USATF Region 4 Junior Olympic Track & Field Championships

Rome, GA

Elite Performances

303 performances met the MileSplit US Second Team standard.

HS Girls Mark Athlete Team
100 Meter Hurdles Finals 14.00 Jada Jones ATL Zoom Athletics
100 Meter Hurdles Finals 14.06 Jasmine Jones ATL Zoom Athletics
100 Meter Hurdles Prelims 14.41 Jada Jones ATL Zoom Athletics
100 Meter Hurdles Prelims 14.41 Jasmine Jones ATL Zoom Athletics
100 Meter Hurdles Finals 14.43 Taylor Robinson Greenville Jets
100 Meter Hurdles Finals 14.45 Simone Harper Quicksilver Track Club
100 Meter Hurdles Prelims 14.51 Taylor Robinson Greenville Jets
100 Meter Hurdles Prelims 14.71 Simone Harper Quicksilver Track Club
100 Meter Hurdles Prelims 14.79 Iylana Helenese D.C. Express Track Club, Inc.
100 Meter Hurdles Prelims 14.82 Kerrington Johnson Greenville Jets
100 Meter Hurdles Finals 14.93 Eddiyah Frye Unattached Club
100 Meter Hurdles Prelims 14.96 Eddiyah Frye Unattached Club
100 Meter Dash Finals 11.63 Tamari Davis Empire Athletics
100 Meter Dash Prelims 11.82 Tamari Davis Empire Athletics
100 Meter Dash Finals 11.90 Kaylah Lumsden New Horizon Track Club
100 Meter Dash Prelims 11.93 Jazmine Hobson Unattached Club
100 Meter Dash Prelims 11.95 Trinity Rossum ATL Zoom Athletics
100 Meter Dash Finals 11.96 Lashanti Williams Jackrabbit Track and Field
100 Meter Dash Finals 11.96 Jazmine Hobson Unattached Club
100 Meter Dash Prelims 11.98 Jayla Jamison Unattached Club
100 Meter Dash Prelims 11.98 Kaylah Lumsden New Horizon Track Club
100 Meter Dash Prelims 12.02 Lashanti Williams Jackrabbit Track and Field
100 Meter Dash Finals 12.06 Jayla Jamison Unattached Club
100 Meter Dash Prelims 12.08 Jadaja Baxter All Heart Track Club
100 Meter Dash Finals 12.09 Jadaja Baxter All Heart Track Club
100 Meter Dash Prelims 12.10 Dianisty Bolden Unattached Club
100 Meter Dash Finals 12.16 Trinity Rossum ATL Zoom Athletics
100 Meter Dash Finals 12.18 Dianisty Bolden Unattached Club
100 Meter Dash Finals 12.19 Aasiyah Barr ATL Zoom Athletics
100 Meter Dash Finals 12.19 Jada Jones ATL Zoom Athletics
100 Meter Dash Prelims 12.20 Destiny Walker Elite Speed Track Club
100 Meter Dash Finals 12.23 Melissa Jefferson Georgetown Track Club
100 Meter Dash Finals 12.23 Jordan Haywood Greenville Jets
1500 Meter Run Finals 4:38.51 Jackie Addy Unattached Club
1500 Meter Run Finals 4:38.51 Jackie Addy Unattached (Club)
1500 Meter Run Finals 4:46.20 Tai Brown Apollo Track Club
1500 Meter Run Finals 4:47.33 Emoni Coleman Need 4 Speed Track Club
1500 Meter Run Finals 4:48.91 Amber Schulz East Orlando Track Club
200 Meter Dash Finals 23.71 Tamari Davis Empire Athletics
200 Meter Dash Prelims 23.88 Tamari Davis Empire Athletics
200 Meter Dash Finals 24.03 Jayla Jamison Unattached Club
200 Meter Dash Prelims 24.07 Jayla Jamison Unattached Club
200 Meter Dash Finals 24.12 Kaylah Lumsden New Horizon Track Club
200 Meter Dash Finals 24.19 Jazmine Hobson Unattached Club
200 Meter Dash Prelims 24.34 Jazmine Hobson Unattached Club
200 Meter Dash Finals 24.36 Jadaja Baxter All Heart Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.41 Kaylah Lumsden New Horizon Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.41 Kimberly Harris Jackrabbit Track and Field
200 Meter Dash Finals 24.42 Kimberly Harris Jackrabbit Track and Field
200 Meter Dash Finals 24.45 Shaianne Sipsey Flight400 Track Club
200 Meter Dash Finals 24.46 Mekenze Kelley Boys & Girls Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.56 Jadaja Baxter All Heart Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.63 Shaianne Sipsey Flight400 Track Club
200 Meter Dash Finals 24.67 Milan Ming All Heart Track Club
200 Meter Dash Finals 24.83 Aaliyah James Jackrabbit Track and Field
200 Meter Dash Finals 24.90 Jaquell Lewis Tallahassee Zoom
200 Meter Dash Prelims 24.90 Milan Ming All Heart Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.91 Kaniya Johnson The Storm Track Club
200 Meter Dash Finals 24.92 Portia Jones Midas Track Club SC
200 Meter Dash Finals 24.93 Shatara Johnson Cougar Track Club
200 Meter Dash Finals 24.94 Aasiyah Barr ATL Zoom Athletics
200 Meter Dash Prelims 24.95 Aasiyah Barr ATL Zoom Athletics
200 Meter Dash Prelims 24.96 Mekenze Kelley Boys & Girls Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.96 Trinity Price ATL Zoom Athletics
200 Meter Dash Prelims 24.98 Shatara Johnson Cougar Track Club
200 Meter Dash Finals 25.00 Kennedy Price Exchange Zone Track Club
400 Meter Hurdles Finals 1:00.96 Taylor Robinson Greenville Jets
400 Meter Hurdles Finals 1:01.79 Morgan Iverson ATL Zoom Athletics
400 Meter Hurdles Finals 1:02.34 Chakiya Plummer Unattached Club
400 Meter Hurdles Finals 1:04.05 Alexia Allen Exchange Zone Track Club
400 Meter Hurdles Finals 1:04.05 Jasmine Jones ATL Zoom Athletics
400 Meter Hurdles Finals 1:04.73 Faith McDowell D.C. Express Track Club, Inc.
400 Meter Dash Finals 54.12 Kimberly Harris Jackrabbit Track and Field
400 Meter Dash Finals 54.22 Mekenze Kelley Boys & Girls Track Club
400 Meter Dash Finals 54.90 Milan Ming All Heart Track Club
400 Meter Dash Prelims 55.15 Mekenze Kelley Boys & Girls Track Club
400 Meter Dash Finals 55.18 Shaianne Sipsey Flight400 Track Club
400 Meter Dash Finals 55.26 Ken'naria Gadson Empire Athletics
400 Meter Dash Finals 55.58 Angel Frank Palmetto Striders
400 Meter Dash Finals 55.65 Ilene Soleyn Legacy Athletics
400 Meter Dash Prelims 55.73 Milan Ming All Heart Track Club
400 Meter Dash Prelims 55.83 Shaianne Sipsey Flight400 Track Club
400 Meter Dash Finals 55.84 Lauren Euler Elite Speed Track Club
400 Meter Dash Prelims 55.86 Jahnile Registre Florida Elite
400 Meter Dash Prelims 56.15 Kimberly Harris Jackrabbit Track and Field
400 Meter Dash Prelims 56.19 Ken'naria Gadson Empire Athletics
400 Meter Dash Finals 56.30 Tyra Poole Walton Youth Track Club
400 Meter Dash Finals 56.37 Yasmine George New Horizon Track Club
400 Meter Dash Prelims 56.64 Tyra Poole Walton Youth Track Club
400 Meter Dash Prelims 56.68 Angel Frank Palmetto Striders
400 Meter Dash Prelims 56.81 Ilene Soleyn Legacy Athletics
400 Meter Dash Prelims 56.82 Yasmine George New Horizon Track Club
400 Meter Dash Finals 56.86 Portia Jones Midas Track Club SC
400 Meter Dash Prelims 57.06 Kaniya Johnson The Storm Track Club
400 Meter Dash Prelims 57.06 Lauren Euler Elite Speed Track Club
400 Meter Dash Finals 57.07 Eriana Teague Empire Athletics
400 Meter Dash Prelims 57.10 Eriana Teague Empire Athletics
400 Meter Dash Finals 57.16 Tariney Pepper Greenville Jets
400 Meter Dash Prelims 57.23 Chloe Fair ATL Zoom Athletics
400 Meter Dash Prelims 57.25 Tariney Pepper Greenville Jets
400 Meter Dash Finals 57.59 Chloe Fair ATL Zoom Athletics
400 Meter Dash Prelims 57.62 Lauren Lewis Quicksilver Track Club
400 Meter Dash Prelims 57.67 Portia Jones Midas Track Club SC
400 Meter Dash Prelims 57.77 Nadia Collins Tallahassee Zoom
400 Meter Dash Prelims 57.94 Cam Milledge Roberson Sapphire-Ruff Riders TC
400 Meter Dash Finals 57.94 Jahnile Registre Florida Elite
400 Meter Dash Prelims 57.97 Raven Thurman Elite Speed Track Club
4x100 Meter Relay Finals 46.00 Relay Team ATL Zoom Athletics
4x100 Meter Relay Finals 46.39 Relay Team Empire Athletics
4x100 Meter Relay Finals 46.49 Relay Team Premier Athletics Track & Field Club
4x100 Meter Relay Finals 46.96 Relay Team Elite Speed Track Club
4x100 Meter Relay Finals 47.09 Relay Team Premier Athletics Track & Field Club
4x100 Meter Relay Finals 47.17 Relay Team Greenville Jets
4x100 Meter Relay Finals 47.60 Relay Team Tallahassee Zoom
4x100 Meter Relay Finals 47.68 Relay Team D.C. Express Track Club, Inc.
4x400 Meter Relay Finals 3:47.37 Relay Team Empire Athletics
4x400 Meter Relay Finals 3:49.81 Relay Team ATL Zoom Athletics
4x400 Meter Relay Finals 3:52.08 Relay Team Tallahassee Zoom
4x400 Meter Relay Finals 3:54.53 Relay Team Quicksilver Track Club
800 Meter Run Finals 2:12.66 Tai Brown Apollo Track Club
800 Meter Run Finals 2:15.04 Emoni Coleman Need 4 Speed Track Club
800 Meter Run Finals 2:16.04 Lauren Lewis Quicksilver Track Club
800 Meter Run Finals 2:16.46 Jackie Addy Unattached Club
800 Meter Run Finals 2:16.46 Jackie Addy Unattached (Club)
800 Meter Run Finals 2:17.64 Alexia Allen Exchange Zone Track Club
800 Meter Run Finals 2:18.50 Alicia Ruiz Lakeland Incredibles
Discus Finals 120-11 Danielle Ficka Unattached Club
Discus Finals 120-11 Johntavia Shaw Unattached Club
Discus Finals 121-5 Jamila Otieno Throw1deep
Discus Finals 122-5 Nicole Whitaker Broward Elite Athletic Club
Discus Finals 128-1 Cara Salsberry Broward Elite Athletic Club
Discus Finals 136-1 Janae Profit Throw1deep
Discus Finals 137-9 Rebekah Bergquist Unattached Club
Discus Finals 158-9 Tedreauna Britt Unattached Club
Hammer Throw Finals 113-6 Janae Profit Throw1deep
Hammer Throw Finals 113-7 Lailah Malone Throw1deep
Hammer Throw Finals 119-7 Sydney Lake Unattached Club
Hammer Throw Finals 121-5 Gabriella Pearl Broward Elite Athletic Club
Hammer Throw Finals 122-11 Jamila Otieno Throw1deep
Hammer Throw Finals 128-11 Layla Senter Unattached Club
Hammer Throw Finals 129-10 Katrina Andreassen Broward Elite Athletic Club
Hammer Throw Finals 132-2 Hannah Judge Throw1deep
Hammer Throw Finals 132-7 Morgan Johnson Velocity Track
Hammer Throw Finals 134-11 Emily Danielsson Throw1deep
Hammer Throw Finals 137-6 Mary Elizabeth Gill Broward Elite Athletic Club
Hammer Throw Finals 144-7 Kayla-Rae Gordon Broward Elite Athletic Club
Hammer Throw Finals 148-5 Hannah Jackson Throw1deep
Hammer Throw Finals 171-6 Shannah Mallett Throw1deep
Javelin Finals 124-4 Jamila Otieno Throw1deep
Javelin Finals 129-9 Chloe Berda Mount Pleasant Track Club
Long Jump Finals 17-7 Samaria Allen Sapphire-Ruff Riders TC
Long Jump Finals 17-7.5 Holly Cassels Behind The Athlete
Long Jump Finals 17-7.5 Miahna Harden Tallahassee Zoom
Long Jump Finals 17-8.5 Eddiyah Frye Unattached Club
Long Jump Finals 17-9.5 Ameion Hamlet Tallahassee Zoom
Long Jump Finals 17-9.5 Simone Harper Quicksilver Track Club
Long Jump Finals 17-9.5 Ariel Lawrence Major Impact Track Club
Long Jump Finals 17-9.5 Heaven Haynes Tallahassee Zoom
Long Jump Finals 17-10.25 A'Kyrah O'Banner Tallahassee Zoom
Long Jump Finals 18-2.5 Skye Gross Lightning Spikes Track Club
Long Jump Finals 18-4.75 Taylor Smith Palmetto Striders
Long Jump Finals 18-6 Attallah Smith On Your Mark Sports Racing
Long Jump Finals 18-7.5 Synclair Savage Major Impact Track Club
Long Jump Finals 18-8.5 Jordyn Showers Unattached Club
Long Jump Finals 18-9.25 Jadaja Baxter All Heart Track Club
Long Jump Finals 18-10.5 Carlie Turner ATL Zoom Athletics
Long Jump Finals 19-2 Shatara Johnson Cougar Track Club
Pole Vault Finals 10-8 Sommer Isley Unattached Club
Pole Vault Finals 11-1.75 Lauren Caughman Unattached Club
Pole Vault Finals 11-1.75 Grace Hotchkiss Mount Pleasant Track Club
Pole Vault Finals 11-1.75 Alexandra Svacha Elite Moves TC
Pole Vault Finals 11-7.75 MacKenzie Gignilliat Pole Vault Atlanta
Pole Vault Finals 11-7.75 Kelsey Worthington Pole Vault Atlanta
Pole Vault Finals 12-4.5 Payton Phillips Pole Vault Atlanta
Pole Vault Finals 12-7.5 Courtney Long Unattached Club
Shot Put Finals 37-1.75 Johntavia Shaw Unattached Club
Shot Put Finals 37-4 Layla Senter Unattached Club
Shot Put Finals 37-10 Melita Roachford Unattached Club
Shot Put Finals 38-1.5 Amberleigh Sauer Unattached Club
Shot Put Finals 38-5.5 India Wright Unattached Club
Shot Put Finals 38-7.5 Cyan Green Peak Perfomance South
Shot Put Finals 38-8.75 Janae Profit Throw1deep
Shot Put Finals 39-7.25 Michaella Valentin Florida Elite
Shot Put Finals 39-10.5 Danielle Ficka Unattached Club
Shot Put Finals 41-3.25 Hannah Jackson Throw1deep
Shot Put Finals 45-9.25 Tedreauna Britt Unattached Club
Triple Jump Finals 36-1.75 Jayla Brown Exchange Zone Track Club
Triple Jump Finals 36-7 Samyzia Sears West Georgia Jets
Triple Jump Finals 36-9 Addison Berry Tempo Sports Academy
Triple Jump Finals 36-11.75 Auyana Carson Unattached Club
Triple Jump Finals 37-1 w Mekayla Brown Team Blaze
Triple Jump Finals 37-1 Nya Lakin ATL Zoom Athletics
Triple Jump Finals 37-5.25 Synclair Savage Major Impact Track Club
Triple Jump Finals 37-6 Shawndra Coleman Greenville Jets
Triple Jump Finals 38-0 Jada Grant Unattached Club
Triple Jump Finals 38-2.25 Paityn House RSS
Triple Jump Finals 38-6.25 Jordyn Showers Unattached Club
Triple Jump Finals 39-2.75 Ariel Lawrence Major Impact Track Club
Triple Jump Finals 40-1.5 Jasmine Barrow Unattached (Club)
HS Boys Mark Athlete Team
100 Meter Dash Prelims 10.65 Ronald Fuller Jr Carolina Rockets
100 Meter Dash Prelims 10.72 Kai Williams Major Impact Track Club
100 Meter Dash Finals 10.73 Ronald Fuller Jr Carolina Rockets
110 Meter Hurdles Finals 13.95 Tyler Graves Team Blaze
110 Meter Hurdles Finals 13.97 Myles Marshall Full Throttle
110 Meter Hurdles Prelims 14.10 Tyler Graves Team Blaze
110 Meter Hurdles Prelims 14.14 Braydon Bennett Elite Moves TC
110 Meter Hurdles Prelims 14.23 Myles Marshall Full Throttle
110 Meter Hurdles Finals 14.40 Eli Morris ATL Zoom Athletics
110 Meter Hurdles Prelims 14.40 Kendric Lindsey Greenville Jets
110 Meter Hurdles Prelims 14.42 Eli Morris ATL Zoom Athletics
110 Meter Hurdles Finals 14.46 Joshua Browning Sprint Athletics
110 Meter Hurdles Prelims 14.61 Joshua Browning Sprint Athletics
200 Meter Dash Finals 21.28 Ronald Fuller Jr Carolina Rockets
200 Meter Dash Finals 21.53 Alan Alvarez Jr Carolina Rockets
200 Meter Dash Finals 21.73 Jordan Sessom Elite Speed Track Club
200 Meter Dash Prelims 21.82 Ronald Fuller Jr Carolina Rockets
200 Meter Dash Finals 21.86 Robert Williams Sprint Athletics
200 Meter Dash Finals 21.98 Bradley Favors Elite Speed Track Club
400 Meter Hurdles Finals 53.83 Jabari Bryant Unattached FL
400 Meter Hurdles Finals 54.35 Chris Brayboy Carolina Rockets
400 Meter Hurdles Finals 54.72 Josh Stratford Exchange Zone Track Club
400 Meter Hurdles Finals 54.85 Cameron Jones Unattached Club
400 Meter Hurdles Finals 55.57 Tyler Graves Team Blaze
400 Meter Hurdles Finals 55.59 Aj Hale Unattached Club
400 Meter Hurdles Finals 55.76 Jaydon Sanford ATL Zoom Athletics
400 Meter Hurdles Finals 55.92 Myles Marshall Full Throttle
400 Meter Dash Finals 47.92 Jarel Terry Marietta Track Club
400 Meter Dash Finals 48.09 Jordan Sessom Elite Speed Track Club
400 Meter Dash Finals 48.23 Bradley Favors Elite Speed Track Club
400 Meter Dash Finals 48.26 Marcus Jackson Empire Athletics
400 Meter Dash Finals 48.43 Robert Williams Sprint Athletics
400 Meter Dash Prelims 48.57 Jordan Sessom Elite Speed Track Club
400 Meter Dash Finals 48.58 Kevin Haley Jr. ATL Zoom Athletics
400 Meter Dash Prelims 48.72 Jarel Terry Marietta Track Club
400 Meter Dash Finals 48.81 Keith Williams Parkview Express Track Club
400 Meter Dash Prelims 48.88 Marcus Jackson Empire Athletics
400 Meter Dash Finals 48.91 Elijah Berry Adrenaline Rush
400 Meter Dash Prelims 48.99 Elijah Berry Adrenaline Rush
400 Meter Dash Finals 49.02 Josiah Soto Central Florida Gliders
400 Meter Dash Finals 49.07 Malachi Shannon Empire Athletics
400 Meter Dash Prelims 49.08 Bradley Favors Elite Speed Track Club
400 Meter Dash Finals 49.09 Kareem Lewis East Coast Track Club
400 Meter Dash Finals 49.20 Bryce Mcnealey Carrollton Parks and Rec
400 Meter Dash Prelims 49.23 Kareem Lewis East Coast Track Club
400 Meter Dash Prelims 49.26 Robert Williams Sprint Athletics
400 Meter Dash Prelims 49.31 Josiah Soto Central Florida Gliders
400 Meter Dash Prelims 49.41 Keith Williams Parkview Express Track Club
400 Meter Dash Prelims 49.49 Bryce Mcnealey Carrollton Parks and Rec
4x100 Meter Relay Finals 41.35 Relay Team Carolina Rockets
4x100 Meter Relay Finals 42.13 Relay Team Elite Speed Track Club
4x100 Meter Relay Finals 42.13 Relay Team Quicksilver Track Club
4x400 Meter Relay Finals 3:20.56 Relay Team D.C. Express Track Club, Inc.
4x400 Meter Relay Finals 3:20.64 Relay Team Carolina Rockets
4x400 Meter Relay Finals 3:21.09 Relay Team ATL Zoom Athletics
4x400 Meter Relay Finals 3:21.32 Relay Team Central Florida Gliders
4x400 Meter Relay Finals 3:21.51 Relay Team Adrenaline Rush
4x400 Meter Relay Finals 3:21.77 Relay Team Elite Speed Track Club
4x400 Meter Relay Finals 3:21.80 Relay Team Premier Athletics Track & Field Club
4x400 Meter Relay Finals 3:22.11 Relay Team Empire Athletics
4x400 Meter Relay Finals 3:22.68 Relay Team Palmetto Striders
800 Meter Run Finals 1:54.70 Spencer Vitense Adrenaline Rush
800 Meter Run Finals 1:54.70 Elijah Berry Adrenaline Rush
800 Meter Run Finals 1:55.91 Anthony Thomas Elite Speed Track Club
800 Meter Run Finals 1:56.81 Denzel Bell Cougar Track Club
800 Meter Run Finals 1:57.16 Joab Francois Central Florida Gliders
Discus Finals 150-4 Jacob Wilkins Unattached Club
Discus Finals 150-4 Luke Barrett Unattached Club
Discus Finals 150-8 Paul Kowalchick Mount Pleasant Track Club
Discus Finals 154-11 Jeremiah Pierce Carrollton Parks and Rec
Discus Finals 160-2 Jamal Ellis Throw1deep
Discus Finals 162-5 Austin Herndon Throw1deep
Discus Finals 162-7 David Kowalchick Mount Pleasant Track Club
Discus Finals 164-10 Tanner Duffin Throw1deep
High Jump Finals 6-7.5 Rashon Alkins Kennworth Track Club
Hammer Throw Finals 140-8 Andrew Granger Peach State Throwers
Hammer Throw Finals 149-6 Austin Herndon Throw1deep
Hammer Throw Finals 157-11 Jeffrey Del Bagno Throw1deep
Hammer Throw Finals 165-10 Jamal Ellis Throw1deep
Hammer Throw Finals 165-11 Thomas Sims Peach State Throwers
Hammer Throw Finals 169-10 Ridvan Kazimov Throw1deep
Hammer Throw Finals 173-10 Justyn Loper Peach State Throwers
Hammer Throw Finals 185-0 Jacob Wilkins Unattached Club
Javelin Finals 176-4 Zachary Godbold Unattached Club
Long Jump Finals 22-7.75 Curits Williams Tallahassee Zoom
Long Jump Finals 23-0.75 Russell Robinson Florida Elite
Long Jump Finals 23-1.5 Dekairi Brown Sapphire-Ruff Riders TC
Long Jump Finals 23-2.75 Benjamin Okafor Cougar Track Club
Long Jump Finals 23-4.75 James Copeland Jr Unattached Club
Long Jump Finals 24-7.25 Freddie Allen III RSS
Pole Vault Finals 14-0.5 Dillon McCarthy Mount Pleasant Track Club
Pole Vault Finals 14-1.25 Thomas Martin Unattached Club
Pole Vault Finals 14-1.25 Wyland Alleva Lakeland Incredibles
Pole Vault Finals 14-1.25 Matthew Mazzacano Pole Vault Atlanta
Pole Vault Finals 14-1.25 Taylor Boyles Unattached Club
Pole Vault Finals 15-2.75 Brian Hauch Pole Vault Atlanta
Shot Put Finals 51-11.25 Ridvan Kazimov Throw1deep
Shot Put Finals 52-2 Justyn Loper Peach State Throwers
Shot Put Finals 56-1.25 Jeremiah Pierce Carrollton Parks and Rec
Shot Put Finals 60-3.75 Tanner Duffin Throw1deep
Triple Jump Finals 45-9.5 Huey Rowe-anderson Iii ATL Zoom Athletics
Triple Jump Finals 46-3 Benjamin Okafor Cougar Track Club
Triple Jump Finals 47-9.5 Malik Thompson Parkview Express Track Club
Triple Jump Finals 49-5.25 Cameron Hudson Cedar Shoals