Girls 3200 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bella Pearson 7 Rock Springs Christian Academy 12:56.32 1
2 Aubrey Franklin 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 13:18.45 1
3 Avery Casey 8 The King's Academy 14:25.31 1
4 Emma Magro 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 14:32.02 1
5 Tarik Tipton 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 14:45.55 1
6 Nandika Sagadevan 6 Fulton Science Academy 15:41.30 1
7 Lauren Harrell 8 Rock Springs Christian Academy 17:02.35 1
Boys 3200 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nick Bignon 6 Fideles Christian School 11:27.72 1
2 Camden Campbell 7 Rock Springs Christian Academy 12:16.51 1
3 John Mark Buice 8 Konos Academy 12:16.75 1
3 Jesse Griffin 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 12:16.75 1
3 Parker Henderson 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 12:16.75 1
6 Luke Kovak 8 The King's Academy 12:39.38 1
7 Nolan Sheets 5 Sherwood Christian 12:54.72 1
8 Colin Rhymer 6 Konos Academy 13:25.37 1
9 Holton Morgan 6 Central Fellowship Christian A 13:27.75 1
10 Benjamin Christopher 8 Rock Springs Christian Academy 13:51.13 1
11 Jake Olson 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 14:12.04 1
12 Prince Kalufya 7 Fulton Science Academy 14:12.80 1
13 Felipe Bello 6 The King's Academy 14:18.16 1
14 Shuban Sagadevan 4 Fulton Science Academy 14:36.14 1
15 Clay Armentrout 6 Harvester Christian Academy 17:24.26 1
Girls 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Trinity Christian MS - Sharpsb 53.92 3
2 Konos Academy 54.42 3
3 Trinity Christian MS - Sharpsb 56.53 3
4 Cumberland Christian Academy 56.95 3
5 Peachtree Academy 57.12 3
6 Landmark Christian School 58.81 2
7 Rock Springs Christian Academy 1:00.41 2
8 Flint River Academy 1:01.95 2
9 The King's Academy 1:02.13 2
10 Harvester Christian Academy 1:04.80 2
11 Fulton Science Academy 1:05.24 1
12 Vidalia Heritage Academy 1:05.65 1
13 Rock Springs Christian Academy 1:06.08 2
14 The Stonehaven School 1:07.10 1
15 Fideles Christian School 1:08.03 2
16 The King's Academy 1:13.25 3
Boys 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Trinity Christian MS - Sharpsb 48.72 2
2 Landmark Christian School 51.06 2
3 Arlington Christian 52.26 2
4 The King's Academy 52.48 1
5 Creekside Christian Academy 53.24 2
6 Fideles Christian School 55.50 1
7 Trinity Christian MS - Sharpsb 55.71 1
8 Rock Springs Christian Academy 57.59 1
9 The King's Academy 59.41 2
10 Hills Academy 1:00.04 1
11 Landmark Christian School 1:01.37 1
12 Flint River Academy 1:02.68 2
13 Fideles Christian School 1:07.75 1
14 Fulton Science Academy 1:09.23 2
Girls 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Madison Koritko 8 Konos Academy 5:47.20 2
2 Bella Pearson 7 Rock Springs Christian Academy 5:49.09 2
3 Avery Ross 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 5:49.77 2
4 Isabelle Johnson 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 6:09.25 2
5 Eliana Payne 7 The Stonehaven School 6:09.26 2
6 Aubrey Franklin 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 6:21.44 2
7 Brooke Barronton 6 Crosspointe Christian Academy 6:25.09 2
8 Annie Rees Mansfield 7 The Stonehaven School 6:43.26 1
9 Canaan Goodwin 8 The King's Academy 7:00.60 2
10 Elizabeth Betta 7 Konos Academy 7:01.87 1
11 Nandika Sagadevan 6 Fulton Science Academy 7:12.61 1
12 Gracyn Nasser 7 Harvester Christian Academy 7:29.83 1
13 Allison Rhymer 5 Konos Academy 7:32.36 1
14 Lauren Harrell 8 Rock Springs Christian Academy 7:48.62 1
15 Virgina Jumper 7 Harvester Christian Academy 8:31.42 1
Girls 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Londynn Emery 6 Landmark Christian School 1:01.23 5
2 Silvana Davila 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 1:04.56 5
3 Naomi Watson 6 Landmark Christian School 1:04.58 5
4 Anna Aycock 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 1:06.96 5
5 Mia Owens 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 1:08.95 5
6 Mae Bearden 8 Fideles Christian School 1:09.67 5
7 Addison Palmer 8 Konos Academy 1:10.45 4
8 Krista Bibby 8 Crosspointe Christian Academy 1:10.46 4
9 Kiersten Turner 8 Harvester Christian Academy 1:13.19 4
10 Elizabeth Nichols 8 Rock Springs Christian Academy 1:14.00 4
11 Amara Knowles 7 Landmark Christian School 1:14.24 5
12 Reese Corley 6 The Stonehaven School 1:14.31 4
13 Aziah Harrison 8 Sherwood Christian 1:14.77 4
14 Layla Blackmon 6 Rock Springs Christian Academy 1:16.28 3
15 Lexi Coury 7 Fideles Christian School 1:17.44 3
16 Melana Gumm 8 Peachtree Academy 1:18.96 4
17 Lilly Wells 6 Vidalia Heritage Academy 1:19.68 3
18 Abbie Duncan 7 Flint River Academy 1:19.77 3
19 Lilly Sherwood 7 The King's Academy 1:20.65 2
20 Reagan Riner 7 Flint River Academy 1:20.94 3
21 Nia Montford 8 Cumberland Christian Academy 1:21.06 4
22 Gracyn Nasser 7 Harvester Christian Academy 1:21.21 3
23 Aliya Syrenius 6 Fulton Science Academy 1:23.46 3
24 Juliana Rivera 7 Fideles Christian School 1:25.60 2
25 Savannah Casey 6 The King's Academy 1:28.23 2
26 Georgia Braddy 6 Vidalia Heritage Academy 1:31.49 2
Boys 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ben Crumly 8 The Stonehaven School 56.38 4
2 Greg Brezina 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 57.71 4
3 Xavier Deeken 8 Fideles Christian School 1:01.18 4
4 Pierce Potter 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 1:01.56 4
5 Patrick Duncan 7 Central Fellowship Christian A 1:03.11 4
6 Garison Grimes 8 Landmark Christian School 1:03.35 4
7 Alando Richards 8 Creekside Christian Academy 1:06.20 4
8 Alex Bove 6 Fideles Christian School 1:06.66 3
9 Joel Gilliam 7 Vidalia Heritage Academy 1:06.97 4
10 Mitchell Heavin 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 1:08.06 3
11 Stephen Myers 6 Landmark Christian School 1:08.28 3
12 Kaiden Williams 7 Creekside Christian Academy 1:08.33 1
13 Blake Williams 6 Creekside Christian Academy 1:08.53 3
14 Roman Avery 8 Cumberland Christian Academy 1:09.79 1
15 Cole Riner 8 Flint River Academy 1:11.74 3
16 Ethan Johnson 7 The Stonehaven School 1:12.57 3
17 Josiah Johnson 6 The King's Academy 1:13.57 2
18 Jae Lastinger 7 Fideles Christian School 1:13.73 2
19 Eli Fouts 8 Rock Springs Christian Academy 1:15.43 2
20 Dylan Foster 8 Central Christian School 1:15.70 2
21 Christopher Reid 5 Sherwood Christian 1:17.18 1
22 Canon Murphy 6 Flint River Academy 1:18.78 2
23 Gareth Niblett 6 Rock Springs Christian Academy 1:24.28 2
24 Preston Schlotman 6 Fulton Science Academy 1:26.83 2
25 Thomas Geldbach 7 Flint River Academy 1:27.12 2
26 Jonah Darby 6 Crosspointe Christian Academy 1:29.45 1
Girls 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Moriah Campbell 7 Landmark Christian School 12.77 5
2 Anne Marie Adefisan 8 Fulton Science Academy 13.48 5
3 Sadie Bates 8 Konos Academy 13.52 5
4 Shiloh Stewart 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 13.55 5
5 Aniya Geeter-Murchison 5 Peachtree Academy 13.62 4
6 Morgan Merrill 8 Cumberland Christian Academy 14.02 4
7 Myla Ball 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 14.17 5
8 Nia Montford 8 Cumberland Christian Academy 14.25 4
9 Madilyn Nichols 7 Rock Springs Christian Academy 14.35 4
10 Naomi Watson 6 Landmark Christian School 14.40 5
11 Jaden Harris 7 Landmark Christian School 14.43 5
12 Olivia Keith 8 Sherwood Christian 14.56 3
13 NyeZurri Sims 6 The King's Academy 14.57 4
14 Melana Gumm 8 Peachtree Academy 14.63 1
15 Kennedi McLaurin 6 Creekside Christian Academy 14.66 5
16 Autumn Ridley 8 Creekside Christian Academy 14.75 3
17 Braylynn Roberson 8 Creekside Christian Academy 14.90 3
18 Kiersten Turner 8 Harvester Christian Academy 14.92 2
19 Michja Barbeau 8 Peachtree Academy 14.98 3
20 Aniyah Jones 6 Harvester Christian Academy 14.99 2
21 Kaitlyn Minder 7 Flint River Academy 15.17 4
22 Serenity Johnson 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 15.22 4
23 Mae Bearden 8 Fideles Christian School 15.25 2
24 Callie Lattimer 6 Rock Springs Christian Academy 15.36 3
25 Arianna Peterman 7 The King's Academy 15.39 3
26 Carla Liburd 8 Cumberland Christian Academy 15.42 2
27 Stormy Howard 6 Crosspointe Christian Academy 15.47 4
28 Abbie Duncan 7 Flint River Academy 15.70 3
29 Faith Teague 7 The Stonehaven School 15.83 1
30 Chloe Betta 5 Konos Academy 16.16 3
31 Libby Adams 6 Vidalia Heritage Academy 16.27 2
32 Mylie Meadows 7 Flint River Academy 16.29 2
33 Vivian Thompson 6 The Stonehaven School 16.33 1
34 Arya Dudhwala 6 Vidalia Heritage Academy 16.64 2
35 Willa Towery 6 The Stonehaven School 17.08 1
36 Khai Evans 7 Arlington Christian 18.03 1
37 Sasha Fry 7 Crosspointe Christian Academy 18.27 1
38 Alecia Laubscher 7 Fideles Christian School 20.57 1
Boys 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Trevor McDowell 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 11.64 5
2 Jaxon Bone 8 The King's Academy 12.25 5
3 Ben Crumly 8 The Stonehaven School 12.37 5
4 Colton Thomas 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 12.62 5
5 Skylar Hamiliton 8 Landmark Christian School 12.86 5
6 Dylan Green 8 Vidalia Heritage Academy 13.01 5
7 Jireh Minor 8 Hills Academy 13.07 5
8 Izaiah Turman 8 Creekside Christian Academy 13.40 4
9 Preston Brown 7 Arlington Christian 13.59 4
10 Conner Chubbs 7 Landmark Christian School 13.72 5
11 Cole Riner 8 Flint River Academy 13.77 3
12 Kaiden Williams 7 Creekside Christian Academy 14.02 4
13 Alex Bove 6 Fideles Christian School 14.18 3
14 Ike Wyngaard 8 Fideles Christian School 14.23 3
15 Ethan Johnson 7 The Stonehaven School 14.24 3
16 Roman Avery 8 Cumberland Christian Academy 14.25 2
17 Joel Gilliam 7 Vidalia Heritage Academy 14.40 4
18 Alando Richards 8 Creekside Christian Academy 14.42 4
19 Elijah Darby 8 Crosspointe Christian Academy 14.81 2
20 Zech Dallas 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 14.98 4
21 Eli Fouts 8 Rock Springs Christian Academy 15.50 3
22 Jase Thomas 7 Hills Academy 15.63 2
23 Canon Murphy 6 Flint River Academy 15.71 2
24 Caleb Davis 6 Hills Academy 16.47 3
25 Knox Fountain 6 Flint River Academy 16.56 2
26 Amos Cook 5 Sherwood Christian 17.16 1
27 Gareth Niblett 6 Rock Springs Christian Academy 17.75 1
28 Jonah Darby 6 Crosspointe Christian Academy 17.98 2
29 Jacob McCoy 6 Konos Academy 18.15 2
Girls 100 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Anna Aycock 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 18.04 3
2 Sophia Bordes-Steed 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 18.43 3
3 Allie Hemmings 8 Sherwood Christian 18.51 3
4 Aniya Geeter-Murchison 5 Peachtree Academy 19.94 3
5 Melana Gumm 8 Peachtree Academy 19.95 3
6 Camelia Cook 7 Harvester Christian Academy 20.17 2
7 Ruby Wilson 7 Landmark Christian School 20.23 3
8 Mariella Betta 8 Konos Academy 20.31 2
9 Ellie Pasley 7 Flint River Academy 20.73 3
10 Kaitlyn Minder 7 Flint River Academy 20.92 1
11 Yasmine Boler 6 Arlington Christian 21.26 2
12 Reagan Riner 7 Flint River Academy 21.26 2
13 Ivy Hightower 6 Vidalia Heritage Academy 22.14 2
14 Allison Rhymer 5 Konos Academy 22.28 1
15 Anna Nalley 8 Vidalia Heritage Academy 22.96 1
16 Elizabeth Betta 7 Konos Academy 22.97 1
17 Maitlin Stallings 6 Harvester Christian Academy 23.03 2
18 Brookelyn Dunn 6 Rock Springs Christian Academy 23.08 2
19 Taylor Tumminello 6 Fideles Christian School 23.55 1
20 Bridget Mills 8 The King's Academy 24.43 1
Boys 100 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jamari Rousseau 8 Landmark Christian School 16.51 2
2 Ronnell Douglas Jr. 8 Landmark Christian School 17.75 2
3 Ben Wesson 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 17.79 2
4 Jaxon Bone 8 The King's Academy 17.99 2
5 Harry Kyle 8 Fideles Christian School 18.54 2
6 Jackson Sherwood 8 The King's Academy 18.68 2
7 Matthew Hogue 8 Fideles Christian School 19.06 2
8 Christopher Hayes 7 Arlington Christian 19.22 1
9 Gabe Howard 8 Peachtree Academy 19.23 2
10 Michael Rosser 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 19.88 1
11 Logan Parker 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 19.89 1
12 Dylan Clark 7 Sherwood Christian 21.50 1
13 Bronson Crockett 6 Fideles Christian School 21.89 1
14 Robert Viall 8 Konos Academy 22.34 1
15 Riley Wade 8 Hills Academy 23.26 1
Girls 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Lois Tanner 7 Central Fellowship Christian A 2:28.96 2
2 Madison Koritko 8 Konos Academy 2:40.36 2
3 Isabelle Johnson 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 2:44.28 2
4 Kennedi McLaurin 6 Creekside Christian Academy 2:44.33 2
5 Eliana Payne 7 The Stonehaven School 2:45.08 2
6 Avery Ross 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 2:45.65 2
7 Elizabeth Smith 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 2:46.33 2
8 Bella Pearson 7 Rock Springs Christian Academy 2:48.67 2
9 Canaan Goodwin 8 The King's Academy 2:49.08 2
10 Gabi Zebroski 6 Landmark Christian School 2:54.74 2
11 Katie Kinsinger 6 Landmark Christian School 2:56.15 2
12 Brooke Barronton 6 Crosspointe Christian Academy 2:56.23 1
13 Maddi Cooley 7 Landmark Christian School 3:02.46 2
14 Reagan Riner 7 Flint River Academy 3:07.33 1
15 Addison Palmer 8 Konos Academy 3:07.38 1
16 Annie Rees Mansfield 7 The Stonehaven School 3:07.52 1
17 Maitlin Stallings 6 Harvester Christian Academy 3:11.56 1
18 Elizabeth Nichols 8 Rock Springs Christian Academy 3:26.60 1
19 Emma Neal 6 Vidalia Heritage Academy 3:27.22 1
20 Lilly Ash 7 Harvester Christian Academy 3:40.23 1
21 Emma Volle 6 The Stonehaven School 3:41.93 1
22 Georgia Braddy 6 Vidalia Heritage Academy 3:46.13 1
23 Alecia Laubscher 7 Fideles Christian School 3:52.52 1
24 Akshita Diddi 7 Fulton Science Academy 4:18.01 1
Boys 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daniel Koelbl 8 Konos Academy 2:19.67 3
2 Christian McMurry 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 2:22.38 3
3 Noah Johnson 8 The King's Academy 2:24.41 3
4 Parker Guerard 7 Landmark Christian School 2:24.81 3
5 Matthew Killam 8 Fideles Christian School 2:25.31 3
6 Pierce Potter 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 2:27.46 3
7 Greg Brezina 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 2:27.93 2
8 Jack Sandel 7 Johnson Ferry Christian Academ 2:28.90 3
9 Patrick Duncan 7 Central Fellowship Christian A 2:33.64 3
10 Brayden Lange 6 Landmark Christian School 2:36.05 2
11 Colin Rhymer 6 Konos Academy 2:38.50 2
12 Taha Ahmad 6 Peachtree Academy 2:39.56 2
13 Garison Grimes 8 Landmark Christian School 2:41.73 3
14 Luke Kovak 8 The King's Academy 2:41.81 2
15 Benjamin Summerville 5 Hills Academy 2:56.08 1
16 Dylan Foster 8 Central Christian School 2:57.20 1
17 David Mansfield 8 Peachtree Academy 2:57.71 2
18 Gareth Niblett 6 Rock Springs Christian Academy 3:01.85 1
19 Prince Kalufya 7 Fulton Science Academy 3:04.62 1
20 Gamreign Horner 7 Fideles Christian School 3:07.78 1
21 Benjamin Christopher 8 Rock Springs Christian Academy 3:11.08 2
22 Christopher Reid 5 Sherwood Christian 3:16.78 1
23 Alexander Neal 6 Johnson Ferry Christian Academ 3:24.51 1
24 Clay Armentrout 6 Harvester Christian Academy 3:32.09 1
25 Anish Vudathu 5 Fulton Science Academy 3:34.78 1
Girls 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Moriah Campbell 7 Landmark Christian School 26.68 5
2 Londynn Emery 6 Landmark Christian School 27.17 5
3 Aniya Geeter-Murchison 5 Peachtree Academy 27.36 5
4 Anne Marie Adefisan 8 Fulton Science Academy 27.57 5
5 Mariella Betta 8 Konos Academy 28.53 5
6 Myla Ball 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 28.69 4
7 Sadie Bates 8 Konos Academy 29.25 5
8 Kennedi McLaurin 6 Creekside Christian Academy 29.90 3
9 Riley Swygert 6 Creekside Christian Academy 30.41 1
10 Olivia Keith 8 Sherwood Christian 30.58 4
11 NyeZurri Sims 6 The King's Academy 31.03 4
12 Kaitlyn Minder 7 Flint River Academy 31.18 3
13 Stormy Howard 6 Crosspointe Christian Academy 31.31 3
14 Lauren Lynem 6 Landmark Christian School 31.37 5
15 Morgan Merrill 8 Cumberland Christian Academy 31.49 4
16 Allie Hemmings 8 Sherwood Christian 31.50 4
17 Krista Bibby 8 Crosspointe Christian Academy 31.52 3
18 Camelia Cook 7 Harvester Christian Academy 31.65 3
19 Mae Bearden 8 Fideles Christian School 31.74 4
20 Grace Ohliger 8 Cumberland Christian Academy 31.77 1
21 Evangela Gumm 6 Peachtree Academy 31.81 2
22 Aniyah Jones 6 Harvester Christian Academy 31.86 3
23 Nia Montford 8 Cumberland Christian Academy 31.96 4
24 Arianna Peterman 7 The King's Academy 32.31 2
25 Aliya Syrenius 6 Fulton Science Academy 32.58 2
26 Yasmine Boler 6 Arlington Christian 32.79 1
27 Jasmine Adams 8 The Stonehaven School 32.82 1
28 Layla Blackmon 6 Rock Springs Christian Academy 32.92 3
29 Elle Adams 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 33.21 2
30 Jessica Eidson 6 Peachtree Academy 33.48 2
31 Alexandria Johnson 7 Creekside Christian Academy 33.66 1
32 Jordan Crockett 8 Fideles Christian School 33.96 3
33 Reese Corley 6 The Stonehaven School 34.06 2
34 Chloe Betta 5 Konos Academy 34.27 1
35 Libby Adams 6 Vidalia Heritage Academy 34.56 2
36 Lilly Wells 6 Vidalia Heritage Academy 35.51 2
37 Madilyn Nichols 7 Rock Springs Christian Academy 35.87 4
38 Juliana Rivera 7 Fideles Christian School 37.31 1
Boys 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Trevor McDowell 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 24.35 5
2 Jaxon Bone 8 The King's Academy 25.15 5
3 Ben Crumly 8 The Stonehaven School 25.15 5
4 Colton Thomas 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 25.89 5
5 Thomas Lockhart 8 Arlington Christian 26.55 5
6 Skylar Hamiliton 8 Landmark Christian School 26.73 5
7 Jireh Minor 8 Hills Academy 27.03 4
8 Dylan Green 8 Vidalia Heritage Academy 27.16 5
9 Jordan Carter 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 28.06 4
10 Joel Gilliam 7 Vidalia Heritage Academy 29.50 4
11 Ethan Johnson 7 The Stonehaven School 29.97 3
12 Jaydyn Kelly 8 Arlington Christian 30.00 1
13 Blake Williams 6 Creekside Christian Academy 30.14 2
14 Ike Wyngaard 8 Fideles Christian School 30.29 3
15 Roman Avery 8 Cumberland Christian Academy 30.51 3
16 Alex Bove 6 Fideles Christian School 30.80 4
17 Dylan Clark 7 Sherwood Christian 31.05 3
18 Elijah Darby 8 Crosspointe Christian Academy 31.53 1
19 Luke Aris 8 Creekside Christian Academy 32.10 2
20 Robert Viall 8 Konos Academy 32.18 3
21 Aron Kovak 7 The King's Academy 33.52 5
22 Eli Fouts 8 Rock Springs Christian Academy 33.79 3
23 Caleb Davis 6 Hills Academy 33.84 4
24 Cooper Davis 8 Fideles Christian School 34.48 2
25 Jacob McCoy 6 Konos Academy 41.15 2
Girls 300 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Moriah Campbell 7 Landmark Christian School 47.02 2
2 Shiloh Stewart 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 50.52 2
3 Mariella Betta 8 Konos Academy 54.31 2
4 Elle Jerger 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 54.83 2
5 Ruby Wilson 7 Landmark Christian School 56.12 2
6 Callie Flury 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 57.78 2
7 Gabi Zebroski 6 Landmark Christian School 58.33 2
8 Autumn Ridley 8 Creekside Christian Academy 1:00.40 1
9 Michja Barbeau 8 Peachtree Academy 1:02.21 1
10 Avery Casey 8 The King's Academy 1:06.10 2
11 Taylor Tumminello 6 Fideles Christian School 1:13.23 1
12 Elizabeth Nichols 8 Rock Springs Christian Academy 1:14.28 1
Boys 300 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jamari Rousseau 8 Landmark Christian School 46.63 2
2 Ben Wesson 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 48.36 2
3 Ronnell Douglas Jr. 8 Landmark Christian School 50.46 1
4 Matthew Hogue 8 Fideles Christian School 52.83 2
5 Logan Parker 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 52.94 2
6 Braeden Richards 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 54.15 2
7 Micah Copeland 6 Landmark Christian School 54.66 2
8 Robert Viall 8 Konos Academy 55.21 2
9 Jackson Sherwood 8 The King's Academy 55.46 2
10 Dylan Clark 7 Sherwood Christian 55.70 1
11 Jacob(Jake) Johnson 6 The King's Academy 58.63 1
12 Gabe Howard 8 Peachtree Academy 59.81 1
13 Riley Wade 8 Hills Academy 1:03.86 1
14 Bronson Crockett 6 Fideles Christian School 1:04.43 1
15 Foster Alkire 5 Fideles Christian School 1:17.17 1
Boys 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daniel Koelbl 8 Konos Academy 5:04.60 2
2 Christian McMurry 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 5:06.91 2
3 Jack Sandel 7 Johnson Ferry Christian Academ 5:08.60 2
4 Nick Bignon 6 Fideles Christian School 5:09.82 2
5 Matthew Killam 8 Fideles Christian School 5:24.89 2
6 Parker Guerard 7 Landmark Christian School 5:28.09 2
7 Noah Johnson 8 The King's Academy 5:35.66 1
8 Luke Lanier 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 5:46.90 2
9 John Mark Buice 8 Konos Academy 5:47.61 2
9 Camden Campbell 7 Rock Springs Christian Academy 5:47.61 2
11 Brayden Lange 6 Landmark Christian School 5:49.44 2
12 Taha Ahmad 6 Peachtree Academy 5:51.44 2
13 Chase Magro 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 6:15.06 2
14 Joseph Iredale 8 The King's Academy 6:16.70 1
15 Foster Alkire 5 Fideles Christian School 6:22.97 1
16 Gabe Howard 8 Peachtree Academy 6:33.64 1
17 Holton Morgan 6 Central Fellowship Christian A 6:34.34 1
18 Benjamin Christopher 8 Rock Springs Christian Academy 6:38.75 1
19 Preston Schlotman 6 Fulton Science Academy 7:02.47 1
20 Nolan Sheets 5 Sherwood Christian 7:04.64 1
21 Alexander Neal 6 Johnson Ferry Christian Academ 7:05.92 1
Girls 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Landmark Christian School 4:28.17 2
2 Trinity Christian MS - Sharpsb 4:35.23 2
3 Konos Academy 4:59.97 2
4 Landmark Christian School 5:08.87 2
5 Rock Springs Christian Academy 5:14.44 1
6 The King's Academy 5:15.86 2
7 Trinity Christian MS - Sharpsb 5:28.11 2
8 Fideles Christian School 5:31.40 1
9 Harvester Christian Academy 5:34.89 1
10 The Stonehaven School 5:37.88 1
11 Vidalia Heritage Academy 5:51.84 1
Boys 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Trinity Christian MS - Sharpsb 4:05.43 2
2 Landmark Christian School 4:13.74 2
3 Trinity Christian MS - Sharpsb 4:36.26 2
4 Fideles Christian School 4:36.39 2
5 Rock Springs Christian Academy 4:43.01 1
6 Fideles Christian School 4:51.88 1
7 Landmark Christian School 4:55.47 2
8 The King's Academy 5:06.23 2
9 The King's Academy 5:36.78 2
10 Sherwood Christian 5:44.35 1
Girls High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Brookelyn Dunn 6 Rock Springs Christian Academy 4-4 1
2 Avari Cannon 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 4-2 1
3 Olivia Keith 8 Sherwood Christian 4-0 1
4 Zoe Joyner 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 3-10 1
5 Callie Lattimer 6 Rock Springs Christian Academy 3-8 1
6 Camelia Cook 7 Harvester Christian Academy 3-6 1
7 Carrigan Gurley 7 The King's Academy 3-4 1
7 Arianna Peterman 7 The King's Academy 3-4 1
7 Taylor Tumminello 6 Fideles Christian School 3-4 1
Boys High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jaxon Bone 8 The King's Academy 5-1 1
2 Carter Teresi 8 The King's Academy 4-10 1
3 Alando Richards 8 Creekside Christian Academy 4-10 1
4 Christopher Hayes 7 Arlington Christian 4-10 1
5 Chase Morrison-Tobias 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 4-8 1
5 Sam Watson 7 Rock Springs Christian Academy 4-8 1
7 Colton Thomas 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 4-6 1
Girls Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Avery Ross 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 8-6 1
1 Emma Kate Yeager 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 8-6 1
3 NyeZurri Sims 6 The King's Academy 8-6 1
4 Peighton Mullins 7 Landmark Christian School 5-6 1
5 Lexi Coury 7 Fideles Christian School 5-0 1
Boys Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Harry Kyle 8 Fideles Christian School 9-0 1
2 Ben Wesson 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 7-6 1
3 Isaac Black 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 7-6 1
Girls Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bella Goode 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 15-3.30 2
2 Morgan Merrill 8 Cumberland Christian Academy 14-6.50 2
3 Hailey Gammon 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 13-9 2
4 Ellie Pasley 7 Flint River Academy 13-9 2
5 Jaden Harris 7 Landmark Christian School 13-8 2
6 Jordan Crockett 8 Fideles Christian School 13-5 2
7 Madilyn Nichols 7 Rock Springs Christian Academy 13-3.50 2
8 Madison Koritko 8 Konos Academy 12-5 2
9 Nia Montford 8 Cumberland Christian Academy 12-5 2
10 Autumn Ridley 8 Creekside Christian Academy 12-1.50 1
11 Maddi Cooley 7 Landmark Christian School 11-11.50 2
12 Stormy Howard 6 Crosspointe Christian Academy 11-11.50 1
13 Melana Gumm 8 Peachtree Academy 11-5.50 2
14 Abbie Duncan 7 Flint River Academy 11-5 2
15 Aliya Syrenius 6 Fulton Science Academy 11-3.50 1
16 Isabella Vassilliou 8 The King's Academy 11-1.50 2
17 Laya Blackmon 6 Rock Springs Christian Academy 11-1 2
18 Maitlin Stallings 6 Harvester Christian Academy 10-11.50 1
19 Yasmine Boler 6 Arlington Christian 10-4.50 1
20 Braylynn Roberson 8 Creekside Christian Academy 10-4.50 1
21 Ivy Hightower 6 Vidalia Heritage Academy 9-11.50 1
22 Lexi Coury 7 Fideles Christian School 9-11 1
23 Allison Rhymer 5 Konos Academy 9-10.50 1
24 Aziah Harrison 8 Sherwood Christian 9-9.50 1
25 Emma Neal 6 Vidalia Heritage Academy 9-4.50 1
26 Lilly Ash 7 Harvester Christian Academy 7-7.50 1
Boys Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Thomas Lockhart 8 Arlington Christian 17-3.50 2
2 Sam Watson 7 Rock Springs Christian Academy 16-4 2
3 Colton Thomas 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 16-4 2
4 Ronnell Douglas Jr. 8 Landmark Christian School 16-1.50 2
5 Jamari Rousseau 8 Landmark Christian School 15-10 2
6 Christopher Hayes 7 Arlington Christian 15-4.50 2
7 Izaiah Turman 8 Creekside Christian Academy 15-1 1
8 Dylan Green 8 Vidalia Heritage Academy 14-1.50 2
9 Cole Riner 8 Flint River Academy 13-11.50 2
10 Matthew Hogue 8 Fideles Christian School 13-9.50 2
11 John Mark Buice 8 Konos Academy 13-8.50 2
12 Jackson Sherwood 8 The King's Academy 13-5.50 2
13 Jireh Minor 8 Hills Academy 13-2 1
14 Caleb Goode 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 12-9.50 1
15 Ike Wyngaard 8 Fideles Christian School 12-7.50 1
16 Roman Avery 8 Cumberland Christian Academy 12-6 1
17 Luke Kovak 8 The King's Academy 11-5 2
18 Caleb Davis 6 Hills Academy 9-6 1
19 Clay Armentrout 6 Harvester Christian Academy 8-9 2
Girls Discus Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Elly Dallas 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 85-2 1
2 Alayna Dugan 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 73-7 1
3 Lauren Johnson 5 Landmark Christian School 70-9.50 1
4 Eloise Camp 6 Fideles Christian School 48-11.50 1
5 Lilly Sherwood 7 The King's Academy 46-4.50 1
6 Bryana Bond 7 Rock Springs Christian Academy 44-10 1
7 Carrigan Gurley 7 The King's Academy 42-0 1
8 Braylynn Roberson 8 Creekside Christian Academy 41-2.50 1
9 Khai Evans 7 Arlington Christian 39-2 1
10 Kendall Paulk 7 Rock Springs Christian Academy 38-3.50 1
11 Alecia Laubscher 7 Fideles Christian School 37-11 1
12 Gracyn Nasser 7 Harvester Christian Academy 37-2 1
13 Sasha Fry 7 Crosspointe Christian Academy 35-2 1
14 Addie Murray 6 Harvester Christian Academy 29-4.50 1
15 Riley Swygert 6 Creekside Christian Academy 28-4 1
Boys Discus Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kuba Cecil 8 Sherwood Christian 91-2 1
2 Jordan Carter 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 88-3 1
3 Davis Rowan 7 Fideles Christian School 86-5 1
4 Elijah Darby 8 Crosspointe Christian Academy 79-9.50 1
5 Pierce Potter 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 75-8.50 1
6 Jaydyn Kelly 8 Arlington Christian 70-9.50 1
7 Devin Miller 8 Creekside Christian Academy 62-10 1
8 Danny Music 6 The King's Academy 57-6 1
9 Jaden Barnett 7 Landmark Christian School 55-3 1
10 William Barrow 6 Rock Springs Christian Academy 53-2 1
11 Chase Brewington 7 Landmark Christian School 51-4 1
12 Grayson Goodhall 6 Hills Academy 45-5.50 1
13 Henry Singleton 8 The King's Academy 42-4.50 1
14 Benjamin Knapp 7 Rock Springs Christian Academy 39-7.50 1
Girls Triple Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Leighanna Beatenbough 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 31-8.50 1
2 Brookelyn Dunn 6 Rock Springs Christian Academy 28-0 1
3 Krista Bibby 8 Crosspointe Christian Academy 26-5 1
4 Melana Gumm 8 Peachtree Academy 26-3 1
5 Jordan Crockett 8 Fideles Christian School 26-0 1
6 Sophia Bordes-Steed 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 25-10 1
7 Aziah Harrison 8 Sherwood Christian 24-4 1
8 Savannah Casey 6 The King's Academy 22-5 1
9 carysyn rozier 7 Rock Springs Christian Academy 21-4.50 1
Boys Triple Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ronnell Douglas Jr. 8 Landmark Christian School 34-1 1
2 Sam Watson 7 Rock Springs Christian Academy 34-0 1
3 Alando Richards 8 Creekside Christian Academy 31-7 1
4 Carter Teresi 8 The King's Academy 30-6.50 1
5 Camden Campbell 7 Rock Springs Christian Academy 29-4 1
6 Cole Riner 8 Flint River Academy 28-9.50 1
7 Caleb Goode 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 28-4 1
8 Joseph Iredale 8 The King's Academy 25-10 1
9 Mitchell Heavin 7 Trinity Christian MS - Sharpsb 24-5 1
10 Gabe Howard 8 Peachtree Academy 23-9 1
Girls Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Lauren Johnson 5 Landmark Christian School 35-0.50 1
2 Elly Dallas 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 30-0 2
3 Bryana Bond 7 Rock Springs Christian Academy 26-2.50 2
4 Jessica Eidson 6 Peachtree Academy 24-10 2
5 Braylynn Roberson 8 Creekside Christian Academy 23-2 1
6 Khai Evans 7 Arlington Christian 23-0.50 1
7 Evangela Gumm 6 Peachtree Academy 23-0 2
8 Carrigan Gurley 7 The King's Academy 20-0 2
9 Bridget Mills 8 The King's Academy 18-6.50 1
10 Eloise Camp 6 Fideles Christian School 17-9.50 2
11 Lucy Sowell 7 Rock Springs Christian Academy 17-7 2
12 Vivi Smith 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 17-6.50 2
13 Sasha Fry 7 Crosspointe Christian Academy 15-7 2
14 Addie Murray 6 Harvester Christian Academy 15-3 1
15 Virgina Jumper 7 Harvester Christian Academy 14-9 1
16 Alecia Laubscher 7 Fideles Christian School 14-4 1
17 Riley Swygert 6 Creekside Christian Academy 11-10 1
Boys Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jordan Carter 8 Trinity Christian MS - Sharpsb 41-4 2
2 Kuba Cecil 8 Sherwood Christian 31-4.50 2
3 Elijah Darby 8 Crosspointe Christian Academy 28-7 2
4 Chase Brewington 7 Landmark Christian School 27-4 2
5 Davis Rowan 7 Fideles Christian School 24-8.50 2
6 Harry Kyle 8 Fideles Christian School 24-7.50 2
7 Jaden Barnett 7 Landmark Christian School 24-1 2
8 Grayson Goodhall 6 Hills Academy 23-10 1
9 Jared Michaels 8 The King's Academy 22-9 1
10 Devin Miller 8 Creekside Christian Academy 20-4 1
11 Clay Armentrout 6 Harvester Christian Academy 19-11.50 1
12 Danny Music 6 The King's Academy 19-11.50 1
13 Gavin Cox 6 Trinity Christian MS - Sharpsb 18-1 1
14 William Barrow 6 Rock Springs Christian Academy 15-4 1
Girls 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Landmark Christian School 2:03.93 1
2 The King's Academy 2:10.60 1
3 Harvester Christian Academy 2:13.57 1
4 Trinity Christian MS - Sharpsb 2:15.65 1
5 Fulton Science Academy 2:18.59 1
6 The King's Academy 2:30.14 1
7 Trinity Christian MS - Sharpsb 2:31.62 1
Boys 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Trinity Christian MS - Sharpsb 1:56.28 1
2 The King's Academy 2:09.85 1
3 Landmark Christian School 2:15.23 1
4 Trinity Christian MS - Sharpsb 2:21.56 1
5 The King's Academy 2:28.90 1
6 Fideles Christian School 2:32.76 1