High School Results

Licensed to Fast Feet Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 3/3/2018 06:30 PM
                     SRCS Patriot Invitational - 3/3/2018                      
                         Strong Rock Christian School                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Baxter, Samone               Woodland HS            4-09.00   10   
  2 Franklin, Traniece           North Atlant           4-07.00    8   
  3 Greenwood, Abby              Crosspointe            4-03.00    6   
 -- Walker, Ella                 Oak Hill Cla                NH  
 -- Dufresne, Megan              Flint River                DNS  
 -- Geerlings, Claire            Trinity Chri               DNS  
 
Event 2  Boys High Jump HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wynn, Carey                  North Atlant           6-01.00   10   
  2 Jorgensen, Colton            Harvester Ch           5-04.00    8   
  3 Smith, Joshua                North Atlant          J5-04.00    5.50
  3 Dallas, Caleb                Trinity Chri          J5-04.00    5.50
  5 Rush, Colton                 Flint River            5-02.00    4   
 -- Silvey, Bryson               Strong Rock                 NH  
 -- Donaldson, Robert            Strong Rock                 NH  
 -- Witt, Johnny                 North Atlant                NH  
 -- Jones-Price, Cody            Trinity Chri               DNS  
 -- Dodson, Taj                  Our Lady of                DNS  
 -- Meiguez, Tyson               Our Lady of                DNS  
 
Event 3  Girls Pole Vault HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tribou, Sydney               North Atlant           9-00.00   10   
  2 O'Barsky, Madison            Crosspointe            7-00.00    8   
  3 Todd, Elizabeth              Crosspointe            6-00.00    6   
 -- Blackwell, Katie             Crosspointe                 NH  
 
Event 4  Boys Pole Vault HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Green, David                 Strong Rock            9-00.00   10   
  2 Swinson, Ben                 Crosspointe            8-00.00    8   
  3 Paine, Logan                 Crosspointe           J8-00.00    6   
 
Event 5  Girls Long Jump HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McDonald, Daryn              Woodland HS           16-05.00   10   
  2 Johnson, Stella              Flint River           14-09.50    8   
  3 Goodine, Danielle            Strong Rock           14-08.50    6   
  4 Ekwuocha, Chioma             Our Lady of           13-11.75    5   
  5 Spahn, Clairese              Griffin Chri          13-06.75    4   
  6 Fields, Kennedy              North Atlant          13-06.25    3   
  7 Ross, Morgan                 Trinity Chri          13-04.75    2   
  8 Ammons, Grace                Oak Hill Cla          13-04.50    1   
  9 Roger, Emily                 Flint River           13-04.00  
 10 Burnette, Gabrielle          Locust Grove          12-08.00  
 11 Taylor, Erynn                Strong Rock           12-06.00  
 12 Mask, Kelsea                 Crosspointe           12-05.50  
 13 Garrett, Layna               Crosspointe           12-04.00  
 14 Conlon, Chloe                Dominion Chr          12-01.50  
 15 McCracken, Sara              Strong Rock           11-06.00  
 16 Jones, Keyona                Woodland HS           11-05.00  
 17 Kearney, Sunlyn              Woodland HS           11-04.00  
 18 Evertz, Jade                 Our Lady of           11-00.00  
 -- Carson, Claire               Trinity Chri               DNS  
 -- Watkins, Kyla                Locust Grove               DNS  
 -- Todd, Alexia                 North Atlant               DNS  
 -- McKinney, Samari             Harvester Ch               DNS  
 -- Lestagez, Kyla               North Atlant               DNS  
 -- Iglo-Osagi, Hannah           Dominion Chr               DNS  
 
Event 6  Boys Long Jump HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ezzard, Deondre              North Atlant          20-01.00   10   
  2 Harvey, J'Venique            North Atlant          19-11.25    8   
  3 Broxton, Devin               Woodland HS           19-08.50    6   
  4 Arvid, Jimmy                 Dominion Chr          18-05.25    5   
  5 Moore, Tariq                 North Atlant          18-01.50  
  6 Deloatch, Jahi               Woodland HS           17-09.75    4   
  7 Darga, Tamelin               Strong Rock           17-08.00    3   
  8 Rush, Colton                 Flint River           16-10.00    2   
  9 Alvarez, Dylan               Loganville C          16-03.75    1   
 10 Adderley, Javin              Our Lady of           16-00.50  
 11 McGuire, Bryan               Trinity Chri          16-00.25  
 12 Myers, Spencer               Harvester Ch          15-09.50  
 13 Massey, Mark                 Strong Rock           15-07.50  
 14 Lucas, Dana                  Loganville C          14-07.00  
 15 Lopez, Jayden                Dominion Chr          13-09.50  
 16 Parham, Kedar                Harvester Ch          13-08.50  
 17 Dukes, James                 Harvester Ch          12-08.75  
 -- Echols, Tucker               Loganville C                ND  
 -- Smith, Cadarius              Woodland HS                DNS  
 -- Goodman, Jake                Trinity Chri               DNS  
 -- Frederic, Yvner              Locust Grove               DNS  
 -- Jones-Price, Cody            Trinity Chri               DNS  
 
Event 7  Girls Triple Jump HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McDonald, Daryn              Woodland HS           31-11.00   10   
  2 Cowan, Anicka                Trinity Chri          27-09.50    8   
  3 Hausman, Ivie                Flint River           27-07.00    6   
  4 Monjure, Abigail             Oak Hill Cla         J27-07.00    5   
  5 Leyimu, Sarah                Trinity Chri          27-05.25    4   
  6 Naftel, Penny                Strong Rock           26-07.50    3   
  7 Ross, Morgan                 Trinity Chri          26-06.50  
  8 Drake, Diana                 Strong Rock           25-08.00    2   
  9 Blackwell, Katie             Crosspointe           23-05.75    1   
 -- Iglo-Osagi, Hannah           Dominion Chr               DNS  
 -- Brown, Nailah                Strong Rock                DNS  
 -- Conner, Savannah             Harvester Ch               DNS  
 
Event 8  Boys Triple Jump HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brooks, William              Crosspointe           37-10.75   10   
  2 Stahl, Braden                Crosspointe           35-09.75    8   
  3 Sherrod, Matthew             Trinity Chri          35-04.75    6   
  4 Beckford, Bobby              Dominion Chr          34-08.75    5   
  5 Miller, Paul                 Harvester Ch          34-08.50    4   
  6 Jorgensen, Colton            Harvester Ch          34-03.50    3   
  7 McGuire, Bryan               Trinity Chri          33-04.00    2   
 -- Tatum, Tate                  Strong Rock                DNS  
 -- Dallas, Caleb                Trinity Chri               DNS  
 
Event 9  Girls Discus Throw HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gott, Kaitlyn                Locust Grove         106-00.50   10   
  2 Rivera, Denae                Dominion Chr             81-00    8   
  3 Garmon, Emma                 Strong Rock              79-10    6   
  4 Foster, Grace                Flint River              79-04    5   
  5 Franke, Faith                Dominion Chr          73-04.50    4   
  6 Everett, Sambresha           Woodland HS           69-03.50    3   
  7 Green, Saralyn               Strong Rock              69-00    2   
  8 Boyd, Brianna                Trinity Chri          66-11.50    1   
  9 Chambers, Holly              Flint River              65-04  
 10 Rainey, Sarrah               Trinity Chri             60-03  
 11 Boyd, Jordan                 Trinity Chri          59-11.50  
 12 Scott, Sarah                 Crosspointe              59-10  
 13 Black, Cheyenne              Griffin Chri          59-08.50  
 14 Moye, Caiya                  Locust Grove             53-05  
 15 Brooks, Katie                Crosspointe              53-00  
 16 Todd, Elizabeth              Crosspointe           44-05.50  
 17 Wilson, Abigail              Harvester Ch          44-04.50  
 18 Beck, Hannah                 Harvester Ch          42-01.50  
 19 Smith, Maddie                Strong Rock              39-10  
 20 Busbee, Emma                 Harvester Ch             38-07  
 -- Richards, Angelica           Woodland HS                 ND  
 -- Maxis, Amber                 Woodland HS                DNS  
 -- Tramil, Makiya               Locust Grove               DNS  
 
Event 10  Boys Discus Throw HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Deleshaw, Jake               Locust Grove          94-09.50   10   
  2 Wall, Lee                    Strong Rock              88-05    8   
  3 Muoukhive, Roman             Flint River              86-06    6   
  4 McTier, Max                  Trinity Chri          86-01.50    5   
  5 Truskolaski, Bartley         Trinity Chri          84-07.50    4   
  6 Wilkinson, Eric              Trinity Chri             83-05  
  7 Mathews, Sean                Locust Grove             81-10    3   
  8 Hayes, Ford                  North Atlant             73-11    2   
  9 Schmitz, Brennan             Our Lady of              73-10    1   
 10 Harris, Casey                Crosspointe              73-09  
 11 Spratlin, Blake              Flint River              72-02  
 12 Jones, Errol                 Woodland HS              71-02  
 13 Mungai, Ibraham              Dominion Chr             69-01  
 14 Jones, Brandon               Strong Rock              68-10  
 15 Falade, Rahim                Dominion Chr          52-01.50  
 16 Sullivan, John               North Atlant             48-09  
 -- Teal, Jesse                  Crosspointe                DNS  
 -- Washington, Caleb            North Atlant               DNS  
 -- Monroe, Dwayne               Locust Grove               DNS  
 -- Mclaurin, Amir               Griffin Chri               DNS  
 -- Moore, Jalen                 Our Lady of                DNS  
 
Event 11  Girls Shot Put HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Roachford, Melita            Georgia Conn          35-05.00   10   
  2 Rivera, Denae                Dominion Chr          32-04.50    8   
  3 Richards, Angelica           Woodland HS           30-04.00    6   
  4 Gott, Kaitlyn                Locust Grove          29-01.50    5   
  5 Everett, Sambresha           Woodland HS           27-08.00    4   
  6 Green, Saralyn               Strong Rock           27-05.75    3   
  7 Rainey, Sarrah               Trinity Chri          26-00.50    2   
  8 Chambers, Holly              Flint River           25-01.00    1   
  9 Patten, Jordan               Our Lady of           24-03.00  
 10 Garmon, Emma                 Strong Rock           24-01.50  
 11 Moye, Caiya                  Locust Grove          24-01.00  
 12 Owens, Taurrya               Loganville C          22-04.00  
 13 Ward, Mea                    Flint River           21-03.00  
 14 Scott, Sarah                 Crosspointe           20-05.50  
 15 Franke, Faith                Dominion Chr          20-03.00  
 16 Wilson, Abigail              Harvester Ch          20-02.00  
 17 Neal, Paige                  Crosspointe           19-09.00  
 18 Brooks, Katie                Crosspointe           19-06.00  
 19 Busbee, Emma                 Harvester Ch          17-04.00  
 20 Boyd, Brianna                Trinity Chri          15-03.00  
 21 Smith, Maddie                Strong Rock           14-07.50  
 22 Boyd, Jordan                 Trinity Chri          13-09.00  
 -- Williams, Lauren             Our Lady of                 ND  
 -- Maxis, Amber                 Woodland HS                 ND  
 -- Tramil, Makiya               Locust Grove                ND  
 
Event 12  Boys Shot Put HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Dallas, Caleb                Trinity Chri          38-05.75   10   
  2 Mitchell, Jordan             Trinity Chri          37-05.50    8   
  3 Spratlin, Blake              Flint River           34-11.50    6   
  4 Muoukhive, Roman             Flint River           33-11.00    5   
  5 Mathews, Sean                Locust Grove          33-06.50    4   
  6 Wall, Lee                    Strong Rock           31-06.00    3   
  7 Alvarez, Dylan               Loganville C         J31-06.00    2   
  8 Mungai, Ibraham              Dominion Chr          30-11.00    1   
  9 Falade, Rahim                Dominion Chr          29-09.50  
  9 Deleshaw, Jake               Locust Grove          29-09.50  
 11 Harris, Casey                Crosspointe           29-06.50  
 12 Donaldson, Robert            Strong Rock           28-03.50  
 13 Schmitz, Brennan             Our Lady of           27-08.00  
 14 Jones, Thomas                Trinity Chri          27-07.00  
 15 Jones, Brandon               Strong Rock           27-05.50  
 16 Jones, Errol                 Woodland HS           26-00.00  
 17 Miller, Paul                 Harvester Ch          25-08.00  
 -- Nash, Michael                Griffin Chri                ND  
 -- Teal, Jesse                  Crosspointe                 ND  
 -- Mclaurin, Amir               Griffin Chri                ND  
 -- Ellis, Jordan                North Atlant                ND  
 -- Moore, Jalen                 Our Lady of                 ND  
 -- Monroe, Dwayne               Locust Grove                ND  
 
Event 46  Girls 3200 Meter Run HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Allie, Madison               Locust Grove          12:54.62   10   
  2 Bourque, Sami                Trinity Chri          13:28.78    8   
  3 Miller, Aubrey               North Atlant          13:48.01    6   
  4 Pearl, Sarah                 North Atlant          13:51.19    5   
  5 Miller, Serena               North Atlant          13:54.31  
  6 Mocek-Elrod, Alexis          North Atlant          15:07.29  
  7 West, Bailey                 Trinity Chri          15:22.91    4   
 -- Barreto, Juliana             Locust Grove               DNS  
 -- Sanders, Hayleigh            Strong Rock                DNS  
 -- Greene, Jordan               Locust Grove               DNS  
 -- Allie, Kennedy               Locust Grove               DNS  
 -- Pallat, Leigh                Locust Grove               DNS  
 
Event 47  Boys 3200 Meter Run HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 DeBoy, Alex                  Trinity Chri          10:04.56   10   
  2 Troyer, Hans                 Trinity Chri          10:17.57    8   
  3 George, Justin               Strong Rock           10:22.74    6   
  4 Sweatman, Alden              North Atlant          10:53.76    5   
  5 Stinson, Kennedy             Woodland HS           11:40.50    4   
  6 Moriarty, Jack               North Atlant          11:43.77    3   
  7 Londono, Nicolas             Our Lady of           11:59.10    2   
  8 Moore, William               Woodland HS           12:02.57    1   
  9 Molina, Marcelo              Locust Grove          12:26.14  
 10 Myers, Spencer               Harvester Ch          12:43.60  
 11 Mclaurin, Amir               Griffin Chri          13:25.82  
 12 Hammonds, Alexandar          Locust Grove          14:14.86  
 -- Farquhar, Stuart             Locust Grove               DNS  
 -- Dillon, Connor               Flint River                DNS  
 -- Stephens, Branson            Flint River                SCR  
 
Event 67  Girls 300 Meter Hurdles HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gryne, Jasmine               Woodland HS              51.07   1  10   
  2 Monjure, Abigail             Oak Hill Cla             51.45   2   8   
  3 Baxter, Samone               Woodland HS              52.12   2   6   
  4 Browne, Bianca               Woodland HS              55.35   2 
  5 Mask, Kelsea                 Crosspointe              55.85   1   5   
  6 Ushery, Aiyanna              Our Lady of              56.67   2   4   
  7 Garrett, Layna               Crosspointe              56.84   1   3   
  8 Schumacher, Grace            Dominion Chr             57.97   2   2   
  9 Spahn, Clairese              Griffin Chri           1:00.62   1   1   
 10 Kase, Claudine               Harvester Ch           1:01.19   2 
 11 Walker, Ella                 Oak Hill Cla           1:06.38   1 
 -- Dufresne, Megan              Flint River                DNS   1 
 -- Hausman, Ivie                Flint River                DNS   1 
 -- Tribou, Sydney               North Atlant               DNS   2 
 
Event 68  Boys 300 Meter Hurdles HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Deloatch, Jahi               Woodland HS              42.51   2  10   
  2 Tuggle, Anthony              Woodland HS              43.13   2   8   
  3 Stahl, Braden                Crosspointe              43.39   2   6   
  4 Dallas III, Cecil            Woodland HS              43.47   2 
  5 Posey, Alex                  Flint River              44.27   2   5   
  6 Brooks, William              Crosspointe              44.55   2   4   
  7 Stevens, Sawyer              Trinity Chri             44.67   2   3   
  8 Williams, Larrey             Locust Grove             45.29   1   2   
  9 Stahl, Addison               Crosspointe              46.85   1 
 10 Raines, Caleb                Dominion Chr             47.51   1   1   
 11 Sherrod, Matthew             Trinity Chri             48.85   1 
 12 Adderley, Javin              Our Lady of              50.31   1 
 13 Rush, Colton                 Flint River              52.95   1 
 -- Jackson, Geordan             Locust Grove               DNS   1 
 
Event 71  Girls 4x100 Meter Relay HS
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Woodland HS Stockbridge  'A'                          51.54   3  10   
     1) Browne, Bianca                  2) McDonald, Daryn                
     3) Valentine, Akira                4) Gryne, Jasmine                 
  2 North Atlanta  'A'                                    52.49   3   8   
     1) Fields, Kennedy                 2) Saunders-Carter, Dalen         
     3) Todd, Alexia                    4) Jett, Jamesia                  
  3 Our Lady of Mercy  'A'                                54.22   3   6   
     1) Del Pilar, Daniela              2) Tandongfor, Robin              
     3) Brown, Kennedy                  4) Day, Oniola                    
  4 Locust Grove High School  'A'                         54.53   3   5   
     1) Tramil, Makiya                  2) Watkins, Kyla                  
     3) Wills, Jasmine                  4) Johnson, Alexis                
  5 Woodland HS Stockbridge  'B'                          54.57   3   4   
     1) Kimes, Makayla                  2) Everett, Sambresha             
     3) Goodwin, Samantha               4) Lawrence, Nia                  
  6 Strong Rock Christian School  'A'                     55.11   3   3   
     1) Drake, Diana                    2) Goodine, Danielle              
     3) Tucker, Jordan                  4) Naftel, Penny                  
  7 Crosspointe Christian Academy  'A'                    55.26   3   2   
     1) Greenwood, Abby                 2) Mask, Kelsea                   
     3) Blackwell, Katie                4) O'Barsky, Madison              
  8 Dominion Christian  'A'                               55.44   3   1   
     1) Conlon, Chloe                   2) White, Miller                  
     3) Rivera, Denae                   4) Schumacher, Grace              
  9 Trinity Christian- Sharpsburg  'A'                    56.66   2 
     1) Carson, Claire                  2) Geerlings, Claire              
     3) Cowan, Anicka                   4) Leyimu, Sarah                  
 10 Flint River Academy  'A'                              57.55   2 
     1) Roger, Emily                    2) Gresham, Jada                  
     3) Hausman, Ivie                   4) Johnson, Stella                
 11 Trinity Christian- Sharpsburg  'B'                    59.65   2 
     1) Porter, Bree                    2) Rogers, Reagan                 
     3) Ross, Morgan                    4) Bourque, Sami                  
 12 Crosspointe Christian Academy  'B'                  1:00.14   2 
     1) Oster, Cara                     2) Scott, Sarah                   
     3) Rogers, Meghan                  4) Garrett, Layna                 
 13 Strong Rock Christian School  'B'                   1:00.70   1 
     1) Taylor, Erynn                   2) Brown, Nailah                  
     3) Green, Saralyn                  4) McCracken, Sara                
 14 Harvester Christian Academy  'A'                    1:01.38   1 
     1) Kase, Claudine                  2) Beck, Hannah                   
     3) Conner, Savannah                4) McKinney, Samari               
 15 Flint River Academy  'B'                            1:02.48   2 
     1) Sledge, Summer                  2) Funderburk, Nora               
     3) Grubb, Julianne                 4) Taylor, Liberty                
 -- Our Lady of Mercy  'B'                                  DNF   1 
     1) Ushery, Aiyanna                 2) Ekieze, Philomena              
     3) Ogbonna, Julian                 4) Patten, Jordan                 
 -- Locust Grove High School  'B'                           DNS   2 
     1) Hope, Micah                     2) Evans, D'Andrianna             
     3) Alford, Alexius                 4) Burnette, Gabrielle            
 
Event 72  Boys 4x100 Meter Relay HS
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Locust Grove High School  'A'                         44.49   3  10   
     1) Aikens, Trevon                  2) Coleman, Dequavieon            
     3) Cook, Camron                    4) Frederic, Yvner                
  2 Woodland HS Stockbridge  'A'                          44.71   3   8   
     1) Broxton, Devin                  2) Dallas III, Cecil              
     3) Tuggle, Anthony                 4) Smith, Cadarius                
  3 North Atlanta  'A'                                    44.87   3   6   
     1) Crawford, Justice               2) Ezzard, Deondre                
     3) Harvey, J'Venique               4) Moore, Tariq                   
  4 Trinity Christian- Sharpsburg  'A'                    45.46   3   5   
     1) Dallas, Caleb                   2) McGuire, Kyle                  
     3) Truskolaski, Bartley            4) Goodman, Jake                  
  5 Crosspointe Christian Academy  'A'                    45.92   3   4   
     1) Paine, Logan                    2) Swinson, Donnie                
     3) Brooks, William                 4) Stahl, Braden                  
  6 Strong Rock Christian School  'A'                     46.79   3   3   
     1) Green, David                    2) Banks, Isaac                   
     3) Donaldson, Robert               4) Darga, Tamelin                 
  7 Our Lady of Mercy  'A'                                46.89   3   2   
     1) Dodson, Taj                     2) Suraphel, Yonathan             
     3) Harvey, Isaih                   4) Meiguez, Tyson                 
  8 Harvester Christian Academy  'A'                      50.07   2   1   
     1) Dukes, James                    2) Parham, Kedar                  
     3) Myers, Spencer                  4) Jorgensen, Colton              
  9 Flint River Academy  'A'                              50.22   2 
     1) Stephens, Branson               2) McDaniel, Jackson              
     3) Rush, Colton                    4) Posey, Alex                    
 10 Dominion Christian  'A'                               50.62   2 
     1) Lopez, Jayden                   2) Arvid, Jimmy                   
     3) Raines, Caleb                   4) Jewell, Justin                 
 11 Strong Rock Christian School  'B'                     51.51   1 
     1) Massey, Mark                    2) Silvey, Bryson                 
     3) Jones, Brandon                  4) Wall, Lee                      
 12 Trinity Christian- Sharpsburg  'B'                    53.85   3 
     1) McGuire, Bryan                  2) Stevens, Sawyer                
     3) Mason, Ian                      4) Sherrod, Matthew               
 -- Loganville Christian Academy  'A'                        DQ   2 
     1) King, Avery                     2) Borrero, Brian                 
     3) Lifsey, Cameron                 4) Lucas, Dana                    
 -- Woodland HS Stockbridge  'B'                             DQ   2 
     1) Thornton, Tre                   2) Deloatch, Jahi                 
     3) Emerson, Jared                  4) Turner, Tyrik                  
 -- Crosspointe Christian Academy  'B'                      DNS   2 
     1) Oster, Ryan                     2) Swinson, Ben                   
     3) Burkey, Nick                    4) Teal, Jesse                    
 -- Dominion Christian  'B'                                 DNS   2 
     1) Falade, Rahim                   2) Beckford, Bobby                
     3) Elle, Ben                       4) Powell, Riley                  
 -- North Atlanta  'B'                                      DNS   1 
     1) Mack, Tarrallis                 2) Santiago, Ian                  
     3) McEwen, Tyler                   4) Hicks, Iann                    
 -- Locust Grove High School  'B'                           DNS   1 
     1) Jackson, Geordan                2) Jordan, Marekus                
     3) Mudd, Phillip                   4) Nickelson, Michael             
 
Event 75  Girls 400 Meter Dash HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Saunders-Carter, Dalen       North Atlant           1:03.69   3  10   
  2 Todd, Alexia                 North Atlant           1:05.05   3   8   
  3 Geerlings, Claire            Trinity Chri           1:05.31   3   6   
  4 Scott, Jayda                 Woodland HS            1:06.77   2   5   
  5 Naftel, Penny                Strong Rock            1:07.44   1   4   
  6 Mask, Kelsea                 Crosspointe            1:07.97   2   3   
  7 Ogbonna, Julian              Our Lady of            1:08.47   3   2   
  8 Johnson, Bettisitty          Woodland HS            1:09.90   1   1   
  9 Meier, Ava                   Loganville C           1:10.82   2 
 10 Rogers, Reagan               Trinity Chri           1:11.31   3 
 11 White, Miller                Dominion Chr           1:13.44   3 
 12 Helsens, Chloe               Loganville C           1:14.77   2 
 13 Roger, Emily                 Flint River            1:15.39   2 
 14 Evans, D'Andrianna           Locust Grove           1:16.46   1 
 15 Kroece, Kim                  Dominion Chr           1:17.59   1 
 16 Rogers, Meghan               Crosspointe            1:18.50   2 
 17 Curtis, Katie                Crosspointe            1:23.11   2 
 -- Ekieze, Philomena            Our Lady of                DNS   3 
 -- Smith, Maddie                Strong Rock                DNS   1 
 -- Patrick, Alexandra           Trinity Chri               DNS   2 
 -- Jules, Zoria                 Woodland HS                DNS   3 
 -- Roachford, Ruby              Georgia Conn               DNS   1 
 
Event 76  Boys 400 Meter Dash HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McGuire, Kyle                Trinity Chri             52.37   4  10   
  2 Swinson, Donnie              Crosspointe              53.39   4   8   
  3 Frederic, Yvner              Locust Grove             53.74   2   6   
  4 Jewell, Justin               Dominion Chr             53.77   4   5   
  5 Williams, Malachi            Woodland HS              56.01   4   4   
  6 Jackson, Caden               Woodland HS              56.12   4   3   
  7 Browning, C                  Our Lady of              57.35   3   2   
  8 Green, David                 Strong Rock              58.02   4   1   
  9 Richardson, Jacob            Trinity Chri             58.49   4 
 10 Oster, Ryan                  Crosspointe              58.84   3 
 11 Lifsey, Cameron              Loganville C             58.89   2 
 12 McEwen, Tyler                North Atlant             59.16   3 
 13 Swinson, Ben                 Crosspointe              59.57   3 
 14 Roachford, David             Georgia Conn             59.86   1 
 15 Adderley, Javin              Our Lady of              59.91   2 
 16 Suraphel, Yonathan           Our Lady of            1:00.33   3 
 17 Johnson, Austin              Locust Grove           1:00.90   3 
 18 Beckford, Bobby              Dominion Chr           1:01.92   3 
 19 King, Avery                  Loganville C           1:02.29   2 
 20 Donelson, Azarion            Locust Grove           1:02.37   2 
 21 Echols, Tucker               Loganville C           1:03.87   2 
 22 Miller, Paul                 Harvester Ch           1:06.16   2 
 23 Cisero, Cameron              Woodland HS            1:10.68   1 
 24 Mason, Ian                   Trinity Chri           1:11.84   3 
 25 Elle, Ben                    Dominion Chr           1:12.01   1 
 26 Tatum, Tate                  Strong Rock            1:14.69   2 
 -- Maston, Nikah                North Atlant               DNS   4 
 -- Harvey, Isaih                Our Lady of                SCR     
 
Event 79  Girls 100 Meter Dash HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Browne, Bianca               Woodland HS              13.07   5  10   
  2 McDonald, Daryn              Woodland HS              13.31   1   8   
  3 Goodine, Danielle            Strong Rock              13.46   5   6   
  4 Watkins, Kyla                Locust Grove             13.76   4   5   
  5 Valentine, Akira             Woodland HS              13.80   5 
  6 Jern, Elizabeth              North Atlant             13.83   5   4   
  7 Fields, Kennedy              North Atlant             13.87   2   3   
  8 McKinney, Samari             Harvester Ch             14.03   5   2   
  9 Del Pilar, Daniela           Our Lady of              14.07   5   1   
 10 Tramil, Makiya               Locust Grove             14.08   4 
 11 Tandongfor, Robin            Our Lady of              14.12   3 
 12 Leyimu, Sarah                Trinity Chri             14.15   4 
 13 Tucker, Jordan               Strong Rock              14.19   2 
 14 Ammons, Grace                Oak Hill Cla             14.20   4 
 15 Ushery, Aiyanna              Our Lady of              14.40   4 
 16 Gresham, Jada                Flint River              14.42   3 
 17 Johnson, Stella              Flint River              14.44   3 
 18 Hope, Micah                  Locust Grove             14.47   3 
 19 Conlon, Chloe                Dominion Chr             14.50   1 
 20 Rivera, Denae                Dominion Chr             14.63   5 
 21 Scott, Sarah                 Crosspointe              14.93   4 
 22 Kase, Claudine               Harvester Ch             15.04   4 
 23 Oster, Cara                  Crosspointe              15.20   3 
 24 Black, Cheyenne              Griffin Chri             15.50   3 
 25 James, Taelor                Loganville C             15.61   3 
 26 Williamson, Bright           Crosspointe              16.11   2 
 27 Kelley, Grace                Loganville C             16.15   2 
 28 Iglo-Osagi, Hannah           Dominion Chr             16.27   2 
 29 Patrick, Alexandra           Trinity Chri             17.45   2 
 30 Beck, Hannah                 Harvester Ch             17.79   3 
 -- Lestagez, Kyla               North Atlant               DNS   5 
 -- Drake, Diana                 Strong Rock                DNS   1 
 -- Carson, Claire               Trinity Chri               DNS   4 
 
Event 80  Boys 100 Meter Dash HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Aikens, Trevon               Locust Grove             11.53   3  10   
  2 Posey, Alex                  Flint River              11.53   3   8   
  3 Broxton, Devin               Woodland HS              11.64   3   6   
  4 Tuggle, Anthony              Woodland HS              11.65   4   5   
  5 Darga, Tamelin               Strong Rock              11.66   3   4   
  6 Lucas, Dana                  Loganville C             11.66   2   3   
  7 Coleman, Dequavieon          Locust Grove             11.81   2   2   
  8 Truskolaski, Bartley         Trinity Chri             11.81   4   1   
  9 Crawford, Justice            North Atlant             11.82   4 
 10 Cook, Camron                 Locust Grove             11.84   2 
 11 Santiago, Ian                North Atlant             11.84   3 
 12 Dallas III, Cecil            Woodland HS              11.86   3 
 13 Borrero, Brian               Loganville C             11.96   3 
 14 Meiguez, Tyson               Our Lady of              12.14   4 
 15 Silvey, Bryson               Strong Rock              12.23   4 
 16 Lifsey, Cameron              Loganville C             12.38   1 
 17 Harvey, Isaih                Our Lady of              12.42   4 
 18 Arvid, Jimmy                 Dominion Chr             12.47   3 
 19 Nash, Michael                Griffin Chri             12.48   1 
 20 McGuire, Bryan               Trinity Chri             12.79   2 
 21 Parham, Kedar                Harvester Ch             12.85   1 
 22 Weldon, Wesley               Crosspointe              13.01   1 
 23 Adkins, Julien               Griffin Chri             13.07   1 
 24 Falade, Rahim                Dominion Chr             13.48   2 
 25 Lopez, Jayden                Dominion Chr             14.23   2 
 -- Dodson, Taj                  Our Lady of                DNS   4 
 -- Mack, Tarrallis              North Atlant               DNS   2 
 -- Massey, Mark                 Strong Rock                DNS   4 
 -- Goodman, Jake                Trinity Chri               DNS   2 
 
Event 82  Girls 100 Meter Hurdles HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Greenwood, Abby              Crosspointe              18.17   2  10   
  2 Monjure, Abigail             Oak Hill Cla             18.20   2   8   
  3 Cowan, Anicka                Trinity Chri             19.77   2   6   
  4 Hausman, Ivie                Flint River              20.94   2   5   
  5 Spahn, Clairese              Griffin Chri             21.15   1   4   
  6 Kase, Claudine               Harvester Ch             21.35   2   3   
  7 Porter, Bree                 Trinity Chri             22.15   2   2   
  8 Beck, Hannah                 Harvester Ch             41.45   2   1   
 -- Scott, Jayda                 Woodland HS                DNS   1 
 -- Wills, Jasmine               Locust Grove               DNS   1 
 -- Gryne, Jasmine               Woodland HS                DNS   1 
 -- Sanders, Kimia               Woodland HS                DNS   1 
 
Event 84  Boys 110 Meter Hurdles HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Deloatch, Jahi               Woodland HS              15.37   10   
  2 Williams, Larrey             Locust Grove             15.73    8   
  3 Stahl, Braden                Crosspointe              17.33    6   
  4 Brooks, William              Crosspointe              18.20    5   
  5 Jorgensen, Colton            Harvester Ch             20.14    4   
  6 Dukes, James                 Harvester Ch             24.31    3   
 -- Jackson, Geordan             Locust Grove               DNS  
 
Event 87  Girls 800 Meter Run HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas, Erthaly              Our Lady of            2:40.84   10   
  2 Brown, Re'Shauna             Woodland HS            2:41.07    8   
  3 Roachford, Ruby              Georgia Conn           2:44.22    6   
  4 Woo, Lian                    Strong Rock            2:51.11    5   
  5 Bourque, Sami                Trinity Chri           2:51.73    4   
  6 White, Sherelle              Woodland HS            2:52.22    3   
  7 Hetzel, Sarah                North Atlant           2:52.45    2   
  8 Rice, Kyleigh                Locust Grove           2:53.29    1   
  9 Lomonaco, Nicole             Our Lady of            2:53.62  
 10 Meier, Ava                   Loganville C           2:55.47  
 11 Blackwell, Katie             Crosspointe            2:58.66  
 12 Echols, Bailey               Loganville C           3:02.23  
 13 Delamo, Sarah                Locust Grove           3:12.99  
 14 Morris, Sarah                Crosspointe            3:15.94  
 15 Sledge, Summer               Flint River            3:50.87  
 16 Valdez, Keyla                Griffin Chri           4:17.53  
 -- Choy, Brianna                Locust Grove               DNS  
 -- Conner, Savannah             Harvester Ch               DNS  
 -- Grubb, Julianne              Flint River                DNS  
 -- Rogers, Meghan               Crosspointe                DNS  
 -- Ekieze, Philomena            Our Lady of                SCR  
 
Event 88  Boys 800 Meter Run HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bloodworth, Mac              North Atlant           2:01.94   2  10   
  2 Guinade, Hank                Strong Rock            2:07.25   2   8   
  3 Swinson, Donnie              Crosspointe            2:11.50   2   6   
  4 Moore, William               Woodland HS            2:12.14   2   5   
  5 House, Rhyon                 Locust Grove           2:12.44   2   4   
  6 Richardson, Jacob            Trinity Chri           2:16.77   2   3   
  7 Walton, Preston              Woodland HS            2:19.55   2   2   
  8 Londono, Tomas               Our Lady of            2:20.75   2   1   
  9 Marks, Samuel                Woodland HS            2:21.10   1 
 10 Banks, Isaac                 Strong Rock            2:22.40   1 
 11 Suraphel, Yonathan           Our Lady of            2:23.05   1 
 12 Powell, Riley                Dominion Chr           2:26.67   1 
 13 Roachford, David             Georgia Conn           2:26.85   1 
 14 Swinson, Ben                 Crosspointe            2:34.92   1 
 15 Godwin, William              Our Lady of            2:36.01   1 
 16 Myers, Spencer               Harvester Ch           2:38.31   1 
 -- Weldon, Wesley               Crosspointe                DNS   1 
 -- Farquhar, Stuart             Locust Grove               DNS   1 
 -- Sherrod, Matthew             Trinity Chri               DNS   2 
 -- Broderick, Halani            Locust Grove               DNS   2 
 -- Dukes, James                 Harvester Ch               DNS   1 
 -- Stevens, Sawyer              Trinity Chri               DNS   2 
 
Event 91  Girls 200 Meter Dash HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Saunders-Carter, Dalen       North Atlant             26.84   4  10   
  2 Browne, Bianca               Woodland HS              26.89   4   8   
  3 Geerlings, Claire            Trinity Chri             28.53   4   6   
  4 Goodine, Danielle            Strong Rock              28.55   3   5   
  5 Garba, Sakina                North Atlant             29.02   4   4   
  6 Brown, Kennedy               Our Lady of              29.72   4   3   
  7 Tandongfor, Robin            Our Lady of              29.72   3   2   
  8 Naftel, Penny                Strong Rock              29.74   1   1   
  9 Gresham, Jada                Flint River              29.77   2 
 10 Greenwood, Abby              Crosspointe              29.84   1 
 11 Tramil, Makiya               Locust Grove             30.10   2 
 12 McKinney, Samari             Harvester Ch             30.20   4 
 12 Day, Oniola                  Our Lady of              30.20   3 
 14 Conlon, Chloe                Dominion Chr             30.41   1 
 15 Hope, Micah                  Locust Grove             30.59   2 
 16 Ammons, Grace                Oak Hill Cla             30.62   3 
 17 Leyimu, Sarah                Trinity Chri             31.40   3 
 18 Scott, Sarah                 Crosspointe              31.88   3 
 19 Oster, Cara                  Crosspointe              32.02   2 
 20 Helsens, Chloe               Loganville C             32.10   3 
 21 James, Taelor                Loganville C             32.39   2 
 22 Taylor, Liberty              Flint River              32.86   2 
 23 Kroece, Kim                  Dominion Chr             34.09   1 
 24 Kelley, Grace                Loganville C             34.26   1 
 25 Franke, Faith                Dominion Chr             35.93   1 
 26 Carson, Claire               Trinity Chri             36.94   3 
 -- Watkins, Kyla                Locust Grove               DNS   2 
 -- Taylor, Erynn                Strong Rock                DNS   2 
 -- Kimes, Makayla               Woodland HS                DNS   1 
 -- Jules, Zoria                 Woodland HS                DNS   4 
 -- Roachford, Ruby              Georgia Conn               DNS   1 
 -- Lestagez, Kyla               North Atlant               DNS   4 
 
Event 92  Boys 200 Meter Dash HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Frederic, Yvner              Locust Grove             22.47   1  10   
  2 Aikens, Trevon               Locust Grove             23.20   4   8   
  3 McGuire, Kyle                Trinity Chri             23.31   4   6   
  4 Johnson, Kahea               Trinity Chri             23.40   4   5   
  5 Smith, Cadarius              Woodland HS              23.43   3   4   
  6 Posey, Alex                  Flint River              23.44   4   3   
  7 Broxton, Devin               Woodland HS              23.80   3   2   
  8 Meiguez, Tyson               Our Lady of              23.85   4   1   
  9 Darga, Tamelin               Strong Rock              23.94   2 
 10 Truskolaski, Bartley         Trinity Chri             24.09   4 
 11 Lucas, Dana                  Loganville C             24.13   2 
 12 Dodson, Taj                  Our Lady of              24.16   4 
 13 Santiago, Ian                North Atlant             24.29   3 
 14 Coleman, Dequavieon          Locust Grove             24.32   3 
 15 Jewell, Justin               Dominion Chr             24.48   3 
 16 Borrero, Brian               Loganville C             24.79   2 
 17 Donaldson, Robert            Strong Rock              24.94   1 
 18 Washington, Caleb            North Atlant             25.00   3 
 19 Nash, Michael                Griffin Chri             25.24   3 
 20 Beckford, Bobby              Dominion Chr             25.97   2 
 21 Thornton, Tre                Woodland HS              26.04   4 
 22 Paine, Logan                 Crosspointe              26.29   2 
 23 Arvid, Jimmy                 Dominion Chr             26.50   2 
 24 Harvey, Isaih                Our Lady of              27.28   3 
 25 King, Avery                  Loganville C             27.30   1 
 26 Miller, Paul                 Harvester Ch             27.59   1 
 27 Adkins, Julien               Griffin Chri             27.74   2 
 -- Parham, Kedar                Harvester Ch               DNS   1 
 -- Mack, Tarrallis              North Atlant               DNS   2 
 -- Silvey, Bryson               Strong Rock                DNS   1 
 -- Roachford, David             Georgia Conn               DNS   1 
 
Event 95  Girls 1600 Meter Run HS
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Allie, Madison               Locust Grove           5:56.62   10   
  2 Hankin, Ellie                North Atlant           6:07.80    8   
  3 Brown, Re'Shauna             Woodland HS            6:17.80    6   
  4 West, Bailey                 Trinity Chri           6:48.54    5   
  5 Woo, Lian                    Strong Rock            6:55.37    4   
  6 Rice, Kyleigh                Locust Grove           6:56.11    3   
  7 Echols, Bailey               Loganville C           7:10.44    2   
  8 Funderburk, Nora             Flint River            7:21.57    1   
  9 Burch, Caitlin               North Atlant           7:26.90  
 10 Beck, Mary Kellen            Crosspointe            7:29.80  
 11 Delamo, Sarah                Locust Grove           7:35.19  
 12 Greene, Jordan               Locust Grove           7:54.52  
 13 Todd, Elizabeth              Crosspointe            8:22.76  
 14 Brooks, Katie                Crosspointe            9:23.91  
 -- Tomasovich, Logan            North Atlant               DNS  
 -- Sanders, Hayleigh            Strong Rock                DNS  
 -- Allie, Kennedy               Locust Grove               DNS  
 -- Williams, Grace              Trinity Chri               DNS  
 -- Baker, Ansley                North Atlant               DNS  
 -- Davis, Lisa                  Flint River                DNS  
 -- Jackson, Katherine           North Atlant               DNS  
 -- Conner, Savannah             Harvester Ch               DNS  
 -- Reeves, Lindsey              North Atlant               DNS  
 -- Barreto, Juliana             Locust Grove               DNS  
 -- Pallat, Leigh                Locust Grove               DNS  
 
Event 96  Boys 1600 Meter Run HS
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Troyer, Hans                 Trinity Chri           4:42.45   2  10   
  2 Bloodworth, Mac              North Atlant           4:43.03   2   8   
  3 George, Justin               Strong Rock            4:53.03   2   6   
  4 House, Rhyon                 Locust Grove           5:16.39   2   5   
  5 Stinson, Kennedy             Woodland HS            5:16.60   2   4   
  6 Guinade, Hank                Strong Rock            5:16.99   2   3   
  7 Walton, Preston              Woodland HS            5:25.47   2   2   
  8 Londono, Tomas               Our Lady of            5:27.05   2   1   
  9 Marks, Samuel                Woodland HS            5:33.76   2 
 10 Godwin, William              Our Lady of            5:38.43   1 
 11 Londono, Nicolas             Our Lady of            5:46.75   1 
 12 Molina, Marcelo              Locust Grove           5:53.32   1 
 13 McMillan, Corion             Woodland HS            6:00.35   1 
 14 Hammonds, Alexandar          Locust Grove           6:02.80   1 
 15 Aiken, Marcus                Woodland HS            6:22.45   1 
 16 Jeffcoat, Jeremy             Woodland HS            6:40.46   1 
 -- Stephens, Branson            Flint River                DNS   1 
 -- Powell, Riley                Dominion Chr               DNS   2 
 -- Donelson, Azarion            Locust Grove               DNS   1 
 -- Duke-wells, Seth             Locust Grove               DNS   1 
 -- Freeman, Michael             Trinity Chri               DNS   2 
 -- Farquhar, Stuart             Locust Grove               DNS   1 
 -- DeBoy, Alex                  Trinity Chri               DNS   2 
 -- Pickett, Alex                North Atlant               DNS   1 
 -- Broderick, Halani            Locust Grove               DNS   2 
 
Event 100  Girls 4x400 Meter Relay HS
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Woodland HS Stockbridge  'A'                        4:30.52   2  10   
     1) Goodwin, Samantha               2) Carroll, Ashleigh              
     3) Hardy, Sophie                   4) Nelms, Jayda                   
  2 Our Lady of Mercy  'A'                              4:33.40   2   8   
     1) Tandongfor, Robin               2) Ushery, Aiyanna                
     3) Brown, Kennedy                  4) Ogbonna, Julian                
  3 Woodland HS Stockbridge  'B'                        4:40.45   1   6   
     1) Lawrence, Nia                   2) Boyd, Samaya                   
     3) Morton, Lauren                  4) Nguyen, Phuong                 
  4 Trinity Christian- Sharpsburg  'A'                  4:44.33   2   5   
     1) Leyimu, Sarah                   2) Geerlings, Claire              
     3) Bourque, Sami                   4) Williams, Grace                
  5 Crosspointe Christian Academy  'A'                  4:48.90   2   4   
     1) Greenwood, Abby                 2) Mask, Kelsea                   
     3) Garrett, Layna                  4) O'Barsky, Madison              
  6 Loganville Christian Academy  'A'                   5:04.19   2   3   
     1) Meier, Ava                      2) Echols, Bailey                 
     3) Helsens, Chloe                  4) James, Taelor                  
  7 Strong Rock Christian School  'A'                   5:04.79   1   2   
     1) Goodine, Danielle               2) Naftel, Penny                  
     3) Woo, Lian                       4) Sanders, Hayleigh              
  8 Crosspointe Christian Academy  'B'                  5:26.13   1   1   
     1) Williamson, Bright              2) Curtis, Katie                  
     3) Rogers, Meghan                  4) Blackwell, Katie               
  9 Flint River Academy  'B'                            5:26.32   2 
     1) Taylor, Liberty                 2) Gresham, Jada                  
     3) Hausman, Ivie                   4) Johnson, Stella                
 10 Trinity Christian- Sharpsburg  'B'                  5:33.10   1 
     1) Carson, Claire                  2) Rogers, Reagan                 
     3) Cowan, Anicka                   4) Porter, Bree                   
 -- Our Lady of Mercy  'B'                                  DNS   1 
     1) Del Pilar, Daniela              2) Day, Oniola                    
     3) Ekieze, Philomena               4) Lomonaco, Nicole               
 -- Dominion Christian  'A'                                 DNS   2 
     1) Conlon, Chloe                   2) White, Miller                  
     3) Iglo-Osagi, Hannah              4) Schumacher, Grace              
 -- Flint River Academy  'A'                                DNS   2 
     1) Grubb, Julianne                 2) Sledge, Summer                 
     3) Funderburk, Nora                4) Roger, Emily                   
 
Event 101  Boys 4x400 Meter Relay HS
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Trinity Christian- Sharpsburg  'A'                  3:42.15   2  10   
     1) Truskolaski, Bartley            2) Troyer, Hans                   
     3) McGuire, Kyle                   4) Stevens, Sawyer                
  2 Crosspointe Christian Academy  'A'                  3:45.60   2   8   
     1) Oster, Ryan                     2) Swinson, Donnie                
     3) Brooks, William                 4) Stahl, Braden                  
  3 Our Lady of Mercy  'A'                              3:48.95   2   6   
     1) Dodson, Taj                     2) Meiguez, Tyson                 
     3) Suraphel, Yonathan              4) Londono, Tomas                 
  4 Woodland HS Stockbridge  'A'                        3:50.97   1   5   
     1) Broxton, Devin                  2) Dallas III, Cecil              
     3) Smith, Cadarius                 4) Cisero, Cameron                
  5 Dominion Christian  'A'                             3:53.74   2   4   
     1) Powell, Riley                   2) Beckford, Bobby                
     3) Arvid, Jimmy                    4) Jewell, Justin                 
  6 Loganville Christian Academy  'A'                   3:54.04   2   3   
     1) Borrero, Brian                  2) Lucas, Dana                    
     3) Lifsey, Cameron                 4) King, Avery                    
  7 Strong Rock Christian School  'A'                   3:58.41   1   2   
     1) Massey, Mark                    2) Donaldson, Robert              
     3) Green, David                    4) Banks, Isaac                   
  8 Woodland HS Stockbridge  'B'                        4:01.76   1   1   
     1) Williams, Malachi               2) Moore, William                 
     3) Walton, Preston                 4) Stinson, Kennedy               
  9 Flint River Academy  'A'                            4:25.93   2 
     1) Stephens, Branson               2) McDaniel, Jackson              
     3) Rush, Colton                    4) Posey, Alex                    
 -- Our Lady of Mercy  'B'                                  DNS   1 
     1) Harvey, Isaih                   2) Adderley, Javin                
     3) Godwin, William                 4) Londono, Nicolas               
 -- Crosspointe Christian Academy  'B'                      DNS   2 
     1) Weldon, Wesley                  2) Paine, Logan                   
     3) Swinson, Ben                    4) Stahl, Addison                 
 -- Dominion Christian  'B'                                 DNS   1 
     1) Falade, Rahim                   2) Lopez, Jayden                  
     3) Elle, Ben                       4) Raines, Caleb                  
 -- Trinity Christian- Sharpsburg  'B'                      DNS   2 
     1) McGuire, Bryan                  2) Johnson, Kahea                 
     3) Richardson, Jacob               4) Sherrod, Matthew               
 
                 Women - HS - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Woodland HS Stockbridge    138        2) North Atlanta              89   
    3) Trinity Christian- Sharpsb  63        4) Strong Rock Christian Sch  52   
    5) Locust Grove High School    49        5) Crosspointe Christian Aca  49   
    7) Our Lady of Mercy           41        8) Flint River Academy        26   
    9) Dominion Christian          23       10) Oak Hill Classical School  22   
   11) Georgia Connections Academ  16       12) Griffin Christian High Sc   9   
   13) Harvester Christian Academ   6       14) Loganville Christian Acad   5   
 
                  Men - HS - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Trinity Christian- Sharpsb 111.50     2) Woodland HS Stockbridge    94   
    3) Locust Grove High School    82        4) Crosspointe Christian Aca  79   
    5) North Atlanta               67.50     6) Strong Rock Christian Sch  57   
    7) Flint River Academy         39        8) Harvester Christian Acade  23   
    9) Dominion Christian          21       10) Our Lady of Mercy          16   
   11) Loganville Christian Acade   9