Performance List z

RaceTab by MileSplit/FloSports     Bruce Taylor, Fast Feet Timing

     Gwinnett County Track & Field Championships - 3/26/2016     
              Mill Creek High School, Hoschton, GA               

                    Event #1 - JV Boys 1600 Meter Run                     
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 David Michael                  11 Parkview High School        4:42.41
  2 Thomas Ridley                  10 Brookwood                   4:43.09
  3 Bobby Tucker                   11 Mountain View HS            4:43.11
  4 Steven Velazquez               11 Mill Creek High School      4:43.44
  5 Daniel Mativo                  11 Brookwood                   4:44.48
  6 Eric O'Hara                    11 Mill Creek High School      4:44.75
  7 Ousman Faal                    11 Lanier HS                   4:45.12
  8 Tyler Harkins                  11 Mountain View HS            4:46.86
  9 Simeon Lipsey                  11 Archer HS                   4:49.09
 10 Sahil Lauji                    11 Grayson High School         4:54.68
 11 Lucas Bumgarner                10 Archer HS                   4:56.48
 12 Jared Causey                    9 Parkview High School        4:57.10
 13 Brendan McCormack               9 North Gwinnett              4:57.54
 14 Bayley Hunter                   9 Buford High School          4:57.70
 15 Eric Biederman                 11 North Gwinnett              4:58.90
 16 Kai Langston                   11 Grayson High School         4:59.02
 17 Adi Gummadi                    11 Peachtree Ridge High Scho   5:02.62
 18 Luke Hudson                     8 Providence Christian Acad   5:03.00
 19 Brandon Potra                   9 Hebron Christian            5:05.77
 20 Jacob Gilbert                  10 Dacula                      5:06.86
 21 Colton Lee                     10 Buford High School          5:08.83
 22 Gerald Filmore                 10 Greater Atlanta Christian   5:09.09
 23 David Reed                     10 Greater Atlanta Christian   5:09.23
 24 Blake Fugel                     8 Hebron Christian            5:09.37
 25 Aron Yohannes                   9 Shiloh High School          5:10.41
 26 Gyasi Cockrell                 10 Collins Hill High School    5:11.00
 27 Michael Davis                  10 Central Gwinnett            5:11.63
 28 Nick Ives                       9 Collins Hill High School    5:11.63
 29 Christopher Salgado            10 Shiloh High School          5:12.38
 30 Ryne Barry                      9 Peachtree Ridge High Scho   5:12.39
 31 Matthew Arrowood               10 Lanier HS                   5:12.57
 32 Noah Andrews                   11 Norcross High School        5:17.66
 33 Eric Ordaz                     10 Meadowcreek HS              5:17.76
 34 Joel Duffie                     9 Providence Christian Acad   5:18.86
 35 Hayden Baker                    9 Dacula                      5:19.92
 36 Benson Ikwueme                 11 South Gwinnett              5:20.76
 37 Adolfo Matute                   9 Discovery HS                5:25.07
 38 Jonathan Heredia                9 Discovery HS                5:26.57
 39 Danny Park                     10 Duluth High School          5:30.38
 40 Marcelino Martinez             11 Duluth High School          5:30.71
 41 Keith Richard                  10 South Gwinnett              5:33.13
 42 Nahom Taye                     11 Norcross High School        5:38.45
 43 Guillermo Flores                9 Central Gwinnett            5:41.56
 44 Benjamin Barriga               11 Meadowcreek HS              5:47.58
 45 Kishmael Bredy                 10 Berkmar High School         5:50.41
 46 Andrew Latimer                 10 Berkmar High School         5:58.83

                    Event #2 - JV Boys 3200 Meter Run                     
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Zunair Manzoor                 11 Brookwood                   9:53.16
  2 David Michael                  11 Parkview High School        9:54.00
  3 Eric O'Hara                    11 Mill Creek High School     10:04.42
  4 Steven Velazquez               11 Mill Creek High School     10:05.67
  5 Daniel Robertson               11 Archer HS                  10:21.61
  6 Tyler Harkins                  11 Mountain View HS           10:22.46
  7 Bobby Tucker                   11 Mountain View HS           10:22.59
  8 Ousman Faal                    11 Lanier HS                  10:24.78
  9 Thomas Ridley                  10 Brookwood                  10:29.18
 10 Jared Causey                    9 Parkview High School       10:32.29
 11 David Gunn                     10 Grayson High School        10:37.84
 12 Tyler Clark                    10 Collins Hill High School   10:37.99
 13 Gabe McNett                    10 Grayson High School        10:41.41
 14 Robert Cranston                 9 Shiloh High School         10:48.63
 15 Jose Brito                     11 Collins Hill High School   10:51.83
 16 Brendan McCormack               9 North Gwinnett             10:58.53
 17 Lucas Bumgarner                10 Archer HS                  11:02.42
 18 Blake Fugel                     8 Hebron Christian           11:03.58
 19 Andrew Lawrence                10 North Gwinnett             11:06.24
 20 David Reed                     10 Greater Atlanta Christian  11:07.79
 21 Jacob Gilbert                  10 Dacula                     11:11.36
 22 Christopher Salgado            10 Shiloh High School         11:13.84
 23 Matthew Arrowood               10 Lanier HS                  11:14.62
 24 Hayden Baker                    9 Dacula                     11:16.95
 25 Jacob Bottomley                 9 Norcross High School       11:18.54
 26 Michael Davis                  10 Central Gwinnett           11:21.06
 27 Andres Catter                  10 Peachtree Ridge High Scho  11:23.87
 28 Mathew Quarles                 10 Meadowcreek HS             11:26.28
 29 Pablo Muniz                     9 Discovery HS               11:39.28
 30 Mohammed Sharif                11 Duluth High School         11:43.18
 31 Joel Duffie                     9 Providence Christian Acad  11:47.07
 32 Marcelino Martinez             11 Duluth High School         11:50.76
 33 Keith Richard                  10 South Gwinnett             11:59.26
 34 Benjamin Barriga               11 Meadowcreek HS             12:18.68
 35 Guillermo Flores                9 Central Gwinnett           12:21.06
 36 Sarju Suhagia                   9 Discovery HS               12:23.58
 37 Andy Harris                    10 Hebron Christian           12:31.91
 38 Jack Slagle                    10 Providence Christian Acad  12:47.94
 39 Aven Kebede                    11 Berkmar High School        13:14.91
 40 Alex Murueta                    9 Norcross High School               
 41 Junesoo Byun                   11 Peachtree Ridge High Scho          

                     Event #3 - JV Boys 800 Meter Run                     
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Matt Walton                    10 Buford High School          2:04.48
  2 R'shard Blake                  11 Archer HS                   2:06.56
  3 Bryce Hilderhoff               11 Mill Creek High School      2:07.91
  4 Derrian Wright                 11 Archer HS                   2:08.35
  5 Erran Bradley                   9 South Gwinnett              2:09.33
  6 Jordan Chambliss               11 Mill Creek High School      2:09.70
  7 Gerald Filmore                 10 Greater Atlanta Christian   2:10.10
  8 Connor Creedon                  9 Duluth High School          2:10.19
  9 Lucas Heim                     11 Peachtree Ridge High Scho   2:11.33
 10 Maceo Burt                      9 Berkmar High School         2:11.59
 11 Sahil Lauji                    11 Grayson High School         2:12.21
 12 Robert Cranston                 9 Shiloh High School          2:12.44
 13 Samuel Desta                   11 Brookwood                   2:12.60
 14 Joseph Seibert                 10 Lanier HS                   2:13.00
 15 Matthew Tharakan               10 Brookwood                   2:13.14
 16 Christopher Becerra             9 Discovery HS                2:13.97
 17 Javier Rodriguez               10 Collins Hill High School    2:14.47
 18 Kai Langston                   11 Grayson High School         2:14.77
 19 Michael Rowe                   10 Dacula                      2:14.87
 20 Avery Snyder                    9 Duluth High School          2:17.00
 21 Jesus Gonzalez                 11 Peachtree Ridge High Scho   2:17.53
 22 Ezekiel Lewis                  10 Collins Hill High School    2:18.30
 23 Quincy Olocha                  10 Lanier HS                   2:18.47
 24 Eric Ordaz                     10 Meadowcreek HS              2:20.03
 25 Evan Daniell                   10 North Gwinnett              2:20.03
 26 Gavin Bass                     10 Mountain View HS            2:20.13
 27 Kishmael Bredy                 10 Berkmar High School         2:20.73
 28 Samir Ghulam                   11 Discovery HS                2:20.73
 29 Alex Moss                      11 North Gwinnett              2:20.89
 30 Aron Yohannes                   9 Shiloh High School          2:21.55
 31 Garrett Wilson                 11 Mountain View HS            2:21.80
 32 Zach Gooch                      9 Parkview High School        2:24.27
 33 Aaron Tran                      9 Parkview High School        2:24.36
 34 Tobias Trenkle                 11 Norcross High School        2:25.74
 35 Ronnie Daniels                 11 Dacula                      2:26.04
 36 Adan Polinares-Leon             9 Norcross High School        2:26.34
 37 Andy Harris                    10 Hebron Christian            2:31.16
 38 Josh Tyrell                     9 Central Gwinnett            2:32.20
 39 Nigel Mcgee                     9 Central Gwinnett            2:38.21
 40 Peyton Byrne                   11 Hebron Christian            2:46.10
 41 Mason Martin                    9 Greater Atlanta Christian   2:49.69

                   Event #4 - JV Boys 110 Meter Hurdles                   
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Tylor Wooden                    9 Brookwood                     15.96
  2 Christopher Mitchell           10 Grayson High School           16.41
  3 Jace Patterson                 11 Parkview High School          16.72
  4 Nick Clements                  10 Brookwood                     16.86
  5 Emilio Arthur                  11 Parkview High School          16.94
  6 Devin Bryant                    9 Buford High School            17.35
  7 Correggio Peagler              10 Greater Atlanta Christian     17.36
  8 Marcko Baity                   11 Lanier HS                     17.45
  9 Robert Henry                   10 Discovery HS                  17.58
 10 Wilson McClain                  9 Peachtree Ridge High Scho     18.42
 11 Morgen Kent                    11 Lanier HS                     18.59
 12 Ryver Morrow                   10 Hebron Christian              18.73
 13 Avery Probst                   10 Hebron Christian              18.94
 14 Markland Davis                  9 North Gwinnett                19.38
 15 Maleik Cameron                  9 Norcross High School          20.24
 16 Zaheem Brooks                  10 Discovery HS                  20.39
 17 Wilson Sewell                   9 Archer HS                     20.53
 18 Cynclaire Choi                 11 North Gwinnett                22.11
 19 Scott Tumillo                   9 Mill Creek High School        23.68
 20 Trevor Stinson                  9 Buford High School                 
 21 Emmanuel Omoigui                9 Norcross High School               

                   Event #5 - JV Boys 300 Meter Hurdles                   
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Tylor Wooden                    9 Brookwood                     42.31
  2 Marcko Baity                   11 Lanier HS                     42.32
  3 Christopher Mitchell           10 Grayson High School           43.02
  4 Nick Clements                  10 Brookwood                     43.83
  5 Zachary Charles                 9 Lanier HS                     44.69
  6 Jace Patterson                 11 Parkview High School          44.79
  7 Tony Wyche                     10 Greater Atlanta Christian     44.82
  8 Devin Bryant                    9 Buford High School            45.00
  9 Michael Gordon                 11 Parkview High School          45.61
 10 Daniel Hossack                 10 Grayson High School           45.63
 11 Chadwick McPherson              9 Shiloh High School            46.01
 12 Ben Sheppard                    9 Greater Atlanta Christian     46.56
 13 Robert Henry                   10 Discovery HS                  47.12
 14 Trevor Stinson                  9 Buford High School            47.44
 15 Wilson McClain                  9 Peachtree Ridge High Scho     47.72
 16 Maleik Cameron                  9 Norcross High School          47.88
 17 Sam Burke                      10 Hebron Christian              48.57
 18 Zaheem Brooks                  10 Discovery HS                  48.63
 19 Gary Isomy                     11 Norcross High School          48.88
 20 Avery Probst                   10 Hebron Christian              48.95
 21 Alex Zhou                      10 Providence Christian Acad     50.35
 22 Wilson Sewell                   9 Archer HS                     54.15
 23 Marquell Miller                 9 Collins Hill High School      54.44
 24 Scott Tumillo                   9 Mill Creek High School      1:03.08
 25 Antonio McNair                 10 Archer HS                          
 26 Qadir Allah                    10 Meadowcreek HS                     
 27 Markland Davis                  9 North Gwinnett                     
 28 Jaydon Sanford                  9 Peachtree Ridge High Scho          

                       Event #6 - JV Boys High Jump                       
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Toju Etiwe                     10 Brookwood                   6-02.00
  2 Demontne Bennett               10 Buford High School          6-00.00
  3 Christopher Mitchell           10 Grayson High School         6-00.00
  4 Arionne Coleman                11 Brookwood                   5-10.00
  5 Kevin Harris                    9 Grayson High School         5-10.00
  6 Jaekwon Kyles                  10 Norcross High School        5-10.00
  7 Theodore Chidi-Maha            11 Greater Atlanta Christian   5-08.00
  8 Avery Probst                   10 Hebron Christian            5-08.00
  9 Marcus Whitaker                10 Lanier HS                   5-08.00
 10 Jace Patterson                 11 Parkview High School        5-08.00
 11 Chadwick McPherson              9 Shiloh High School          5-08.00
 12 Koran Patterson                10 Berkmar High School         5-06.00
 13 Ben Sheppard                    9 Greater Atlanta Christian   5-06.00
 14 Gage Barnes                     9 Hebron Christian            5-06.00
 15 Kaiden Hall                    11 Mountain View HS            5-06.00
 16 Lameech Wilder                 10 Norcross High School        5-06.00
 17 Matt Chavers                    9 Parkview High School        5-06.00
 18 Antonio McNair                 10 Archer HS                   5-04.00
 19 Aaron A                        10 Central Gwinnett            5-04.00
 20 TreShawn Woods                 10 Collins Hill High School    5-04.00
 21 DeAnthony Walker               11 Shiloh High School          5-04.00
 22 Sheldon Harris                 10 Archer HS                   5-02.00
 23 Carl Hubanks                   10 South Gwinnett              5-02.00
 24 Aaron Breakfield               10 North Gwinnett              5-00.00
 25 Addison Hamblen                10 North Gwinnett              5-00.00
 26 Amari Rouzan                   11 Lanier HS                          

                       Event #7 - JV Boys Long Jump                       
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Huey Rowe-Anderson             10 Greater Atlanta Christian  21-02.50
  2 Chris Thomas                   10 Collins Hill High School   20-04.50
  3 Dennis Kindred                 11 Mill Creek High School     19-10.75
  4 Jaidon Turner                  10 Brookwood                  19-07.50
  5 Caleb Oatis                    11 Parkview High School       19-06.00
  6 Marc Riley                     11 Collins Hill High School   19-03.00
  7 Adrian Compton                  9 South Gwinnett             18-10.25
  8 Erran Bradley                   9 South Gwinnett             18-07.25
  9 Zachary Charles                 9 Lanier HS                  18-06.25
 10 Tyler Goodson                   9 North Gwinnett             18-06.00
 11 Andrew Highfield               10 North Gwinnett             18-05.00
 12 Derrick Gentry                  9 Shiloh High School         18-03.25
 13 Darius Montissol               10 Lanier HS                  18-02.50
 14 Daniel Denson                  10 Archer HS                  18-02.00
 15 Tylor Wooden                    9 Brookwood                  18-01.25
 16 Cameron Johnson                10 Mill Creek High School     18-01.00
 17 Chadwick McPherson              9 Shiloh High School         17-11.00
 18 Zachary Jones                  10 Grayson High School        17-09.50
 19 Jaquan Reece                    9 Parkview High School       17-09.25
 20 Deandre Rosenbaum              10 Mountain View HS           17-08.50
 21 Miles Bryant                    9 Berkmar High School        17-08.00
 22 Jaydon Sanford                  9 Peachtree Ridge High Scho  17-04.00
 23 Raiden Green                   10 Dacula                     17-02.50
 24 Deon Richardson                10 Norcross High School       17-02.50
 25 Sam Clarke                     10 Providence Christian Acad  17-00.50
 26 Trace Conway                   11 Mountain View HS           16-11.00
 27 Treshun Willis                  9 Grayson High School        16-10.50
 28 Michel Kashoba                 10 Discovery HS               16-09.00
 29 Jeremiah Caldwell              10 Meadowcreek HS             16-04.50
 30 Whitney Robinson               10 Archer HS                  16-02.00
 31 Terrence Key                    9 Buford High School         16-02.00
 32 Farrand Logan                  10 Dacula                     16-01.00
 33 Jacob Rorke                    10 Hebron Christian           15-05.00
 34 Chandler Lewis                 10 Hebron Christian           15-00.50
 35 Tymel Robinson                  9 Discovery HS               13-08.25
 36 Vonte Polk                      9 Buford High School                 
 37 Bryce Callender                12 Norcross High School               

                      Event #8 - JV Boys Triple Jump                      
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Jaidon Turner                  10 Brookwood                  41-07.00
  2 Christian Turner               10 Buford High School         40-07.00
  3 Jaylen Rivers                  10 Grayson High School        40-06.50
  4 Caleb Oatis                    11 Parkview High School       39-10.25
  5 Toju Etiwe                     10 Brookwood                  39-09.50
  6 Koran Patterson                10 Berkmar High School        39-08.00
  7 Raiden Green                   10 Dacula                     38-10.50
  8 Jalyn Valrie                   10 Archer HS                  38-06.25
  9 Cameron Curtis                 10 South Gwinnett             37-08.50
 10 Jaekwon Kyles                  10 Norcross High School       37-05.00
 11 Alex Boglin                    10 Greater Atlanta Christian  37-03.00
 12 Alex Brice                     11 Mill Creek High School     37-00.50
 13 Dominic Punzi                  10 Parkview High School       36-11.75
 14 Jacob Hurtado                  11 Archer HS                  36-07.00
 15 Shlomo Boyd                     9 Norcross High School       36-07.00
 16 Josh Randrup                   11 Providence Christian Acad  36-01.00
 17 Michael Rowe                   10 Dacula                     35-11.50
 18 Marcus Evans                    9 South Gwinnett             35-05.50
 19 Evan Lubbess                   10 Mill Creek High School     34-08.75
 20 Robert Henry                   10 Discovery HS               34-00.00
 21 DeAnthony Walker               11 Shiloh High School         33-09.00
 22 Ryver Morrow                   10 Hebron Christian           32-09.00
 23 Maceo Thornhill                 9 Grayson High School        32-07.00
 24 Jacob Rorke                    10 Hebron Christian           32-06.00
 25 Thomas Truong                  11 Providence Christian Acad  28-08.50
 26 Caleb Durham                    9 Greater Atlanta Christian          
 27 Zachary Charles                 9 Lanier HS                          
 28 Jordan Moore                   10 Lanier HS                          
 29 Derrick Gentry                  9 Shiloh High School                 

         Event #9 - JV Boys 4x100 Meter Relay          
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Buford High School A                         43.43
  2 Parkview High School A                       43.50
  3 Lanier HS A                                  43.75
  4 Parkview High School B                       44.11
  5 Grayson High School B                        44.44
  6 Grayson High School A                        44.50
  7 Collins Hill High School A                   44.68
  8 Archer HS A                                  45.00
  9 Brookwood A                                  45.00
 10 South Gwinnett A                             45.00
 11 Norcross High School A                       45.25
 12 North Gwinnett A                             45.39
 13 North Gwinnett B                             45.61
 14 Collins Hill High School B                   45.68
 15 Peachtree Ridge High School A                45.78
 16 Greater Atlanta Christian A                  45.90
 17 Archer HS B                                  46.00
 18 Brookwood B                                  46.00
 19 Central Gwinnett A                           46.00
 20 Lanier HS B                                  46.00
 21 Mill Creek High School A                     46.00
 22 Dacula A                                     46.22
 23 Norcross High School B                       46.30
 24 Mill Creek High School B                     46.46
 25 Providence Christian Academy A               46.50
 26 Discovery HS A                               47.45
 27 Providence Christian Academy B               48.50
 28 Hebron Christian A                           49.06
 29 Dacula B                                     50.00
 30 Duluth High School A                              
 31 Meadowcreek HS A                                  
 32 Shiloh High School A                              
 33 South Gwinnett B                                  

         Event #10 - JV Boys 4x400 Meter Relay         
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Shiloh High School A                       3:32.82
  2 Parkview High School A                     3:35.00
  3 South Gwinnett A                           3:38.00
  4 Buford High School A                       3:38.31
  5 Collins Hill High School A                 3:38.37
  6 Archer HS A                                3:40.00
  7 Parkview High School B                     3:40.00
  8 Collins Hill High School B                 3:41.37
  9 Greater Atlanta Christian A                3:42.00
 10 Duluth High School A                       3:43.91
 11 Archer HS B                                3:45.00
 12 Lanier HS B                                3:45.00
 13 Berkmar High School A                      3:45.97
 14 Brookwood A                                3:46.00
 15 Brookwood B                                3:50.00
 16 Dacula A                                   3:50.00
 17 Mill Creek High School A                   3:50.00
 18 Norcross High School A                     3:50.30
 19 Hebron Christian A                         3:52.69
 20 North Gwinnett A                           3:52.72
 21 Dacula B                                   3:53.00
 22 North Gwinnett B                           3:54.47
 23 Mill Creek High School B                   3:55.00
 24 Discovery HS A                             3:55.58
 25 Providence Christian Academy A             3:55.58
 26 Norcross High School B                     4:04.30
 27 Duluth High School B                       4:05.00
 28 Hebron Christian B                         4:10.69
 29 Central Gwinnett A                                
 30 Grayson High School A                             
 31 Lanier HS A                                       
 32 Meadowcreek HS A                                  
 33 Peachtree Ridge High School A                     
 34 South Gwinnett B                                  

         Event #11 - JV Boys 4x800 Meter Relay         
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Archer HS A                                8:36.00
  2 Archer HS B                                8:45.00
  3 Grayson High School A                      8:45.00
  4 Mill Creek High School A                   8:45.00
  5 Shiloh High School A                       8:45.00
  6 Brookwood A                                8:50.00
  7 Collins Hill High School A                 8:54.43
  8 Mill Creek High School B                   8:55.00
  9 Central Gwinnett A                         9:01.84
 10 Brookwood B                                9:10.00
 11 Peachtree Ridge High School A              9:15.00
 12 Berkmar High School A                      9:15.08
 13 North Gwinnett A                           9:20.00
 14 Mountain View HS A                         9:20.60
 15 Norcross High School A                     9:21.64
 16 North Gwinnett B                           9:30.00
 17 Peachtree Ridge High School B              9:30.00
 18 Lanier HS A                                9:42.58
 19 Discovery HS A                             9:45.76
 20 Parkview High School A                     9:50.00
 21 Discovery HS B                             9:50.76
 22 Parkview High School B                    10:10.00
 23 Hebron Christian A                        10:40.00

                    Event #12 - JV Boys 100 Meter Dash                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Amari Rouzan                   11 Lanier HS                     11.27
  2 Jonovan Lowe                    9 Brookwood                     11.44
  3 Jalen Gross                    11 Parkview High School          11.47
  4 Demetrius West                 10 Parkview High School          11.49
  5 Vonte Polk                      9 Buford High School            11.50
  6 Terrence Gragg                 10 Mountain View HS              11.51
  7 Rekevian Mathis                 9 Norcross High School          11.51
  8 Okem Jibunor                    9 Mill Creek High School        11.54
  9 Cameron Johnson                10 Mill Creek High School        11.55
 10 Jonathan Halyard                9 Grayson High School           11.59
 11 Chris Thomas                   10 Collins Hill High School      11.62
 12 Whitney Robinson               10 Archer HS                     11.63
 13 DeAnthony Walker               11 Shiloh High School            11.64
 14 Jaylen Rivers                  10 Grayson High School           11.65
 15 Christian Turner               10 Buford High School            11.69
 16 Sterling Warner                10 Archer HS                     11.71
 17 Ja'Leak Perry                   9 Brookwood                     11.71
 18 Peyton Tuck                    10 Peachtree Ridge High Scho     11.73
 19 Airon Buick                    11 Meadowcreek HS                11.78
 20 Salis James                    10 Dacula                        11.86
 21 Brandon Blair                  11 Collins Hill High School      11.89
 22 Marcus Evans                    9 South Gwinnett                11.94
 23 Moritz Altermann               12 Mountain View HS              11.96
 24 Miles Bryant                    9 Berkmar High School           11.97
 25 Quinton Newsome                 9 North Gwinnett                11.98
 26 Geovanni Williams              10 Lanier HS                     12.00
 27 Kevin Dunahoo                  10 Providence Christian Acad     12.01
 28 Alex Boglin                    10 Greater Atlanta Christian     12.10
 29 Khiree Seabrook                10 Duluth High School            12.15
 30 Chandler Lewis                 10 Hebron Christian              12.18
 31 Andrew Hanson                  10 Peachtree Ridge High Scho     12.20
 32 Alex Zhou                      10 Providence Christian Acad     12.20
 33 Tyrese Montgomery              11 Norcross High School          12.21
 34 Cam Butler                     10 North Gwinnett                12.27
 35 Nick Bada                      11 Central Gwinnett              12.30
 36 Christin Jones                  9 Dacula                        12.31
 37 Kevin Kirby                    10 Greater Atlanta Christian     12.31
 38 Timothy McMillan               10 Discovery HS                  12.33
 39 Justin Edwardsen                9 Meadowcreek HS                12.36
 40 caleb Brown                     9 Duluth High School            12.37
 41 Michel Kashoba                 10 Discovery HS                  12.51
 42 Cameron Henderson              10 Central Gwinnett              12.52
 43 Michael Moyers                  9 Hebron Christian              12.59
 44 Jaylon Davis                   10 Berkmar High School           12.80
 45 Ezekiel Lyle                    9 Shiloh High School            12.86
 46 Zachery Porter                 11 South Gwinnett                14.72

                    Event #13 - JV Boys 200 Meter Dash                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Jalen Gross                    11 Parkview High School          23.02
  2 Jonovan Lowe                    9 Brookwood                     23.23
  3 Vonte Polk                      9 Buford High School            23.30
  4 Darius Montissol               10 Lanier HS                     23.30
  5 Andre Dennard                   9 South Gwinnett                23.52
  6 Zachery Porter                 11 South Gwinnett                23.53
  7 Huey Rowe-Anderson             10 Greater Atlanta Christian     23.57
  8 Amari Rouzan                   11 Lanier HS                     23.69
  9 Jalen Roach                     9 Grayson High School           23.72
 10 Austin O'Neal                  11 Mill Creek High School        23.88
 11 Alex Bleth                     11 Mill Creek High School        23.97
 12 Lance Jackson                   9 North Gwinnett                24.00
 13 Alex Armstrong                 11 Brookwood                     24.02
 14 Anthony Grant                  10 Buford High School            24.05
 15 Chris Thomas                   10 Collins Hill High School      24.07
 16 Jaquan Reece                    9 Parkview High School          24.16
 17 Jaylen Rivers                  10 Grayson High School           24.28
 18 Peyton Tuck                    10 Peachtree Ridge High Scho     24.28
 19 Bryce Callender                12 Norcross High School          24.39
 20 Whitney Robinson               10 Archer HS                     24.40
 21 Brandon Blair                  11 Collins Hill High School      24.40
 22 Terrence Gragg                 10 Mountain View HS              24.54
 23 Moritz Altermann               12 Mountain View HS              24.55
 24 Preston Zimmerman              11 Archer HS                     24.58
 25 Steven Townsend                10 North Gwinnett                24.65
 26 Miles Bryant                    9 Berkmar High School           24.72
 27 Oj Edmonds                      9 Norcross High School          24.87
 28 Juwaun Johnson                 11 Shiloh High School            24.87
 29 Josh Randrup                   11 Providence Christian Acad     24.93
 30 Jalen Harrell                  10 Central Gwinnett              25.06
 31 Jahziah Jordan                 11 Dacula                        25.10
 32 Ellis Cummings                  9 Discovery HS                  25.10
 33 Salis James                    10 Dacula                        25.13
 34 Ronaldo Bolanos                 9 Meadowcreek HS                25.15
 35 Davion Williamson              10 Central Gwinnett              25.25
 36 Khiree Seabrook                10 Duluth High School            25.26
 37 Jose Linares                   10 Meadowcreek HS                25.26
 38 Michael Moyers                  9 Hebron Christian              25.36
 39 Mo Bankole                      9 Duluth High School            25.37
 40 Michel Kashoba                 10 Discovery HS                  25.38
 41 Wycliffe Lovelace              11 Providence Christian Acad     25.40
 42 Chandler Lewis                 10 Hebron Christian              25.50
 43 Andrew Hanson                  10 Peachtree Ridge High Scho     25.51
 44 Alex Boglin                    10 Greater Atlanta Christian     25.85
 45 Kolby Wyatt                    11 Shiloh High School                 

                    Event #14 - JV Boys 400 Meter Dash                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Darius Montissol               10 Lanier HS                     50.95
  2 Kendall Adams                  11 Providence Christian Acad     53.32
  3 Collin Leatham                 11 Parkview High School          53.55
  4 Erran Bradley                   9 South Gwinnett                53.81
  5 Tobias George                  11 Parkview High School          53.88
  6 Huey Rowe-Anderson             10 Greater Atlanta Christian     54.05
  7 Bryce Castille                 11 Providence Christian Acad     54.07
  8 Koran Patterson                10 Berkmar High School           54.15
  9 Tony Wyche                     10 Greater Atlanta Christian     54.19
 10 Colin Levy                     11 Grayson High School           54.32
 11 David Mundo                    11 Berkmar High School           54.36
 12 Lance Jackson                   9 North Gwinnett                54.55
 13 Jonah Garris                   11 Mountain View HS              54.74
 14 Antonio McNair                 10 Archer HS                     54.77
 15 Kaiden Hall                    11 Mountain View HS              54.82
 16 Avery Snyder                    9 Duluth High School            54.93
 17 George Coker                   10 Archer HS                     55.14
 18 Andre Valcin                   10 Mill Creek High School        55.20
 19 Josiah Harrison                 9 Collins Hill High School      55.27
 20 Brandon Berrios                11 Lanier HS                     55.30
 21 Uriah Hyatte                    9 Grayson High School           55.34
 22 Jaden Woods                     9 South Gwinnett                55.45
 23 Jose Linares                   10 Meadowcreek HS                55.51
 24 Ellis Cummings                  9 Discovery HS                  55.99
 25 Jaekwon Kyles                  10 Norcross High School          56.00
 26 Daniel Mancillas               10 Mill Creek High School        56.11
 27 Tyler Walker                   10 Brookwood                     56.18
 28 Jalen Harrell                  10 Central Gwinnett              56.22
 29 Amir Dodson                    10 Collins Hill High School      56.23
 30 Caleb Burney                   10 Peachtree Ridge High Scho     56.26
 31 Kevin Fully                    10 Dacula                        56.39
 32 Derrick Gentry                  9 Shiloh High School            56.41
 33 Addison Hamblen                10 North Gwinnett                56.43
 34 Quinn Roberts                  11 Brookwood                     56.51
 35 Farrand Logan                  10 Dacula                        56.73
 36 Michael Anderson               10 Meadowcreek HS                56.88
 37 Jaydon Sanford                  9 Peachtree Ridge High Scho     57.17
 38 Sam Burke                      10 Hebron Christian              57.88
 39 Luke Carnazzo                  10 Duluth High School            58.03
 40 Josh Tyrell                     9 Central Gwinnett            1:00.34
 41 Jacob Rorke                    10 Hebron Christian            1:00.38
 42 Benjamin Kotey                 11 Norcross High School        1:01.58
 43 Cameron Harris                  9 Discovery HS                1:06.49
 44 Juwaun Johnson                 11 Shiloh High School                 

                        Event #15 - JV Boys Discus                        
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Michael Allen                  11 Lanier HS                    134-10
  2 Theodore Chidi-Maha            11 Greater Atlanta Christian    121-10
  3 Christian Franklin             10 Archer HS                    121-06
  4 Draven Green                   11 Mill Creek High School       118-00
  5 Andrew Brand                   10 Collins Hill High School     117-03
  6 Walter Klima                   10 Archer HS                    114-07
  7 Khalil Moon                    10 Berkmar High School          114-05
  8 Chancey Whitley                11 Parkview High School         108-11
  9 Mark Haynes                    10 Meadowcreek HS               108-06
 10 Andre Dennard                   9 South Gwinnett               107-05
 11 Blamassi Meite                  9 Discovery HS                 106-09
 12 Jakai Clark                     9 Grayson High School          106-00
 13 Onassis Agbenaza               10 Berkmar High School          103-10
 14 John Lyons                     11 Providence Christian Acad    103-05
 15 Chida Levy                     10 Grayson High School          101-07
 16 Michael Akuffo                 10 Brookwood                    101-03
 17 Kyle Martin                    10 Mill Creek High School       101-02
 18 Jesse Duncan                   10 Buford High School            98-04
 19 Paul Igali                     10 South Gwinnett                92-07
 20 Connor Mymudes                 10 Providence Christian Acad     90-09
 21 Manuel Ortiz                   11 Collins Hill High School      90-05
 22 Hunter Jones                    9 Dacula                        89-08
 23 Devin Bennett                  11 Norcross High School          89-06
 24 Melad Rasoli                   10 Mountain View HS              88-10
 25 Ryan Bronaugh                   9 North Gwinnett                86-04
 26 Camron Jones-Gates             10 Parkview High School          86-02
 27 Jake Winskie                    9 Brookwood                     85-03
 28 Malik Johnson                  10 Lanier HS                     85-02
 29 Daniel Huth                     9 Dacula                        82-08
 30 Brian Bamba                    11 Discovery HS                  82-03
 31 Ezekiel Lyle                    9 Shiloh High School            79-03
 32 Sean Heflin                    11 Hebron Christian              78-08
 33 Fernando Collado                9 North Gwinnett                78-06
 34 Marco Lopez                     9 Buford High School            76-02
 35 colin scott                    10 Hebron Christian              73-06
 36 Terrence Page                   9 Shiloh High School            72-01
 37 Andre Harding                  11 Norcross High School               

                       Event #16 - JV Boys Shot Put                       
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Michael Allen                  11 Lanier HS                  42-01.50
  2 Camron Jones-Gates             10 Parkview High School       41-00.00
  3 Walter Klima                   10 Archer HS                  39-09.50
  4 Draven Green                   11 Mill Creek High School     39-02.50
  5 James King                      9 Meadowcreek HS             37-06.00
  6 Chandler Hood                  11 North Gwinnett             37-03.00
  7 Jakai Clark                     9 Grayson High School        37-02.25
  8 Michael Akuffo                 10 Brookwood                  37-00.00
  9 Khalil Moon                    10 Berkmar High School        36-11.00
 10 Jake Winskie                    9 Brookwood                  36-01.50
 11 Melad Rasoli                   10 Mountain View HS           35-10.50
 12 Andrew Brand                   10 Collins Hill High School   35-08.00
 13 Dhenele 'DJ' Johnson           11 Archer HS                  35-07.25
 14 Wanya Morris                    9 Grayson High School        35-06.00
 15 A.j. Debose                    10 Collins Hill High School   35-05.00
 16 Onassis Agbenaza               10 Berkmar High School        35-01.00
 17 Andre Dennard                   9 South Gwinnett             35-00.00
 18 Yerly Fuentes                  12 Mountain View HS           34-09.00
 19 Andre Harding                  11 Norcross High School       34-07.00
 20 Hunter Jones                    9 Dacula                     34-06.50
 21 Garrett West                    9 Parkview High School       34-05.00
 22 Devin Bennett                  11 Norcross High School       34-04.00
 23 Joseph Klemm                    9 Mill Creek High School     34-02.50
 24 colin scott                    10 Hebron Christian           33-06.50
 25 Paul Igali                     10 South Gwinnett             33-01.50
 26 Craig Oliver                   10 Greater Atlanta Christian  32-04.50
 27 Malik Johnson                  10 Lanier HS                  31-09.25
 28 Fernando Collado                9 North Gwinnett             31-09.00
 29 Joshua Wright                  10 Providence Christian Acad  31-05.75
 30 Dominck Knowles                10 Providence Christian Acad  30-10.50
 31 Blamassi Meite                  9 Discovery HS               30-06.00
 32 Riley Simonds                   9 Buford High School         29-06.50
 33 Austin Smith                   11 Hebron Christian           29-04.00
 34 Terrence Page                   9 Shiloh High School         27-05.00
 35 Hudson Anderson                 9 Shiloh High School         26-11.50
 36 Jordan Gaddy                   11 Duluth High School         25-07.00
 37 Brian Bamba                    11 Discovery HS               25-02.00
 38 Daniel Huth                     9 Dacula                     25-01.50

                      Event #17 - JV Boys Pole Vault                      
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Le'Kee Horton                  10 Archer HS                  11-02.00
  2 Simeon Lipsey                  11 Archer HS                  11-00.00
  3 Andrew Shield                  11 Mill Creek High School     11-00.00
  4 Brian Hauch                     9 Parkview High School       10-08.00
  5 Dawson Cormier                 10 Mill Creek High School     10-06.00
  6 Spencer Ritchey                 9 Greater Atlanta Christian  10-00.00
  7 Ben Eberhart                   11 Greater Atlanta Christian   9-06.00
  8 Adam Keller                    10 Mountain View HS            9-02.00
  9 Issac Camden                   10 Parkview High School        8-09.00
 10 Oliver Stephan                 10 Peachtree Ridge High Scho   8-08.00
 11 Maceo Burt                      9 Berkmar High School         8-06.00
 12 Mckinley Davis                 10 Brookwood                   8-06.00
 13 Ryver Morrow                   10 Hebron Christian            8-06.00
 14 Andrew Latimer                 10 Berkmar High School         8-00.00
 15 Connor Bowler                  10 Brookwood                   8-00.00
 16 Jared Bartlett                  9 Collins Hill High School    8-00.00
 17 Tucker Keadle                   9 Hebron Christian            8-00.00
 18 Bracken Blount                 11 Collins Hill High School    7-06.00
 19 Ethan Banks                    11 Norcross High School               
 20 Deon Richardson                10 Norcross High School               

                   Event #18 - JV Girls 1600 Meter Run                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Hannah Gatland                  9 Brookwood                   5:37.46
  2 Sara Scales                    11 Mill Creek High School      5:39.10
  3 Olivia Fuller                  10 Mill Creek High School      5:40.31
  4 Shelby Pacholke                10 North Gwinnett              5:41.85
  5 Catherine Galindo              10 North Gwinnett              5:42.15
  6 Elise Karinshak                 9 Greater Atlanta Christian   5:53.41
  7 Elizabeth Saliba               10 Brookwood                   5:54.18
  8 Kelly Connerley                 9 Archer HS                   5:54.29
  9 Jamie Freeman                  11 Parkview High School        5:55.00
 10 Sarah Davis                    10 Buford High School          5:55.10
 11 Andrea Ploussard               10 Parkview High School        5:56.16
 12 Miranda Taylor                 11 Hebron Christian            5:58.00
 13 Indigo Lee                      9 South Gwinnett              5:59.85
 14 Monique Olocha                 11 Lanier HS                   6:01.29
 15 Abby Carmack                    9 Peachtree Ridge High Scho   6:03.86
 16 Emily Doyle                    11 Grayson High School         6:04.71
 17 Alise Mercier                  10 Grayson High School         6:04.86
 18 Jessie Lowe                    10 Peachtree Ridge High Scho   6:06.83
 19 Olivia Henry                    9 Archer HS                   6:10.45
 20 Emilee Butrum                  11 Dacula                      6:17.62
 21 Valeria Angel                  10 Duluth High School          6:24.50
 22 Sydney Hutchinson               9 Lanier HS                   6:24.70
 23 Fatimah Higgins                10 South Gwinnett              6:27.23
 24 Esther Kim                      9 Collins Hill High School    6:33.92
 25 Kayla Rumph                     9 Meadowcreek HS              6:35.82
 26 Gabby Thacker                  10 Buford High School          6:42.43
 27 Salina Kidane                  10 Berkmar High School         6:52.26
 28 Chiara Dwier                   11 Norcross High School        6:52.35
 29 Keyi Cui                       11 Berkmar High School         6:53.18
 30 Kalare Lu                      10 Duluth High School          6:56.11
 31 Sara Estrada                    9 Discovery HS                7:00.42
 32 Arabelle Ishaku                 9 Discovery HS                7:07.50
 33 Teresa Flynn                   11 Norcross High School        7:13.73
 34 Irene Corona                   10 Central Gwinnett            7:18.33
 35 Lenice Tyrell                  11 Central Gwinnett            7:19.21
 36 Nora Parker                    11 Mountain View HS            7:19.74

                   Event #19 - JV Girls 3200 Meter Run                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Elizabeth Saliba               10 Brookwood                  12:12.73
  2 Emma D'Aquin                   10 Brookwood                  12:19.02
  3 Olivia Fuller                  10 Mill Creek High School     12:19.13
  4 Sara Scales                    11 Mill Creek High School     12:22.62
  5 Miranda Taylor                 11 Hebron Christian           12:30.33
  6 Sarah Davis                    10 Buford High School         12:40.91
  7 Alayna Guthrie                 11 Parkview High School       12:50.46
  8 Shelby Pacholke                10 North Gwinnett             12:52.61
  9 Alise Mercier                  10 Grayson High School        12:58.20
 10 Andrea Ploussard               10 Parkview High School       13:04.89
 11 Jessie Lowe                    10 Peachtree Ridge High Scho  13:23.75
 12 Emily Doyle                    11 Grayson High School        13:26.61
 13 Valeria Angel                  10 Duluth High School         13:46.86
 14 Sydney Hutchinson               9 Lanier HS                  13:47.75
 15 Lucy Grubb                     11 Peachtree Ridge High Scho  14:00.83
 16 Shelby Goeden                  11 Lanier HS                  14:07.36
 17 Kayla Rumph                     9 Meadowcreek HS             14:18.70
 18 Danielle Kasputis               9 Archer HS                  14:48.02
 19 Stephanie Perea                10 Duluth High School         14:49.12
 20 Keyi Cui                       11 Berkmar High School        14:52.48
 21 Maria Quintero                  9 Central Gwinnett           16:31.25
 22 Olivia Henry                    9 Archer HS                          
 23 Esmerelda Rivera               10 Berkmar High School                
 24 Hannah Bauman                   9 Norcross High School               
 25 Mary Payne                      9 Norcross High School               

                    Event #20 - JV Girls 800 Meter Run                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Monique Olocha                 11 Lanier HS                   2:32.97
  2 Kelly Connerley                 9 Archer HS                   2:33.73
  3 Rachel Silver                  11 Brookwood                   2:34.63
  4 Indigo Lee                      9 South Gwinnett              2:35.00
  5 Elise Karinshak                 9 Greater Atlanta Christian   2:37.10
  6 Natalie Lopez                  10 Archer HS                   2:37.65
  7 Mia Serres                     10 North Gwinnett              2:38.75
  8 Krishtian Sonny                10 Shiloh High School          2:40.11
  9 Chloe Freeman                  11 Mill Creek High School      2:40.82
 10 Zoe Suhr                        9 Parkview High School        2:40.92
 11 Abbey Pinkerton                10 North Gwinnett              2:41.10
 12 Fatimah Higgins                10 South Gwinnett              2:41.44
 13 Olivia Sharp                   10 Brookwood                   2:41.91
 14 Cheyenne Scott                  9 Peachtree Ridge High Scho   2:43.58
 15 Frances Shomake                10 Mountain View HS            2:44.91
 16 Tatum DeGoey                   10 Buford High School          2:45.55
 17 Lucia Ruma                     10 Mill Creek High School      2:46.05
 18 Eva Ross                        9 Grayson High School         2:46.67
 19 Brielle Martelli               11 Mountain View HS            2:51.05
 20 Sara McDade                    10 Collins Hill High School    2:51.06
 21 Sara Estrada                    9 Discovery HS                2:51.56
 22 Jhaylin Ross                   10 Collins Hill High School    2:51.60
 23 Mollie Potts                    9 Dacula                      2:52.11
 24 Caileen Burnside                9 Peachtree Ridge High Scho   2:52.54
 25 Kayla Langston                 10 Grayson High School         2:53.06
 26 Kaci Smith                     10 Lanier HS                   2:54.16
 27 Lia Teng                       11 Norcross High School        2:54.68
 28 Erica Mondragon                11 Parkview High School        2:55.81
 29 Tyler Jackson                   9 Shiloh High School          2:56.99
 30 Aimee Ojwang                   11 Hebron Christian            2:57.34
 31 Arabelle Ishaku                 9 Discovery HS                2:58.82
 32 Stephanie Perea                10 Duluth High School          2:59.22
 33 Kalare Lu                      10 Duluth High School          3:00.02
 34 Lenice Tyrell                  11 Central Gwinnett            3:03.01
 35 Keairah Turner                 11 Dacula                      3:03.35
 36 Salina Kidane                  10 Berkmar High School         3:06.89
 37 Irene Corona                   10 Central Gwinnett            3:08.02
 38 Diyana Darden                  10 Berkmar High School         3:08.38
 39 Afia Oduro                     11 Norcross High School        3:31.06

                  Event #21 - JV Girls 100 Meter Hurdles                  
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Jordyn Edgerton                10 Brookwood                     16.32
  2 Alexandria Darby-Mckenzie      11 Brookwood                     17.16
  3 Samira Allen                   10 Parkview High School          17.17
  4 Blakely Phillips                9 Buford High School            17.45
  5 Adele Henderson                11 Parkview High School          17.96
  6 Raquel Newkirk                  9 Discovery HS                  18.11
  7 Chyna McCall                    9 Mill Creek High School        18.33
  8 Madison Kelley                 10 Lanier HS                     18.47
  9 Okera Banks                    10 Collins Hill High School      18.61
 10 Starr Herndon                  11 Norcross High School          18.95
 11 Jordan Geter                    9 Discovery HS                  19.19
 12 Kristen Whitley                 9 Dacula                        19.52
 13 Jayda Preyer                   11 Mill Creek High School        19.76
 14 Priscilla Ajala                 9 Grayson High School           19.79
 15 Julia Goldschmidt              10 Hebron Christian              19.95
 16 Lauren Connelly                11 North Gwinnett                20.26
 17 Amiyah McCoy                   10 Archer HS                     20.57
 18 Jada Hall                       9 Grayson High School           20.69
 19 Sydney Ross                    10 North Gwinnett                21.00
 20 Devyn Darden                   10 Norcross High School          21.74
 21 Olivia Griffin                 10 Providence Christian Acad     21.76
 22 Caroline Joseph                11 Archer HS                     22.36
 23 Darlene Kamusiime              11 Meadowcreek HS                22.83
 24 Hailey Wardle                   9 Collins Hill High School      22.88
 25 Grace Trujillo                 10 Lanier HS                     23.15
 26 Rachel Joins                   10 Providence Christian Acad     30.04
 27 Micah Sells                     9 Peachtree Ridge High Scho          

                  Event #22 - JV Girls 300 Meter Hurdles                  
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Danielle Ship                  10 Greater Atlanta Christian     50.27
  2 Adiyah Warner                  10 Brookwood                     50.59
  3 Jordyn Edgerton                10 Brookwood                     50.74
  4 Raquel Newkirk                  9 Discovery HS                  50.76
  5 Starr Herndon                  11 Norcross High School          51.94
  6 Madison Kelley                 10 Lanier HS                     51.95
  7 Samira Allen                   10 Parkview High School          53.32
  8 Chyna McCall                    9 Mill Creek High School        53.77
  9 India Shaw                     11 Mill Creek High School        53.80
 10 Aspen Pullum                   10 Parkview High School          54.37
 11 Amiyah McCoy                   10 Archer HS                     56.42
 12 Destini Wright                 10 Discovery HS                  56.46
 13 Olivia Griffin                 10 Providence Christian Acad     56.64
 14 Priscilla Ajala                 9 Grayson High School           56.85
 15 Jada Hall                       9 Grayson High School           56.97
 16 Lauren Connelly                11 North Gwinnett                57.00
 17 Sydney Ross                    10 North Gwinnett                57.83
 18 Julia Goldschmidt              10 Hebron Christian              57.87
 19 Micah Sells                     9 Peachtree Ridge High Scho     57.94
 20 Hailey Wardle                   9 Collins Hill High School      58.86
 21 Okera Banks                    10 Collins Hill High School      59.21
 22 Grace Trujillo                 10 Lanier HS                   1:03.24
 23 Monasia Taylor                 10 Archer HS                          
 24 Blakely Phillips                9 Buford High School                 
 25 Kristen Whitley                 9 Dacula                             
 26 Colette Brooks                 10 Hebron Christian                   
 27 Jewels Haynes                  10 Norcross High School               

                      Event #23 - JV Girls High Jump                      
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Danielle Ship                  10 Greater Atlanta Christian   5-00.00
  2 Sophia Martin                  11 Parkview High School        5-00.00
  3 Ayoola Ladipo                  10 Archer HS                   4-10.00
  4 Dimoni Parrish                 10 Berkmar High School         4-10.00
  5 Kalen Surles                    9 Lanier HS                   4-10.00
  6 Lauryn Woodard                 10 Mill Creek High School      4-10.00
  7 Starr Herndon                  11 Norcross High School        4-10.00
  8 Jessica Amofa                  10 Brookwood                   4-08.00
  9 Mya Williams                    9 Lanier HS                   4-08.00
 10 Aljoscha Holeman               10 Mill Creek High School      4-08.00
 11 Cheyenne Scott                  9 Peachtree Ridge High Scho   4-08.00
 12 Tyhja Berryhill                11 Brookwood                   4-06.00
 13 Taylor Jones                   10 South Gwinnett              4-06.00
 14 Priscilla Ajala                 9 Grayson High School         4-04.00
 15 Maya Reaves                    10 Norcross High School        4-04.00
 16 Samantha Fields                 9 Providence Christian Acad   4-03.00
 17 Caroline Joseph                11 Archer HS                   4-02.00
 18 Oneeka Powell                  10 South Gwinnett              4-02.00
 19 Hannah Shpigler                 9 North Gwinnett              4-00.00
 20 Emmaline Farmer                10 Hebron Christian                   
 21 Savannah Shugart               11 Hebron Christian                   
 22 MacKenzie Mullin               10 North Gwinnett                     

                      Event #24 - JV Girls Long Jump                      
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Nkemjika Okonkwo               11 Brookwood                  16-01.00
  2 Talara Harper                  10 Lanier HS                  15-09.50
  3 Adiyah Warner                  10 Brookwood                  15-09.25
  4 Joelle Gregory                 10 Greater Atlanta Christian  15-08.00
  5 Amira Knowles                  11 Parkview High School       15-02.00
  6 Gabriella Magera                9 North Gwinnett             15-01.50
  7 Danielle Smith                  9 Mill Creek High School     15-01.00
  8 Tia Williams                    9 Grayson High School        14-11.75
  9 Mya Williams                    9 Lanier HS                  14-10.00
 10 Morgan Raymond                 11 Mill Creek High School     14-09.00
 11 Chavonne Elliot                 9 Grayson High School        14-06.00
 12 Maya Reaves                    10 Norcross High School       14-05.75
 13 Reina Mitchom                  10 Archer HS                  14-05.00
 14 Lanina Cureton                 10 Parkview High School       14-00.00
 15 Lauren House                    9 North Gwinnett             13-11.00
 16 Kennedy Robinson               10 Peachtree Ridge High Scho  13-10.50
 17 Indigo Lee                      9 South Gwinnett             13-09.25
 18 Sierra Parker                  10 Collins Hill High School   13-03.00
 19 Jaedyn Bullock                  9 South Gwinnett             13-02.00
 20 Tatiana Kirkland                9 Discovery HS               13-01.75
 21 Courtney Stoudamire             9 Discovery HS               13-00.50
 22 Jewel Daniels-Knight           10 Berkmar High School        12-03.50
 23 Reese Pittman                  10 Hebron Christian           11-10.00
 24 Ava Gorinas                    10 Hebron Christian           11-02.50
 25 Brianna Jordan                  8 Dacula                     10-09.00
 26 Kristen Whitley                 9 Dacula                             
 27 Adya Smalls                    10 Norcross High School               

                     Event #25 - JV Girls Triple Jump                     
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Amira Knowles                  11 Parkview High School       33-11.75
  2 MonTierra Jarrett              11 Brookwood                  33-05.50
  3 Adiyah Warner                  10 Brookwood                  32-05.00
  4 Diana Bodi                     10 Collins Hill High School   30-07.00
  5 Hallea Gibbs                    9 Grayson High School        30-03.00
  6 Kristen Whitley                 9 Dacula                     30-01.25
  7 Courtney Stoudamire             9 Discovery HS               29-07.50
  8 Jewel Daniels-Knight           10 Berkmar High School        28-09.50
  9 Ishe'ah Rollerson              10 Berkmar High School        28-06.00
 10 Nyah Crawford                   9 Parkview High School       27-09.75
 11 Kaylah Elphic                   9 Grayson High School        27-09.00
 12 Omolewa Akinropo               10 Mill Creek High School     27-06.00
 13 Jamyah Montissol               10 Lanier HS                  27-05.50
 14 Rachel Wolliston               10 North Gwinnett             26-08.00
 15 Katlyn Richardson              11 Mill Creek High School     26-07.50
 16 Kiara Rose                      9 Discovery HS               26-07.00
 17 Ava Gorinas                    10 Hebron Christian           25-05.00
 18 Emmaline Farmer                10 Hebron Christian                   
 19 Maya Reaves                    10 Norcross High School               
 20 Adya Smalls                    10 Norcross High School               
 21 Amaya Dawkins                  11 North Gwinnett                     

        Event #26 - JV Girls 4x100 Meter Relay         
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Parkview High School A                       49.90
  2 Archer HS A                                  50.00
  3 Grayson High School A                        50.64
  4 Parkview High School B                       51.09
  5 Greater Atlanta Christian A                  51.50
  6 Mill Creek High School A                     52.07
  7 Peachtree Ridge High School A                52.75
  8 Brookwood A                                  53.00
  9 North Gwinnett A                             53.00
 10 South Gwinnett A                             53.00
 11 Mill Creek High School B                     53.07
 12 Dacula A                                     53.56
 13 Discovery HS A                               53.90
 14 Collins Hill High School A                   53.91
 15 Lanier HS B                                  54.00
 16 Norcross High School A                       54.00
 17 Brookwood B                                  55.00
 18 North Gwinnett B                             55.11
 19 Peachtree Ridge High School B                55.75
 20 Providence Christian Academy A               57.52
 21 Hebron Christian A                           58.24
 22 Hebron Christian B                           59.24
 23 Norcross High School B                     1:07.00
 24 Archer HS B                               51:02.00
 25 Buford High School A                              
 26 Duluth High School A                              
 27 Lanier HS A                                       
 28 Meadowcreek HS A                                  

        Event #27 - JV Girls 4x400 Meter Relay         
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Brookwood A                                4:15.00
  2 Norcross High School B                     4:17.70
  3 Archer HS A                                4:20.00
  4 South Gwinnett A                           4:20.07
  5 North Gwinnett A                           4:20.89
  6 Parkview High School A                     4:22.00
  7 Archer HS B                                4:25.00
  8 Shiloh High School A                       4:25.00
  9 Peachtree Ridge High School A              4:27.36
 10 Collins Hill High School A                 4:30.92
 11 Brookwood B                                4:35.00
 12 Parkview High School B                     4:35.00
 13 North Gwinnett B                           4:36.57
 14 Discovery HS A                             4:38.79
 15 Mill Creek High School A                   4:39.49
 16 Grayson High School A                      4:45.17
 17 Peachtree Ridge High School B              4:47.36
 18 Mill Creek High School B                   4:49.49
 19 Providence Christian Academy A             4:50.40
 20 Central Gwinnett A                         4:51.20
 21 Hebron Christian A                         4:51.43
 22 Berkmar High School A                      4:55.93
 23 Buford High School A                              
 24 Lanier HS A                                       
 25 Meadowcreek HS A                                  
 26 Norcross High School A                            

        Event #28 - JV Girls 4x800 Meter Relay         
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Brookwood A                               10:25.00
  2 Archer HS A                               10:40.00
  3 Brookwood B                               10:55.00
  4 North Gwinnett A                          10:55.00
  5 Grayson High School A                     11:00.00
  6 Norcross High School A                    11:04.55
  7 Mill Creek High School A                  11:11.15
  8 North Gwinnett B                          11:20.00
  9 Parkview High School A                    11:30.00
 10 Collins Hill High School A                11:36.83
 11 Peachtree Ridge High School A             11:45.00
 12 Archer HS B                               12:00.00
 13 Lanier HS A                               12:09.55
 14 Mill Creek High School B                  12:11.15
 15 Discovery HS A                            12:18.19
 16 Berkmar High School A                     12:51.40
 17 Peachtree Ridge High School B             13:00.00

                   Event #29 - JV Girls 100 Meter Dash                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Kalen Surles                    9 Lanier HS                     12.57
  2 Talara Harper                  10 Lanier HS                     12.73
  3 Emily Smith                    11 Parkview High School          12.87
  4 Hannah Dunston                 10 Archer HS                     12.89
  5 Monasia Taylor                 10 Archer HS                     12.92
  6 Savannah Hale                  11 Greater Atlanta Christian     13.18
  7 Nia Alexander                  11 Brookwood                     13.24
  8 Raelin Mccall                  11 Dacula                        13.46
  9 Phoenix Armstead                9 Buford High School            13.49
 10 Jykia Coleman                  11 Mill Creek High School        13.49
 11 Maci O'Connor                  11 Providence Christian Acad     13.55
 12 Savanna Figueroa               11 Mill Creek High School        13.56
 13 Myra Strickland                 9 Norcross High School          13.56
 14 Dallas Reed                    11 Norcross High School          13.57
 15 Anaya Hickman                   9 Grayson High School           13.58
 16 Amira Knowles                  11 Parkview High School          13.58
 17 Jaedyn Bullock                  9 South Gwinnett                13.58
 18 Ishe'ah Rollerson              10 Berkmar High School           13.63
 19 Aniyyah Alleyne                11 Grayson High School           13.64
 20 Ally Weisgerber                 9 Providence Christian Acad     13.66
 21 Sierra Parker                  10 Collins Hill High School      13.79
 22 Aysia Brewton                   9 Duluth High School            13.79
 23 Courtney Stoudamire             9 Discovery HS                  13.83
 24 Brianna Simms-Johnson           9 South Gwinnett                13.87
 25 Ayoka Kelly                    10 Collins Hill High School      13.93
 26 Aima Momoh                     11 Peachtree Ridge High Scho     13.95
 27 Dimoni Parrish                 10 Berkmar High School           13.97
 28 MonTierra Jarrett              11 Brookwood                     14.00
 29 Kayla Richardson               11 Mountain View HS              14.08
 30 Ibitola Toyin-Adelaja          10 Greater Atlanta Christian     14.11
 31 Mya Isler                       9 Dacula                        14.15
 32 Meison Crawl                   10 North Gwinnett                14.15
 33 Amara Lewis                    10 Duluth High School            14.17
 34 Feramia Arowolo                11 Mountain View HS              14.23
 35 Vivian Morales                 10 Peachtree Ridge High Scho     14.23
 36 La Nia Holder                   9 Central Gwinnett              14.34
 37 Katie Hammers                   9 North Gwinnett                14.34
 38 Azariah Sherrod                 9 Buford High School            14.42
 39 Taylor Poisal                  11 Hebron Christian              14.90
 40 Ansley Pinigis                 11 Hebron Christian              15.50
 41 Shazorai Gilliam               10 Meadowcreek HS                15.60
 42 Shanya Stoute                  10 Central Gwinnett                   
 43 Kiara Rose                      9 Discovery HS                       

                   Event #30 - JV Girls 200 Meter Dash                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Kalen Surles                    9 Lanier HS                     25.49
  2 Ketsia Dajuste                 11 Lanier HS                     26.66
  3 Dejiane Batiste                 9 Meadowcreek HS                26.90
  4 Nkemjika Okonkwo               11 Brookwood                     27.25
  5 Emily Smith                    11 Parkview High School          27.75
  6 Jaedyn Bullock                  9 South Gwinnett                27.76
  7 Hannah Dunston                 10 Archer HS                     27.82
  8 Anaya Hickman                   9 Grayson High School           27.93
  9 Ally Weisgerber                 9 Providence Christian Acad     27.93
 10 Myra Strickland                 9 Norcross High School          27.94
 11 Phoenix Armstead                9 Buford High School            28.01
 12 LaDaitannae Miller              9 Archer HS                     28.16
 13 Savanna Figueroa               11 Mill Creek High School        28.22
 14 Maci O'Connor                  11 Providence Christian Acad     28.24
 15 Aniyyah Alleyne                11 Grayson High School           28.25
 16 Dallas Reed                    11 Norcross High School          28.25
 17 Nyah Crawford                   9 Parkview High School          28.31
 18 MonTierra Jarrett              11 Brookwood                     28.38
 19 Kiara Elliott                  11 Duluth High School            28.46
 20 Catherine Clarke-Ashford        9 South Gwinnett                28.54
 21 Joelle Gregory                 10 Greater Atlanta Christian     28.59
 22 Debrecca Campbell               9 North Gwinnett                28.61
 23 Shanya Stoute                  10 Central Gwinnett              28.69
 24 Sierra Parker                  10 Collins Hill High School      28.71
 25 Dimoni Parrish                 10 Berkmar High School           28.72
 26 Diana Bodi                     10 Collins Hill High School      28.80
 27 Clenicesia Battles             10 Mill Creek High School        28.80
 28 Candy Ogbu                      9 Peachtree Ridge High Scho     28.91
 29 Ishe'ah Rollerson              10 Berkmar High School           28.93
 30 Amara Lewis                    10 Duluth High School            28.94
 31 Vivian Morales                 10 Peachtree Ridge High Scho     29.28
 32 Kiara Rose                      9 Discovery HS                  29.39
 33 Kaileann Halls                 11 Dacula                        29.42
 34 Katie Hammers                   9 North Gwinnett                29.52
 35 Ibitola Toyin-Adelaja          10 Greater Atlanta Christian     29.63
 36 Trinity Pace                   11 Buford High School            29.83
 37 Jayda Wright                   10 Dacula                        29.84
 38 La Nia Holder                   9 Central Gwinnett              29.93
 39 Kayla Richardson               11 Mountain View HS              30.54
 40 Feramia Arowolo                11 Mountain View HS              30.60
 41 Dominique Darby                 9 Discovery HS                  30.63
 42 Ansley Pinigis                 11 Hebron Christian              32.71
 43 Emmaline Farmer                10 Hebron Christian              32.72
 44 Shamiyah Salter                10 Meadowcreek HS                32.87

                   Event #31 - JV Girls 400 Meter Dash                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Nkemjika Okonkwo               11 Brookwood                   1:02.18
  2 Catherine Clarke-Ashford        9 South Gwinnett              1:03.36
  3 Keena Cordell                   9 South Gwinnett              1:03.48
  4 Zoe Suhr                        9 Parkview High School        1:04.36
  5 Debrecca Campbell               9 North Gwinnett              1:04.88
  6 Maiana Edwards                 11 Parkview High School        1:05.05
  7 Lindsey Cole                   10 Brookwood                   1:05.60
  8 Alaja Taylor                   11 Duluth High School          1:06.01
  9 LaDaitannae Miller              9 Archer HS                   1:06.35
 10 Kya Wiggins                     9 Grayson High School         1:06.35
 11 Candy Ogbu                      9 Peachtree Ridge High Scho   1:06.38
 12 Reina Mitchom                  10 Archer HS                   1:06.50
 13 Ashleigh Palmore               10 Lanier HS                   1:07.21
 14 Eva Ross                        9 Grayson High School         1:07.58
 15 Alyxis Galloway                 9 Lanier HS                   1:07.91
 16 Krishtian Sonny                10 Shiloh High School          1:08.64
 17 Diana Bodi                     10 Collins Hill High School    1:08.84
 18 MaKayla Hopkins                10 Collins Hill High School    1:08.97
 19 Sophie Adkins                   9 Providence Christian Acad   1:09.00
 20 Kiara Elliott                  11 Duluth High School          1:09.36
 21 Madison Hanes                  10 North Gwinnett              1:09.92
 22 Destini Wright                 10 Discovery HS                1:10.08
 23 Arabia Woods                    9 Mill Creek High School      1:10.44
 24 Tyler Jackson                   9 Shiloh High School          1:10.52
 25 Omolewa Akinropo               10 Mill Creek High School      1:10.54
 26 Stephanie Bropleh               9 Buford High School          1:10.67
 27 Aimee Ojwang                   11 Hebron Christian            1:10.77
 28 Samantha Fields                 9 Providence Christian Acad   1:10.91
 29 Colette Brooks                 10 Hebron Christian            1:11.40
 30 Brielle Martelli               11 Mountain View HS            1:12.39
 31 Dominique Darby                 9 Discovery HS                1:12.47
 32 Anastasia Jarda                 9 Mountain View HS            1:13.12
 33 Dejiane Batiste                 9 Meadowcreek HS              1:13.75
 34 Seleah Williamson               9 Peachtree Ridge High Scho   1:13.96
 35 Shamiyah Salter                10 Meadowcreek HS              1:15.63
 36 Dexann Plunkett                 9 Central Gwinnett            1:15.71
 37 Noelle Higgins                  9 Dacula                      1:16.65
 38 Octaviana Hartzog              11 Central Gwinnett            1:20.00
 39 Esther Ayannusi                 9 Dacula                      1:20.84
 40 Kira Lucas                      9 Buford High School                 
 41 Devyn Darden                   10 Norcross High School               
 42 Hailey Kirkpatrick             11 Norcross High School               

                       Event #32 - JV Girls Discus                        
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Jeanae Reid                    10 Berkmar High School           95-00
  2 Siddequa Abdurrahman            9 Meadowcreek HS                94-06
  3 Hannah Whitlock                10 Parkview High School          92-07
  4 Ebony Grant                     9 Buford High School            92-06
  5 Kierra Adams                    9 Brookwood                     91-09
  6 Gloria Song                    11 Mill Creek High School        90-11
  7 Nia McCain                      9 Brookwood                     89-06
  8 Clara Ann Hammel               10 Providence Christian Acad     88-03
  9 Imani Tiller                   10 Grayson High School           87-10
 10 Ajahnae McClure                10 Mill Creek High School        84-03
 11 Haley Moore                     9 Dacula                        82-07
 12 Heavenly Carter                11 Dacula                        81-11
 13 Arionne Hickson                 9 Peachtree Ridge High Scho     79-03
 14 Sophie Maruyama                 9 Parkview High School          78-11
 15 Jordan Goolsby                 10 Shiloh High School            77-06
 16 Pa'Shun Hawkins                 9 Shiloh High School            75-09
 17 Jen Davis                       9 Peachtree Ridge High Scho     75-00
 18 Imani Cloud                     9 Buford High School            74-00
 19 Esmeralda Valentin             11 Lanier HS                     73-05
 20 Taylor Oliver                   9 Berkmar High School           73-01
 21 Prynce Oviea                   11 Providence Christian Acad     72-00
 22 Alexandria Williams            11 Norcross High School          69-00
 23 Allison Henao                  10 North Gwinnett                69-00
 24 Savannah Richards              10 Grayson High School           68-05
 25 Caroline Van Allen              9 Lanier HS                     63-06
 26 Orphee Agboessi                10 Discovery HS                  61-05
 27 Hope Odiboh                    10 Discovery HS                  56-00
 28 Aladrian Graham                11 Duluth High School            55-00
 29 Rlendis Ngame                  10 Duluth High School            41-09
 30 Tyler Greene                    9 South Gwinnett                40-04
 31 Jazlyn Jackson                 11 Central Gwinnett              39-02
 32 Taylor Poisal                  11 Hebron Christian                   
 33 Janae Knorr                    11 Norcross High School               
 34 Maya Morejon                   10 North Gwinnett                     

                      Event #33 - JV Girls Shot Put                       
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Jazmin Robinson                 9 Brookwood                  35-01.00
  2 Heavenly Carter                11 Dacula                     34-02.50
  3 Nia McCain                      9 Brookwood                  33-07.00
  4 Sydney Brown                   11 Mill Creek High School     33-06.00
  5 Clara Ann Hammel               10 Providence Christian Acad  33-00.00
  6 Janae Knorr                    11 Norcross High School       32-03.50
  7 Imani Cloud                     9 Buford High School         30-11.00
  8 Gloria Song                    11 Mill Creek High School     30-07.00
  9 Arionne Hickson                 9 Peachtree Ridge High Scho  30-05.00
 10 Hope Odiboh                    10 Discovery HS               30-01.00
 11 Samantha Irons                  9 Dacula                     29-04.50
 12 Hannah Whitlock                10 Parkview High School       29-03.50
 13 Prynce Oviea                   11 Providence Christian Acad  28-09.00
 14 Bolarin Kushanu                10 Parkview High School       27-11.00
 15 Ebony Grant                     9 Buford High School         27-07.50
 16 Giselle Cruz                    9 Meadowcreek HS             27-06.50
 17 Gabrielle Van Allen            10 Lanier HS                  26-07.00
 18 Imani Tiller                   10 Grayson High School        26-00.00
 19 Jen Davis                       9 Peachtree Ridge High Scho  25-09.50
 20 Savannah Richards              10 Grayson High School        25-08.50
 21 Jeanae Reid                    10 Berkmar High School        25-06.50
 22 Alexis Doriecnt                11 Mountain View HS           24-06.50
 23 Taylor Oliver                   9 Berkmar High School        24-00.25
 24 Orphee Agboessi                10 Discovery HS               23-02.50
 25 Alexandria Williams            11 Norcross High School       23-00.50
 26 Caroline Van Allen              9 Lanier HS                  22-07.00
 27 Aladrian Graham                11 Duluth High School         21-10.00
 28 Rlendis Ngame                  10 Duluth High School         21-02.00
 29 Pa'Shun Hawkins                 9 Shiloh High School         20-08.00
 30 Jazlyn Jackson                 11 Central Gwinnett           20-02.00
 31 Nardos Solomon                 10 Shiloh High School         19-09.00
 32 Tyler Greene                    9 South Gwinnett             17-07.00
 33 Gillian Martinez                9 North Gwinnett                     
 34 Symia Simmons                  10 North Gwinnett                     

                     Event #34 - JV Girls Pole Vault                      
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Kelsey Worthington              9 Brookwood                   8-06.00
  2 Maggie Craig                   11 Parkview High School        8-03.00
  3 Emily Kuzmowycz                10 Mill Creek High School      8-00.00
  4 Abigail Pawlowski              10 Mill Creek High School      8-00.00
  5 Lex Griffin                    10 Parkview High School        7-06.00
  6 Skylar Smith                   11 South Gwinnett              7-06.00
  7 Adriahna Mirus                  9 Grayson High School         7-00.00
  8 Julia Goldschmidt              10 Hebron Christian            7-00.00
  9 Sydney Ross                    10 North Gwinnett              7-00.00
 10 Hanna Taylor                   10 Peachtree Ridge High Scho   7-00.00
 11 Hailey Kirkpatrick             11 Norcross High School        6-07.00
 12 Elizabeth Smith                12 Collins Hill High School    6-06.00
 13 Hannah Shpigler                 9 North Gwinnett              6-06.00
 14 Katie Meadows                  11 Archer HS                   6-00.00
 15 Danielle Olivier                9 Mountain View HS            6-00.00
 16 Lily Lipsey                     9 Archer HS                   5-08.00

                 Event #35 - Varsity Boys 1600 Meter Run                  
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Sam Costa                      12 Mill Creek High School      4:18.06
  2 Zach Israel                    12 Brookwood                   4:24.71
  3 Tyler Barber                   12 Mountain View HS            4:25.78
  4 Jack Bradley                   12 Peachtree Ridge High Scho   4:27.00
  5 Nate Reichard                  12 Peachtree Ridge High Scho   4:27.66
  6 Mark Stein                     12 Hebron Christian            4:28.32
  7 DaMonte' Ward                  12 Archer HS                   4:31.23
  8 Noah Hollis                    12 Mill Creek High School      4:32.67
  9 Jordan Bullock                 11 Brookwood                   4:32.75
 10 Christian Corsello             10 Parkview High School        4:33.15
 11 James Cragin                   10 Archer HS                   4:36.38
 12 Andone Mendoza                 12 Buford High School          4:36.86
 13 Kai Brickey                    10 Collins Hill High School    4:38.88
 14 Axel Avalos                    10 Central Gwinnett            4:39.30
 15 Tom Buff                       12 Parkview High School        4:39.78
 16 Merrick Rizzo                  11 Collins Hill High School    4:40.26
 17 Joyner Bousquet                12 North Gwinnett              4:40.57
 18 Benjamin Leimkuehler           12 North Gwinnett              4:40.59
 19 Justin Sylve                   12 Shiloh High School          4:42.61
 20 Emmanuel Devore                10 Grayson High School         4:45.04
 21 William Parker                 11 South Gwinnett              4:45.86
 22 Mohammed Mohammed              12 Grayson High School         4:46.49
 23 Alvin Jacobs                   12 Lanier HS                   4:48.43
 24 Nathan Jenkins                 12 Mountain View HS            4:52.88
 25 Sammy Clough                   12 Providence Christian Acad   4:53.68
 26 Alex Medley                    10 Dacula                      4:54.50
 27 Tahj Copeland                  11 South Gwinnett              4:54.52
 28 David Llanes                   11 Berkmar High School         4:55.44
 29 Vertron Kitts                  11 Meadowcreek HS              4:56.41
 30 Jackson Reilly                 11 Norcross High School        4:56.65
 31 Armando Jimenez                12 Duluth High School          4:59.00
 32 Samson Manmektew               11 Meadowcreek HS              4:59.16
 33 Michael Fabiano                 9 Hebron Christian            5:02.90
 34 Chandler Scoggins              11 Providence Christian Acad   5:04.28
 35 Ryan Stark                     11 Norcross High School        5:11.81
 36 Jesus Cacique                  11 Discovery HS                5:12.72
 37 James Shasteen                 12 Lanier HS                   5:31.69
 38 Alejandro Rodriguez-Padilla    12 Berkmar High School         5:36.53
 39 Matthew Hill                   12 Shiloh High School          5:39.56

                 Event #36 - Varsity Boys 3200 Meter Run                  
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Zach Israel                    12 Brookwood                   9:21.28
  2 Sam Costa                      12 Mill Creek High School      9:23.68
  3 Nate Reichard                  12 Peachtree Ridge High Scho   9:41.32
  4 Christian Corsello             10 Parkview High School        9:42.00
  5 Gavin Childers                 12 Mill Creek High School      9:45.77
  6 Chase Condra                    9 Peachtree Ridge High Scho   9:46.28
  7 Patrick Smith                  11 Brookwood                   9:48.14
  8 James Cragin                   10 Archer HS                   9:50.69
  9 Merrick Rizzo                  11 Collins Hill High School    9:59.75
 10 Tom Buff                       12 Parkview High School       10:06.54
 11 Joseph Gunn                    12 Grayson High School        10:09.88
 12 Axel Avalos                    10 Central Gwinnett           10:12.56
 13 Mark Stein                     12 Hebron Christian           10:13.87
 14 William Parker                 11 South Gwinnett             10:15.65
 15 Carter Holland                 11 North Gwinnett             10:20.70
 16 Anthony Urmetz                 10 Collins Hill High School   10:21.97
 17 Sammy Clough                   12 Providence Christian Acad  10:23.50
 18 Stephen Pipes                  10 North Gwinnett             10:28.97
 19 Cameron Ratchford              12 Grayson High School        10:35.77
 20 Alex Medley                    10 Dacula                     10:38.65
 21 Chris Bunner                   10 Norcross High School       10:40.85
 22 Micah Blaho                    12 Archer HS                  10:41.06
 23 Samson Manmektew               11 Meadowcreek HS             10:41.29
 24 Armando Jimenez                12 Duluth High School         10:43.17
 25 Chandler Scoggins              11 Providence Christian Acad  10:43.40
 26 Raine Harkins                  12 Mountain View HS           10:48.44
 27 Michael Fabiano                 9 Hebron Christian           10:56.27
 28 Nathan Jenkins                 12 Mountain View HS           11:01.83
 29 Javier Murueta                 11 Norcross High School       11:02.46
 30 Oscar Reyes                    12 Central Gwinnett           11:03.98
 31 Jesus Cacique                  11 Discovery HS               11:23.94
 32 Ramiro Lopez                   11 Discovery HS               12:19.40
 33 James Shasteen                 12 Lanier HS                          

                  Event #37 - Varsity Boys 800 Meter Run                  
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Tyler Barber                   12 Mountain View HS            1:54.56
  2 DaMonte' Ward                  12 Archer HS                   1:55.56
  3 Pierre Tugman                  12 Mountain View HS            1:56.21
  4 Jordan Smith                   11 Central Gwinnett            1:59.04
  5 Jordan Bullock                 11 Brookwood                   2:00.24
  6 Andone Mendoza                 12 Buford High School          2:01.27
  7 Noah Ingalls                   12 Brookwood                   2:01.37
  8 Delaney Moore                  11 Mill Creek High School      2:01.53
  9 Jamon Jordan                   11 Dacula                      2:03.02
 10 Vertron Kitts                  11 Meadowcreek HS              2:03.31
 11 Alex Haggard                   10 Peachtree Ridge High Scho   2:03.73
 12 Andrew Smith                   12 Collins Hill High School    2:04.38
 13 Austin Brown                   11 North Gwinnett              2:04.59
 14 Emmanuel Devore                10 Grayson High School         2:04.61
 15 Elijah Berry                    9 Shiloh High School          2:04.89
 16 Alvin Jacobs                   12 Lanier HS                   2:05.13
 17 Justin Sylve                   12 Shiloh High School          2:05.15
 18 Tahj Copeland                  11 South Gwinnett              2:05.60
 19 Cameron Hampton                12 North Gwinnett              2:05.97
 20 Keaton Cown                    11 Archer HS                   2:06.28
 21 Brian Longobardi               12 Peachtree Ridge High Scho   2:06.56
 22 Henok Hailu                    11 Parkview High School        2:07.08
 23 Matthew Burley                 11 Berkmar High School         2:07.54
 24 Sean Battles                   12 Mill Creek High School      2:07.74
 25 Chandler Rookis                12 Dacula                      2:08.18
 26 Kai Brickey                    10 Collins Hill High School    2:08.24
 27 Jeremy Lightner                11 Parkview High School        2:08.42
 28 Iyasu Binchamo                 11 Grayson High School         2:08.56
 29 Benjamin Reyes                  9 Discovery HS                2:10.22
 30 Caleb Hall                     11 Providence Christian Acad   2:10.38
 31 Ayman Abdul-Wahed              10 Berkmar High School         2:11.33
 32 Jackson Reilly                 11 Norcross High School        2:11.42
 33 Chris Vinson                   11 South Gwinnett              2:11.87
 34 Kevin Maltusch                 11 Norcross High School        2:13.41
 35 Brandon Potra                   9 Hebron Christian            2:14.97
 36 Taylor Legg                    12 Providence Christian Acad   2:16.01
 37 Carlos Cosby                   12 Discovery HS                2:19.18
 38 Nidhal Watters                 12 Meadowcreek HS              2:23.12
 39 Brandon Engstrom               10 Hebron Christian            2:25.51
 40 Joshua Boose                   12 Central Gwinnett            2:30.69

                Event #38 - Varsity Boys 110 Meter Hurdles                
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Myles Scott                    12 Brookwood                     14.54
  2 Antuane Dennard                11 South Gwinnett                14.66
  3 Avery Baker                    12 Brookwood                     15.33
  4 Chase Murray                   10 Shiloh High School            15.56
  5 Julian Martin-Rogers           10 Mill Creek High School        15.63
  6 Malachi Carter                 10 Mountain View HS              15.73
  7 Zahir Carr                     12 Grayson High School           15.75
  8 Thomas Harrison                10 Collins Hill High School      15.99
  9 Nasir Christian                10 North Gwinnett                16.21
 10 Tijaah Harris                  11 Berkmar High School           16.38
 11 Matthew Musey                  10 Parkview High School          16.54
 12 Kingston Watkins               10 Shiloh High School            16.55
 13 Chidi Okebalama                10 Archer HS                     16.61
 14 Parker Latimore                12 Parkview High School          16.75
 15 Dhamier Knight                 11 Norcross High School          17.11
 16 Kenan Tricic                   11 Mill Creek High School        17.18
 17 Keith Searcy                   12 Discovery HS                  17.29
 18 Ahmad Staples                  12 Discovery HS                  18.40
 19 Azeyah Boyd                    11 Norcross High School          18.92
 20 Nathanael Louis                10 Dacula                        19.09
 21 Brendan Harrison               10 Hebron Christian              19.94
 22 Larenz Kennedy                 12 Archer HS                     20.42

                Event #39 - Varsity Boys 300 Meter Hurdles                
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Myles Scott                    12 Brookwood                     38.30
  2 Antuane Dennard                11 South Gwinnett                38.96
  3 Chase Murray                   10 Shiloh High School            40.01
  4 Kingston Watkins               10 Shiloh High School            40.66
  5 Pierre Tugman                  12 Mountain View HS              41.15
  6 Avery Baker                    12 Brookwood                     41.90
  7 Nasir Christian                10 North Gwinnett                41.96
  8 Matthew Musey                  10 Parkview High School          42.16
  9 Chidi Okebalama                10 Archer HS                     42.27
 10 Zahir Carr                     12 Grayson High School           42.29
 11 Jared Borders                  12 Duluth High School            43.16
 12 Masyn Buchanan                 12 Lanier HS                     43.17
 13 Antoine Morris                 12 Dacula                        43.39
 14 Tijaah Harris                  11 Berkmar High School           43.54
 15 Parker Latimore                12 Parkview High School          43.58
 16 Julian Martin-Rogers           10 Mill Creek High School        43.86
 17 Dhamier Knight                 11 Norcross High School          44.01
 18 Luke Akande                    12 Mountain View HS              44.14
 19 Thomas Harrison                10 Collins Hill High School      44.79
 20 Jerry Shockley                 12 Mill Creek High School        45.02
 21 Elizer Pardieu                 12 Discovery HS                  45.36
 22 Jaquan Jenerette               11 Meadowcreek HS                45.58
 23 Elisha Jappah                  12 Collins Hill High School      45.71
 24 Noah Dunovant                  12 Discovery HS                  45.87
 25 Lane Mitchell                  12 Providence Christian Acad     45.94
 26 Azeyah Boyd                    11 Norcross High School          46.70
 27 John Stewart                   11 Hebron Christian              47.72
 28 Brendan Harrison               10 Hebron Christian              48.02
 29 Montel Bishop                  10 Central Gwinnett              48.36
 30 Larenz Kennedy                 12 Archer HS                     49.77
 31 Nathanael Louis                10 Dacula                        50.31

                    Event #40 - Varsity Boys High Jump                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Antuane Dennard                11 South Gwinnett              6-07.00
  2 Nate Blackmon                  12 Brookwood                   6-04.00
  3 Tyrese Ivory                   12 Brookwood                   6-04.00
  4 Matthew Haller                 11 North Gwinnett              6-04.00
  5 Samuel Brown                   11 Archer HS                   6-02.00
  6 Karl Urbano                    10 Collins Hill High School    6-02.00
  7 Jaleen Keese                   12 Discovery HS                6-02.00
  8 Jakobi Widener                 11 Norcross High School        6-02.00
  9 Eli Quashie                    11 Mill Creek High School      6-00.00
 10 Andrew Ramsammy                11 Mill Creek High School      6-00.00
 11 Devante Dennis                 12 Norcross High School        6-00.00
 12 Daniel Bonnes                  12 Archer HS                   5-10.00
 13 Chase Isler                    11 Dacula                      5-10.00
 14 Andrew Pettit                  12 Mountain View HS            5-10.00
 15 Cameron Chavers                10 Parkview High School        5-10.00
 16 Micah Tulloch                  11 Parkview High School        5-10.00
 17 Jalen Hodges                   11 Duluth High School          5-08.00
 18 Nicholas Partlow               11 Central Gwinnett            5-06.00
 19 Justin Ortiz                   11 Dacula                      5-06.00
 20 Jason Mitchell                 10 Discovery HS                5-06.00
 21 John Stewart                   11 Hebron Christian            5-06.00
 22 Malachi Carter                 10 Mountain View HS            5-00.00
 23 Dominique West                 11 Duluth High School                 
 24 Kj Hancock                     12 North Gwinnett                     
 25 Quavius Hayes                  11 Shiloh High School                 
 26 Demetri Johnson                12 South Gwinnett                     

                    Event #41 - Varsity Boys Long Jump                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Julian McDuffie                11 Shiloh High School         22-01.00
  2 Jeremy Lewis                   12 Collins Hill High School   21-05.50
  3 Drew Walker                    12 Brookwood                  21-03.00
  4 Trenton Palmore                12 Lanier HS                  20-10.50
  5 Jayce Shaffer                  11 Archer HS                  20-08.50
  6 Jakari Scott                   12 Brookwood                  20-08.50
  7 Michael Kouassi                12 Archer HS                  20-05.75
  8 Aaron Vaz                      12 Lanier HS                  20-03.00
  9 Nygee Williams-Mitchell        12 Mill Creek High School     20-01.50
 10 Elijah Pedro                   10 South Gwinnett             20-01.00
 11 Kj Hancock                     12 North Gwinnett             20-00.25
 12 James Pratt                    12 South Gwinnett             20-00.25
 13 Adesola Abisoye                12 Grayson High School        20-00.00
 14 Quintin Thames                 11 Grayson High School        19-11.50
 15 Dennis Kindred                 11 Mill Creek High School     19-10.75
 16 Dale Craige                    11 Buford High School         19-08.25
 17 ChaQuan Bacote                 12 Berkmar High School        19-08.00
 18 Jonathan Postell               11 Collins Hill High School   19-07.00
 19 Dominique West                 11 Duluth High School         19-07.00
 20 Caleb Carter                   12 Providence Christian Acad  19-07.00
 21 Christian Whitehead            11 Shiloh High School         19-06.50
 22 Jalen Hodges                   11 Duluth High School         19-01.00
 23 Robert Edwards                 12 Berkmar High School        19-00.00
 24 Kaiden Smith                   12 Mountain View HS           18-11.25
 25 Ben Miezan                     12 Dacula                     18-09.75
 26 Roosevelt Trammell             10 Providence Christian Acad  18-09.25
 27 Arjun Sinha                    11 Mountain View HS           18-06.50
 28 Justin Ortiz                   11 Dacula                     18-06.00
 29 Israel Oluwasakin              12 Discovery HS               18-04.50
 30 Troy Allen                     10 Hebron Christian           18-01.00
 31 Tevian Barnes                  10 Meadowcreek HS             17-00.00
 32 Ira Henderson                  10 Central Gwinnett           15-09.00
 33 Noah Dunovant                  12 Discovery HS               15-06.25
 34 Brendan Harrison               10 Hebron Christian           15-06.00
 35 Emmanuel Nnaife                11 Central Gwinnett           13-10.50
 36 Josh Hodge                     12 Norcross High School               
 37 Malik Mays                     10 Norcross High School               
 38 Ricci Nuckles                  12 North Gwinnett                     
 39 Amir Harris                    11 Parkview High School               
 40 Aaron Rowe                     11 Parkview High School               

                   Event #42 - Varsity Boys Triple Jump                   
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Nate Blackmon                  12 Brookwood                  46-03.50
  2 Justin Laryea                  11 Collins Hill High School   44-06.50
  3 Julian McDuffie                11 Shiloh High School         43-06.25
  4 Jakari Scott                   12 Brookwood                  43-06.00
  5 Trenton Palmore                12 Lanier HS                  43-00.75
  6 Emmanuel Hopkins               11 South Gwinnett             42-07.00
  7 Dachaun Barnes                 12 Meadowcreek HS             42-06.00
  8 ChaQuan Bacote                 12 Berkmar High School        42-03.50
  9 Kingston Watkins               10 Shiloh High School         41-08.50
 10 Matthew Musey                  10 Parkview High School       41-05.50
 11 Terrence Newborn               12 Meadowcreek HS             41-02.25
 12 Warren Burrell                  9 North Gwinnett             40-09.75
 13 Aaron Rowe                     11 Parkview High School       40-07.00
 14 Aaron Vaz                      12 Lanier HS                  40-05.00
 15 Kaleb Cheek                    11 North Gwinnett             40-05.00
 16 Jaleen Keese                   12 Discovery HS               40-03.25
 17 Anthony Goodloe                11 Grayson High School        39-11.50
 18 Kaiden Smith                   12 Mountain View HS           39-11.25
 19 Eric Walker                    11 Archer HS                  39-07.00
 20 Israel Oluwasakin              12 Discovery HS               39-06.50
 21 Arjun Sinha                    11 Mountain View HS           38-08.25
 22 Patrick Gassant, Jr            10 Archer HS                  38-06.75
 23 Matt Enser                     11 Mill Creek High School     37-08.75
 24 Bryce Hall                     12 Mill Creek High School     37-04.50
 25 Troy Allen                     10 Hebron Christian           37-03.50
 26 Azeyah Boyd                    11 Norcross High School       36-06.50
 27 John Stewart                   11 Hebron Christian           36-02.00

      Event #43 - Varsity Boys 4x100 Meter Relay       
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Grayson High School A                        41.53
  2 Grayson High School B                        41.87
  3 Brookwood A                                  41.90
  4 Parkview High School A                       42.01
  5 South Gwinnett A                             42.54
  6 Buford High School A                         42.84
  7 Central Gwinnett B                           43.03
  8 Central Gwinnett A                           43.03
  9 Shiloh High School A                         43.19
 10 Dacula A                                     43.22
 11 Norcross High School A                       43.39
 12 Archer HS A                                  43.53
 13 Collins Hill High School A                   43.68
 14 North Gwinnett A                             43.74
 15 South Gwinnett B                             43.80
 16 Meadowcreek HS A                             43.82
 17 North Gwinnett B                             44.00
 18 Mill Creek High School A                     44.19
 19 Archer HS B                                  44.53
 20 Brookwood B                                  44.80
 21 Discovery HS A                               45.00
 22 Mill Creek High School B                     45.00
 23 Providence Christian Academy A               45.02
 24 Dacula B                                     45.22
 25 Norcross High School B                       45.30
 26 Berkmar High School A                        45.41
 27 Hebron Christian A                           46.06
 28 Hebron Christian B                           49.06
 29 Meadowcreek HS B                                  

      Event #44 - Varsity Boys 4x400 Meter Relay       
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Parkview High School A                     3:22.42
  2 Shiloh High School A                       3:22.82
  3 Mill Creek High School A                   3:24.51
  4 Grayson High School A                      3:25.26
  5 South Gwinnett A                           3:25.33
  6 Archer HS A                                3:26.46
  7 Brookwood A                                3:27.56
  8 Shiloh High School B                       3:28.25
  9 Archer HS B                                3:30.00
 10 Mill Creek High School B                   3:32.00
 11 Parkview High School B                     3:32.00
 12 Central Gwinnett A                         3:32.99
 13 Norcross High School A                     3:34.18
 14 Hebron Christian A                         3:34.69
 15 Berkmar High School A                      3:34.97
 16 South Gwinnett B                           3:36.00
 17 Collins Hill High School A                 3:36.37
 18 Peachtree Ridge High School A              3:38.19
 19 North Gwinnett A                           3:38.22
 20 North Gwinnett B                           3:38.75
 21 Providence Christian Academy A             3:38.94
 22 Meadowcreek HS B                           3:41.93
 23 Dacula A                                   3:43.00
 24 Norcross High School B                     3:45.30
 25 Meadowcreek HS A                           3:45.94
 26 Hebron Christian B                         3:48.69
 27 Dacula B                                   3:50.00
 28 Discovery HS A                             3:50.58
 29 Central Gwinnett B                                
 30 Mountain View HS A                                

      Event #45 - Varsity Boys 4x800 Meter Relay       
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Archer HS A                                8:18.09
  2 North Gwinnett A                           8:25.93
  3 Peachtree Ridge High School A              8:28.61
  4 Brookwood A                                8:32.00
  5 Collins Hill High School A                 8:34.43
  6 Mill Creek High School A                   8:35.00
  7 Grayson High School A                      8:36.32
  8 North Gwinnett B                           8:42.00
  9 Brookwood B                                8:47.00
 10 Parkview High School A                     8:50.00
 11 Peachtree Ridge High School B              9:00.00
 12 Norcross High School A                     9:01.64
 13 Mill Creek High School B                   9:05.00
 14 Berkmar High School A                      9:15.08
 15 Hebron Christian A                         9:25.66
 16 Discovery HS A                             9:25.76

                 Event #46 - Varsity Boys 100 Meter Dash                  
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Jalen Virgil                   12 Mountain View HS              10.45
  2 Terry Newell                   11 Brookwood                     10.63
  3 Trevious Frazier               12 Grayson High School           10.64
  4 Terrell Smith                  10 South Gwinnett                10.64
  5 Elliott Cummings               11 Central Gwinnett              10.77
  6 Ismail Abdul                   11 Grayson High School           10.85
  7 Cavan Dunkley                  12 Brookwood                     10.97
  8 Kyree Rogers                   12 Meadowcreek HS                10.98
  9 Max Tracey                     11 Norcross High School          11.01
 10 Daniel Robinson                10 Archer HS                     11.12
 11 Jalen Stephens                 10 Discovery HS                  11.14
 12 Tamir Jones                    11 Norcross High School          11.16
 13 Christian Malloy               10 South Gwinnett                11.17
 14 Roosevelt Trammell             10 Providence Christian Acad     11.24
 15 Jayson Joseph                  11 Mill Creek High School        11.25
 16 Demarius Smith                 11 Parkview High School          11.26
 17 Josh Irvin                     11 Greater Atlanta Christian     11.27
 18 Anthony Shuford                11 Parkview High School          11.27
 19 Victor Gipson                  11 Hebron Christian              11.30
 20 Rodney Wayne                   10 Archer HS                     11.33
 21 Chase Isler                    11 Dacula                        11.33
 22 Ryan Lovelace                  11 North Gwinnett                11.33
 23 Ricci Nuckles                  12 North Gwinnett                11.36
 24 De'Andre Price                 11 Dacula                        11.37
 25 Jeremy Lewis                   12 Collins Hill High School      11.41
 26 Jeremy Williams                11 Mountain View HS              11.41
 27 David Hokayem                  12 Providence Christian Acad     11.42
 28 Isaiah Dozier                  12 Lanier HS                     11.43
 29 Tyson Morgan                   11 Mill Creek High School        11.45
 30 Jasir Shaw                     11 Shiloh High School            11.49
 31 Chris Benson                   11 Central Gwinnett              11.59
 32 Elisha Jappah                  12 Collins Hill High School      11.60
 33 Dominique West                 11 Duluth High School            11.72
 34 ChaQuan Bacote                 12 Berkmar High School           11.76
 35 Eathan Jonassaint              10 Duluth High School            11.77
 36 Jason Mitchell                 10 Discovery HS                  11.80
 37 Chauncey Williams              10 Meadowcreek HS                11.84
 38 Andrew Wallo                   10 Hebron Christian              12.00

                 Event #47 - Varsity Boys 200 Meter Dash                  
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Trevious Frazier               12 Grayson High School           21.54
  2 Jalen Virgil                   12 Mountain View HS              21.68
  3 Amir Harris                    11 Parkview High School          21.74
  4 Justin Long                    10 Parkview High School          21.79
  5 Elliott Cummings               11 Central Gwinnett              21.95
  6 Cameron Douglas                12 Grayson High School           21.97
  7 Terrell Smith                  10 South Gwinnett                22.01
  8 Aramis Bryant                  12 Archer HS                     22.06
  9 Jared Hayes                    11 Mill Creek High School        22.10
 10 Kj Anderson                    11 Buford High School            22.40
 11 Max Tracey                     11 Norcross High School          22.43
 12 Terry Newell                   11 Brookwood                     22.49
 13 Christian Whitehead            11 Shiloh High School            22.55
 14 Horace Buckley                 12 North Gwinnett                22.64
 15 Daniel Robinson                10 Archer HS                     22.65
 16 Josh Irvin                     11 Greater Atlanta Christian     22.81
 17 Stedman Perry                  12 Peachtree Ridge High Scho     22.82
 18 Howard McQueen                 11 Mill Creek High School        22.87
 19 Roosevelt Trammell             10 Providence Christian Acad     22.89
 20 Jalen Stephens                 10 Discovery HS                  22.93
 21 Tamir Jones                    11 Norcross High School          22.93
 22 De'Andre Price                 11 Dacula                        22.96
 23 Ryan Jones                     11 Collins Hill High School      22.97
 24 Brandon Demeritte              12 Brookwood                     23.14
 25 Jeremy Lewis                   12 Collins Hill High School      23.20
 26 Christian Marquez              11 Hebron Christian              23.30
 27 Jeremy Williams                11 Mountain View HS              23.32
 28 Jasir Shaw                     11 Shiloh High School            23.32
 29 Terrence Newborn               12 Meadowcreek HS                23.33
 30 Warren Burrell                  9 North Gwinnett                23.34
 31 Victor Gipson                  11 Hebron Christian              23.48
 32 Josh Fenn                      12 South Gwinnett                23.55
 33 Chase Isler                    11 Dacula                        23.56
 34 Isaiah Dozier                  12 Lanier HS                     23.60
 35 Nicholas Partlow               11 Central Gwinnett              24.07
 36 Caleb Carter                   12 Providence Christian Acad     24.11
 37 Eathan Jonassaint              10 Duluth High School            24.17
 38 Kobe Johnson                    9 Discovery HS                  24.18
 39 Demetrius Cress                12 Lanier HS                     24.21
 40 Dachaun Barnes                 12 Meadowcreek HS                24.26
 41 Josh Stapleton                 10 Peachtree Ridge High Scho     24.55
 42 Dominique West                 11 Duluth High School            24.80

                 Event #48 - Varsity Boys 400 Meter Dash                  
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Justin Long                    10 Parkview High School          47.82
  2 Christian Whitehead            11 Shiloh High School            50.14
  3 Kj Anderson                    11 Buford High School            50.31
  4 Aramis Bryant                  12 Archer HS                     50.50
  5 Julian McDuffie                11 Shiloh High School            50.77
  6 Cy Crawford                    10 Norcross High School          51.16
  7 Cameron Price                  10 Mill Creek High School        51.25
  8 Horace Buckley                 12 North Gwinnett                51.42
  9 Jared Hayes                    11 Mill Creek High School        51.63
 10 Stedman Perry                  12 Peachtree Ridge High Scho     51.65
 11 Demetrius Cress                12 Lanier HS                     51.72
 12 Greg Hill                      10 South Gwinnett                51.72
 13 Tyler Morez                    11 Brookwood                     51.79
 14 Dayvion Broach                 12 Grayson High School           52.14
 15 Jared Jones                     9 Brookwood                     52.16
 16 Ryan Jones                     11 Collins Hill High School      52.24
 17 Khmari Thompson                10 Archer HS                     52.26
 18 David Nassel                   11 Dacula                        53.09
 19 Rey Orocio                     12 Berkmar High School           53.25
 20 Cameron Douglas                12 Grayson High School           53.32
 21 Brandon Ogene                  12 North Gwinnett                53.60
 22 Josh Stapleton                 10 Peachtree Ridge High Scho     53.70
 23 Tevian Barnes                  10 Meadowcreek HS                53.73
 24 Patrick Scales                 10 Mountain View HS              53.79
 25 Tashaan Wesley                 12 South Gwinnett                53.95
 26 Robert Edwards                 12 Berkmar High School           54.00
 27 Montel Bishop                  10 Central Gwinnett              54.19
 28 Alexander Scott                11 Hebron Christian              54.21
 29 Desmone Wallace                12 Discovery HS                  54.29
 30 Dachaun Barnes                 12 Meadowcreek HS                54.62
 31 Matt McDade                    12 Collins Hill High School      54.65
 32 Antoine Morris                 12 Dacula                        54.73
 33 Masyn Buchanan                 12 Lanier HS                     55.79
 34 Emmanuel Nnaife                11 Central Gwinnett              57.60
 35 Israel Oluwasakin              12 Discovery HS                  59.59
 36 Troy Allen                     10 Hebron Christian            1:02.58
 37 Nick Hayes                     12 Mountain View HS                   
 38 Bikeev Alex                    12 Norcross High School               
 39 Amir Harris                    11 Parkview High School               

                     Event #49 - Varsity Boys Discus                      
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Ryan Camp                      12 Archer HS                    198-03
  2 Caleb Auer                     12 Buford High School           159-01
  3 Ryan Fontenot                  11 Brookwood                    147-00
  4 Jonathan Postell               11 Collins Hill High School     142-05
  5 Samuel Wright                  11 Archer HS                    139-04
  6 George Wortham                 12 Berkmar High School          132-04
  7 Troy Fortin                    11 North Gwinnett               128-08
  8 Romello Robinson               12 Norcross High School         128-07
  9 Jack Griffith                  10 Mill Creek High School       127-08
 10 Anthony Mounzer                12 Mill Creek High School       127-08
 11 Rakeem Thompson                12 Mountain View HS             123-05
 12 Noah McCalop                   11 Parkview High School         120-09
 13 Daniel John                    12 Dacula                       120-03
 14 Darwin Lisbey                  10 Collins Hill High School     118-11
 15 Babila Fomuteh                 11 Dacula                       114-04
 16 Elijah Hutson                  12 Central Gwinnett             113-10
 17 Devin Zanders                  11 Discovery HS                 113-03
 18 Emmanuel Moses                 12 Lanier HS                    112-04
 19 Jack Smith                     11 Providence Christian Acad    111-09
 20 Chrinovic Mukulu               11 Discovery HS                 108-08
 21 Nicholas Swackard              12 Lanier HS                    106-04
 22 Reed Parker                    12 Parkview High School         102-06
 23 Olamide Scott                  12 North Gwinnett               102-01
 24 Joshua Bryant                  11 Mountain View HS             100-04
 25 Jaquil Stevenson               12 Shiloh High School           100-01
 26 Leonardo Contreras             12 Shiloh High School            96-08
 27 Kyle Johnson                   12 Providence Christian Acad     92-11
 28 Brandon Jones                  12 Central Gwinnett              90-06
 29 Chris Fisher                   11 Hebron Christian              90-01
 30 Gehovanni Perez                12 Duluth High School            89-09
 31 Robert Velasquez               10 South Gwinnett                87-03
 32 Daniel Miller                  12 South Gwinnett                86-01
 33 Austin Smith                   11 Hebron Christian              81-06

                    Event #50 - Varsity Boys Shot Put                     
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Samuel Wright                  11 Archer HS                  61-06.00
  2 Ryan Camp                      12 Archer HS                  54-01.50
  3 Nick Campbell                  11 Mill Creek High School     47-11.50
  4 Jonathan Postell               11 Collins Hill High School   47-11.00
  5 Daniel John                    12 Dacula                     47-07.50
  6 Jack Griffith                  10 Mill Creek High School     44-00.50
  7 Chrinovic Mukulu               11 Discovery HS               43-02.50
  8 Brandon Jones                  12 Central Gwinnett           42-06.00
  9 Dez Ikpu                       11 Dacula                     42-02.00
 10 Anthony Melo                   10 Collins Hill High School   41-08.50
 11 Daniel Miller                  12 South Gwinnett             41-02.50
 12 Ryan Fontenot                  11 Brookwood                  40-08.50
 13 Keanan Cason                   12 Meadowcreek HS             40-06.00
 14 Caleb Auer                     12 Buford High School         40-01.50
 15 Kolby Wyatt                    11 Shiloh High School         39-11.00
 16 Uchenna Nwagbara               11 Mountain View HS           39-09.50
 17 Romello Robinson               12 Norcross High School       39-09.50
 18 Zack Waters                    11 Buford High School         39-09.00
 19 David Hokayem                  12 Providence Christian Acad  39-06.50
 20 Devin Zanders                  11 Discovery HS               39-01.50
 21 Troy Tappin                    11 South Gwinnett             39-01.50
 22 George Wortham                 12 Berkmar High School        38-07.00
 23 Rakeem Thompson                12 Mountain View HS           38-03.00
 24 Troy Fortin                    11 North Gwinnett             38-00.00
 25 David` Echard                  11 North Gwinnett             35-08.50
 26 Reed Parker                    12 Parkview High School       35-01.00
 27 Emmanuel Moses                 12 Lanier HS                  33-09.50
 28 Kyle Johnson                   12 Providence Christian Acad  33-07.00
 29 David Jewett                   11 Parkview High School       33-05.50
 30 Gehovanni Perez                12 Duluth High School         32-09.00
 31 Andre Cross                     9 Duluth High School         32-06.00
 32 Nicholas Swackard              12 Lanier HS                  32-04.00
 33 Chris Fisher                   11 Hebron Christian           32-03.00
 34 Sean Heflin                    11 Hebron Christian           30-03.00
 35 Cameron Sample                 11 Shiloh High School                 

                   Event #51 - Varsity Boys Pole Vault                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Caleb Merritt                  12 Grayson High School        13-03.00
  2 Ryan Morrell                   12 Archer HS                  13-00.00
  3 Alex Bassett                   11 Mill Creek High School     12-06.00
  4 Mitchell Brice                 11 North Gwinnett             12-06.00
  5 Chris Skyers                   12 South Gwinnett             12-06.00
  6 Daniel Surman                  11 Archer HS                  12-00.00
  7 Vincent Papotto                12 Parkview High School       11-08.00
  8 Tyler McKine                   10 South Gwinnett             11-02.00
  9 Jackson Miller                 10 Mill Creek High School     11-00.00
 10 Kenny Bader                    12 Brookwood                  10-06.00
 11 Joshua Rooks                   12 Brookwood                  10-06.00
 12 Nash Bullock                   11 Hebron Christian           10-06.00
 13 Brandon Chia                   12 Norcross High School       10-06.00
 14 Ayman Abdul-Wahed              10 Berkmar High School        10-00.00
 15 D'Andre Carson                 10 Collins Hill High School   10-00.00
 16 Joshua Boose                   12 Central Gwinnett            9-00.00
 17 Dalton Jackson                 11 Parkview High School        9-00.00
 18 Jonathan Hunt                  12 Grayson High School         7-06.00

                 Event #52 - Varsity Girls 1600 Meter Run                 
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Yanely Gomez                   12 Grayson High School         5:05.37
  2 Mackenzie Ellison              11 Brookwood                   5:08.86
  3 Lauren Flynt                   11 Brookwood                   5:14.82
  4 Abby Kettle                    11 Greater Atlanta Christian   5:16.87
  5 Camryn Petit                   10 Mill Creek High School      5:17.45
  6 Maddy Howe                     12 Hebron Christian            5:18.47
  7 Mary Kathryn Knott             10 Peachtree Ridge High Scho   5:21.64
  8 Lyndsey Fowler                 10 North Gwinnett              5:23.56
  9 Gabrielle Gusmerotti           12 Norcross High School        5:23.94
 10 Alyssa Hawkins                 11 Hebron Christian            5:28.06
 11 Emily Swanigan                 12 Providence Christian Acad   5:29.36
 12 Maggie O'Leary                 10 Norcross High School        5:29.58
 13 Sarah Melkerson                10 North Gwinnett              5:34.91
 14 Alexandra Froh                 12 Mill Creek High School      5:36.39
 15 Meredith Herman                12 Archer HS                   5:37.55
 16 Halle Smith                    12 Archer HS                   5:40.49
 17 Emma Allison                   12 Parkview High School        5:41.05
 18 Bobbi Ayres                    12 Grayson High School         5:43.84
 19 Anna Huntington                11 Providence Christian Acad   5:48.00
 20 Karly Rookis                   11 Dacula                      5:49.79
 21 Alaina Burnside                11 Peachtree Ridge High Scho   5:54.82
 22 Alex Sparks                    11 Parkview High School        5:55.93
 23 Vunden Patel                   11 Collins Hill High School    6:03.15
 24 Norma Gutierrez                12 Collins Hill High School    6:08.27
 25 Raquel Ramirez                 11 Discovery HS                6:12.56
 26 Lauren Keeler                  11 Central Gwinnett            6:13.72
 27 Jamie Chandler                 12 Central Gwinnett            6:14.90
 28 Amy Kim                         9 Mountain View HS            6:16.51
 29 Alyssa Sullivan                12 Lanier HS                   6:20.22
 30 Kimiesha Williams              12 Lanier HS                   6:24.51
 31 Christiyna Graham              12 South Gwinnett              6:33.42
 32 Chloe Hetherington              9 Mountain View HS            6:44.16
 33 Leslie Muniz-Gutierrez         11 Discovery HS                7:14.60

                 Event #53 - Varsity Girls 3200 Meter Run                 
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Yanely Gomez                   12 Grayson High School        11:10.14
  2 Camryn Petit                   10 Mill Creek High School     11:17.07
  3 Abby Kettle                    11 Greater Atlanta Christian  11:36.55
  4 Lauren Flynt                   11 Brookwood                  11:37.49
  5 Hannah Petit                   12 Mill Creek High School     11:39.24
  6 Melody Weiler                  11 Parkview High School       11:41.44
  7 Emily Swanigan                 12 Providence Christian Acad  11:49.21
  8 Kimmie Whiting                 12 North Gwinnett             11:49.94
  9 Gabrielle Gusmerotti           12 Norcross High School       11:51.87
 10 Mary Kathryn Knott             10 Peachtree Ridge High Scho  11:54.80
 11 Isabel Veith                   12 Brookwood                  11:58.24
 12 Meghan Peel                    11 Peachtree Ridge High Scho  12:04.42
 13 Emma Egg                       11 North Gwinnett             12:13.60
 14 Alyssa Hawkins                 11 Hebron Christian           12:13.62
 15 Halle Smith                    12 Archer HS                  12:19.90
 16 Amanda Jackson                 10 Hebron Christian           12:20.50
 17 Tatiana Gonzalez               12 Archer HS                  12:21.79
 18 Lauren Brown                   11 Dacula                     12:23.29
 19 Emma Allison                   12 Parkview High School       12:29.18
 20 Anna Huntington                11 Providence Christian Acad  12:38.09
 21 Norma Gutierrez                12 Collins Hill High School   13:12.72
 22 Alyssa Sullivan                12 Lanier HS                  13:17.17
 23 Grettie Reifenberger           10 Norcross High School       13:22.65
 24 Lauren Keeler                  11 Central Gwinnett           13:44.46
 25 Mira Cothran                   12 Grayson High School        13:45.54
 26 Nicole Alvarez                 11 Central Gwinnett           15:32.72
 27 Vunden Patel                   11 Collins Hill High School           

                 Event #54 - Varsity Girls 800 Meter Run                  
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Mackenzie Ellison              11 Brookwood                   2:13.76
  2 Bobbi Ayres                    12 Grayson High School         2:17.42
  3 Leah Disher                     9 Parkview High School        2:20.49
  4 Alexandra Froh                 12 Mill Creek High School      2:21.46
  5 Maddy Howe                     12 Hebron Christian            2:22.22
  6 Jordan Akins                   12 North Gwinnett              2:25.76
  7 Caroline Ursprung               9 North Gwinnett              2:28.41
  8 Meredith Herman                12 Archer HS                   2:28.86
  9 Maggie O'Leary                 10 Norcross High School        2:30.54
 10 Angela Korol                   11 Mill Creek High School      2:32.70
 11 Lauryn Davidson                10 Buford High School          2:32.80
 12 Dayana Dieudonne               12 Collins Hill High School    2:34.78
 13 Abby Cohane                    12 Collins Hill High School    2:34.99
 14 Grace Lynch                    12 Brookwood                   2:35.11
 15 Avery Adams                    10 Peachtree Ridge High Scho   2:35.90
 16 Sarah Adams                    12 Providence Christian Acad   2:37.80
 17 Alex Sparks                    11 Parkview High School        2:38.25
 18 Kelly Farrell                  12 Grayson High School         2:38.56
 19 Doretha Benjamin               10 Central Gwinnett            2:39.24
 20 Angie Gonzalez                  9 Peachtree Ridge High Scho   2:43.17
 21 Mikayla Burell                 11 Hebron Christian            2:44.59
 22 Raquel Ramirez                 11 Discovery HS                2:44.99
 23 Christiyna Graham              12 South Gwinnett              2:47.10
 24 Amy Kim                         9 Mountain View HS            2:50.43
 25 Amelia Franzen                 11 Norcross High School        2:52.45
 26 Yessenia Fuentes               11 Discovery HS                2:56.00
 27 Chloe Hetherington              9 Mountain View HS            2:56.47
 28 Nicole Alvarez                 11 Central Gwinnett            3:08.80
 29 Tatiana Gonzalez               12 Archer HS                          

               Event #55 - Varsity Girls 100 Meter Hurdles                
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Brianna Isles                  12 Brookwood                     14.49
  2 Jada Jones                     10 Greater Atlanta Christian     14.95
  3 Stephanie Reynolds             12 Greater Atlanta Christian     14.95
  4 Jirah Simpkins                 12 Berkmar High School           15.09
  5 Adina Nimene                   12 Peachtree Ridge High Scho     15.39
  6 Nadia Davila                   12 Berkmar High School           15.47
  7 Liana Syrkett                  12 Brookwood                     15.98
  8 Ammeyonne Smith                 9 Shiloh High School            16.23
  9 Taylor Grant                   10 Collins Hill High School      16.32
 10 Tora Wright                    10 Collins Hill High School      16.84
 11 Bola Momoh                     11 Peachtree Ridge High Scho     17.08
 12 Juda Smith                     10 Discovery HS                  17.39
 13 Monique Keene                  11 Norcross High School          17.68
 14 Tomi Lyew                      12 Providence Christian Acad     17.68
 15 Brittany Pace                  11 North Gwinnett                17.88
 16 Jaenise Jones                  12 Parkview High School          18.12
 17 Caitlin Cesar                  11 Parkview High School          18.57
 18 July Choi                      12 North Gwinnett                18.82
 19 Hannah Dale                    12 Archer HS                     18.84
 20 Dawn Tumillo                   12 Mill Creek High School        18.94
 21 Ty Cokley                      10 Norcross High School          19.39
 22 Kiara Hicks                    10 Grayson High School           19.46
 23 Ashley Rivers                  12 Mill Creek High School        19.46
 24 Avian Rossum                    9 Buford High School            19.98
 25 Megan Parker                   12 Providence Christian Acad     19.98
 26 Amilliana Cox                  10 Grayson High School           20.05
 27 Kerris Eady                     9 Discovery HS                  20.32
 28 Melissa Cline                  12 Dacula                        20.71
 29 Caitlin Tawara                 12 Hebron Christian              21.87
 30 Audrey Abraham                 11 Archer HS                          
 31 Grace Nygaard                   9 Hebron Christian                   

               Event #56 - Varsity Girls 300 Meter Hurdles                
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Erin Marsh                     11 Buford High School            42.91
  2 Brianna Isles                  12 Brookwood                     44.61
  3 Mizani Simpson                 12 Berkmar High School           45.28
  4 Chika Motanya                  12 Grayson High School           46.07
  5 Jessica Moody                  12 Parkview High School          46.37
  6 Hayley Respress                12 Shiloh High School            46.51
  7 Adina Nimene                   12 Peachtree Ridge High Scho     47.12
  8 Aweng Mawien                   10 Shiloh High School            47.29
  9 Saraphina Massaquoi            10 Berkmar High School           47.92
 10 Juda Smith                     10 Discovery HS                  48.02
 11 Stacia Frazier-Williams        11 Norcross High School          48.14
 12 Liana Syrkett                  12 Brookwood                     48.16
 13 Destinee Henry                 11 Meadowcreek HS                48.77
 14 Monique Keene                  11 Norcross High School          48.89
 15 Jaenise Jones                  12 Parkview High School          49.33
 16 Brittany Pace                  11 North Gwinnett                51.07
 17 Zahria Levister                11 Peachtree Ridge High Scho     51.12
 18 Tori Johnson                   11 Hebron Christian              51.94
 19 Alicia Booth                    9 Archer HS                     51.97
 20 Janee Hendrick-Barnes          11 Mill Creek High School        52.08
 21 Kiara Hicks                    10 Grayson High School           52.84
 22 Tomi Lyew                      12 Providence Christian Acad     53.09
 23 Taylor Grant                   10 Collins Hill High School      53.23
 24 Aliyah Hill                    11 Archer HS                     53.25
 25 Kerris Eady                     9 Discovery HS                  53.66
 26 Megan Parker                   12 Providence Christian Acad     54.62
 27 July Choi                      12 North Gwinnett                55.23
 28 Nicole Smith                   12 Hebron Christian              55.55
 29 Melissa Cline                  12 Dacula                        56.81
 30 Tora Wright                    10 Collins Hill High School      57.06
 31 Dawn Tumillo                   12 Mill Creek High School        59.67

                   Event #57 - Varsity Girls High Jump                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Dominique Martin               12 Buford High School          5-06.00
  2 Jirah Simpkins                 12 Berkmar High School         5-04.00
  3 Stephanie Reynolds             12 Greater Atlanta Christian   5-04.00
  4 Sierra Zinamon                 12 Norcross High School        5-04.00
  5 Munachiso Okebalama            12 Archer HS                   5-02.00
  6 Alexis Alofuokhai              11 Central Gwinnett            5-02.00
  7 Jania Williams                 11 Parkview High School        5-02.00
  8 Ammeyonne Smith                 9 Shiloh High School          5-02.00
  9 Jaelin White                   12 Collins Hill High School    5-00.00
 10 Particia Williams              11 Norcross High School        5-00.00
 11 Jordan Akins                   12 North Gwinnett              5-00.00
 12 Aweng Mawien                   10 Shiloh High School          5-00.00
 13 Jaida Bolden                   11 Archer HS                   4-10.00
 14 Jalia Bryant                    9 Discovery HS                4-10.00
 15 Brianah Ellis                  12 Mill Creek High School      4-10.00
 16 Zyonycka Robinson              11 Mill Creek High School      4-10.00
 17 Amilliana Cox                  10 Grayson High School         4-08.00
 18 Nicole Smith                   12 Hebron Christian            4-06.00
 19 Iman Williams                  12 South Gwinnett              4-06.00
 20 Aysia Boston                   11 Peachtree Ridge High Scho   4-04.00
 21 Emily Chiacchira               12 Hebron Christian                   
 22 Kathleen Wilson                12 North Gwinnett                     

                   Event #58 - Varsity Girls Long Jump                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Ijeoma Uche                    11 Collins Hill High School   18-10.50
  2 Destiny Beckham                10 Parkview High School       17-08.75
  3 Hayley Respress                12 Shiloh High School         17-03.00
  4 Sydney Campbell                11 Mill Creek High School     17-02.50
  5 Camille Bentley                12 Brookwood                  17-00.50
  6 Alexis Kitchens                10 North Gwinnett             16-09.50
  7 Saraphina Massaquoi            10 Berkmar High School        16-09.00
  8 Ronje Williams                 10 Shiloh High School         16-07.00
  9 Desiree Conner                 10 Collins Hill High School   16-05.50
 10 Jamila Owens                   11 Dacula                     16-05.00
 11 Mizani Simpson                 12 Berkmar High School        16-03.00
 12 Anna Yum                       11 North Gwinnett             15-11.00
 13 Royce Jones                    10 Grayson High School        15-07.00
 14 Bethany Maggert                10 Mountain View HS           15-06.50
 15 Chinemelu Okonkwo              12 Brookwood                  15-04.50
 16 Jasmine Moore                   9 Archer HS                  15-04.00
 17 Devyn Houston                  10 Grayson High School        15-02.50
 18 Jaida Bolden                   11 Archer HS                  15-02.00
 19 Nia Atkins                      9 Mill Creek High School     15-01.50
 20 Sondricia Sirmons              12 Norcross High School       15-01.00
 21 Tamia Francis                  10 Providence Christian Acad  15-01.00
 22 Avian Rossum                    9 Buford High School         15-00.00
 23 Talia Davis                    12 South Gwinnett             14-09.50
 24 Khiaya Middlebrooks            12 Norcross High School       14-05.00
 25 Keza Kasende                   11 Lanier HS                  14-03.00
 26 Heather Shaw                   12 Providence Christian Acad  13-09.75
 27 Tamia Simms                    12 South Gwinnett             13-06.50
 28 Taylor Poisal                  11 Hebron Christian           13-01.00
 29 Madi Easterling                12 Hebron Christian           11-11.00
 30 Skylar Jenkins                 11 Buford High School                 
 31 Destinee Auzenne               11 Duluth High School                 
 32 Rolayo Roberts                 11 Duluth High School                 
 33 Aysia Boston                   11 Peachtree Ridge High Scho          

                  Event #59 - Varsity Girls Triple Jump                   
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Brianna Isles                  12 Brookwood                  40-00.00
  2 Camille Bentley                12 Brookwood                  37-01.00
  3 Makaila McIntyre               11 Peachtree Ridge High Scho  37-00.00
  4 Jirah Simpkins                 12 Berkmar High School        36-05.00
  5 Jessica Moody                  12 Parkview High School       36-04.50
  6 Destiny Beckham                10 Parkview High School       35-02.75
  7 Nadia Davila                   12 Berkmar High School        35-02.00
  8 Monique Keene                  11 Norcross High School       34-04.00
  9 Jaelin White                   12 Collins Hill High School   34-03.00
 10 Brianna Bachmann                9 Mill Creek High School     33-10.00
 11 Hayley Respress                12 Shiloh High School         33-10.00
 12 Dominique Martin               12 Buford High School         33-08.00
 13 Summer Anderson                11 North Gwinnett             33-07.00
 14 Leslie Rodgers                 10 Grayson High School        33-05.00
 15 Madison Kreinbrink             11 Mill Creek High School     33-02.00
 16 Khiaya Middlebrooks            12 Norcross High School       32-11.50
 17 Munachiso Okebalama            12 Archer HS                  32-00.50
 18 Hayley Russell                 12 Grayson High School        30-11.00
 19 Ashlan Leazer                  12 Lanier HS                  29-07.00
 20 Jasmine Moore                   9 Archer HS                  29-01.00
 21 Madi Easterling                12 Hebron Christian           28-06.50
 22 Joi Moore                      12 Greater Atlanta Christian  27-04.50
 23 Reese Pittman                  10 Hebron Christian           24-02.00
 24 Kathleen Wilson                12 North Gwinnett                     

      Event #60 - Varsity Girls 4x100 Meter Relay      
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Archer HS A                                  46.91
  2 Parkview High School A                       48.01
  3 Greater Atlanta Christian A                  48.19
  4 Brookwood A                                  48.23
  5 Grayson High School A                        49.37
  6 Buford High School A                         49.43
  7 Norcross High School A                       49.46
  8 Peachtree Ridge High School A                49.75
  9 Berkmar High School A                        49.89
 10 Collins Hill High School A                   49.91
 11 Mill Creek High School A                     50.07
 12 North Gwinnett A                             50.18
 13 Shiloh High School A                         50.25
 14 Collins Hill High School B                   50.91
 15 Duluth High School A                         51.02
 16 Mill Creek High School B                     51.07
 17 South Gwinnett A                             51.46
 18 Meadowcreek HS B                             51.49
 19 Providence Christian Academy A               51.72
 20 Peachtree Ridge High School B                51.75
 21 Dacula A                                     51.85
 22 Discovery HS A                               51.90
 23 North Gwinnett B                             52.50
 24 Duluth High School B                         52.90
 25 Brookwood B                                  53.00
 26 Hebron Christian A                           54.24
 27 Meadowcreek HS A                             54.94
 28 Norcross High School B                       55.30

      Event #61 - Varsity Girls 4x400 Meter Relay      
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 Parkview High School A                     3:55.16
  2 Buford High School A                       4:01.75
  3 Brookwood A                                4:02.87
  4 Norcross High School A                     4:03.70
  5 Peachtree Ridge High School A              4:07.36
  6 Archer HS A                                4:10.44
  7 Collins Hill High School A                 4:10.92
  8 North Gwinnett A                           4:12.93
  9 Shiloh High School A                       4:14.20
 10 Berkmar High School A                      4:14.93
 11 North Gwinnett B                           4:15.86
 12 Mill Creek High School A                   4:19.49
 13 South Gwinnett A                           4:20.07
 14 Greater Atlanta Christian A                4:20.18
 15 Collins Hill High School B                 4:20.92
 16 Discovery HS A                             4:21.79
 17 Grayson High School A                      4:22.17
 18 Providence Christian Academy A             4:22.40
 19 Duluth High School A                       4:23.69
 20 Peachtree Ridge High School B              4:25.00
 21 Mill Creek High School B                   4:29.49
 22 Hebron Christian A                         4:31.43
 23 Brookwood B                                4:35.00
 24 Norcross High School B                     4:35.30
 25 Meadowcreek HS A                           4:48.59
 26 Duluth High School B                              

      Event #62 - Varsity Girls 4x800 Meter Relay      
=======================================================
    Team                                           Seed
=======================================================
  1 North Gwinnett A                          10:05.85
  2 Mill Creek High School A                  10:11.15
  3 Brookwood A                               10:20.00
  4 North Gwinnett B                          10:35.00
  5 Peachtree Ridge High School A             10:38.94
  6 Parkview High School A                    10:45.00
  7 Providence Christian Academy A            10:55.00
  8 Norcross High School A                    11:04.55
  9 Brookwood B                               11:05.00
 10 Mill Creek High School B                  11:11.15
 11 Parkview High School B                    11:44.00
 12 Peachtree Ridge High School B             11:50.00
 13 Hebron Christian A                                

                 Event #63 - Varsity Girls 100 Meter Dash                 
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Caitlan Tate                   11 Brookwood                     11.83
  2 Kyleeyah Whitehead              9 Archer HS                     11.95
  3 Alexa Rossum                    9 Buford High School            11.96
  4 Jacquelyn Switzer              12 Archer HS                     11.99
  5 Ijeoma Uche                    11 Collins Hill High School      12.24
  6 Ashley Adekweh                 12 Meadowcreek HS                12.35
  7 Destiny Jackson                11 Buford High School            12.40
  8 Jada Jones                     10 Greater Atlanta Christian     12.46
  9 Kayla Louie                    12 Brookwood                     12.48
 10 Sydney Campbell                11 Mill Creek High School        12.48
 11 Nia Brown                      10 Greater Atlanta Christian     12.55
 12 Alexis Kitchens                10 North Gwinnett                12.60
 13 Jania Williams                 11 Parkview High School          12.60
 14 Yasmine George                  9 Duluth High School            12.64
 15 Shanece Moore                  10 Mountain View HS              12.64
 16 Makaila McIntyre               11 Peachtree Ridge High Scho     12.69
 17 Tamia Francis                  10 Providence Christian Acad     12.71
 18 Desiree Conner                 10 Collins Hill High School      12.74
 19 Ariel Mack                     12 Shiloh High School            12.75
 20 Amina Washington               11 Norcross High School          12.76
 21 Summer Anderson                11 North Gwinnett                12.78
 22 Phebe Afolabi                  12 Grayson High School           12.79
 23 Alexis Dukes                   11 Peachtree Ridge High Scho     12.82
 24 Nia Atkins                      9 Mill Creek High School        12.83
 25 Abigail Linton                 12 Mountain View HS              12.85
 26 Ronje Williams                 10 Shiloh High School            12.87
 27 Destiny Beckham                10 Parkview High School          12.93
 28 Devyn Houston                  10 Grayson High School           13.04
 29 Jalia Bryant                    9 Discovery HS                  13.05
 30 Stephanie Ampofo               11 Dacula                        13.08
 31 LaTyra Lee                     12 Berkmar High School           13.09
 32 Khiaya Middlebrooks            12 Norcross High School          13.12
 33 Nadia Davila                   12 Berkmar High School           13.21
 34 Camille Humphrey               12 Hebron Christian              13.30
 35 Talia Davis                    12 South Gwinnett                13.30
 36 Jamaiya McCrey                 10 Meadowcreek HS                13.39
 37 Destinee Auzenne               11 Duluth High School            13.44
 38 Princess Wright                10 Central Gwinnett              13.57
 39 Aniya Outley                   10 South Gwinnett                13.61
 40 Emajah Parsons                 11 Dacula                        13.69
 41 Destiny Magby                  10 Central Gwinnett              13.75
 42 Anna Baker                     12 Providence Christian Acad     13.81
 43 Emily Chiacchira               12 Hebron Christian              14.19
 44 Tiara Johnson                  11 Discovery HS                  14.22

                 Event #64 - Varsity Girls 200 Meter Dash                 
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Serenity Douglas               12 Archer HS                     24.13
  2 Caitlan Tate                   11 Brookwood                     24.28
  3 Jacquelyn Switzer              12 Archer HS                     24.63
  4 Alexa Rossum                    9 Buford High School            24.80
  5 Nina Nkem                      12 Parkview High School          25.35
  6 Nia Brown                      10 Greater Atlanta Christian     25.53
  7 Destiny Jackson                11 Buford High School            25.58
  8 Amina Washington               11 Norcross High School          25.86
  9 Yasmine George                  9 Duluth High School            25.89
 10 Kennedy Street                 12 Greater Atlanta Christian     26.00
 11 Jania Williams                 11 Parkview High School          26.02
 12 Abigail Linton                 12 Mountain View HS              26.10
 13 Summer Anderson                11 North Gwinnett                26.16
 14 Ariel Mack                     12 Shiloh High School            26.24
 15 LaTyra Lee                     12 Berkmar High School           26.41
 16 Rachel Blanding                12 Brookwood                     26.46
 17 Dericka Braden                 11 Peachtree Ridge High Scho     26.58
 18 Alexis Dukes                   11 Peachtree Ridge High Scho     26.58
 19 Ronje Williams                 10 Shiloh High School            26.59
 20 Nia Atkins                      9 Mill Creek High School        26.65
 21 Iman Williams                  12 South Gwinnett                26.68
 22 Devyn Houston                  10 Grayson High School           26.80
 23 Desiree Conner                 10 Collins Hill High School      26.81
 24 Alexis Kitchens                10 North Gwinnett                26.90
 25 Heather Lundi                  10 Collins Hill High School      27.01
 26 Phebe Afolabi                  12 Grayson High School           27.02
 27 Sydney Campbell                11 Mill Creek High School        27.06
 28 Stephanie Ampofo               11 Dacula                        27.21
 29 Princess Wright                10 Central Gwinnett              27.41
 30 Talia Davis                    12 South Gwinnett                27.55
 31 Jalia Bryant                    9 Discovery HS                  27.71
 32 Khiaya Middlebrooks            12 Norcross High School          27.76
 33 Camille Humphrey               12 Hebron Christian              28.20
 34 Destinee Henry                 11 Meadowcreek HS                28.35
 35 Leighan Williams                9 Mountain View HS              28.44
 36 Rolayo Roberts                 11 Duluth High School            28.47
 37 Chyan Black                    11 Dacula                        28.49
 38 Destiny Magby                  10 Central Gwinnett              29.03
 39 Heather Shaw                   12 Providence Christian Acad     29.43
 40 Shayna Darr                    12 Providence Christian Acad     29.47
 41 Kendra Overbey                  9 Discovery HS                  29.48
 42 Emily Chiacchira               12 Hebron Christian              29.65
 43 Ciara McCrae                   12 Meadowcreek HS                33.19

                 Event #65 - Varsity Girls 400 Meter Dash                 
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Serenity Douglas               12 Archer HS                     53.42
  2 Erin Marsh                     11 Buford High School            56.48
  3 Nina Nkem                      12 Parkview High School          56.97
  4 Jessica Moody                  12 Parkview High School          56.99
  5 Paris Warner                   12 Archer HS                     58.80
  6 Chika Motanya                  12 Grayson High School           58.97
  7 Iman Williams                  12 South Gwinnett                59.29
  8 Mizani Simpson                 12 Berkmar High School           59.74
  9 Jayla Ferris                   10 Brookwood                   1:00.82
 10 Angela Opore                   10 Peachtree Ridge High Scho   1:00.93
 11 Heather Lundi                  10 Collins Hill High School    1:00.95
 12 Dericka Braden                 11 Peachtree Ridge High Scho   1:01.18
 13 Anna Yum                       11 North Gwinnett              1:01.71
 14 Jamila Owens                   11 Dacula                      1:01.82
 15 Aweng Mawien                   10 Shiloh High School          1:02.28
 16 Jazmin Scott                    9 North Gwinnett              1:02.70
 17 Tiana Gayle                    12 Lanier HS                   1:02.77
 18 Destinee Henry                 11 Meadowcreek HS              1:02.84
 19 Morgan Lyke                    10 Collins Hill High School    1:03.45
 20 Deanna Jones                   12 Norcross High School        1:04.02
 21 Nu'mia Thomas                  10 South Gwinnett              1:04.20
 22 Kaylen Rhodes                  12 Duluth High School          1:04.25
 23 Doretha Benjamin               10 Central Gwinnett            1:04.64
 24 Jurnee Ajavon                  10 Mill Creek High School      1:04.73
 25 Tori Johnson                   11 Hebron Christian            1:04.87
 26 Brianna Bussey                  9 Discovery HS                1:05.56
 27 Kimiesha Williams              12 Lanier HS                   1:05.88
 28 Leighan Williams                9 Mountain View HS            1:05.93
 29 Sandy Le                       10 Duluth High School          1:06.03
 30 Katherine Hill                 12 Mill Creek High School      1:06.29
 31 Kendra Overbey                  9 Discovery HS                1:06.75
 32 Mikayla Burell                 11 Hebron Christian            1:06.99
 33 Krishtian Sonny                10 Shiloh High School          1:08.64
 34 Frances Shomake                10 Mountain View HS            1:10.18
 35 Maya Gaylor                    11 Norcross High School        1:11.06
 36 Joi Moore                      12 Greater Atlanta Christian   1:11.10
 37 Anna Baker                     12 Providence Christian Acad   1:13.47
 38 Kayla Oung                     12 Providence Christian Acad   1:14.47

                     Event #66 - Varsity Girls Discus                     
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Chelsea Igberaese              11 Dacula                       138-11
  2 Elsie Igberaese                 9 Dacula                       125-11
  3 Milan Williams                 12 Peachtree Ridge High Scho    119-08
  4 Natasha Stamp                  11 Grayson High School          116-00
  5 Tasha Williams                 12 Grayson High School          115-03
  6 Zikaya Wright                  11 Buford High School           114-11
  7 Rachel Machovec                10 Mill Creek High School       114-01
  8 Javon Joyner                   10 Norcross High School         108-08
  9 Chasitie Jordan                12 Norcross High School         108-03
 10 Paige Davis                    12 Collins Hill High School     102-04
 11 Kaela Yamini                   12 Archer HS                     99-02
 12 Jazmyne McBride                11 Peachtree Ridge High Scho     97-02
 13 Aspyn Watts                    12 Mill Creek High School        97-00
 14 Rachel Oberholtzer             12 Brookwood                     89-06
 15 Tyra Coles                     11 Collins Hill High School      87-07
 16 Madison Wilcox                 10 Berkmar High School           84-08
 17 Ebony Moore                     9 Shiloh High School            83-11
 18 Giahnni Fernades               11 Archer HS                     80-04
 19 Oluwapelumi Oluleye            10 Shiloh High School            78-09
 20 Christina Raines               12 Brookwood                     77-11
 21 Alex Williams                  11 North Gwinnett                77-08
 22 Sheila Lorusso                 10 North Gwinnett                77-05
 23 Kayla Sandberg                 11 Mountain View HS              76-09
 24 Harmony Howie                  12 South Gwinnett                75-02
 25 Lanee Woodfork                 10 Discovery HS                  71-08
 26 Emily Engstrom                 12 Hebron Christian              71-06
 27 Cedasia McMillian              10 Duluth High School            63-11
 28 Brittany Cartwright            11 Discovery HS                  63-11
 29 Danielle Inungu                11 Duluth High School            56-02
 30 JaNay Eaglin                   12 Meadowcreek HS                53-04
 31 Reagin Waters                  10 Hebron Christian              46-01

                    Event #67 - Varsity Girls Shot Put                    
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Natasha Stamp                  11 Grayson High School        42-02.25
  2 Chelsea Igberaese              11 Dacula                     40-03.50
  3 Julianna Wager                 12 Dacula                     39-07.00
  4 Rachel Machovec                10 Mill Creek High School     36-05.00
  5 Rachel Oberholtzer             12 Brookwood                  36-04.25
  6 Milan Williams                 12 Peachtree Ridge High Scho  36-03.00
  7 Aspyn Watts                    12 Mill Creek High School     36-02.00
  8 Tasha Williams                 12 Grayson High School        34-09.50
  9 Christina Raines               12 Brookwood                  34-05.75
 10 Brittany Poole                 11 Buford High School         34-05.75
 11 Javon Joyner                   10 Norcross High School       33-04.00
 12 Kayla Brown                    10 North Gwinnett             32-09.00
 13 Jazmyne McBride                11 Peachtree Ridge High Scho  32-00.00
 14 Zikaya Wright                  11 Buford High School         31-11.00
 15 Reil Johnson-Williams          12 Collins Hill High School   31-04.25
 16 Tyra Coles                     11 Collins Hill High School   30-03.00
 17 Madison Wilcox                 10 Berkmar High School        29-11.00
 18 Kaela Yamini                   12 Archer HS                  29-03.50
 19 Becca Young                    11 Archer HS                  29-02.50
 20 Zion Smith                     10 Mountain View HS           29-01.00
 21 Kayla Sandberg                 11 Mountain View HS           28-05.50
 22 Kristi Derouen                 12 Parkview High School       28-01.50
 23 Sheila Lorusso                 10 North Gwinnett             27-11.50
 24 Ebony Moore                     9 Shiloh High School         27-09.50
 25 Danielle Inungu                11 Duluth High School         27-05.50
 26 Oluwapelumi Oluleye            10 Shiloh High School         27-01.75
 27 Harmony Howie                  12 South Gwinnett             24-09.00
 28 Cedasia McMillian              10 Duluth High School         24-02.00
 29 Emily Engstrom                 12 Hebron Christian           23-08.00
 30 Reagin Waters                  10 Hebron Christian           21-03.00
 31 Lanee Woodfork                 10 Discovery HS               20-07.50
 32 Brittany Cartwright            11 Discovery HS               18-04.50
 33 Chasitie Jordan                12 Norcross High School               

                   Event #68 - Varsity Girls Pole Vault                   
==========================================================================
    Name                           Yr Team                            Seed
==========================================================================
  1 Rachel Sherrill                12 Dacula                     11-10.00
  2 Hannah Jefcoat                 11 Dacula                     11-06.00
  3 Kadie Rogers                   12 Parkview High School       10-01.00
  4 Jamie Chandler                 12 Central Gwinnett            9-06.00
  5 Maria Solares                  12 Peachtree Ridge High Scho   9-06.00
  6 Grace Forren                   10 North Gwinnett              9-02.00
  7 Sydney Paylor                  11 Brookwood                   9-00.00
  8 Meghan Kelly                   12 Mill Creek High School      8-08.00
  9 Berkley Berrett                11 Buford High School          8-07.00
 10 Camille Humphrey               12 Hebron Christian            8-06.00
 11 Abby Everett                   11 Parkview High School        8-06.00
 12 Michaela Houk                  11 Archer HS                   8-02.00
 13 Jada Smith                     11 Collins Hill High School    8-00.00
 14 Elise Fitten                   11 Duluth High School          8-00.00
 15 Isabelle Nienaber              12 Grayson High School         8-00.00
 16 Kaitlyn Cormier                12 Mill Creek High School      8-00.00
 17 Taiya Pitram                   10 South Gwinnett              8-00.00
 18 Kelly O'Brien                  12 Brookwood                   7-06.00
 19 Lyndzi Jones                   11 Buford High School          7-06.00
 20 Mackenzie Allan                 9 Norcross High School        7-06.00
 21 Tamia Nelson                   11 South Gwinnett              7-06.00
 22 Taylor Grace York              10 North Gwinnett              7-02.00
 23 Madelyn Mauck                  11 Archer HS                   7-00.00
 24 LaTyra Lee                     12 Berkmar High School         7-00.00
 25 Savannah Davis                 10 Central Gwinnett            7-00.00
 26 Paola Hernandez                11 Norcross High School        6-02.00