Licensed to Perfect Timing Group - Contractor License
HY-TEK's Meet Manager 5/6/2009 09:17 PM
Region 1-AAAA Girls - 5/2/2009 to 5/4/2009
Thompson Stadium - Macon, Ga.
Results
Event 1 Girls Shot Put
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Howard, Deandra Americus Sum 34-01.00 10
2 Burden, Otishha Lee County H 33-07.00 8
3 Boyles, Maybree Thomas Count 30-10.00 6
4 Talton, Braxtyn Westside 29-08.00 5
5 Hill, Chinassa Jones County 29-04.00 4
6 Humbert, Erica Thomas Count 29-01.00 3
7 Owens, Brooke Westside 28-04.00 2
8 Bruce, Jasmine Hardaway Hig 28-02.00 1
9 Finn, Carmen Bainbridge 27-11.00
10 Jones, Laderica Americus Sum 27-05.00
11 Sparrow, Khadeedra Bainbridge 27-02.00
12 Taylor, Adrianna Lee County H 26-06.00
12 Davison, Shiquaria Hardaway Hig 26-06.00
14 Harris, Ashley Harris Count 24-10.00
15 McGill, Javon Upson Lee HS 24-03.00
16 Brooks, Beverly Harris Count 23-07.00
17 Skelton, Mercedes Upson Lee HS 21-11.00
Event 2 Girls Long Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Johnson, Shakeera Hardaway Hig 17-02.00 10
2 Smith, Tre'Anna Westside 16-10.50 8
3 Jones, Vanessa Bainbridge 16-01.50 6
4 Brocha, Bianca Harris Count 15-07.50 5
5 William, Ieshia Americus Sum 15-06.25 4
6 Green, Briana Harris Count 15-04.25 3
7 Guyton, Shelbi Thomas Count 15-02.75 2
8 Sutton, Jerisha Bainbridge 15-01.75 1
9 Harris, Tyler Hardaway Hig 14-11.25
10 Foster, Jasmine Upson Lee HS 14-04.75
11 Scott, Cemone Americus Sum 14-04.25
12 Hunter, Ashley Jones County 14-02.00
13 Davis, Ashley Thomas Count 14-01.25
14 Grace, Adrianna Lee County H 14-00.00
15 Hurst, Ametrya Westside 13-08.75
16 Wilkins, Lazala Upson Lee HS 13-02.00
Event 3 Girls Triple Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Smith, Tre'Anna Westside 35-08.25 10
2 Terry, Asharia Westside 34-05.25 8
3 Rawlings, Raven Jones County 34-02.50 6
4 Jones, Vanessa Bainbridge 34-02.25 5
5 Hunter, Ashley Jones County 32-08.50 4
6 Guyton, Shelbi Thomas Count 32-08.00 3
7 Thomas, Davina Bainbridge 31-07.50 2
8 William, Ieshia Americus Sum 31-00.50 1
9 Foreman, Maria Hardaway Hig 30-03.75
10 Sheppard, Ari Hardaway Hig 29-06.75
11 Davis, Ashley Thomas Count 29-03.00
Event 4 Girls High Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Bryant, Veronica Hardaway Hig 5-02.00 10
2 Lyles, Kierra Hardaway Hig 4-10.00 8
3 Grove, Jazzmin Westside J4-10.00 6
4 Reese, Nicollette Americus Sum J4-10.00 5
5 Terry, Asharia Westside 4-08.00 4
6 Jones, Brandi Jones County J4-08.00 3
7 Wade, Briana Bainbridge 4-06.00 1.50
7 Kitchens, Beth Jones County 4-06.00 1.50
9 Thomas, Davina Bainbridge J4-06.00
-- Scott, Cemone Americus Sum NH
-- Smith, Konusha Lee County H NH
-- Stewart, Breevia Upson Lee HS NH
Event 5 Girls Pole Vault
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Parker, Tiffany Americus Sum 9-00.00 10
2 Loth, Kristin Jones County 8-00.00 8
3 Flowers, Charlie Jones County 7-06.00 5.50
3 Patterson, Tessa Upson Lee HS 7-06.00 5.50
5 Warren, Amber Thomas Count 6-06.00 3.50
5 Passmore, Dequindre Hardaway Hig 6-06.00 3.50
-- Jones, Keona Hardaway Hig NH
Event 6 Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================
School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Hardaway High School 'A' 49.40Q 1
1) Tylor, Tiffany 2) Lyles, Kierra
3) Foreman, Maria 4) Bryant, Veronica
2 Bainbridge 'A' 49.52Q 2
1) Daniels, Shaniqua 2) Beard, Olivia
3) Session, Nancy 4) Sutton, Jerisha
3 Thomas County Central 'A' 50.78Q 2
1) Guyton, Shelbi 2) Miller, Ronisha
3) Williams, Latesha 4) Terry, Nynesha
4 Lee County High School 'A' 51.48Q 1
1) Bush, Keilonda 2) Grace, Adrianna
3) Perry, Jade 4) Smith, Konusha
5 Jones County High School 'A' 50.87Q 2
1) Rawlings, Raven 2) Jones, Brandi
3) Hunter, Ashley 4) Clausell, Tylen
6 Americus Sumter 'A' 51.77Q 1
7 Hardaway High School 'B' 52.15q 2
1) Harris, Tyler 2) Davison, Shiquaria
3) Passmore, Dequindre 4) Sheppard, Ari
8 Westside 'A' 52.89q 2
1) McQuerry, Quentorria 2) Terry, Asharia
3) Evans, Tanesha 4) Hurst, Ametrya
9 Bainbridge 'B' 52.94 1
1) 2) Cooper, Khadeejiah
3) Travieso, Jessica 4) Jones, Vanessa
10 Harris County 'A' 53.68 2
1) Brocha, Bianca 2) Green, Briana
3) St. Louis, Jasmine 4) Mullins, Agzia
11 Jones County High School 'B' 54.24 1
1) Bell, Tameka 2) Valdez, Rhea
3) Brantley, Chelsa 4) Berry, Ruby
12 Upson Lee HS 'A' 54.87 1
1) Foster, Jasmine 2) Poteat, Sara
3) Stewart, Breevia 4) Wilkins, Lazala
13 Westside 'B' 55.33 1
Event 6 Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Hardaway High School 'A' 49.07 10
1) Bryant, Veronica 2) Foreman, Maria
3) Lyles, Kierra 4) Tylor, Tiffany
2 Bainbridge 'A' 49.12 8
1) Session, Nancy 2) Sutton, Jerisha
3) Daniels, Shaniqua 4) Thomas, Davina
3 Thomas County Central 'A' 50.34 6
1) Guyton, Shelbi 2) Miller, Ronisha
3) Williams, Latesha 4) Terry, Nynesha
4 Americus Sumter 'A' 51.34 5
1) Scott, Cemone 2) Fuller, Laariel
3) William, Ieshia 4) Gilbert, Jayme
5 Jones County High School 'A' 51.46 4
1) Jones, Brandi 2) Hunter, Ashley
3) Rawlings, Raven 4) Clausell, Tylen
6 Lee County High School 'A' 51.52 3
1) Bush, Keilonda 2) Grace, Adrianna
3) Perry, Jade 4) Smith, Konusha
7 Westside 'A' 51.71 2
1) Grove, Jazzmin 2) Davis, Merceds
3) Tolbert, Alena 4) Evans, Tanesha
8 Hardaway High School 'B' 1:01.70 1
1) Harris, Tyler 2) Davison, Shiquaria
3) Passmore, Dequindre 4) Sheppard, Ari
Preliminaries
9 Bainbridge 'B'
10 Harris County 'A'
11 Jones County High School 'B'
12 Upson Lee HS 'A'
13 Westside 'B'
Event 7 Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Thomas, April Bainbridge 5:35.89 10
2 Skiles, Alexis Lee County H 5:43.60 8
3 Badie, Breiona Lee County H 5:51.82 6
4 Williams, Toni Westside 6:03.52 5
5 Wooten, Monique Jones County 6:21.20 4
6 Annechiarico, Ashley Hardaway Hig 6:27.06 3
7 Lusane, Erica Americus Sum 6:35.56 2
8 Schofield, Alexis Harris Count 6:41.51 1
9 Perry, Caroline Jones County 6:43.63
10 Parker, Tiffany Americus Sum 6:55.01
11 Williams, Taylor Upson Lee HS 6:55.28
12 Thomas, Amber Bainbridge 7:09.58
13 Towles, Temelia Westside 8:19.12
14 Allen, Destiny Upson Lee HS 8:52.88
Event 8 Girls 400 Meter Dash
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Jones, Brandi Jones County 1:01.33Q 3
2 Bryant, Veronica Hardaway Hig 1:01.42Q 2
3 Session, Nancy Bainbridge 1:05.26Q 1
4 James, Alexandria Bainbridge 1:02.80Q 3
5 Smith, Tre'Anna Westside 1:02.80Q 2
6 Terrell, Shavon Lee County H 1:06.46Q 1
7 Brocha, Bianca Harris Count 1:03.26q 3
8 Grove, Jazzmin Westside 1:06.29q 2
9 Sheppard, Ari Hardaway Hig 1:06.48 1
10 Young, Jaceline Lee County H 1:06.79 2
11 Mercer, Alexus Americus Sum 1:07.07 3
12 Bell, Tameka Jones County 1:09.59 3
13 Skelton, Mercedes Upson Lee HS 1:18.01 2
Event 8 Girls 400 Meter Dash
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Bryant, Veronica Hardaway Hig 58.62 10
2 Session, Nancy Bainbridge 58.67 8
3 Jones, Brandi Jones County 59.14 6
4 Smith, Tre'Anna Westside 1:02.06 5
5 Brocha, Bianca Harris Count 1:03.81 4
6 James, Alexandria Bainbridge 1:04.01 3
7 Terrell, Shavon Lee County H 1:04.80 2
8 Grove, Jazzmin Westside 1:05.40 1
Preliminaries
9 Sheppard, Ari Hardaway Hig
10 Young, Jaceline Lee County H
11 Mercer, Alexus Americus Sum
12 Bell, Tameka Jones County
13 Skelton, Mercedes Upson Lee HS
Event 9 Girls 100 Meter Dash
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
1 Tylor, Tiffany Hardaway Hig 12.82Q 2
2 Clausell, Tylen Jones County 12.99Q 1
3 Fuller, Laariel Americus Sum 13.09Q 3
4 Gilbert, Jayme Americus Sum 12.84Q 2
5 Smith, Konusha Lee County H 13.07Q 1
6 Daniels, Shaniqua Bainbridge 13.41Q 3
7 Harris, Tyler Hardaway Hig 13.17q 1
8 Grace, Adrianna Lee County H 13.24q 1
9 Evans, Tanesha Westside 13.26 2
10 James, Tayanna Thomas Count 13.30 2
11 Davis, Merceds Westside 13.32 1
12 Miller, Ronisha Thomas Count 13.62 3
13 Valdez, Rhea Jones County 13.68 3
14 Mullins, Agzia Harris Count 13.92 1
15 Foster, Jasmine Upson Lee HS 13.98 2
16 Thomas, Davina Bainbridge 14.16 3
17 Green, Briana Harris Count 14.41 3
18 Wilkins, Lazala Upson Lee HS 14.99 2
Event 9 Girls 100 Meter Dash
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Tylor, Tiffany Hardaway Hig 12.79 10
2 Gilbert, Jayme Americus Sum 12.97 8
3 Daniels, Shaniqua Bainbridge 13.14 6
4 Smith, Konusha Lee County H 13.15 5
5 Harris, Tyler Hardaway Hig 13.21 4
6 Fuller, Laariel Americus Sum 13.39 3
7 Grace, Adrianna Lee County H 13.55 2
8 Clausell, Tylen Jones County 14.32 1
Preliminaries
9 Evans, Tanesha Westside
10 James, Tayanna Thomas Count
11 Davis, Merceds Westside
12 Miller, Ronisha Thomas Count
13 Valdez, Rhea Jones County
14 Mullins, Agzia Harris Count
15 Foster, Jasmine Upson Lee HS
16 Thomas, Davina Bainbridge
17 Green, Briana Harris Count
18 Wilkins, Lazala Upson Lee HS
Event 10 Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
1 Lyles, Kierra Hardaway Hig 16.31Q 1
2 Sutton, Jerisha Bainbridge 16.44Q 3
3 Kitchens, Beth Jones County 18.93Q 2
4 Foreman, Maria Hardaway Hig 17.76Q 1
5 Davis, Ashley Thomas Count 17.92Q 3
6 Richardson, Jerica Bainbridge 18.98Q 2
7 Reese, Nicollette Americus Sum 17.85q 1
8 Poteat, Sara Upson Lee HS 18.95q 3
9 Scott, Cemone Americus Sum 19.75 1
10 January, Keisha Harris Count 19.89 3
11 Owens, Fiona Westside 21.54 1
12 Patterson, Tessa Upson Lee HS 23.05 2
Event 10 Girls 100 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Sutton, Jerisha Bainbridge 15.85 10
2 Lyles, Kierra Hardaway Hig 16.60 8
3 Foreman, Maria Hardaway Hig 17.51 6
4 Davis, Ashley Thomas Count 17.93 5
5 Richardson, Jerica Bainbridge 18.26 4
6 Kitchens, Beth Jones County 18.85 3
7 Reese, Nicollette Americus Sum 19.95 2
8 Poteat, Sara Upson Lee HS 20.05 1
Preliminaries
9 Scott, Cemone Americus Sum
10 January, Keisha Harris Count
11 Owens, Fiona Westside
12 Patterson, Tessa Upson Lee HS
Event 11 Girls 800 Meter Run
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
1 Hightower, Alisha Westside 2:35.30Q 1
2 Skiles, Alexis Lee County H 2:39.68Q 2
3 Passmore, Dequindre Hardaway Hig 2:38.08Q 1
4 Thomas, April Bainbridge 2:50.25Q 2
5 Stewart, Breevia Upson Lee HS 2:48.33Q 1
6 Robertson, Jacy Jones County 2:53.27Q 2
7 Mathis, Yakkia Westside 2:50.71q 1
8 Thomas, Amber Bainbridge 2:53.02q 1
9 Pina, Vanessa Lee County H 2:57.46 2
10 Lusane, Erica Americus Sum 3:03.05 2
11 Yenea, Alicia Harris Count 3:05.09 1
Event 11 Girls 800 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Thomas, April Bainbridge 2:30.29 10
2 Skiles, Alexis Lee County H 2:33.16 8
3 Hightower, Alisha Westside 2:35.47 6
4 Passmore, Dequindre Hardaway Hig 2:37.69 5
5 Stewart, Breevia Upson Lee HS 2:49.08 4
6 Thomas, Amber Bainbridge 2:49.80 3
7 Mathis, Yakkia Westside 2:54.18 2
8 Robertson, Jacy Jones County 3:04.45 1
Preliminaries
9 Pina, Vanessa Lee County H
10 Lusane, Erica Americus Sum
11 Yenea, Alicia Harris Count
Event 12 Girls 200 Meter Dash
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
1 Session, Nancy Bainbridge 26.20Q 3
2 Jones, Brandi Jones County 26.68Q 2
3 Johnson, Shakeera Hardaway Hig 26.76Q 1
4 Evans, Tanesha Westside 27.29Q 2
5 Gilbert, Jayme Americus Sum 27.40Q 3
6 Grace, Adrianna Lee County H 27.45Q 1
7 Clausell, Tylen Jones County 27.53q 3
7 Fuller, Laariel Americus Sum 27.53q 1
9 Tylor, Tiffany Hardaway Hig 27.63 1
10 Brocha, Bianca Harris Count 28.10 2
11 Perry, Jade Lee County H 28.16 2
12 Daniels, Shaniqua Bainbridge 28.46 1
13 Tolbert, Alena Westside 28.94 3
14 Williams, Latesha Thomas Count 29.01 2
15 Terry, Nynesha Thomas Count 29.61 3
16 Foster, Jasmine Upson Lee HS 29.94 2
17 Poteat, Sara Upson Lee HS 30.81 1
Event 12 Girls 200 Meter Dash
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Session, Nancy Bainbridge 25.94 10
2 Johnson, Shakeera Hardaway Hig 26.99 8
3 Gilbert, Jayme Americus Sum 27.04 6
4 Jones, Brandi Jones County 27.10 5
5 Fuller, Laariel Americus Sum 27.70 4
6 Grace, Adrianna Lee County H 28.16 3
7 Evans, Tanesha Westside 28.50 2
-- Clausell, Tylen Jones County FS
Preliminaries
9 Tylor, Tiffany Hardaway Hig
10 Brocha, Bianca Harris Count
11 Perry, Jade Lee County H
12 Daniels, Shaniqua Bainbridge
13 Tolbert, Alena Westside
14 Williams, Latesha Thomas Count
15 Terry, Nynesha Thomas Count
16 Foster, Jasmine Upson Lee HS
17 Poteat, Sara Upson Lee HS
Event 13 Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
1 Sutton, Jerisha Bainbridge 47.67Q 2
2 Bryant, Veronica Hardaway Hig 49.87Q 1
3 Foreman, Maria Hardaway Hig 49.27Q 2
4 Richardson, Jerica Bainbridge 50.41Q 1
5 Rawlings, Raven Jones County 50.58Q 2
6 Kitchens, Beth Jones County 51.16Q 1
7 Reese, Nicollette Americus Sum 51.27q 2
8 Collins, Tommitrise Westside 55.70q 1
9 Walker, Ashley Lee County H 56.58 1
10 Howard, Deandra Americus Sum 57.39 1
11 January, Keisha Harris Count 58.19 1
12 Patterson, Tessa Upson Lee HS 1:01.31 2
13 Owens, Fiona Westside 1:02.72 2
Event 13 Girls 300 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Sutton, Jerisha Bainbridge 47.20 10
2 Foreman, Maria Hardaway Hig 47.68 8
3 Bryant, Veronica Hardaway Hig 47.79 6
4 Richardson, Jerica Bainbridge 51.13 5
5 Rawlings, Raven Jones County 51.40 4
6 Reese, Nicollette Americus Sum 52.74 3
7 Kitchens, Beth Jones County 53.11 2
8 Collins, Tommitrise Westside 55.46 1
Preliminaries
9 Walker, Ashley Lee County H
10 Howard, Deandra Americus Sum
11 January, Keisha Harris Count
12 Patterson, Tessa Upson Lee HS
13 Owens, Fiona Westside
Event 14 Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Badie, Breiona Lee County H 13:09.94 10
2 Wooten, Monique Jones County 13:44.16 8
3 Perry, Caroline Jones County 13:55.38 6
4 Annechiarico, Ashley Hardaway Hig 13:56.47 5
5 Warren, Frankie Bainbridge 14:14.53 4
6 Pina, Vanessa Lee County H 14:57.53 3
7 Bowen, Jessica Harris Count 15:13.72 2
Event 15 Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================
School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Bainbridge 'A' 4:15.51Q 2
1) James, Alexandria 2) Session, Nancy
3) Richardson, Jerica 4) Sutton, Jerisha
2 Westside 'A' 4:24.13Q 1
1) Thomas, Alexis 2) Hightower, Alisha
3) Grove, Jazzmin 4) Smith, Tre'Anna
3 Hardaway High School 'A' 4:18.78Q 2
1) Tylor, Tiffany 2) Lyles, Kierra
3) Foreman, Maria 4) Bryant, Veronica
4 Bainbridge 'B' 4:31.25Q 1
1) Beard, Olivia 2) Thomas, Davina
3) Daniels, Shaniqua 4) Jones, Vanessa
5 Thomas County Central 'A' 4:25.23Q 2
1) Martin, Joy 2) McCloud, Ciera
3) McCraw, Kyanna 4) Perez, Rosa
6 Americus Sumter 'A' 4:33.84Q 1
1) Fuller, Laariel 2) Gilbert, Jayme
3) Mercer, Alexus 4) Waters, Dinesha
7 Hardaway High School 'B' 4:29.75q 2
1) Harris, Tyler 2) Davison, Shiquaria
3) Passmore, Dequindre 4) Sheppard, Ari
8 Westside 'B' 4:33.21q 2
1) Stevenson, Cenitra 2) Mathis, Yakkia
3) Terry, Asharia 4) Williams, Toni
9 Jones County High School 'A' 4:34.81 1
1) Rawlings, Raven 2) Jones, Brandi
3) Bell, Tameka 4) Hunter, Ashley
10 Lee County High School 'A' 4:35.07 1
1) Young, Jaceline 2) Barnes, Kariah
3) Terrell, Shavon 4) Jones, Jessica
11 Jones County High School 'B' 4:56.18 2
1) Valdez, Rhea 2) Kitchens, Beth
3) Robertson, Jacy 4) Clausell, Tylen
12 Upson Lee HS 'A' 5:09.80 1
1) Wilkins, Lazala 2) Stewart, Breevia
3) Johnson, Sharel 4) Skelton, Mercedes
Event 15 Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Hardaway High School 'A' 4:12.40 10
1) Bryant, Veronica 2) Foreman, Maria
3) Lyles, Kierra 4) Johnson, Shakeera
2 Bainbridge 'A' 4:13.73 8
1) Session, Nancy 2) Richardson, Jerica
3) Sutton, Jerisha 4) James, Alexandria
3 Thomas County Central 'A' 4:25.21 6
1) Martin, Joy 2) McCloud, Ciera
3) McCraw, Kyanna 4) Perez, Rosa
4 Hardaway High School 'B' 4:28.13 5
1) Young, Tysheral 2) Sheppard, Ari
3) Passmore, Dequindre 4) Davison, Shiquaria
5 Westside 'A' 4:29.84 4
1) Thomas, Alexis 2) Hightower, Alisha
3) Grove, Jazzmin 4) Smith, Tre'Anna
6 Bainbridge 'B' 4:31.21 3
1) Daniels, Shaniqua 2) Thomas, Davina
3) Thomas, April 4) Cooper, Khadeejiah
7 Westside 'B' 4:34.91 2
1) Davis, Merceds 2) Mathis, Yakkia
3) Terry, Asharia 4) Williams, Toni
8 Americus Sumter 'A' 4:39.94 1
1) Mercer, Alexus 2) Fuller, Laariel
3) Reese, Nicollette 4) Gilbert, Jayme
Preliminaries
9 Jones County High School 'A'
10 Lee County High School 'A'
11 Jones County High School 'B'
12 Upson Lee HS 'A'
Event 16 Girls Discus Throw
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Hill, Kamari Thomas Count 98-08 10
2 Talton, Braxtyn Westside 98-04 8
3 Taylor, Adrianna Lee County H 94-08 6
4 Davison, Shiquaria Hardaway Hig 89-07 5
5 Brown, Olivia Jones County 89-03 4
6 McGill, Javon Upson Lee HS 82-09 3
7 Wilson, Symone Jones County 81-07 2
8 Harris, Ashley Harris Count 79-02 1
9 Burden, Otishha Lee County H 78-11
10 Howard, Deandra Americus Sum 78-04
11 Owens, Brooke Westside 77-09
12 Sparrow, Khadeedra Bainbridge 67-03
13 Jones, Laderica Americus Sum 66-04
14 Bruce, Jasmine Hardaway Hig 65-00
15 Warren, Tanisha Bainbridge 59-10
16 Skelton, Mercedes Upson Lee HS 42-06
-- Horner, Brennan Thomas Count FOUL
-- Jenkins, Aysha Harris Count FOUL
Women - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
1) Hardaway High School 136.50 2) Bainbridge 117.50
3) Jones County High School 82 4) Westside 81
5) Americus Sumter 64 5) Lee County High School 64
7) Thomas County Central 44.50 8) Harris County 16
9) Upson Lee HS 13.50