 17.62 Shiloh High School
Hassan, Zaid Shiloh High School
Jones, Nathan 20.11 Stockbridge High School
Grissom, Trey 21.28 Stockbridge High School
Wilson, Marcus 16.18 Greater Atlanta Christian
avery, josiah 16.58 Newton
Wichman, Jack Dunwoody
Back to Top

Varsity Boys 200 Meter Dash 43 entries

Athlete Seed Team
Eisenmesser, Jacob 26.15 Dunwoody
Nelson, Chris 22.70 South Forsyth High School
Jackson, Anthony 23.6 Mountain View HS
Fisher, Kyle 23.85 Peachtree Ridge High School
Cartledge, Khaiel 25.61 South Forsyth High School
Jones, Eric 23.12 Mountain View HS
Zhao, Daniel 24.55 Lambert HS
Knight, Aidan 23.06 Peachtree Ridge High School
Benjamin, Shaun Berkmar High School
Spearman, Andrew 22.33 Archer HS
Gardner, Andrew 25.36 Lambert HS
Manderson, Khaleel 25.30 Wheeler High School
Brown, Jaylen 22.74 Dacula
Sheppard III, Anthony 23.38 Shiloh High School
Elder, Dylan 23.67 Grayson High School
Scott, Joshua 22.81 Shiloh High School
Harris, Marquice 23.91 Stockbridge High School
Harris, Mason 22.82 Denmark High School
Gordon, Jahson Newton
Tate, Alexander 21.93 Dunwoody
Arguello, Juan Denmark High School
Roberts, Jordan 24.77 Greater Atlanta Christian
Phillips, Charles 24.90h Greater Atlanta Christian
Nelson, Josh 22.96 South Forsyth High School
Carter, Methias 22.51 Mountain View HS
Washington , Davan 23.81 Peachtree Ridge High School
Anderson, Ayden 22.43 Archer HS
Harrison, James 23.49 Lambert HS
Wilson, Jordan 26.54 Wheeler High School
Scott, Curtis 22.98 Archer HS
Isom, Amun Wheeler High School
Williams, Donovan 23.64 Dacula
E'Mond, Pittman 24.44 Dacula
Thomas, James 22.25 Grayson High School
Curenton, Mikai 22.59 Shiloh High School
Keith Jr., Quinton 23.12 Stockbridge High School
Bowman, Elijah Newton
Johnson, Zamarion 23.14 Grayson High School
Scott, Jaden 23.41 Stockbridge High School
Ojarikre, Che 23.8 Denmark High School
Clarke, Almar Newton
Dybdahl, Nathan 25.00h Greater Atlanta Christian
McKency, Dorien 23.52 Dunwoody
Back to Top

Varsity Boys 3,200 Meter Run 32 entries

Athlete Seed Team
Goode, Ryan 11:31.80 Peachtree Ridge High School
Teklemariam, Semon 11:07.66 Shiloh High School
Butcher, Ben 9:46.36 Dacula
Little, Kyle 12:30.00 Stockbridge High School
Gonzalez, Gustavo 12:17.27 Grayson High School
Philips, Areece Newton
Taylor, Skylar 9:43.66 Archer HS
Tate, Matthew 11:11.64 Wheeler High School
Westrick, Mark 11:01.98 Dunwoody
Ferguson, Miles 10:14.93 Archer HS
Dongari, Chinmay 9:58.00h Denmark High School
Kim, Tucker 9:56.95 Lambert HS
Zorko, Adam 10:30 South Forsyth High School
Pickens, Jack 12:20 Mountain View HS
Latimer, Reid 10:17.89 Lambert HS
Armstrong, Henry 11:27.75 Peachtree Ridge High School
Solomon, Nathan 10:12.10 Shiloh High School
Susanto, Aldi 10:43.12 Peachtree Ridge High School
Wilson, Tristan 12:43.37 Shiloh High School
Blomgren, Daniel 11:00.57 Dacula
Simmons, Cameron 11:38.09 Stockbridge High School
Taylor, Nate 10:57.86 Grayson High School
Brown, Owynn 12:19.05 Grayson High School
Cain, Jaden Newton
Bunch, John 11:35.43 Wheeler High School
Kirshenbaum, Alon 12:23.37 Dunwoody
Rodriguez, Sebasthian 9:43.45 Archer HS
Ashley, Ethan 9:48.66 Denmark High School
Mendonca, Michael 10:40 Dunwoody
Wilusz, Chris 11:16.07 South Forsyth High School
Patel, Kushan 10:24.44 Lambert HS
Pettacini, Gabe 12:36.51 Mountain View HS
Back to Top

Varsity Boys 300 Meter Hurdles 33 entries

Athlete Seed Team
Robbins, Maleek 47.34 Newton
Williams, Ladon 45.05 Dunwoody
Merder, Jake 46.52 Lambert HS
Patterson, Shaun 43.99 Archer HS
Walsh, Daniel 50.27 Lambert HS
Heo, Nathan 47.58 South Forsyth High School
Wantuadi, MJ 48.7 Mountain View HS
Van, Ryan 50.51 Peachtree Ridge High School
Binitie, EJ 46.79 Dacula
Williams, Percy 45.82 Dacula
Thomas, Patrez 39.29 Shiloh High School
Hassan, Zaid 47.79 Shiloh High School
Jones, Nathan 51.17 Stockbridge High School
Wilson, Marcus 41.77 Greater Atlanta Christian
Caswell, Malik 52.43 Stockbridge High School
McGrady, Caden 45.09 Wheeler High School
Davis, Turner 53.27 Denmark High School
Wichman, Jack 49.98 Dunwoody
Willis, Nijay Newton
McNair, Aaron 45.94 Archer HS
Bateman, Zane 47.91 Dunwoody
Zywicki, Blake 46.54 Lambert HS
Neubert, Brendan 42.68 South Forsyth High School
Ailster, Myles 42.82 Archer HS
Battle, Terell 45.5 Mountain View HS
McGee, Monty 47.00 Mountain View HS
Chung, Winston 45.56 Peachtree Ridge High School
Dancey - Gray, Keith 48.46 Dacula
Barker, Eric 44.32 Shiloh High School
Elder, Christian 43.15 Grayson High School
Kelly, Noah 45.60 Stockbridge High School
Atkeison, Charles 48.00 Denmark High School
avery, josiah 44.79 Newton
Back to Top

Varsity Boys 400 Meter Dash 38 entries

Athlete Seed Team
Dyer, Sean 54.95 Grayson High School
Marshall, Everett 55.71 Stockbridge High School
Jamched, Vishaal Denmark High School
Clarke, Almar 59.25 Newton
Dybdahl, Nathan 55.00h Greater Atlanta Christian
Phillips, Charles 54.50h Greater Atlanta Christian
Gullo, Samuel 53.70 South Forsyth High School
Davis, Zyon 53.8 Mountain View HS
McBride, Caleb 56.29 Peachtree Ridge High School
Anderson, Ayden 51.47 Archer HS
Caballero, Carlos 50.81 Lambert HS
McGrady, Caden 54.79 Wheeler High School
Taylor, Tristan 51.35 Archer HS
Isom, Amun Wheeler High School
O' Riley, Ronald 55.88 Dacula
Williams, Percy 53.23 Dacula
Elder, Christian 51.95 Grayson High School
Curenton, Mikai 51.75 Shiloh High School
Shaw, Akari 54.03 Stockbridge High School
Schile, Coolie Newton
Harris, Marquice 53.68 Stockbridge High School
Scott, Colin 55.68 Denmark High School
Gordon, Jahson Newton
Spada, Brayden 54.48 Denmark High School
Roberts, Jordan 53.92 Greater Atlanta Christian
Nelson, Josh 51.8 South Forsyth High School
Carter, Methias 48.7 Mountain View HS
Pham, Ethan Peachtree Ridge High School
Weems, Eli 55.85 South Forsyth High School
Avery, Jaeden 53.6 Mountain View HS
Merder, Jake 57.25 Lambert HS
Spearman, Andrew 48.53 Archer HS
Gardner, Neil 59.29 Lambert HS
Clark, Devin 51.07 Wheeler High School
Binitie, EJ 55.08 Dacula
Thomas, Patrez 50.55 Shiloh High School
Pugh, Kody 51.08 Grayson High School
Scott, Joshua 50.68 Shiloh High School
Back to Top

Varsity Boys 4x100 Meter Relay 19 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 43.81 Dacula
Relay Team B 45.05 Shiloh High School
Relay Team B 44.35 Grayson High School
Relay Team B 44.91 Stockbridge High School
Relay Team B 46.75 Denmark High School
Relay Team A 45.88 Dunwoody
Relay Team A 44.66 Peachtree Ridge High School
Relay Team A 42.50 Archer HS
Relay Team A 43.00h Mountain View HS
Relay Team B 47.50h Lambert HS
Relay Team B 46.60 Dacula
Relay Team A 43.00 Shiloh High School
Relay Team A 43.19 Grayson High School
Relay Team A 43.58 Stockbridge High School
Relay Team A 44.26 Newton
Relay Team A 45.75 Denmark High School
Relay Team A 45.26 South Forsyth High School
Relay Team B 45.08 Archer HS
Relay Team A 45.69 Lambert HS
Back to Top

Varsity Boys 4x400 Meter Relay 21 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 3:52.00 Dacula
Relay Team B 3:30.00 Shiloh High School
Relay Team B 3:48.00h Grayson High School
Relay Team A 3:49.59 Newton
Relay Team B 3:47.64 Stockbridge High School
Relay Team A South Forsyth High School
Relay Team B 3:55.52 Peachtree Ridge High School
Relay Team A 3:25.00 Archer HS
Relay Team B 3:51.00 Wheeler High School
Relay Team B 4:05.77 Dacula
Relay Team A 3:20.00 Shiloh High School
Relay Team A 3:28.00h Grayson High School
Relay Team A 3:33.10 Stockbridge High School
Relay Team A 3:35.05 Denmark High School
Relay Team A 4:02.01 Dunwoody
Relay Team A 3:40.52 Peachtree Ridge High School
Relay Team A 3:20.00h Mountain View HS
Relay Team A 3:45.00h Greater Atlanta Christian
Relay Team B 3:39.02 Archer HS
Relay Team A 3:40.63 Lambert HS
Relay Team A 3:51.00 Wheeler High School
Back to Top

Varsity Boys 4x800 Meter Relay 20 entries

Athlete Seed Team
Relay Team B 9:05.57 Wheeler High School
Relay Team A 9:13.55 Dacula
Relay Team B Shiloh High School
Relay Team A 9:20.00h Denmark High School
Relay Team A 9:38.90 Dunwoody
Relay Team B 10:00.00 South Forsyth High School
Relay Team A 8:35.00h Mountain View HS
Relay Team A 8:55.00h Greater Atlanta Christian
Relay Team B 10:30.00 Peachtree Ridge High School
Relay Team A 8:28.64 Archer HS
Relay Team A 8:35.43 Lambert HS
Relay Team B 9:00.00 Archer HS
Relay Team A 9:05.57 Wheeler High School
Relay Team B 9:30.55 Dacula
Relay Team A 8:40.00h Shiloh High School
Relay Team A 9:20.00h Grayson High School
Relay Team A 10:12.70 Newton
Relay Team A 9:25.41 Stockbridge High School
Relay Team A 8:28.00h South Forsyth High School
Relay Team A 9:30.00 Peachtree Ridge High School
Back to Top

Varsity Boys 800 Meter Run 36 entries

Athlete Seed Team
Nicholason, Adam 2:04.01 Lambert HS
Avery, Jaeden 2:12.13 Mountain View HS
Balch, Tucker 2:13.00 Peachtree Ridge High School
Murray, Demarian 2:01.24 Shiloh High School
McClain, Brandon 2:13.00 Peachtree Ridge High School
Squires, Hayden 2:08.36 Dacula
Phillips, Alexander Shiloh High School
Little, Lance 2:20.16 Stockbridge High School
Pugh, Kody 2:08.61 Grayson High School
Fincher, Luke 2:10.00h Greater Atlanta Christian
Brown, Owynn 2:16.84 Grayson High School
Smith, Jamari 2:31.83 Newton
Elmiger, Marlowe Wheeler High School
Parkes, Wade 2:20.64 Dunwoody
Szanti, Zach 2:02.86 Archer HS
Hixon, Addison 2:28.78 Dunwoody
Bergey, Ben 2:05.96 South Forsyth High School
Lasey, Marcus 2:09.09 Mountain View HS
Becerra, Jorge 2:05.70 Mountain View HS
Vega, Thomas Berkmar High School
Dyer, Cannon 2:04.46 Peachtree Ridge High School
Salgado, Andy 2:06.98 Shiloh High School
Tandoh, Mcdonald 2:08.36 Dacula
Shaw, Akari 2:13.41 Stockbridge High School
Johnson, Ian 2:14.31 Grayson High School
Colon, Omar 2:34.81 Newton
Carman, Zach 2:23.04 Wheeler High School
George, Kenton 2:12.10 Newton
Szanti, Alex 2:13.45 Archer HS
Hare, Hayden 2:05.00h Denmark High School
Yankowsky, Morgan Wheeler High School
Mendonca, Michael 2:14.51 Dunwoody
Verska, Nate 2:06.97 South Forsyth High School
Anderson, Austin 2:05.99 Archer HS
Chapman, Colin 2:00.99 Lambert HS
Gullo, Samuel 2:11.04 South Forsyth High School
Back to Top

Varsity Boys Discus 36 entries

Athlete Seed Team
Moore, Iriq 120-0 Tucker
Watkins, Adam 167-6 Dacula
Hassan, Zaid 54-6 Shiloh High School
Pickett, Jackson 100-1 Tucker
Tate, Carrington 90-3 Dunwoody
Brophy, Garrett 110-9 Grayson High School
Irvin, Cedric 105-2 Stockbridge High School
Madden, Jack 77-2 Denmark High School
Omoregbe, Osamudia 83-2 Newton
Songer, Hayden 77-3 Denmark High School
Bolanos, Julian 100-10 South Forsyth High School
Hill, Kaise 82-11 Mountain View HS
Jones Jr., Ronnie 97-5 Shiloh High School
O'Leary, Daniel 87-10 Mountain View HS
Weatherford, Tyler 124-11 Lambert HS
Upton, Robert 118-8 Archer HS
Mains, Grayson 148-2 Lambert HS
Nava, Jonovan 82-9 Tucker
Bradham, Luke 69-8 Dunwoody
Hassan, Ghasim 70-6 Grayson High School
Reaves, Andrew 90-06 Shiloh High School
Dem, Mamadu 93-5 Stockbridge High School
Robbins, Maleek 135-2 Newton
Golsby, Cash 99-1 Dunwoody
Scott, Austin 83-1 Grayson High School
Crumbsy, Ethan 74-6 Stockbridge High School
West, Asher 84-11 Denmark High School
Forsythe, Camoni Newton
Nichols, Addison 136-5 Greater Atlanta Christian
Mears, Declan 104-7.5 Peachtree Ridge High School
Beecher, Braden 89-7 South Forsyth High School
Jones, Blake 96-6 Mountain View HS
Brown, Pierce 134-10 Archer HS
Vernon, Andrew 131-10 Lambert HS
O'Brien, Cuinn 85-9 Archer HS
McCoy, Skylar 100-2 Dacula
Back to Top

Varsity Boys High Jump 27 entries

Athlete Seed Team
Nelson, Jacob Denmark High School
Robbins, Maleek Newton
Benjamin, Shaun 5-2 Berkmar High School
Rogow, Alon 5-8 Dunwoody
Dennard, Jonathan 5-8 Archer HS
Quinn, Michael 5-6 Lambert HS
Schneider, Drew 5-10 South Forsyth High School
Ailster, Myles 5-6 Archer HS
Nicholas, Sam 5-8 Mountain View HS
Marcellus, Keyshawn Dacula
Aduhene, Deshawn 5-6 Grayson High School
Benjamin, George 5-6 Shiloh High School
Reliford, Zion 5-8 Grayson High School
Newton, Aaron 5-6 Stockbridge High School
Conley, Ron 5-8 Denmark High School
Willis, Nijay Newton
Schmitz, Max 5-6 Lambert HS
Neubert, Brendan 5-6 South Forsyth High School
Latimore, Ryan 5-8 Archer HS
Kryszczak, Daniel Lambert HS
Cheek, AJ 5-8 Mountain View HS
Laurent, Joshua 5-6 Dacula
Wiley, Kejohn 4-6 Dacula
Barker, Eric 5-4 Shiloh High School
Jones, Jayden 5-4 Grayson High School
Allen, Preston Shiloh High School
Keith Jr., Quinton 5-8 Stockbridge High School
Back to Top

Varsity Boys Long Jump 32 entries

Athlete Seed Team
Williams, Shamar 13-4 Grayson High School
Pollock, Brice Shiloh High School
Thomas, Leon 18-1 Stockbridge High School
Kruchten, Ian 16-3.5 Denmark High School
Alfred, Joseph Newton
Eisenmesser, Jacob 15-9.75 Dunwoody
Kolodka, Jovan 18-11.25 Lambert HS
Cartledge, Khaiel South Forsyth High School
Hanks, Isaiah 16-0.5 Archer HS
Nicholas, Sam 19-10 Mountain View HS
Alexander, Justin Peachtree Ridge High School
Riddle, Robert 19-7.25 Lambert HS
Nembhard-Belcher, Azwan Dacula
Washington, Christian 16-0 Dacula
Sheppard III, Anthony 21-4.75 Shiloh High School
Madkins, Braylin 21-0.5 Stockbridge High School
Jones, Jayden 18-7.5 Grayson High School
Caswell, Malik 18-2.4 Stockbridge High School
Harris, Mason 20-11 Denmark High School
Yearwood, Kohl 16-4.5 Denmark High School
Bateman, Zane 18-0.25 Dunwoody
Pollard, Ja'n 16-5 Newton
Hixon, Addison 16-8.5 Dunwoody
Nelson, Chris 18-3.25 South Forsyth High School
Dennard, Jonathan 19-11 Archer HS
Fisher, Kyle 20-1.75 Peachtree Ridge High School
Keenan, Patrick 20-0 Lambert HS
Osorio Jr., Frank Archer HS
Cheek, AJ 18-0 Mountain View HS
Ramos, Mateo 16-2 Dacula
Adeleye, David 18-5.5 Grayson High School
Lattimore, Sherman 17-6 Shiloh High School
Back to Top

Varsity Boys Pole Vault 17 entries

Athlete Seed Team
Kopp, Harrison 14-6 Dunwoody
Melendez, Jaylen 9-0 Peachtree Ridge High School
Reaves, Matthew 11-6 Shiloh High School
Allen, Preston Shiloh High School
Lu, Jason 12-6 Lambert HS
McCleery, Dustin 10-6 Archer HS
Hope, Aidan 11-0 Lambert HS
Mersime, Matthew 8-6 Archer HS
Farris, Tyler 12-1 Dacula
Roberts, Jordan 10-0 Greater Atlanta Christian
Arant, Jack 13-4.75 Dunwoody
Rogow, Alon 15-6.5 Dunwoody
Chung, Winston 9-6 Peachtree Ridge High School
Lancheros, David 7-0 Peachtree Ridge High School
Harris, Corey 10-6 Shiloh High School
Latimore, Ryan Archer HS
Vegesna, Teja 12-0 Lambert HS
Back to Top

Varsity Boys Shot Put 39 entries

Athlete Seed Team
Watkins, Adam 58-9.5 Dacula
Spurrier, Nakobi 36-0.5 Tucker
Bradham, Luke 26-4 Dunwoody
Brophy, Garrett 50-7.5 Grayson High School
Dem, Mamadu 32-0 Stockbridge High School
Robbins, Maleek 40-2 Newton
Nichols, Addison 46-6 Greater Atlanta Christian
Golsby, Cash 34-0 Dunwoody
Bartley, Treyvon 32-9 Grayson High School
Crumbsy, Ethan 32-1 Stockbridge High School
West, Asher 32-5 Denmark High School
Forsythe, Camoni Newton
Smith, Malachi 31-7 Peachtree Ridge High School
Bolanos, Julian 37-3 South Forsyth High School
Smith, Tre Peachtree Ridge High School
Tew, Nathaniel 36-0 South Forsyth High School
Reaves, Andrew 27-7 Shiloh High School
Jones, Blake 40-1 Mountain View HS
Brown, Pierce 47-4 Archer HS
Vernon, Andrew 45-2 Lambert HS
O'Brien, Cuinn 28-8 Archer HS
McCoy, Skylar 38-7 Dacula
Moore, Iriq 47-3 Tucker
Pickett, Jackson 42-1 Tucker
Tate, Carrington 37-7.5 Dunwoody
Scott, Austin 34-7 Grayson High School
Howard, Malachi 32-8.3 Stockbridge High School
Madden, Jack 34-8 Denmark High School
Omoregbe, Osamudia 30-8.25 Newton
Umarova, Shamurad Denmark High School
Mears, Declan 31-10 Peachtree Ridge High School
Beecher, Braden 33-6 South Forsyth High School
Hassan, Zaid 22-5 Shiloh High School
Hill, Kaise 42-3 Mountain View HS
Jones Jr., Ronnie 34-8 Shiloh High School
Ranew, Dayson 40-3 Mountain View HS
Kidd, Coby 38-9 Lambert HS
Upton, Robert 38-2.5 Archer HS
Mains, Grayson 41-2 Lambert HS
Back to Top

Varsity Boys Triple Jump 26 entries

Athlete Seed Team
Nembhard-Belcher, Azwan 38-5 Dacula
Aduhene, Deshawn Grayson High School
Barker, Eric 40-1 Shiloh High School
Jones, Nathan 32-6 Stockbridge High School
Adeleye, David Grayson High School
Newton, Aaron 31-5 Stockbridge High School
Jamched, Vishaal 36-6 Denmark High School
Alfred, Joseph 39-2.5 Newton
Blackman, Anias 32-5 Denmark High School
Eisenmesser, Jacob 32-9 Dunwoody
Nelson, Josh 40-0 South Forsyth High School
Dennard, Jonathan 42-5.5 Archer HS
Nicholas, Sam 39-0 Mountain View HS
Keenan, Patrick 38-0.75 Lambert HS
Tubbs, Christian 33-2.25 Dacula
Sheppard III, Anthony 40-3 Shiloh High School
Sawyer, Jaylon Grayson High School
Kelly, Noah 40-5 Stockbridge High School
Conley, Ron 32-6 Denmark High School
Hixon, Addison Dunwoody
Bolanos, Julian 36-7 South Forsyth High School
Fisher, Kyle 43-4 Peachtree Ridge High School
Reddy, Neel 40-1.5 Lambert HS
Hanks, Isaiah 33-8 Archer HS
Cheek, AJ 37-0 Mountain View HS
Hunter, Noah 34-8 Dacula
Back to Top

Varsity Girls 1,600 Meter Run 28 entries

Athlete Seed Team
Matthews, Katelyn 6:19.52 Mountain View HS
Young, Kaelyn 6:54.46 Archer HS
McAllister, Riley Mountain View HS
Lorden, Ahna 6:08.36 Dunwoody
Parker, Emma 6:00.27 Dunwoody
Torio, Zoe 6:13.67 Peachtree Ridge High School
Carrera, Samantha 6:18.52 Dacula
Cammarota, Bella 5:40.99 Lambert HS
Dennard, Alitza 5:58.86 Peachtree Ridge High School
Pastor, Virginia 6:16.30 Grayson High School
Yonas, Carmel 5:22.85 South Forsyth High School
Lawler, Elena 5:58.00h Denmark High School
Wells, Reagan 5:53.16 Denmark High School
Priyadi, Annah 6:31.85 Wheeler High School
Bonilla, Katie 6:11.47 Archer HS
Henderson, Kallie 5:49.30 Mountain View HS
Carpenter, Samantha 6:50.65 Archer HS
Neumann, Lucy 5:41.30 Dunwoody
Anderson, Jazmine 6:15.42 Stockbridge High School
Makarevic, Sarah 5:59.59 Dacula
Feeney, Amanda 5:43.44 Lambert HS
Pierce, Laney 5:47.89 Peachtree Ridge High School
O'Connor, Emma 5:22.18 South Forsyth High School
Diaz, Citlali 6:09.61 Grayson High School
Rios, Yessica 6:45.74 Berkmar High School
Hanlon, Molly 5:45.00h South Forsyth High School
Perriello, Jessica 5:25.19 Denmark High School
Miller, Virginia 5:53.04 Wheeler High School
Back to Top

Varsity Girls 100 Meter Dash 35 entries

Athlete Seed Team
Braden, Ahmari 13.57 Mountain View HS
Carvalho, Alexis 14.21 South Forsyth High School
Phillips, Karsen 12.20 Mountain View HS
Obahiagbon, Kendra 14.69 South Forsyth High School
Sessom, Kyndall 13.05 Shiloh High School
ABRAHAM, MAKAILA 13.43 Dacula
Baker, Sharday 13.56 Stockbridge High School
Hunter, Nylaa 12.76 Grayson High School
LaHood, Sophie 12.83 Lambert HS
Burgard, Kitana 12.08 Archer HS
Moody, China 12.4 Greater Atlanta Christian
Jay, Rachel 14.80 Dunwoody
Mulloy, Kennedy Denmark High School
Ezekiel, Sade 13.51 Lambert HS
Brooks, Mariah 12.80 Peachtree Ridge High School
Hicks, Tia 12.64 Archer HS
Thompson, Nyla 12.95 Greater Atlanta Christian
cron, Mililani 13.66 Peachtree Ridge High School
Huff, Autumn 13.15 Mountain View HS
Ariail, Kennedy 13.57 South Forsyth High School
LIDDELL, BROOKE 13.89 Dacula
Perryman, Chloe 12.94 Shiloh High School
TCHOCKSI, MARIE 13.40 Dacula
Scott, Markayla 13.83 Stockbridge High School
Haynes, Jayden 13.23 Grayson High School
Sanders, Nevaeh 13.40 Grayson High School
Bacon, Olivia Dunwoody
Dicks, Maranda 12.91 Denmark High School
Shumbres, Olivia 12.93 Lambert HS
Mayers, Bethany 12.94 Archer HS
Scruggs, Jasmine 12.79 Greater Atlanta Christian
Popa, Anna 16.26 Dunwoody
White, Grace 14.14 Denmark High School
Marshall , Trinity 12.77 Peachtree Ridge High School
Moss, Derriana 13.97 Berkmar High School
Back to Top

Varsity Girls 100 Meter Hurdles 24 entries

Athlete Seed Team
Sanford, Amaya 17.01 Peachtree Ridge High School
Mewbourne, Erica 20.05 Denmark High School
Jones, Riley 17.18 South Forsyth High School
McBride, Allyria 14.78 Wheeler High School
Sessom, Kyndall 18.78 Shiloh High School
Delicer, Martina 19.85 Stockbridge High School
Lathan, Aniyah 15.63 Archer HS
Domond, Salina 21.76 Archer HS
Weterrings, Bren 22.65 Dunwoody
GARY, VICTORIA 20.30 Dacula
Coriell, Kelsey 20.82 Lambert HS
Scott, Trinity 17.51 Grayson High School
Burke, Audrey 19.41 South Forsyth High School
Welch, Celeste Peachtree Ridge High School
Quian, Sarah 19.05 South Forsyth High School
Brewton, Lashae 16.97 Shiloh High School
Fort, Jordan 17.93 Shiloh High School
Traylor, QaMaria 20.68 Stockbridge High School
Griffith, Imoan Stockbridge High School
King, Camryn 14.95 Archer HS
Sailor, Jenna 22.07 Dunwoody
Mansogo, Jade 15.21 Dacula
Irie, Ruth 19.78 Dacula
Marshall , Trinity 15.07 Peachtree Ridge High School
Back to Top

Varsity Girls 200 Meter Dash 36 entries

Athlete Seed Team
White, Grace 28.87 Denmark High School
Marshall , Trinity 27.15 Peachtree Ridge High School
Huff, Autumn 27.12 Mountain View HS
Quian, Sarah 29.85 South Forsyth High School
Perryman, Chloe 27.90 Shiloh High School
Mansogo, Jade 28.36 Dacula
TCHOCKSI, MARIE 28.13 Dacula
Scott, Markayla 29.23 Stockbridge High School
Hunter, Nylaa 27.41 Grayson High School
Sanders, Nevaeh 28.12 Grayson High School
McLoughlin, Mary 31.70 Dunwoody
Lally, Billi 28.58 Denmark High School
Ezekiel, Sade 28.25 Lambert HS
O'Gwin, Tanii 25.87 Archer HS
Adolph, Triniti 27.75 Berkmar High School
Moody, China 25.6 Greater Atlanta Christian
Walker, Iva 32.10 Dunwoody
Moss, Derriana 29.12 Berkmar High School
Scruggs, Jasmine 26.02 Greater Atlanta Christian
Gibson, Daylin 28.28 Peachtree Ridge High School
Duruibe, Chinomso 28.30h Mountain View HS
Ariail, Kennedy 28.07 South Forsyth High School
Phillips, Karsen 26.33 Mountain View HS
Obahiagbon, Kendra 30.50 South Forsyth High School
Flamenco, Nataly 28.93 Dacula
Burgess, Jashya 27.14 Stockbridge High School
Copeland, Kirah 25.33 Stockbridge High School
Salmon, Caitlyn 26.82 Grayson High School
LaHood, Sophie 26.51 Lambert HS
Burgard, Kitana 24.84 Archer HS
McFadden, Maya 26.96 Greater Atlanta Christian
Lovell, Emma 33.20 Dunwoody
Dicks, Maranda 27.51 Denmark High School
Jabbie, Aminah 28.88 Lambert HS
Brooks, Mariah 25.56 Peachtree Ridge High School
Hicks, Tia 25.93 Archer HS
Back to Top

Varsity Girls 3,200 Meter Run 22 entries

Athlete Seed Team
Gonzalez, Tiffany 14:27.08 Archer HS
Johnson, Kaley Mountain View HS
Sandidge, Paige 12:21.00 Archer HS
Neumann, Lucy 12:54.25 Dunwoody
Rodney, Karsyn 12:03.16 Dacula
Gaharan, Isabelle 12:40.16 Lambert HS
Nickell, Lydia 14:00 Peachtree Ridge High School
Rios, Yessica 15:05.70 Berkmar High School
Pastor, Virginia 13:55.91 Grayson High School
Yonas, Carmel 11:06 South Forsyth High School
Henderson, Kallie 12:32.53 Mountain View HS
Cragin, Emily 12:20.22 Archer HS
Bell, Ashlyn Mountain View HS
Lorden, Ahna 13:35.92 Dunwoody
Shelton, Claire 11:50.55 Dunwoody
Beltran, Stephanie 13:32.31 Dacula
Lawson, Charlotte 12:10.48 Lambert HS
Torio, Zoe 13:09.09 Peachtree Ridge High School
Vaughn, Catherine 14:00 Peachtree Ridge High School
Diaz, Citlali 13:11.01 Grayson High School
Yonas, Isabel 12:00 South Forsyth High School
Sheffield, Morgan Grace 11:50.00 Denmark High School
Back to Top

Varsity Girls 300 Meter Hurdles 28 entries

Athlete Seed Team
Scott, Trinity 51.98 Grayson High School
ABRAHAM, MAKAILA 53.61 Dacula
Sanford, Amaya 51.45 Peachtree Ridge High School
Burke, Audrey 54.32 South Forsyth High School
Turner, Meagan Peachtree Ridge High School
Jones, Riley 52.99 South Forsyth High School
Jones, Danielle 46.61 Greater Atlanta Christian
Brewton, Lashae 48.85 Shiloh High School
Fort, Jordan 53.50 Shiloh High School
Traylor, QaMaria 1:00.61 Stockbridge High School
Griffith, Imoan Stockbridge High School
King, Camryn 48.86 Archer HS
Adolph, Triniti 48.60 Berkmar High School
Bryman, Hannah Dunwoody
Mansogo, Jade 52.70 Dacula
Coriell, Kelsey 1:00.26 Lambert HS
Sailor, Jenna 1:01.74 Dunwoody
Flamenco, Nataly 55.69 Dacula
Mewbourne, Erica 57.69 Denmark High School
Welch, Celeste 50.79 Peachtree Ridge High School
McBride, Allyria 43.30 Wheeler High School
Carvalho, Alexis 54.21 South Forsyth High School
Chase, Zarvione 49.16 Shiloh High School
Delicer, Martina 59.83 Stockbridge High School
Lathan, Aniyah 47.26 Archer HS
Powell, Janice 1:01.33 Archer HS
Whitehurst, Mia 54.24 Dunwoody
Kapadia, Ayesha 56.36 Lambert HS
Back to Top

Varsity Girls 400 Meter Dash 32 entries

Athlete Seed Team
Orrego, Mishelle 1:01.69 Lambert HS
Lindo, Nia 1:00.44 Archer HS
Garcia, Genesis 1:06.56 Berkmar High School
Jones, Danielle 1:01.00h Greater Atlanta Christian
Mena, Hillary Denmark High School
McBride, Kendalyn 59.10 Peachtree Ridge High School
Foye, Zoe 1:05.83 Archer HS
Brennan, Siena 1:06 South Forsyth High School
Turner, Meagan 1:06.20 Peachtree Ridge High School
Stripling, A'Mya 1:01.44 Mountain View HS
Wheeler, Caroline 1:06.60 South Forsyth High School
Stafford, Shellease 1:05 Shiloh High School
Hayes, Jasmine 1:04.00h Mountain View HS
ANDERSON, VICKI 1:08.49 Dacula
Burgess, Jashya 1:01.88 Stockbridge High School
Copeland, Kirah 56.13 Stockbridge High School
Harris, Keilani 1:02.81 Grayson High School
Walker, Iva 1:20.40 Dunwoody
Ezell, Micah Lyn 1:11.89 Denmark High School
Wing, Kyia 1:02.79 Lambert HS
O'Gwin, Tanii 1:02.99 Archer HS
McFadden, Maya 1:00.50h Greater Atlanta Christian
Augmon, Sydney 1:00.80 Peachtree Ridge High School
McGrady, Kailey Wheeler High School
De Pina, Zejanel 1:07.36 Shiloh High School
Galasso, Elizabeth 1:07.37 Mountain View HS
Baker, Jacquelyn 1:05.41 South Forsyth High School
Flamenco, Nataly 1:04.72 Dacula
Lockhart, Quinn 1:11.32 Dacula
Bong, Cypress 1:06.49 Stockbridge High School
Lee, Lauren 1:01.33 Grayson High School
Salmon, Caitlyn 1:02.38 Grayson High School
Back to Top

Varsity Girls 4x100 Meter Relay 18 entries

Athlete Seed Team
Relay Team B 55.67 Stockbridge High School
Relay Team B 54.89 Grayson High School
Relay Team A 51.04 Lambert HS
Relay Team B 49.94 Archer HS
Relay Team A 57.80 Dunwoody
Relay Team A 54.40 Denmark High School
Relay Team B 53.10 Peachtree Ridge High School
Relay Team A 52.27 Dacula
Relay Team B 54.49 Dacula
Relay Team A 50.50h Shiloh High School
Relay Team A 50.08 Stockbridge High School
Relay Team A 50.97 Grayson High School
Relay Team A 49.63 Archer HS
Relay Team B 53.00h Lambert HS
Relay Team A 52.10 Peachtree Ridge High School
Relay Team A 48.8 Greater Atlanta Christian
Relay Team A 51.22 Mountain View HS
Relay Team A South Forsyth High School
Back to Top

Varsity Girls 4x400 Meter Relay 17 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A Dacula
Relay Team A 4:20.22 Shiloh High School
Relay Team B 4:21.79 Stockbridge High School
Relay Team B 4:59.01 Grayson High School
Relay Team A 4:23.44 Lambert HS
Relay Team A 4:02.00h Greater Atlanta Christian
Relay Team B 4:28.12 Peachtree Ridge High School
Relay Team A 4:26.00h Mountain View HS
Relay Team A 4:27.00h South Forsyth High School
Relay Team B 4:34.22 Shiloh High School
Relay Team A 4:03.63 Stockbridge High School
Relay Team A 4:28.20 Grayson High School
Relay Team A 4:10.00 Archer HS
Relay Team A 4:44.63 Dunwoody
Relay Team A 4:48.87 Denmark High School
Relay Team A 4:18.12 Peachtree Ridge High School
Relay Team B 4:15.00h Greater Atlanta Christian
Back to Top

Varsity Girls 4x800 Meter Relay 10 entries

Athlete Seed Team
Relay Team B 11:11.30 Dacula
Relay Team A 10:39.99 Archer HS
Relay Team A 10:29.81 Dunwoody
Relay Team A 11:40.00 Denmark High School
Relay Team A 11:11.30 Dacula
Relay Team A 10:33.72 Lambert HS
Relay Team B 12:00.00 Archer HS
Relay Team A 10:40.00 Peachtree Ridge High School
Relay Team A Mountain View HS
Relay Team A 11:10.00 South Forsyth High School
Back to Top

Varsity Girls 800 Meter Run 34 entries

Athlete Seed Team
Hanlon, Molly 2:42.05 South Forsyth High School
Priyadi, Annah 2:57.77 Wheeler High School
Coppage, Kendra 2:36.74 Shiloh High School
Stafford, Shellease 2:39.08 Shiloh High School
Anderson, Jazmine 2:45 Stockbridge High School
Matthews, Katelyn 2:50.41 Mountain View HS
Jackson, Amara 2:50.54 Archer HS
Nunez, Shary 2:42.87 Mountain View HS
Tessler, Emma 2:26.47 Dunwoody
Shelton, Claire 2:26.50 Dunwoody
Csontos, Laura 2:59.33 Dacula
Orrego, Mishelle 2:26.29 Lambert HS
Pierce, Laney 2:35.75 Peachtree Ridge High School
Lee, Lauren 2:25.43 Grayson High School
O'Connor, Emma 2:27.15 South Forsyth High School
Augmon, Sydney 2:26 Peachtree Ridge High School
McKinley, Ashlyn 2:57.84 Grayson High School
German, Karly 3:12.95 Denmark High School
Miller, Virginia 2:25.71 Wheeler High School
Callaway, Avery Denmark High School
McGrady, Kailey 2:52.59 Wheeler High School
De Pina, Zejanel 2:38.81 Shiloh High School
Annis, Ashley 2:29.19 Archer HS
Rowe-Anderson, Haile 2:32.54 Greater Atlanta Christian
Jones, Katelyn 2:51.55 Mountain View HS
Wempner, Lahna 2:37.61 Archer HS
Bacon, Kate 2:30.58 Dunwoody
Vidal, Natalia 2:42.44 Dacula
Chapman, Emily 2:32.70 Lambert HS
Garcia, Genesis 2:41.50 Berkmar High School
Latimer, Morgan 2:30.37 Lambert HS
Dennard, Alitza 2:40.10 Peachtree Ridge High School
Harris, Keilani 2:47.30 Grayson High School
Brennan, Siena 2:30.00h South Forsyth High School
Back to Top

Varsity Girls Discus 32 entries

Athlete Seed Team
Profit, Janae 157-9 Dunwoody
Gore, Morgan 108-9 Lambert HS
Thomas, Alana 111-0 Greater Atlanta Christian
Popa, Anna 30-8 Dunwoody
Mitchell, Sara 52-6 Denmark High School
Kandul, Karlie Lambert HS
Conner, Mollie 75-3 Archer HS
Vallianatos, Elianna 72-2 South Forsyth High School
Belfon, Aaliyah 79-8 Peachtree Ridge High School
McNair, Dexire 76-6 Shiloh High School
AMPOFO, BERNCE 94-5 Dacula
Mendoza, Katelyn 76-2 Tucker
IGBERAESE, NOELLE 101-6 Dacula
Mellon, Maikayla Stockbridge High School
Hannon, Kameryn 110-7 Grayson High School
McWilliams, Jasmine Grayson High School
Jay, Rachel 49-3 Dunwoody
Assin, Talia 73-10 Denmark High School
Harper, Elizabeth 58-10 Lambert HS
Carroll, Mykhayla 126-0 Archer HS
Clark, Autumn 112-8 Greater Atlanta Christian
Stewart, Kenzie 86-7 South Forsyth High School
Jenkins, Madison 63-11 Peachtree Ridge High School
Geter, Jasmine 83-5 Archer HS
Miller, Lauren 76-10 Peachtree Ridge High School
Jones, Elaina 88-2 Shiloh High School
Jackson Morgan, Hailee 79-6 Mountain View HS
Office, Gianna 64-4 Shiloh High School
GRIFFITHS, ISABELLA 72-8 Dacula
Frederick, Asyia-Lyshea 50-0 Tucker
Dunn, Jae'l 108-7.5 Stockbridge High School
Atkins, Daynejia 89-6.2 Stockbridge High School
Back to Top

Varsity Girls High Jump 18 entries

Athlete Seed Team
Hicks, Tia 4-8 Archer HS
Bryman, Hannah 4-0 Dunwoody
Lockwood, Meleah 4-10 Lambert HS
Monetti, Adriana Denmark High School
Adams, Mary (Olivia) 4-4 South Forsyth High School
Chase, Zarvione 5-0 Shiloh High School
Lathan, Aniyah Archer HS
Kapadia, Ayesha 5-0 Lambert HS
Weterrings, Bren 4-4 Dunwoody
Duda, Angeline 4-8 Lambert HS
Ulmer, Carrie Denmark High School
Hines, Mya 4-6 Peachtree Ridge High School
Pacheco, Mel 5-0 South Forsyth High School
Jackson, Oakley 4-2 South Forsyth High School
Bidwell, Eliza 5-0 Mountain View HS
Brewton, Lashae 5-0 Shiloh High School
Delicer, Martina Stockbridge High School
King, Camryn Archer HS
Back to Top

Varsity Girls Long Jump 29 entries

Athlete Seed Team
King, Camryn 10-11 Archer HS
Sailor, Jenna 12-4 Dunwoody
Barrett, Denecia 11-0.75 Grayson High School
Shumbres, Olivia 16-8.5 Lambert HS
McBride, Allyria 16-1.5 Wheeler High School
Kuhn, Charlotte 12-7 Dunwoody
Mulloy, Kennedy Denmark High School
Marshall , Trinity 16-7.5 Peachtree Ridge High School
Baker, Jacquelyn 14-5.5 South Forsyth High School
Duruibe, Chinomso 15-11 Mountain View HS
Quian, Sarah 13-9 South Forsyth High School
Hendricks, Arion 13-2.5 Dacula
Shelton, Jaime 15-1 Mountain View HS
Smith, Tramaya 14-9.5 Shiloh High School
Scott, Markayla 12-7 Stockbridge High School
Baker, Sharday 12-6.5 Stockbridge High School
Foye, Zoe 15-2 Archer HS
Hunter, Nylaa 15-10.5 Grayson High School
Mansogo, Jade 16-3 Dacula
Baker, Zahria 13-10 Archer HS
Lovell, Emma 11-11 Dunwoody
Connor, Ella 11-9.5 Lambert HS
White, Grace Denmark High School
Sessions, Jayla Peachtree Ridge High School
Jones, Riley 15-9 South Forsyth High School
Braden, Ahmari 15-0 Mountain View HS
TCHOCKSI, MARIE 15-11 Dacula
Perryman, Chloe 16-2 Shiloh High School
Howard, Destynie 12-1 Stockbridge High School
Back to Top

Varsity Girls Pole Vault 14 entries

Athlete Seed Team
Thompson, Nyla 10-0 Greater Atlanta Christian
McLoughlin, Mary 7-6 Dunwoody
Fergusson, Megan 7-0 Lambert HS
Jones, Riley 11-4 South Forsyth High School
Wilson, Louisa 6-6 Lambert HS
Hogan, Amaani Archer HS
Jackson, Abbey 6-6 Peachtree Ridge High School
Counter, Nicole Denmark High School
Hutson, Kyleigh 9-0 Lambert HS
Burt, Charlotte 6-0 South Forsyth High School
Miner, Emmy 7-10 Archer HS
Stephan, Angela 7-6 Peachtree Ridge High School
Welch, Celeste 7-6 Peachtree Ridge High School
Office, Gianna 6-6 Shiloh High School
Back to Top

Varsity Girls Shot Put 31 entries

Athlete Seed Team
Dunn, Jae'l 35-11 Stockbridge High School
Hannon, Kameryn 35-0 Grayson High School
Atkins, Daynejia 33-6 Stockbridge High School
Thomas, Alana 40-2.5 Greater Atlanta Christian
Jay, Rachel 21-0.5 Dunwoody
Mitchell, Sara 22-10 Denmark High School
Harper, Elizabeth 25-10 Lambert HS
Carroll, Mykhayla 39-9.5 Archer HS
Powell, Haley 20-6.5 Peachtree Ridge High School
Geter, Jasmine 28-3 Archer HS
Miller, Lauren 24-3 Peachtree Ridge High School
Jackson Morgan, Hailee 31-9 Mountain View HS
Jones, Elaina 28-9 Shiloh High School
Thompson, Zoe 26-4.5 Shiloh High School
Mendoza, Katelyn 28-9 Tucker
CHIDI-MAHA, EVA 26-8 Dacula
IGBERAESE, NOELLE 36-0 Dacula
Mellon, Maikayla Stockbridge High School
McWilliams, Jasmine Grayson High School
Profit, Janae 45-3 Dunwoody
Assin, Talia 29-4 Denmark High School
Gore, Morgan 38-1 Lambert HS
Clark, Autumn 34-8 Greater Atlanta Christian
Popa, Anna 15-10 Dunwoody
Kandul, Karlie 31-11 Lambert HS
Wheeler, Caroline 32-0.5 South Forsyth High School
Akintayo, Christianne 36-7 Archer HS
Belfon, Aaliyah 23-11 Peachtree Ridge High School
McNair, Dexire 28-0.25 Shiloh High School
AMPOFO, BERNCE 36-3 Dacula
Frederick, Asyia-Lyshea 26-6 Tucker
Back to Top

Varsity Girls Triple Jump 19 entries

Athlete Seed Team
O'Neal, Brianna 29-5.6 Stockbridge High School
Foye, Zoe 29-9 Archer HS
Kapadia, Ayesha 30-0.25 Lambert HS
Yamini, Kamryn 28-10 Archer HS
Lovell, Emma 26-8 Dunwoody
Mewbourne, Erica 31-2 Denmark High School
Marshall , Trinity 33-1 Peachtree Ridge High School
Carvalho, Alexis South Forsyth High School
HARRUNA, LAILA 33-6 Dacula
Thompson, Zoe 30-1 Shiloh High School
Traylor, QaMaria Stockbridge High School
Komolafe, Gabriela 30-8.75 Archer HS
Sailor, Jenna 26-9.75 Dunwoody
Shumbres, Olivia 34-10.5 Lambert HS
Kuhn, Charlotte 21-10.75 Dunwoody
Mulloy, Kennedy 27-5 Denmark High School
Wheeler, Caroline 30-4.75 South Forsyth High School
ANDERSON, VICKI 30-3 Dacula
Smith, Tramaya 30-2 Shiloh High School
Back to Top