Complete Results

RaceTab by MileSplit/FloSports         AUGUSTA PREP, Augusta prep

               Augusta Prep MS Meet #2 - 3/11/2021               
                    Augusta Prep, Augusta, GA                    

                        MS Girls 100 Meter Hurdles                        
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Sophia Carter          8 Augusta Christian Sc    18.19    NWI  3      
  2 Viviene Loose          8 Mead Hall               19.47    NWI  3      
  3 Anna Akins             6 Mead Hall               20.09    NWI  3      
  4 Jada Hicks             7 Heritage Academy        20.20    NWI  3      
  5 Cassie Rodriguez       8 Mead Hall               21.03    NWI  2      
  6 Charlotte McDonald     8 St. Mary Help of Chr    21.16    NWI  1      
  7 Bella Baker            5 Augusta Preparatory     21.18    NWI  1      
  8 Caroline Wiedenman     8 Mead Hall               21.37    NWI  3      
  9 Malia Pemberton        6 Mead Hall               21.90    NWI  2      
 10 Alanna Miller          5 Augusta Preparatory     21.95    NWI  1      
 11 LeAsia Abraham         5 Heritage Academy        21.97    NWI  3      
 12 Mayna Roland           7 Heritage Academy        22.13    NWI  3      
 13 Makyah Ruth            5 Heritage Academy        22.31    NWI  2      
 14 Marielle Willis        7 Augusta Christian Sc    22.47    NWI  2      
 15 Kirsten Holton         7 Augusta Christian Sc    24.18    NWI  1      
 16 Addy Chase             5 Episcopal Day School    25.96    NWI  1      
 17 Molly Glenn            7 Episcopal Day School    26.40    NWI  2      
 18 Ella Mcgee             5 Episcopal Day School    34.54    NWI  2      

                        MS Boys 100 Meter Hurdles                         
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Aaron Gregory          7 Augusta Christian Sc    17.43    NWI  3      
  2 Mason Dozier           8 Episcopal Day School    18.12    NWI  1      
  3 Daly Pardue            8 St. Mary Help of Chr    18.56    NWI  2      
  4 Will Sowards           6 St. Mary Help of Chr    19.91    NWI  2      
  5 Will Cearly            5 Episcopal Day School    19.94    NWI  1      
  6 Vasteyne Williams      6 Heritage Academy        20.22    NWI  3      
  7 Q Miller               7 Augusta Christian Sc    20.41    NWI  3      
  8 Malik Thomas           5 Heritage Academy        21.09    NWI  3      
  9 Jalen Mason            6 Augusta Preparatory     21.21    NWI  2      
 10 Patrick O'Connor       5 Heritage Academy        21.90    NWI  3      
 11 Walker Wiedenman       6 Mead Hall               21.98    NWI  3      
 12 John  Allen Williamso  7 Augusta Christian Sc    22.21    NWI  2      
 13 Carter Chavous         6 Augusta Preparatory     22.40    NWI  2      
 14 Jack Tucker            6 St. Mary Help of Chr    22.95    NWI  1      
 15 Callahan Holsten       5 Episcopal Day School    23.02    NWI  1      
 16 Tommy Burns            5 St. Mary Help of Chr    23.56    NWI  2      
 17 Ronald Henley          7 Heritage Academy        24.47    NWI  3      
 18 Luke Thomas            5 Episcopal Day School    35.28    NWI  1      
scr Howell Beman           6 Episcopal Day School       NT    NWI  1      
scr Jack Hanna             8 St. Mary Help of Chr       NT    NWI  2      

                         MS Girls 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Tierra Vandiver        8 Augusta Christian Sc    13.28    NWI  5      
  2 Viviene Loose          8 Mead Hall               13.75    NWI  5      
  3 Sophia Carter          8 Augusta Christian Sc    14.39    NWI  4      
  4 Clara Meyer            7 Augusta Christian Sc    14.41    NWI  5      
  5 Kayonna Cuyler         8 Horse Creek Academy     14.43    NWI  5      
  6 Bella Baker            5 Augusta Preparatory     14.95    NWI  5      
  7 Ashley Loo             8 Augusta Preparatory     15.00    NWI  5      
  7 Malaysia Jamison       8 Horse Creek Academy     15.00    NWI  5      
  9 Mayna Roland           7 Heritage Academy        15.02    NWI  1      
 10 Bryona Bibbs           6 Mead Hall               15.26    NWI  5      
 11 Charlotte McDonald     8 St. Mary Help of Chr    15.34    NWI  4      
 12 Madeline Lovekamp      7 Augusta Christian Sc    15.50    NWI  4      
 13 Rylie Cheek            8 Community Christian     15.61    NWI  3      
 14 Carleigh Day           8 St. Mary Help of Chr    15.66    NWI  2      
 14 Harley Fields          8 Community Christian     15.66    NWI  3      
 16 Makyah Ruth            5 Heritage Academy        15.78    NWI  3      
 17 LeAsia Abraham         5 Heritage Academy        15.81    NWI  4      
 18 Kennedy Cooper         5 Augusta Christian Sc    16.12    NWI  4      
 19 Priyanka Patel         6 Augusta Preparatory     16.56    NWI  2      
 20 Lydia Hoese            7 Community Christian     16.64    NWI  2      
 21 Nayla Jones            7 Heritage Academy        16.78    NWI  1      
 21 Cassie Rodriguez       8 Mead Hall               16.78    NWI  3      
 23 Elsa Horcher           6 St. Mary Help of Chr    16.81    NWI  3      
 24 Tori Goodson           8 Mead Hall               16.88    NWI  2      
 25 Abigail Johnson        5 Community Christian     16.98    NWI  3      
 26 Molly Glenn            7 Episcopal Day School    17.04    NWI  3      
 27 Ava Tindell            5 Community Christian     17.09    NWI  2      
 27 Jalaysha Tarver        5 Heritage Academy        17.09    NWI  2      
 29 Alanna Miller          5 Augusta Preparatory     17.14    NWI  4      
 30 Anrei Delariarte       6 Mead Hall               17.15    NWI  4      
 31 Kayden Hutto           5 Horse Creek Academy     17.32    NWI  2      
 32 Savannah Burke         8 Horse Creek Academy     17.79    NWI  1      
 33 Ella Mcgee             5 Episcopal Day School    18.36    NWI  1      
 34 Ava Guzman             5 St. Mary Help of Chr    18.42    NWI  1      
 35 Whitney Simmons        6 Augusta Preparatory     18.62    NWI  1      
scr Sangha Manicassamy     4 Episcopal Day School       NT    NWI  1      
scr Mazani Williams        7 Heritage Academy           NT    NWI  1      
scr Addy Chase             5 Episcopal Day School       NT    NWI  2      
scr Kamaria Johnson        8 Horse Creek Academy        NT    NWI  4      

                          MS Boys 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Dallas Carter          8 Augusta Christian Sc    12.00    NWI  4      
  2 Aaron Gregory          7 Augusta Christian Sc    12.83    NWI  5      
  3 Roland Yang            8 Mead Hall               12.97    NWI  5      
  4 Elijah McFagden        8 Heritage Academy        13.10    NWI  5      
  5 Tommy Boudreaux        8 Community Christian     13.14    NWI  5      
  6 Will Sowards           6 St. Mary Help of Chr    13.61    NWI  1      
  7 Dominic James          8 Horse Creek Academy     13.75    NWI  5      
  8 Q Miller               7 Augusta Christian Sc    13.96    NWI  3      
  8 Julian Diaz            8 Horse Creek Academy     13.96    NWI  5      
 10 Mahkel Bush            8 Mead Hall               14.28    NWI  4      
 11 Avery Current          7 Mead Hall               14.47    NWI  3      
 12 Jalen Mason            6 Augusta Preparatory     14.56    NWI  4      
 13 Scott Williams         7 Augusta Preparatory     14.74    NWI  4      
 14 William Chander        7 Episcopal Day School    14.78    NWI  4      
 15 Will Cearly            5 Episcopal Day School    14.91    NWI  3      
 16 K'vaughn Boxton        8 Heritage Academy        14.94    NWI  4      
 17 Solomon Pardue         6 St. Mary Help of Chr    15.31    NWI  3      
 18 Marcus Roland          6 Heritage Academy        15.46    NWI  3      
 19 Carter Chavous         6 Augusta Preparatory     15.70    NWI  2      
 20 Cohen McAteer          7 Augusta Preparatory     15.97    NWI  3      
 21 Tommy Burns            5 St. Mary Help of Chr    16.09    NWI  5      
 22 Cruz Cincotta          5 Horse Creek Academy     16.33    NWI  4      
 23 Saadiq Leggitt         7 Heritage Academy        16.65    NWI  2      
 24 Jack Diaz              6 Horse Creek Academy     16.78    NWI  1      
 25 Nolan Reimer           5 Augusta Christian Sc    16.96    NWI  3      
 26 Callahan Holsten       5 Episcopal Day School    17.11    NWI  2      
 27 Gage Cagle             6 Horse Creek Academy     17.25    NWI  2      
 28 Brandon Zapata         5 Augusta Christian Sc    17.31    NWI  2      
 29 Josh Alexander         6 St. Mary Help of Chr    18.83    NWI  1      
 30 Nathaniel Brown        5 Heritage Academy        19.98    NWI  1      
 31 Luke Thomas            5 Episcopal Day School    20.21    NWI  1      
 32 Harrison Wilkes        5 St. Mary Help of Chr    20.40    NWI  1      
scr Beau O'Steen           6 St. Mary Help of Chr       NT    NWI  1      
scr Howell Beman           6 Episcopal Day School       NT    NWI  2      
scr Harris Janik           5 Augusta Christian Sc       NT    NWI  3      
scr Jack Hanna             8 St. Mary Help of Chr       NT    NWI  5      

                      MS Girls 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Jada Hicks             7 Heritage Academy      1:10.53   4      
  2 Masa Iwanski           8 Augusta Preparatory   1:13.37   4      
  3 Ashley Loo             8 Augusta Preparatory   1:16.40   3      
  4 Kayonna Cuyler         8 Horse Creek Academy   1:16.69   5      
  5 Anna Akins             6 Mead Hall             1:18.37   5      
  6 Carleigh Day           8 St. Mary Help of Chr  1:19.26   4      
  7 Viviene Loose          8 Mead Hall             1:20.67   5      
  8 Harley Fields          8 Community Christian   1:20.78   3      
  9 Sophie Diaz            6 Horse Creek Academy   1:22.54   4      
 10 Allie Diaz             7 Horse Creek Academy   1:22.73   5      
 11 Marielle Willis        7 Augusta Christian Sc  1:22.87   2      
 12 Elsa Horcher           6 St. Mary Help of Chr  1:22.94   2      
 13 Kody King              7 Community Christian   1:22.97   3      
 14 Malia Pemberton        6 Mead Hall             1:25.25   5      
 15 Ellie Blaschke         6 Augusta Christian Sc  1:26.97   1      
 16 Rachel Mussetter       6 St. Mary Help of Chr  1:27.12   4      
 17 Malaysia Jamison       8 Horse Creek Academy   1:28.31   5      
 18 Makyah Ruth            5 Heritage Academy      1:28.40   2      
 19 Adelie Tegart          6 St. Mary Help of Chr  1:28.87   2      
 20 Joy Dyer               5 Community Christian   1:28.93   3      
 21 Lydia Hoese            7 Community Christian   1:30.31   2      
 22 Mayna Roland           7 Heritage Academy      1:30.45   2      
 23 Khalia Sullivan        5 Heritage Academy      1:31.25   1      
 24 Anrei Delariarte       6 Mead Hall             1:33.00   5      
 25 Molly Glenn            7 Episcopal Day School  1:33.93   3      
 26 Abigail Brown          5 Augusta Christian Sc  1:34.59   1      
 27 Caileigh Pittman       8 Heritage Academy      1:34.64   1      
 28 Grace Jang             7 Community Christian   1:34.89   3      
 29 Breanna O'Dell         5 Augusta Christian Sc  1:39.90   1      
 30 Sophie Wiley           6 Augusta Christian Sc  1:41.79   1      
scr Addy Chase             5 Episcopal Day School       NT   1      
scr Ava Guzman             5 St. Mary Help of Chr       NT   2      
scr Sarah El Sayed         6 Augusta Preparatory        NT   3      
scr Ruby Dozier            7 Augusta Preparatory        NT   4      
scr sophie marley          8 Augusta Preparatory        NT   4      
scr Sangha Manicassamy     4 Episcopal Day School       NT   4      
scr Kamaria Johnson        8 Horse Creek Academy        NT   5      

                       MS Boys 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Tommy Boudreaux        8 Community Christian     59.59   4      
  2 William Chander        7 Episcopal Day School  1:01.50   4      
  3 Dominic James          8 Horse Creek Academy   1:04.05   5      
  4 RIchard Avant          5 Augusta Christian Sc  1:04.59   1      
  5 Mason Dozier           8 Episcopal Day School  1:05.47   4      
  6 Roland Yang            8 Mead Hall             1:07.78   5      
  7 Christian Vitacco      8 Community Christian   1:07.80   4      
  8 Bryson Young           6 Augusta Christian Sc  1:08.00   1      
  9 Aaron Wang             7 Augusta Preparatory   1:11.21   4      
 10 Colt Gunnels           7 Horse Creek Academy   1:12.14   5      
 11 Eli Walker             8 St. Mary Help of Chr  1:12.27   5      
 12 Malik Thomas           5 Heritage Academy      1:14.48   2      
 13 Edwin Vaughn           6 Augusta Preparatory   1:14.53   2      
 14 Vasteyne Williams      6 Heritage Academy      1:16.34   2      
 15 John  Allen Williamso  7 Augusta Christian Sc  1:16.44   3      
 16 Fred McAteer           5 Augusta Preparatory   1:16.93   2      
 16 Will Cearly            5 Episcopal Day School  1:16.93   4      
 18 Joey Webster           8 St. Mary Help of Chr  1:17.06   3      
 19 Avery Current          7 Mead Hall             1:17.41   1      
 20 Kale Winhoven          6 Community Christian   1:19.01   3      
 21 Ryan Anaclerio         7 St. Mary Help of Chr  1:19.81   1      
 22 Ali Clapp              6 Augusta Preparatory   1:20.09   2      
 23 Walker Wiedenman       6 Mead Hall             1:20.13   1      
 24 Colton Betosky         6 Community Christian   1:20.39   3      
 25 Zach James             5 Horse Creek Academy   1:21.43   5      
 26 Daniel Colleran        6 St. Mary Help of Chr  1:21.87   3      
 27 Brandon Zapata         5 Augusta Christian Sc  1:22.42   1      
 28 Callahan Holsten       5 Episcopal Day School  1:23.36   4      
 29 Gunnar Tibbs           8 Horse Creek Academy   1:25.21   5      
 30 Bryce Campbell         5 Horse Creek Academy   1:29.73   5      
 31 Fin Cruz               6 Community Christian   1:30.26   3      
 32 Matthew O'connor       5 Heritage Academy      1:33.34   3      
 33 Saadiq Leggitt         7 Heritage Academy      1:34.40   1      
 34 Benton Osteen          5 St. Mary Help of Chr  1:37.27   2      
 35 Aaditya Doppalapudi    6 Augusta Preparatory   1:38.94   2      
scr Nolan Reimer           5 Augusta Christian Sc       NT   1      
scr Harris Janik           5 Augusta Christian Sc       NT   3      
scr Howell Beman           6 Episcopal Day School       NT   4      
scr Ronald Henley          7 Heritage Academy           NT   5      

                     MS Girls 1600 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Ruby Dozier            7 Augusta Preparatory   6:25.64       
  2 Masa Iwanski           8 Augusta Preparatory   6:40.72       
  3 sophie marley          8 Augusta Preparatory   6:42.44       
  4 Rylie Cheek            8 Community Christian   6:43.03       
  5 Allie Diaz             7 Horse Creek Academy   7:11.82       
  6 Kirsten Holton         7 Augusta Christian Sc  7:19.78       
  7 Solana Payne           6 Augusta Christian Sc  7:22.42       
  8 Rachel Mussetter       6 St. Mary Help of Chr  7:35.70       
  9 Caroline Wiedenman     8 Mead Hall             7:42.03       
 10 Priyanka Chokshi       6 Augusta Preparatory   7:56.23       
 11 Allie Thomas           6 Augusta Christian Sc  7:57.89       
 12 Caileigh Pittman       8 Heritage Academy      8:06.31       
 13 Alexis Miller          6 Augusta Christian Sc  9:33.49       
scr Sarah El Sayed         6 Augusta Preparatory        NT       
scr Adelie Tegart          6 St. Mary Help of Chr       NT       

                     MS Boys 1600 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Seth Crowson           8 Augusta Preparatory   5:51.97       
  2 Dominic James          8 Horse Creek Academy   6:01.25       
  3 Eli Walker             8 St. Mary Help of Chr  6:07.92       
  4 Patrick O'Connor       5 Heritage Academy      6:10.67       
  5 Julian Diaz            8 Horse Creek Academy   6:12.65       
  6 Noah Kimbrough         6 Augusta Preparatory   6:17.20       
  7 Ben Bailey             5 Community Christian   6:21.12       
  8 Roy Gamble             8 Augusta Preparatory   6:21.42       
  9 Colt Gunnels           7 Horse Creek Academy   6:25.04       
 10 Eli Pope               8 Augusta Christian Sc  6:26.31       
 11 Jack Hill              6 Augusta Christian Sc  6:27.60       
 12 James Lyon             5 Episcopal Day School  6:27.98       
 13 Thomas Lane Estes      7 Augusta Preparatory   6:28.34       
 14 Aaron Wang             7 Augusta Preparatory   6:29.15       
 15 Julian Barrett         5 Episcopal Day School  6:29.82       
 16 Will Sowards           6 St. Mary Help of Chr  6:32.26       
 17 Tommy Burns            5 St. Mary Help of Chr  6:33.24       
 18 Austin Gore            6 Mead Hall             7:04.07       
 19 Jack Tucker            6 St. Mary Help of Chr  7:04.41       
 20 Matt Jordan            8 Horse Creek Academy   7:35.69       
 21 Weylan Morris          6 Augusta Christian Sc  7:51.80       
 22 Jacob Ellis            5 Augusta Christian Sc  8:15.64       
 23 Bryce Jordan           5 Horse Creek Academy   8:19.32       
 24 Thomas Brinson         7 Augusta Christian Sc  8:30.10       
 25 Patrick Kriegel        5 St. Mary Help of Chr  8:56.24       

                            MS Girls Long Jump                            
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Sophia Carter          8 Augusta Christian Sc 14-01.50    NWI  1      
  2 Tierra Vandiver        8 Augusta Christian Sc 13-07.50    NWI  2      
  3 Viviene Loose          8 Mead Hall            13-04.00    NWI  2      
  4 Jada Hicks             7 Heritage Academy     13-01.75    NWI  2      
  5 Masa Iwanski           8 Augusta Preparatory  13-00.75    NWI  2      
  6 Caroline Wiedenman     8 Mead Hall            12-07.00    NWI  2      
  7 Bryona Bibbs           6 Mead Hall            12-06.00    NWI  2      
  8 Charlotte McDonald     8 St. Mary Help of Chr 12-05.00    NWI  1      
  9 Khalia Sullivan        5 Heritage Academy     12-04.50    NWI  2      
 10 Makyah Ruth            5 Heritage Academy     11-06.50    NWI  1      
 11 Bella Baker            5 Augusta Preparatory  11-04.50    NWI  2      
 12 Marielle Willis        7 Augusta Christian Sc 10-09.50    NWI  1      
 13 Carleigh Day           8 St. Mary Help of Chr 10-07.50    NWI  1      
 13 Mayna Roland           7 Heritage Academy     10-07.50    NWI  2      
 15 LeAsia Abraham         5 Heritage Academy     10-07.00    NWI  1      
 16 Amelie Wang            8 Augusta Preparatory  10-06.75    NWI  2      
 17 Kennedy Cooper         5 Augusta Christian Sc 10-03.50    NWI  1      
 18 Alanna Miller          5 Augusta Preparatory  10-02.00    NWI  2      
 19 Allie Thomas           6 Augusta Christian Sc  9-11.75    NWI  1      
 20 Priyanka Patel         6 Augusta Preparatory   9-09.50    NWI  2      
 21 Molly Glenn            7 Episcopal Day School  9-05.00    NWI  2      
 22 Elsa Horcher           6 St. Mary Help of Chr  9-04.00    NWI  1      
 23 Rachel Mussetter       6 St. Mary Help of Chr  8-06.75    NWI  1      
scr Addy Chase             5 Episcopal Day School       ND    NWI  1      
scr Sangha Manicassamy     4 Episcopal Day School       ND    NWI  1      
scr Ella Mcgee             5 Episcopal Day School       ND    NWI  1      
scr Anrei Delariarte       6 Mead Hall                  ND    NWI  2      

                         MS Boys High Jump                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Q Miller               7 Augusta Christian Sc  4-10.00   1      
  1 Elijah McFagden        8 Heritage Academy      4-10.00   2      
  1 Roland Yang            8 Mead Hall             4-10.00   2      
  4 Aaron Gregory          7 Augusta Christian Sc  4-06.00   1      
  4 Ronald Henley          7 Heritage Academy      4-06.00   2      
  6 Daly Pardue            8 St. Mary Help of Chr  4-04.00   1      
  7 Dallas Carter          8 Augusta Christian Sc  4-02.00   1      
  8 Scott Williams         7 Augusta Preparatory   4-00.00   2      
  9 Carter Chavous         6 Augusta Preparatory   3-10.00   1      
  9 Solomon Pardue         6 St. Mary Help of Chr  3-10.00   1      
  9 Vasteyne Williams      6 Heritage Academy      3-10.00   2      
  9 Walker Wiedenman       6 Mead Hall             3-10.00   2      
 13 Josh Alexander         6 St. Mary Help of Chr  3-06.00   1      
 13 Jalen Mason            6 Augusta Preparatory   3-06.00   2      
 13 Malik Thomas           5 Heritage Academy      3-06.00   2      
scr Patrick Kriegel        5 St. Mary Help of Chr       NH   1      
scr Jack Tucker            6 St. Mary Help of Chr       NH   1      
scr Marcus Roland          6 Heritage Academy           NH   2      

                          MS Girls Discus                           
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Marielle Willis        7 Augusta Christian Sc    54-01   1      
  2 Randi Ebron-Falls      8 Augusta Preparatory     51-03   2      
  3 Cassie Rodriguez       8 Mead Hall               49-11   2      
  4 Allie Thomas           6 Augusta Christian Sc    47-06   1      
  5 Amelie Wang            8 Augusta Preparatory     44-07   2      
  6 Anna Akins             6 Mead Hall               44-02   2      
  7 Kirsten Holton         7 Augusta Christian Sc    42-02   1      
  8 Skylar Ryan            8 Community Christian     41-04   2      
  9 Jada Hicks             7 Heritage Academy        40-09   1      
 10 Keira Cruz             7 Community Christian     37-09   2      
 11 Lydia Steudle          6 Community Christian     37-08   2      
 12 Abi Gore               6 Community Christian     36-10   2      
 13 Josie mcnorrill                                  36-02   2      
 14 Esther Jang            8 Community Christian     34-01   2      
 15 Tori Goodson           8 Mead Hall               33-10   2      
 16 Carleigh Day           8 St. Mary Help of Chr    32-07   2      
 17 Elsa Horcher           6 St. Mary Help of Chr    29-04   1      
 18 Malia Pemberton        6 Mead Hall               27-01   2      
 19 Jalaysha Tarver        5 Heritage Academy        24-04   1      
 20 Nayla Jones            7 Heritage Academy        23-08   1      
 20 Caileigh Pittman       8 Heritage Academy        23-08   1      
 22 Sophie Wiley           6 Augusta Christian Sc    23-04   1      
 23 Maggie Michaelson      6 Augusta Christian Sc    21-10   1      
 24 Whitney Simmons        6 Augusta Preparatory     21-05   2      
 25 Rachel Mussetter       6 St. Mary Help of Chr    19-08   1      
scr Mazani Williams        7 Heritage Academy           ND   1      

                          MS Boys Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Mahkel Bush            8 Mead Hall            32-09.50   2      
  2 Mason Dozier           8 Episcopal Day School 32-01.50   1      
  3 Daly Pardue            8 St. Mary Help of Chr 30-04.25   2      
  4 Malik Thomas           5 Heritage Academy     30-02.50   1      
  5 Thomas Kirstein        7 Episcopal Day School 28-02.50   1      
  6 William Chander        7 Episcopal Day School 27-08.25   1      
  7 Preston Nasworthy      7 Augusta Christian Sc 26-06.50   1      
  8 Noah Lichtenberg       7 Augusta Christian Sc 25-07.75   1      
  9 Joey Webster           8 St. Mary Help of Chr 25-02.00   2      
 10 Marcus Roland          6 Heritage Academy     22-03.00   1      
 11 Carter Chavous         6 Augusta Preparatory  21-08.25   2      
 12 Blake Ackernechdt      8 Episcopal Day School 21-08.00   2      
 12 Harrison Wilkes        5 St. Mary Help of Chr 21-08.00   2      
 14 Christopher Howard     6 Community Christian  20-09.50   2      
 15 Jude Hadden            6 Community Christian  20-06.25   2      
 16 Matthew O'connor       5 Heritage Academy     19-01.00   1      
 17 Nathaniel Brown        5 Heritage Academy     16-10.75   1      
 18 Daniel Colleran        6 St. Mary Help of Chr 16-09.25   2      
 19 Devin Curtis           5 Community Christian  16-03.25   2      
 20 Benton Osteen          5 St. Mary Help of Chr 16-00.00   2      
 21 Cohen McAteer          7 Augusta Preparatory  14-00.00   2      
 22 K'vaughn Boxton        8 Heritage Academy     12-02.00   1      
 23 Noah Holton            5 Augusta Christian Sc 11-08.00   1      
scr Thomas Brinson         7 Augusta Christian Sc       ND   1      
scr Sawyer Gates           6 Augusta Preparatory        ND   2