Creekside Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.30 | Makenzie Williams | 15th | Finals H7 | Complete | |
13.55 | TyOnna Freeman | 19th | Finals H5 | Complete | |
14.29 | SB | Kyllie John | 38th | Finals H3 | Complete |
200 Meter Dash | |||||
26.97 | SB | Makenzie Williams | 7th | Finals H5 | Complete |
28.98 | Tanaysha Pare-Bryant | 28th | Finals H3 | Complete | |
29.37 | SB | Taniya Dixon | 33rd | Finals H3 | Complete |
400 Meter Dash | |||||
1:01.23 | Liza Moore | 4th | Finals H7 | Complete | |
1:03.77 | A'lonnie Jones-Fife | 7th | Finals H6 | Complete | |
1:14.35 | Chaniya Hill | 31st | Finals H5 | Complete | |
800 Meter Run | |||||
2:42.86 | Arnetta Johnson | 1st | Finals H2 | Complete | |
3:19.08 | Maria Griffin | 24th | Finals H1 | Complete | |
1600 Meter Run | |||||
6:33.87 | Arnetta Johnson | 4th | Finals H2 | Complete | |
100 Meter Hurdles | |||||
17.40 | Tanaysha Pare-Bryant | 2nd | Finals H4 | Complete | |
18.43 | SB | TyOnna Freeman | 4th | Finals H3 | Complete |
18.82 | Syniah Lee | 7th | Finals H3 | Complete | |
300 Meter Hurdles | |||||
53.78 | Taniya Dixon | 5th | Finals H3 | Complete | |
55.42 | SB | Amanda Davis | 9th | Finals H3 | Complete |
1:06.63 | SB | Robyn Sellers | 23rd | Finals H2 | Complete |
4x400 Meter Relay | |||||
4:18.09 | Relay Team | 1st | Finals H3 | Complete | |
4x800 Meter Relay | |||||
11:34.29 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.15 | SB | Isaiah Nombre | 2nd | Finals H7 | Complete |
11.58 | Roderick McCrary | 10th | Finals H6 | Complete | |
11.72 | Sean Williams | 13th | Finals H5 | Complete | |
200 Meter Dash | |||||
24.78 | Caleb Peterson | 32nd | Finals H5 | Complete | |
25.03 | SB | Damien Henderson | 36th | Finals H3 | Complete |
15:59:35.20 | Eric Paul | 43rd | Finals H4 | Complete | |
400 Meter Dash | |||||
54.27 | Fenix Harper | 21st | Finals H5 | Complete | |
54.64 | SB | Jeremiah Fort | 23rd | Finals H5 | Complete |
57.85 | Anthony Hill | 33rd | Finals H3 | Complete | |
800 Meter Run | |||||
2:12.52 | Bradley Mason | 6th | Finals H3 | Complete | |
2:18.67 | Andre Gelsey | 15th | Finals H2 | Complete | |
2:21.78 | Dylan Mason | 20th | Finals H1 | Complete | |
1600 Meter Run | |||||
5:50.76 | Maurice Anderson | 28th | Finals H2 | Complete | |
6:39.57 | Tony Prater | 41st | Finals H1 | Complete | |
3200 Meter Run | |||||
13:15.47 | Maurice Anderson | 17th | Finals H2 | Complete | |
15:53.06 | Tony Prater | 22nd | Finals H2 | Complete | |
110 Meter Hurdles | |||||
15.85 | Kevon Gray | 3rd | Finals H4 | Complete | |
300 Meter Hurdles | |||||
45.71 | Avery Gelsey | 9th | Finals H4 | Complete | |
4x100 Meter Relay | |||||
43.26 | Relay Team | 3rd | Finals H4 | Complete | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:35.29 | Relay Team | 9th | Finals H3 | Complete | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:29.69 | Relay Team | 2nd | Finals H4 | Complete | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:07.16 | Relay Team | 3rd | Finals H2 | Complete |