Shiloh Middle School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
14.47 | Kendra Walker | 4th | Finals H2 | Complete Results | |
15.71 | SB | Khyayrah Moo-Powe | 13th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:07.44 | Chloe Perryman | 4th | Finals H3 | Complete Results | |
1:09.15 | SB | Dainah Brimmage | 6th | Finals H2 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:40.81 | SB | Shellease Stafford | 1st | Finals H1 | Complete Results |
6:04.33 | SB | Zelyn De Pina | 5th | Finals H1 | Complete Results |
100 Meter Hurdles | |||||
18.25 | Jordan Fort | 2nd | Finals H2 | Complete Results | |
18.99 | SB | Khyayrah Moo-Powe | 4th | Finals H2 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
53.39 | Relay Team | 1st | Finals H3 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
2:02.86 | SB | Relay Team | 2nd | Finals H3 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
4:30.28 | Relay Team | 1st | Finals H2 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
10:55.54 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-8 | Zarvione Chase | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4-0 | Kendra Walker | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
10-10 | Denae McDowell | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
10-9.5 | Ry'Anne Neal | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
26-6.25 | Dainah Brimmage | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
23-3.5 | Denae McDowell | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
75-6.5 | Taya Blouin | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
43-0.5 | Naomi Shanu-Wilson | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
32-10.5 | Taya Blouin | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
31-0.5 | Mariah Rogers | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
13.33 | Trey Miles | 5th | Finals H2 | Complete Results | |
14.24 | SB | Khalil Young | 11th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
57.14 | Alexander Phillips | 1st | Finals H2 | Complete Results | |
1:05.54 | Eric Richardson | 6th | Finals H2 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:19.69 | Barzee Blama | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
5:25.13 | Angel Uribe | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
15.34 | George Benjamin | 1st | Finals H2 | Complete Results | |
16.27 | Zaid Hassan | 3rd | Finals H2 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
49.54 | Relay Team | 4th | Finals H3 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:54.48 | SB | Relay Team | 5th | Finals H1 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
4:00.99 | Relay Team | 1st | Finals H2 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:57.65 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-0 | SB | Marcus Cunningham | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
4-10 | Paul Blouin | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
13-6 | Eric Barker | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
11-8.5 | J'Shaun Stoud | 15th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
32-11.25 | Tevin Pilot | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
29-6.5 | Eric Barker | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
115-0 | SB | Jordan Davenport | 1st | Finals H1 | Complete Results |
84-4 | SB | Trey Grant | 4th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
39-5.5 | Jordan Davenport | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
28-5 | SB | Tobious Anthony | 10th | Finals H1 | Complete Results |