Girls |
|
Athlete
|
Place |
Section |
Results |
100 Meter Dash |
12.52 |
SB |
Maikea Davis
|
1st |
Finals
H4
|
Complete Results - Girls and Boy
|
13.28 |
SB |
Alexandria Alex
|
10th |
Finals
H4
|
Complete Results - Girls and Boy
|
200 Meter Dash |
25.84 |
SB |
Maikea Davis
|
1st |
Finals
H4
|
Complete Results - Girls and Boy
|
27.59 |
SB |
Perisia Perkins
|
6th |
Finals
H4
|
Complete Results - Girls and Boy
|
400 Meter Dash |
1:01.88 |
SB |
Davone Anduze
|
3rd |
Finals
H3
|
Complete Results - Girls and Boy
|
1:08.83 |
SB |
Brittany Swan
|
16th |
Finals
H3
|
Complete Results - Girls and Boy
|
800 Meter Run |
2:32.11 |
SB |
Destinee Collins
|
2nd |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
2:39.68 |
SB |
Akeema Miller
|
7th |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
100 Meter Hurdles |
18.73 |
SB |
Chakerah Fletcher
|
8th |
Finals
H3
|
Complete Results - Girls and Boy
|
300 Meter Hurdles |
49.33 |
SB |
Zantasha Green
|
2nd |
Finals
H3
|
Complete Results - Girls and Boy
|
51.14 |
SB |
Alexandria Alex
|
3rd |
Finals
H3
|
Complete Results - Girls and Boy
|
4x100 Meter Relay |
49.30 |
SB |
Relay Team
|
1st |
Finals
H2
|
|
4x200 Meter Relay |
1:50.37 |
SB |
Relay Team
|
3rd |
Finals
H2
|
|
4x400 Meter Relay |
4:03.78 |
SB |
Relay Team
|
1st |
Finals
H2
|
|
High Jump |
5-0 |
SB |
Davone Anduze
|
3rd |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
4-6 |
SB |
Brittany Swan
|
8th |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
Long Jump |
17-0.5 |
SB |
Davone Anduze
|
3rd |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
15-11 |
SB |
Sheniqua Young
|
7th |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
Triple Jump |
34-2.25 |
SB |
Sheniqua Young
|
6th |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
Shot Put |
25-0.25 |
SB |
Maikea Davis
|
16th |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
Boys |
|
Athlete
|
Place |
Section |
Results |
100 Meter Dash |
12.09 |
SB |
John Wakefield
|
25th |
Finals
H1
|
Complete Results - Girls and Boy
|
200 Meter Dash |
23.23 |
SB |
Raymond Politee
|
9th |
Finals
H4
|
Complete Results - Girls and Boy
|
400 Meter Dash |
50.84 |
SB |
Benjamin Dunnaway
|
1st |
Finals
H4
|
Complete Results - Girls and Boy
|
57.72 |
SB |
Emmanuel Davis
|
21st |
Finals
H4
|
Complete Results - Girls and Boy
|
800 Meter Run |
2:17.71 |
SB |
Emmanuel Davis
|
11th |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
2:22.63 |
SB |
Montravis Taylor
|
20th |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
110 Meter Hurdles |
15.61 |
SB |
Larry Bellamy
|
7th |
Finals
H4
|
Complete Results - Girls and Boy
|
300 Meter Hurdles |
41.67 |
SB |
Larry Bellamy
|
4th |
Finals
H4
|
Complete Results - Girls and Boy
|
4x400 Meter Relay |
3:35.31 |
SB |
Relay Team
|
5th |
Finals
H2
|
|
Long Jump |
17-1 |
SB |
Emmanuel Davis
|
22nd |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
Discus |
154-4 |
SB |
Anthony Shurten
|
3rd |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|
Shot Put |
41-0.5 |
SB |
Anthony Shurten
|
12th |
Finals
|
Complete Results - Girls and Boy
|