Girls 3200 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Adison Myers 11 Cherokee Bluff High School 11:53.27 1
2 Harleigh Smith 9 North Hall 12:33.78 1
3 MaKayla Jones 10 North Hall 12:35.16 1
4 Averie Akin 11 Apalachee 12:41.82 1
5 Maddy Tilson 11 North Gwinnett 12:59.24 1
6 Annalise Black 9 Cherokee Bluff High School 13:22.03 1
7 Lizzy Pope 10 North Gwinnett 13:34.39 1
8 Sarah Tuck 11 Cherokee Bluff High School 13:49.81 1
9 Aurora Streleckis 9 North Gwinnett 13:51.32 1
10 Anna Kate Kelly 9 Cherokee Bluff High School 13:51.80 1
11 Emma Waters 10 North Gwinnett 14:05.32 1
12 Claudia Vlasoff 12 North Gwinnett 14:07.57 1
13 Kendra Posey 12 North Gwinnett 14:12.86 1
14 Clare Shappert 9 North Gwinnett 14:50.40 1
15 Siena Krafick 9 North Gwinnett 14:56.13 1
Boys 3200 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bryant Young 9 North Hall 10:33.71 1
2 Dylan Stone 9 Lanier HS 10:46.01 1
3 Liam Streleckis 11 North Gwinnett 10:57.26 1
4 Joseph Cunningham 12 Northview High School 11:00.16 1
5 Jaycob Wagner 10 North Hall 11:01.13 1
6 Ronit Sankhe 9 Northview High School 11:13.28 1
7 Luke Sigman 11 Apalachee 11:22.70 1
8 Alex Beasley 9 North Gwinnett 11:26.09 1
9 Grant Ferry 12 North Gwinnett 11:28.21 1
10 Taylor White 9 Cherokee Bluff High School 11:35.85 1
11 Kalen Cole 12 North Gwinnett 11:36.17 1
12 Owen Johnson 11 North Gwinnett 11:44.75 1
13 Roberto Adames 9 Lanier HS 11:53.54 1
14 J Calvin Cartwright 11 North Gwinnett 12:18.17 1
15 Cooper Phillips 9 Lanier HS 12:19.13 1
16 Andy Serrato 9 Apalachee 13:34.80 1
17 Brayden Bulloch 10 Apalachee 13:36.22 1
18 Jasen Cervantes 12 Apalachee 13:36.55 1
Girls 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cherokee Bluff High School 50.29 2
2 Northview High School 52.67 2
3 Apalachee 54.52 2
4 North Gwinnett 54.61 2
5 Lanier HS 55.16 2
6 Apalachee 55.18 2
7 Northview High School 56.09 2
8 Cherokee Bluff High School 56.74 1
9 North Gwinnett 57.92 1
10 North Hall 59.72 1
11 North Hall 1:02.64 1
Boys 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cherokee Bluff High School 44.21 2
2 Lanier HS 45.04 2
3 Apalachee 46.28 2
4 Northview High School 46.37 2
5 Apalachee 46.77 1
6 North Hall 47.81 1
7 Lanier HS 47.94 2
8 North Hall 47.94 2
9 North Gwinnett 48.26 1
10 Northview High School 48.73 2
11 Cherokee Bluff High School 48.96 2
Girls 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Clodagh O'Bryant 9 North Hall 5:15.67 2
2 Adison Myers 11 Cherokee Bluff High School 5:25.78 2
3 Anjali Smith 12 Northview High School 5:30.29 2
4 Gabriella Burton 9 Northview High School 5:35.81 2
5 Lauren Skeens 9 Northview High School 5:47.84 2
6 Paula Sandoval 10 Northview High School 5:49.34 2
7 Annalise Black 9 Cherokee Bluff High School 5:58.23 2
8 Harleigh Smith 9 North Hall 5:58.76 2
9 Lizzy Pope 10 North Gwinnett 6:01.92 2
10 Anna Kate Kelly 9 Cherokee Bluff High School 6:04.00 2
11 Katie Harper 10 Apalachee 6:04.46 2
12 Jayani Mannam 10 Northview High School 6:24.91 2
13 Abby Dasher 10 North Gwinnett 6:35.81 1
14 Oreilly Gilles 10 Lanier HS 6:44.82 1
15 Sydney Fisher 10 Cherokee Bluff High School 6:45.54 2
16 Abbie Beasley 9 North Gwinnett 6:51.35 1
17 Amelia Estes 9 North Gwinnett 6:56.74 1
18 Kyra Noblit 11 North Gwinnett 7:02.87 1
19 Courtney Kunchick 11 North Gwinnett 7:04.98 1
20 Hailey Parzanese 9 Apalachee 7:05.17 1
21 Ashlyn Humphrey 11 North Gwinnett 7:05.71 1
22 Estelle Beneat Northview High School 7:07.01 1
23 Melany Fernandez 12 Apalachee 7:07.30 1
24 Elizabeth Gonzalez 9 Apalachee 7:10.65 1
25 Sophie Chang 9 Northview High School 7:14.22 1
26 Jordan Turner 9 Apalachee 7:14.77 1
27 Francesca Nguy 12 North Gwinnett 7:19.57 1
28 Jennifer Rodriguez 10 Lanier HS 7:52.94 1
Girls 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Abi Moore 10 North Hall 1:02.33 5
2 Arianna Page-Dodoo 12 Cherokee Bluff High School 1:03.90 5
3 Lamyah Rodriguez 11 Apalachee 1:07.09 5
4 Aniyah Angelle 12 Apalachee 1:08.00 5
5 Amiyah Michel 9 North Gwinnett 1:08.17 4
6 Parker Baeumel 10 Cherokee Bluff High School 1:08.87 4
7 Lauren Ogene 12 North Gwinnett 1:09.06 3
8 Amerae Beverly 11 Cherokee Bluff High School 1:09.34 5
9 Allison Snyder 10 Cherokee Bluff High School 1:10.35 4
10 Da'Jyuna Bullock 12 Apalachee 1:10.64 4
11 Jordyn Paige 12 Northview High School 1:10.69 3
12 Divya Mathew 9 Northview High School 1:11.77 3
13 Olivia Kloss 11 North Gwinnett 1:12.91 1
14 Lydia Menhorn 9 Lanier HS 1:13.93 4
15 Sacaria Magee 9 Apalachee 1:14.70 1
16 Hazel McQueen 12 North Gwinnett 1:14.87 1
17 Jarayah Redmond 10 North Gwinnett 1:16.69 2
18 Makayla Tatum 12 Apalachee 1:17.44 3
19 Mia Bayliss 12 Northview High School 1:17.62 3
20 Arina Lee 12 Northview High School 1:17.89 2
21 Morgan Liles 11 Northview High School 1:17.93 2
22 Aira Dani 11 Northview High School 1:18.25 3
23 Karina Polyudova 9 North Gwinnett 1:18.47 1
24 Ka'niyah Swan 11 Apalachee 1:23.54 4
25 Riya Deshmukh 12 Northview High School 1:27.42 3
Boys 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tobi Shorunke 12 Lanier HS 52.48 6
2 John Simmons 10 Northview High School 53.13 6
3 Edwin Ellis 12 Apalachee 53.81 6
4 Parker Watt 11 Cherokee Bluff High School 55.29 6
5 Ashton Johnson 12 Lanier HS 55.58 6
6 Tim Shorunke 10 Lanier HS 55.83 6
7 Andrew Hart 10 Lanier HS 55.93 6
8 Tristan Omwony-Ojwok 10 Lanier HS 56.52 5
9 Lane Masachi 11 Cherokee Bluff High School 57.17 5
10 Josh Abraham 10 Apalachee 57.73 5
11 Davis Eckhart 11 Apalachee 58.72 4
12 Jayden Jones 12 Lanier HS 59.01 5
13 Raymond Davies 11 Northview High School 59.04 5
14 Devland Beasley 11 North Gwinnett 59.31 4
15 Anthony Lyle 11 Apalachee 59.33 6
16 Thomas Blackwood 9 Lanier HS 1:00.33 4
17 Jean-Rene Belizaire 9 Northview High School 1:00.34 4
18 Joseph Jin 9 Northview High School 1:00.53 4
19 Gabe Alemayehu 10 Northview High School 1:00.70 3
20 Stefan Cohn 10 Northview High School 1:01.12 4
21 Joshua Wagner 11 North Gwinnett 1:01.89 2
22 Porter Brown 10 North Hall 1:02.25 2
23 Frank Lizardo 12 Atlanta Adventist 1:02.57 3
24 Marcus Elam 12 Apalachee 1:02.70 3
25 Nicklaus Anderson 11 North Gwinnett 1:03.59 2
26 Kamden Thomas 9 Lanier HS 1:04.04 3
27 Edward Harper 10 North Gwinnett 1:04.69 4
28 Jacob Serrano 11 North Gwinnett 1:06.00 2
29 Chavis Taylor 11 North Gwinnett 1:06.28 2
30 Rafael Guevera 9 North Hall 1:07.05 2
31 Jackson Fisher 9 Apalachee 1:22.93 2
Girls 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 M'Kaylah Jackson 11 Cherokee Bluff High School 12.86 5
2 Olivia Owens 10 Cherokee Bluff High School 12.90 5
3 Gamyzhae Williams 11 Lanier HS 13.16 5
4 Sariah Williams 11 Northview High School 13.22 5
5 Naomi Johnson 9 Northview High School 13.34 5
6 Nasiya Thomas 10 Cherokee Bluff High School 13.52 5
7 Anijah Hill 12 Apalachee 13.75 5
8 Jasmyne Daniel 11 Apalachee 13.81 4
9 Sarah Otaluka 11 Northview High School 13.99 4
10 Julia Dovgaliuk 9 Northview High School 14.08 4
11 Kelsea Moody 12 Northview High School 14.11 4
12 Naomi Gannaway 9 Northview High School 14.22 3
13 Morgan Thomas 9 Northview High School 14.23 5
14 Callie Hunter 10 Apalachee 14.40 3
15 Cara Escarment 10 Lanier HS 14.42 4
16 Ashauna Simms 11 Atlanta Adventist 14.47 3
17 Ni'kyah Arnold 9 Apalachee 14.49 3
18 Amaiyah McMillan 9 Apalachee 14.53 3
19 Brooklyn Higgins 11 North Gwinnett 14.57 4
20 Abigail Verne 9 Apalachee 14.58 3
21 Oluwadamilare Falade 9 Lanier HS 14.59 3
22 Calle Pearson 10 North Gwinnett 14.60 2
23 Erin Padinor-Okyere 12 Apalachee 14.73 4
24 Randa Amedi 10 North Gwinnett 14.86 2
25 Laila Moore 9 Cherokee Bluff High School 14.89 3
26 Lyric Williams 12 Lanier HS 14.92 2
27 Alexandra Baracco 9 Lanier HS 15.00 2
28 Amber Johnson 12 Lanier HS 15.12 4
29 Madisyn Signal 10 Northview High School 15.13 2
30 Harmony Williams 10 Lanier HS 15.25 2
31 Aniya Taylor North Gwinnett 15.27 1
32 Lydia Menhorn 9 Lanier HS 15.37 2
33 Eden Goode 9 North Gwinnett 15.47 1
34 Janine Garcia 9 North Gwinnett 16.46 1
35 Lauren Richards 9 North Gwinnett 17.06 1
36 Shrina Patel 12 North Gwinnett 17.14 1
37 Jamiya Brown 10 North Gwinnett 17.79 1
Boys 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jayquan Smith 12 Cherokee Bluff High School 11.28 6
2 Chiemezie CJ Enwemadu 9 Lanier HS 11.31 6
3 Hunter Riley 10 North Hall 11.59 6
4 Dylan Bell 12 Northview High School 11.62 6
5 Prince Tate 10 Apalachee 11.67 6
6 Jordan Justice 9 Cherokee Bluff High School 11.71 6
7 Ashton Johnson 12 Lanier HS 11.78 5
8 Kayden Suggs 10 North Gwinnett 11.83 5
9 Jeremiah Hilaire 12 Apalachee 11.88 4
10 Cole Bigsby 10 Northview High School 11.97 4
11 Jayden Jones 12 Lanier HS 12.00 5
12 Tyler Hahn 10 North Gwinnett 12.03 3
13 Raymond Davies 11 Northview High School 12.04 6
14 Marcus Godbey 12 Northview High School 12.10 6
15 Favian Williford 9 Apalachee 12.14 4
16 Madai Similao 9 North Gwinnett 12.15 5
17 Ryals Puryear 10 North Hall 12.23 1
18 Ezekiel Charles 11 Northview High School 12.24 5
19 Alex Brown 11 North Hall 12.25 5
20 William Burton 9 Apalachee 12.29 4
21 Jase Allen 9 North Hall 12.30 4
22 Ian Anderson 10 Northview High School 12.34 4
23 Jonathan Richards 10 North Gwinnett 12.40 5
24 terrance Cheeks 11 Cherokee Bluff High School 12.48 3
25 Anthony Le 10 Lanier HS 12.48 4
26 Chancellor Frazier 9 North Gwinnett 12.54 3
27 Issac An 9 Lanier HS 12.56 3
28 Jaydon Gueh 10 Lanier HS 12.57 3
29 Kevin Alton 12 Northview High School 12.61 3
30 Edward Harper 10 North Gwinnett 12.71 2
31 Lorenzo Walters 9 Lanier HS 12.76 3
32 Thomas Blackwood 9 Lanier HS 12.78 2
33 Akim Reyes 10 North Hall 12.91 1
34 Benjamin An 12 Northview High School 12.93 2
35 Jake Clark 9 North Hall 13.12 1
36 Jason Nguyen 12 Apalachee 13.15 2
37 Samuel Gravesande 12 Atlanta Adventist 13.24 2
38 Frank Lizardo 12 Atlanta Adventist 13.68 2
39 Justin Roberts 11 Atlanta Adventist 13.96 1
40 Omar Aziz 10 North Gwinnett 14.09 2
41 Que Cain 9 Apalachee 14.56 1
Girls 100 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Hannah Cheek 10 Cherokee Bluff High School 16.05 3
2 Kaleah Vest 12 Lanier HS 17.29 3
3 Ryan Williams 11 North Gwinnett 17.34 3
4 Evelyn Dzikowski 9 North Gwinnett 18.10 2
5 Ka'Zariyah Ballard 11 Apalachee 18.16 3
6 Mckayla Walden 10 North Hall 18.63 2
7 Ally Reeves 10 North Gwinnett 18.95 2
8 Aryanna Carter 9 North Gwinnett 18.98 2
9 Averie Gary 9 North Gwinnett 19.28 3
10 Savannah Rhodes 11 Apalachee 19.50 2
11 Rylie Berry 10 North Hall 19.50 2
12 Ashauna Simms 11 Atlanta Adventist 20.24 1
13 Kaylee Nix 11 North Hall 20.56 1
14 Emily Hudson 9 North Hall 22.08 1
15 Daniellette Tor 11 North Gwinnett 22.51 1
Boys 110 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Clay Stover 12 North Hall 16.44 4
2 Thomas Ouma 10 Apalachee 16.50 3
3 Nicholas Wasley 12 North Gwinnett 16.73 4
4 Favio Cadet 12 Lanier HS 16.77 2
5 Micah Hunter 12 Cherokee Bluff High School 16.78 3
6 Ford Fox 10 North Gwinnett 16.88 4
7 Julian Jean-Louis 12 Apalachee 17.13 4
8 Jordan England 11 Lanier HS 17.45 3
9 Justin Schymanski 12 North Gwinnett 18.58 4
10 Caleb Cooper 9 Cherokee Bluff High School 19.31 3
11 Jayvian Logan 12 Lanier HS 19.46 2
12 Aidan Forren 10 North Gwinnett 20.18 3
13 Nijel Jackson 9 North Gwinnett 20.48 2
14 Nicholas Bronaugh 10 North Gwinnett 21.09 2
15 Kamron Moore 10 Lanier HS 22.43 1
16 Nathan Kerns 9 North Gwinnett 24.30 1
Girls 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Abi Moore 10 North Hall 2:26.36 2
2 Clodagh O'Bryant 9 North Hall 2:27.25 2
3 Anjali Smith 12 Northview High School 2:36.65 2
4 Gabriella Burton 9 Northview High School 2:38.95 2
5 Abigail Zapata 12 Apalachee 2:42.48 2
6 Lauren Skeens 9 Northview High School 2:43.25 2
7 Amelia Dovie 11 Cherokee Bluff High School 2:43.41 2
8 Paula Sandoval 10 Northview High School 2:44.10 2
9 Sophie Gotschall 12 North Gwinnett 2:44.50 2
10 Leila Chahboune 12 Northview High School 2:44.73 2
11 Mia Williams 11 Cherokee Bluff High School 2:47.13 2
12 Ella Edwards 9 North Hall 2:47.76 2
13 Sydney Fisher 10 Cherokee Bluff High School 2:57.19 2
14 Isabelle Nestor 10 Cherokee Bluff High School 3:03.94 1
15 Jayani Mannam 10 Northview High School 3:07.91 2
16 Naomi Collazo 9 North Gwinnett 3:10.26 1
17 Mia Bayliss 12 Northview High School 3:17.30 2
18 Adeola Adeyemi 9 Apalachee 3:17.37 1
19 Nina Kim 11 North Gwinnett 3:18.32 1
20 Maria Davis 12 Apalachee 3:19.57 1
21 Sara Wahidi 9 North Gwinnett 3:21.34 1
22 Savannah Smith 11 Apalachee 3:22.07 1
23 Brooklyn Haynie 11 North Gwinnett 3:24.19 1
24 Jodie DuPree 12 North Gwinnett 3:24.93 1
25 Sabrine Ibrahim 9 North Gwinnett 3:29.54 1
26 Jennifer Rodriguez 10 Lanier HS 3:40.29 1
Boys 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Austin Click 10 Cherokee Bluff High School 2:07.22 3
2 Collin Cabera 12 Cherokee Bluff High School 2:10.27 3
3 Andrew Gavin 12 Northview High School 2:11.40 3
4 Joel Robinson 12 Lanier HS 2:13.29 3
5 Andrew Skeens 12 Northview High School 2:14.39 3
6 Girish Senthilkumar 9 Northview High School 2:14.94 3
7 Caleb Giles 11 Cherokee Bluff High School 2:16.18 1
8 Austin Sigman 12 Apalachee 2:19.08 3
9 Jacob Blakey 12 Lanier HS 2:19.18 3
10 Stacy Frison 9 Lanier HS 2:21.56 2
11 Michael Zelnick 11 North Gwinnett 2:21.58 2
12 Taylor White 9 Cherokee Bluff High School 2:22.25 1
13 Michael Wright 11 Apalachee 2:23.42 3
14 Luke Green 10 North Gwinnett 2:23.75 3
15 Mateo Ramos 9 North Gwinnett 2:23.94 2
16 Connor Edgeworth 10 North Hall 2:25.63 2
17 Shivan Desai 11 Northview High School 2:26.79 2
18 TJ Ballard 10 Apalachee 2:26.88 2
19 Jack Davis 12 Northview High School 2:27.06 3
20 Ian Harris 12 North Hall 2:27.55 3
21 Bryson Clark 12 Apalachee 2:28.32 3
22 Brogan Olivo Northview High School 2:30.77 2
23 Sam Maddox 12 Apalachee 2:31.11 2
24 Donnie Hermes 11 Northview High School 2:33.10 2
25 Anthony Vu 9 North Gwinnett 2:35.53 2
26 Jayden Ulysse 10 Lanier HS 2:43.78 1
27 Riley Sullivan 9 Apalachee 2:43.97 2
28 Sebastian Pineda 9 Lanier HS 2:47.25 1
29 Alonzo Alvarez 9 Lanier HS 2:48.34 1
30 Cornelius Dixon 10 Lanier HS 2:49.58 1
31 Davis Hatcher 10 North Gwinnett 2:51.07 1
32 Tyler Duchaine 10 Apalachee 2:51.50 1
33 John Kantor 11 North Gwinnett 2:51.79 1
34 Jan Plaza 10 Apalachee 2:59.12 1
35 Chris Lee 10 Lanier HS 3:00.34 1
36 Nikola Knopp 10 North Gwinnett 3:09.02 1
37 Nicolas Popp 9 Lanier HS 3:21.98 1
Girls 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Olivia Owens 10 Cherokee Bluff High School 27.72 6
2 Nasiya Thomas 10 Cherokee Bluff High School 28.11 5
3 M'Kaylah Jackson 11 Cherokee Bluff High School 28.19 6
4 Naomi Johnson 9 Northview High School 28.26 6
5 Jasmyne Daniel 11 Apalachee 28.81 5
6 Arianna Page-Dodoo 12 Cherokee Bluff High School 29.00 6
7 Anijah Hill 12 Apalachee 29.26 5
8 Alyssa Stringer 11 Cherokee Bluff High School 29.41 5
9 Amiyah Michel 9 North Gwinnett 29.64 5
10 Olivia Chuck 9 North Gwinnett 29.83 5
11 Averie Gary 9 North Gwinnett 30.12 1
12 Lauren Ogene 12 North Gwinnett 30.14 5
13 Aundrea Fernandes 9 North Gwinnett 30.17 4
14 Julia Dovgaliuk 9 Northview High School 30.20 4
15 Da'Jyuna Bullock 12 Apalachee 30.35 4
16 Amaiyah McMillan 9 Apalachee 30.48 4
17 Morgan Thomas 9 Northview High School 30.74 4
18 Nadia Glass 9 North Gwinnett 31.25 3
19 Aira Dani 11 Northview High School 31.41 4
20 Amber Johnson 12 Lanier HS 31.43 3
21 Skye Williams 10 Northview High School 31.76 4
22 Sacaria Magee 9 Apalachee 32.08 3
23 Brooklyn Higgins 11 North Gwinnett 32.12 4
24 Aniya Taylor North Gwinnett 32.24 1
25 Calle Pearson 10 North Gwinnett 32.74 3
26 Jordyn Paschall 9 North Gwinnett 33.04 3
27 Lydia Menhorn 9 Lanier HS 33.19 2
28 Savannah Rhodes 11 Apalachee 33.35 2
29 Serenity Cromartie 10 Cherokee Bluff High School 33.36 3
30 Emily Acosta 9 Cherokee Bluff High School 34.45 2
31 Cymone Hamm 11 Apalachee 36.87 2
32 Gracie Helton 9 Apalachee 39.63 2
Boys 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tavion Brooks 10 Apalachee 23.02 6
2 Jayquan Smith 12 Cherokee Bluff High School 23.14 6
3 Hunter Riley 10 North Hall 23.88 6
4 Tobi Shorunke 12 Lanier HS 23.98 6
5 Anthony Lyle 11 Apalachee 24.04 5
6 Jeffery Roberts 12 Apalachee 24.14 5
7 Dylan Bell 12 Northview High School 24.26 6
8 Ashton Johnson 12 Lanier HS 24.26 6
9 Joshua Shires 10 Cherokee Bluff High School 24.34 3
10 Demetrion Ozier 10 Cherokee Bluff High School 24.72 1
11 Trey Newton 11 Apalachee 24.81 5
12 Tim Shorunke 10 Lanier HS 24.92 5
13 Marcus Godbey 12 Northview High School 24.97 6
14 Andrew Hart 10 Lanier HS 25.34 4
15 Jackson Skelton 9 North Hall 25.44 2
16 Harbin Tinney 11 North Gwinnett 25.62 4
17 Jordan Justice 9 Cherokee Bluff High School 25.69 6
18 Justin Cummings 12 Apalachee 25.81 4
19 Devland Beasley 11 North Gwinnett 25.83 3
20 Dave Garrison 11 North Hall 26.04 1
21 Daniel Dyson 11 North Gwinnett 26.05 3
22 Ezekiel Charles 11 Northview High School 26.08 4
23 Bryceson Taylor 12 North Gwinnett 26.25 2
24 Cole Bigsby 10 Northview High School 26.28 4
25 Luke Chumley 11 North Gwinnett 26.47 3
26 Anthony Le 10 Lanier HS 26.62 3
27 Cade Osborne 11 North Gwinnett 26.71 3
28 John Calvin 9 Northview High School 26.73 3
29 Nicholas Bronaugh 10 North Gwinnett 26.74 3
30 Caden Webb 11 North Hall 26.78 5
31 Sami Hafiane Northview High School 27.30 2
32 Joshua Brewer 11 Apalachee 28.98 2
33 Kentrollis Swan 9 Apalachee 31.27 1
Girls 300 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alyssa Willer 10 Apalachee 48.57 3
2 Janiya Daniel 12 Apalachee 51.65 3
3 Ryan Williams 11 North Gwinnett 53.48 3
4 Hannah Cheek 10 Cherokee Bluff High School 53.94 3
5 Aryanna Carter 9 North Gwinnett 54.15 3
6 Mckayla Walden 10 North Hall 55.80 1
7 Ashauna Simms 11 Atlanta Adventist 57.43 2
8 Chloe Campbell 9 Cherokee Bluff High School 58.15 2
9 Ally Reeves 10 North Gwinnett 58.16 2
10 Daniellette Tor 11 North Gwinnett 1:04.88 1
11 Caelyn Lewis 9 North Gwinnett 1:10.53 1
12 Sanjana Arun 12 Northview High School 1:11.12 1
13 Isabella Rousseau 11 North Gwinnett 1:11.28 1
14 Braedyn Davis 9 North Gwinnett 1:12.77 1
15 Rebekah Halstead 9 North Hall 1:13.50 2
Boys 300 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Thomas Ouma 10 Apalachee 42.95 4
2 Nicholas Wasley 12 North Gwinnett 44.18 3
3 Ford Fox 10 North Gwinnett 44.46 4
4 Jordan England 11 Lanier HS 44.46 4
5 Justin Schymanski 12 North Gwinnett 45.40 4
6 Julian Jean-Louis 12 Apalachee 47.35 3
7 Deven White 12 Apalachee 48.31 3
8 Logan Holmes 10 Cherokee Bluff High School 49.35 3
9 Nicholas Bronaugh 10 North Gwinnett 49.44 3
10 Nijel Jackson 9 North Gwinnett 49.51 3
11 Saajan Shah 10 North Gwinnett 49.93 2
12 Kevin Alton 12 Northview High School 51.96 2
13 Kamron Moore 10 Lanier HS 54.04 1
14 Jack Davis 12 Northview High School 54.04 1
15 Gabriel Nycz 12 North Hall 55.56 2
16 Nathan Kerns 9 North Gwinnett 59.25 1
17 Stefan Cohn 10 Northview High School 1:01.82 1
Boys 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Austin Click 10 Cherokee Bluff High School 4:44.43 3
2 Dylan Stone 9 Lanier HS 4:57.64 3
3 Lucas Stephens 11 Cherokee Bluff High School 4:59.57 3
4 Luke Sigman 11 Apalachee 5:00.33 3
5 Caleb Giles 11 Cherokee Bluff High School 5:04.76 3
6 Jacob Blakey 12 Lanier HS 5:06.69 3
7 Keegan Ivey 11 Cherokee Bluff High School 5:15.15 3
8 Nicholas Harbuck 9 Cherokee Bluff High School 5:15.76 3
9 Jaycob Wagner 10 North Hall 5:15.79 3
10 Stephano Doig 12 North Gwinnett 5:21.62 2
11 Roberto Adames 9 Lanier HS 5:21.67 2
12 Valson Cadet 10 Apalachee 5:23.66 2
13 Paul Salah 10 Northview High School 5:25.76 2
14 Shivan Desai 11 Northview High School 5:26.02 3
15 Stacy Frison 9 Lanier HS 5:26.27 1
16 Jonathan Westmoreland 11 North Gwinnett 5:27.65 2
17 Izaac Meeks 9 North Gwinnett 5:28.40 1
18 Will Garrison 9 North Hall 5:29.54 2
19 Cooper Phillips 9 Lanier HS 5:34.81 2
20 Johnny Robinson 12 Apalachee 5:36.81 3
21 Andrew Popp 9 Lanier HS 5:39.98 2
22 Ellis Johnson 9 North Gwinnett 5:40.64 1
23 Aiden Bumgardner 11 Northview High School 5:42.93 2
24 Adam Eberenz 12 North Hall 5:43.70 3
25 Dominik Klenik 10 North Gwinnett 5:44.07 1
26 Carlos Sandoval 11 Northview High School 5:45.02 2
27 Ayush Roy 9 Northview High School 5:49.77 1
28 Parker McKinney 11 Northview High School 5:59.10 1
29 Gavin Jimenez 10 North Gwinnett 6:00.57 1
30 Ridley Weaver 9 Apalachee 6:07.51 1
31 Jacob Galomo 10 Apalachee 6:10.72 1
32 Andy Serrato 9 Apalachee 6:20.47 1
33 William Young 9 North Gwinnett 6:32.23 1
34 Mason Feingold 9 North Hall 6:49.88 1
35 Nicolas Popp 9 Lanier HS 7:19.36 1
Girls 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cherokee Bluff High School 4:31.53 1
2 North Hall 4:39.42 1
3 Cherokee Bluff High School 5:02.57 1
4 Northview High School 5:30.29 1
Boys 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cherokee Bluff High School 3:51.27 1
2 Cherokee Bluff High School 4:03.54 1
3 Lanier HS 4:25.86 1
Girls High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Abigail Verne 9 Apalachee 4-6 1
2 Mia Williams 11 Cherokee Bluff High School 4-6 1
3 Aundrea Fernandes 9 North Gwinnett 4-2 1
4 Chloe Campbell 9 Cherokee Bluff High School 4-0 1
Boys High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jhace Justice 11 Cherokee Bluff High School 5-10 2
2 Alex Watson 12 Northview High School 5-10 2
3 Kendall Johnson North Gwinnett 5-8 2
4 Josh Abraham 10 Apalachee 5-6 2
5 Deven White 12 Apalachee 5-6 2
6 Jeremiah McKinney 10 Apalachee 5-6 2
7 Jordan Justice 9 Cherokee Bluff High School 5-4 2
8 Ambrose King 12 North Gwinnett 5-4 1
9 Tyler Hahn 10 North Gwinnett 5-2 1
9 Benjamin Weber 9 North Hall 5-2 2
11 Jeremiah Hilaire 12 Apalachee 5-0 2
11 Jaden Vasquez 12 Lanier HS 5-0 1
11 Caden Webb 11 North Hall 5-0 2
14 Brinston Williams 12 North Gwinnett 5-0 1
Girls Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Evelyn Forrester 12 North Hall 8-6 2
2 Jenna Glynn North Gwinnett 7-6 2
3 Callie Hunter 10 Apalachee 7-0 2
4 Grace Townsend 12 North Hall 6-6 2
5 Amber Johnson 12 Lanier HS 6-6 2
6 Georgia Darsey 10 Apalachee 6-6 2
6 Molly St. Clair 12 Apalachee 6-6 2
8 Parker Baeumel 10 Cherokee Bluff High School 6-6 2
9 Alexis Wright Lanier HS 6-0 1
10 Rachael Seid 9 North Hall 5-6 2
11 Lilly Reagan 10 North Hall 5-6 2
12 Rebekah Halstead 9 North Hall 5-0 2
12 Holley Chapman 11 North Hall 5-0 2
14 Cara Escarment 10 Lanier HS 4-6 2
15 Lydia Menhorn 9 Lanier HS 4-6 1
Boys Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Simon Seid 12 North Hall 14-0 2
2 Josh Murzello North Gwinnett 12-0 2
3 Trevor Coning North Gwinnett 10-6 2
4 Matthew Wilbanks 10 North Hall 10-0 2
5 Bryson Garner 10 Apalachee 9-0 2
6 Trey Petersen 10 Apalachee 9-0 2
7 Brayden Blum 10 Cherokee Bluff High School 8-0 2
8 Zane Tyler 10 Cherokee Bluff High School 8-0 1
9 Jacob Banks 11 Cherokee Bluff High School 7-6 2
10 Drew Dyer 12 North Hall 7-6 2
11 Brandon Ballard 10 North Hall 7-0 1
11 Jarren Oliverson 9 North Gwinnett 7-0 1
13 Hunter Clark 12 Apalachee 7-0 1
Girls Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Gamyzhae Williams 11 Lanier HS 15-6 2
2 Ka'Zariyah Ballard 11 Apalachee 15-4.50 2
3 Sariah Williams 11 Northview High School 15-4 2
4 Janiya Daniel 12 Apalachee 15-1 2
5 Naomi Johnson 9 Northview High School 14-8 2
6 Morgan Thomas 9 Northview High School 14-7.50 1
7 Sarah Otaluka 11 Northview High School 14-6.50 2
8 Kaleah Vest 12 Lanier HS 14-6 2
9 Kelsea Moody 12 Northview High School 14-5 2
10 Mia Williams 11 Cherokee Bluff High School 13-6 1
11 Nadia Glass 9 North Gwinnett 13-4.50 1
12 Erin Padinor-Okyere 12 Apalachee 13-4 2
13 Kaithlyn Silos 10 North Hall 13-3 1
14 Annalise Black 9 Cherokee Bluff High School 13-2 2
14 Lauren Ogene 12 North Gwinnett 13-2 2
16 Amiyah Michel 9 North Gwinnett 12-8 1
17 Madisyn Signal 10 Northview High School 12-6 1
18 Chloe Brim 11 Apalachee 12-1 1
19 Harmony Williams 10 Lanier HS 11-7.50 1
20 Fatima Castrejon 9 North Hall 10-5 1
Boys Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jhace Justice 11 Cherokee Bluff High School 20-11.50 2
2 Ryals Puryear 10 North Hall 18-1 2
3 Trey Newton 11 Apalachee 18-0 2
4 Camden McCaleb 10 North Hall 16-10 2
5 Jaydon Gueh 10 Lanier HS 16-9.50 1
6 Jonathan Richards 10 North Gwinnett 16-8 1
7 Marcus Godbey 12 Northview High School 16-6 2
7 Kayden Suggs 10 North Gwinnett 16-6 1
9 Mourod Wells 12 Northview High School 16-4 2
10 Exauce Mukongo 11 Apalachee 16-3 2
11 Kamron Moore 10 Lanier HS 16-2 2
12 Harbin Tinney 11 North Gwinnett 16-1 1
13 Frank Lizardo 12 Atlanta Adventist 15-7 1
14 Logan Wright 9 Lanier HS 15-6 1
15 Gabriel Nycz 12 North Hall 14-3 1
15 James Waldrop 10 North Hall 14-3 1
17 Jayquan Smith 12 Cherokee Bluff High School 13-1 2
Girls Discus Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Discus Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Triple Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Gamyzhae Williams 11 Lanier HS 36-10 1
2 Naomi Johnson 9 Northview High School 33-9 1
3 Erin Padinor-Okyere 12 Apalachee 32-5 1
4 Ka'Zariyah Ballard 11 Apalachee 31-8 1
5 Callie Hunter 10 Apalachee 30-10 1
6 Mia Williams 11 Cherokee Bluff High School 29-5 1
7 Fatima Castrejon 9 North Hall 29-1 1
8 Kaithlyn Silos 10 North Hall 28-6 1
9 Harmony Williams 10 Lanier HS 27-11 1
10 Ashauna Simms 11 Atlanta Adventist 24-11 1
Boys Triple Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Favio Cadet 12 Lanier HS 40-5 2
2 Clay Stover 12 North Hall 39-6.50 2
3 Micah Hunter 12 Cherokee Bluff High School 39-3 2
4 Trey Newton 11 Apalachee 38-11 2
5 Deven White 12 Apalachee 38-2 2
6 Thomas Ouma 10 Apalachee 36-4 2
7 Camden McCaleb 10 North Hall 35-3.50 2
8 Harbin Tinney 11 North Gwinnett 33-6 2
9 Logan Wright 9 Lanier HS 33-2 1
10 Anthony Le 10 Lanier HS 32-4 1
11 Gabriel Nycz 12 North Hall 31-8 1
12 Jaymon Justice 9 Cherokee Bluff High School 31-0 1
Girls Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 North Hall 10:27.23 1
2 Apalachee 11:00.77 1
3 North Gwinnett 11:42.18 1
4 Cherokee Bluff High School 11:59.04 1
Boys 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Apalachee 9:37.11 1
2 Cherokee Bluff High School 9:39.39 1
3 North Hall 9:46.43 1
4 North Gwinnett 9:53.02 1
5 Apalachee 10:19.66 1
6 Northview High School 10:28.27 1
Girls 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Apalachee 1:51.01 1
2 Cherokee Bluff High School 1:58.62 1
3 Lanier HS 2:04.74 1
4 North Gwinnett 2:06.49 1
5 North Hall 2:11.75 1
6 Northview High School 2:16.90 1
7 Northview High School 2:22.83 1
Boys 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Apalachee 1:33.18 2
2 Lanier HS 1:37.69 2
3 Lanier HS 1:38.83 2
4 North Hall 1:39.06 2
5 Cherokee Bluff High School 1:39.17 2
6 Cherokee Bluff High School 1:39.68 2
7 Northview High School 1:41.40 1
8 North Gwinnett 1:44.34 2
9 North Gwinnett 1:44.39 2
10 Northview High School 1:44.70 1
11 North Hall 1:47.77 1
Girls 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cherokee Bluff High School 1:04.32 1
2 Lanier HS 1:13.15 1
Boys 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 North Hall 54.64 1
2 Cherokee Bluff High School 54.69 1
3 Lanier HS 56.84 1