Results

Licensed to Perfect Timing Group - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 3/8/2017 11:39 PM
                      Allatoona HS JV Meet #3 - 3/8/2017                       
                          Allatoona High School Track                          
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Savage, Jacqueline           North Cobb C           12.50      12.65   1 
  2 Franklin, Kaysi              Carrollton H           13.40      13.13   1 
  3 Foxx-Howard, Ayah            North Pauldi           13.40      13.18   1 
  4 Murphy, Baylie               North Pauldi           13.71      13.64   1 
  5 Davis, Hannah                North Pauldi           15.00      13.93   3 
  6 Ackey, Zaria                 Carrollton H           14.60      14.09   2 
  7 Honore, Genninia             North Pauldi           14.70      14.27   2 
  8 Wells, Trinity               North Pauldi           15.20      14.36   3 
  9 Hines, Naomi                 Allatoona HS           14.22      14.38   2 
 10 Boyd, Yasmine                Allatoona HS           13.90      14.41   2 
 11 Dorzema, Betoyah             Allatoona HS           13.64      14.47   1  14.461
 12 Brown, Angela                East Coweta            14.83      14.47   3  14.467
 13 Gabbidon, Francea            Allatoona HS           14.53      14.50   2 
 14 Peck, Chalse                 East Pauldin           14.77      14.72   2 
 15 Mensah, Chelsea              East Coweta            15.04      14.77   3 
 16 Rivera, Laylanni             Carrollton H           15.30      14.81   4 
 17 Nash, Mykaela                North Pauldi                      14.84   3 
 18 Pate, Jalaja'                East Pauldin           15.53      14.89   4 
 19 Begg, Sarah                  North Pauldi           15.50      14.94   4 
 20 Williams, Chardonay          East Coweta                       14.98   6 
 21 Arrington, Khaiah            East Coweta                       15.22   6 
 22 Oliver, Amanda               East Coweta            15.50      15.44   4 
 23 Bush, Courtney               East Pauldin           15.65      15.50   4 
 24 Forte, Katherine             Allatoona HS           16.14      15.64   5 
 25 Duncan, T'Kasia              Allatoona HS           15.14      15.77   3 
 26 Milton, Kaden                East Pauldin           16.45      16.15   5 
 27 James, Makayla               East Pauldin                      16.24   6 
 28 Lawyer, Madison              East Coweta                       17.75   6 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Savage, Jacqueline           North Cobb C           49.50      26.23   6 
  2 Franklin, Kaysi              Carrollton H           27.50      27.20   1 
  3 McClendon, Tatyiana          North Pauldi           28.84      27.49   1 
  4 Murphy, Baylie               North Pauldi           31.00      28.56   2 
  5 Dorzema, Betoyah             Allatoona HS           29.04      29.31   1 
  6 Rose, Jasmine                North Pauldi           33.90      29.38   5 
  7 Heisser, Lillie              Allatoona HS           29.29      29.46   1 
  8 Risper, Shania               Carrollton H           33.00      29.58   3 
  9 Evans, Arianna               Allatoona HS                      29.96   7 
 10 Gabbidon, Francea            Allatoona HS           31.14      29.99   2 
 11 Williams, Audra              North Pauldi           33.67      30.00   5 
 12 Wadley, Kiona                Allatoona HS           31.34      30.14   2 
 13 Ackey, Zaria                 Carrollton H           31.00      30.20   2 
 14 Hines, Naomi                 Allatoona HS           33.11      30.35   4 
 15 Wells, Trinity               North Pauldi           33.53      30.54   4 
 16 Boyd, Yasmine                Allatoona HS                      30.71   7 
 17 Rivera, Laylanni             Carrollton H           33.00      30.97   3 
 18 Mock, Jordan                 North Pauldi           33.30      31.06   4 
 19 Mensah, Chelsea              East Coweta                       31.41   7 
 20 Pass, Amelia                 Allatoona HS           33.49      31.49   4 
 21 Chatman-Nash, Mykhala        North Pauldi           33.50      31.63   4 
 22 Holley, Trelysia             Carrollton H           29.80      31.75   2 
 23 Pate, Jalaja'                East Pauldin           33.84      31.77   5 
 24 Paolillo, Ella               North Pauldi           34.10      31.81   6 
 25 Duncan, T'Kasia              Allatoona HS           31.54      32.57   3 
 26 Curtis, Lunoria              East Pauldin           34.05      32.71   6 
 27 Oliver, Amanda               East Coweta            32.40      32.74   3 
 28 Pais, Emma                   North Pauldi           33.40      33.14   4 
 29 Bryant, Mori                 North Pauldi           33.10      33.34   3 
 30 Bush, Courtney               East Pauldin           33.64      33.43   5 
 31 Forte, Katherine             Allatoona HS           33.65      33.65   5 
 32 Milton, Kaden                East Pauldin           34.66      34.95   6 
 33 Lawyer, Madison              East Coweta                       37.34   7 
 34 Peck, Chalse                 East Pauldin           34.50      37.76   6 
 35 Hibbard, Chole               North Pauldi           34.00      38.35   5 
 36 O'Brien, Allison             North Pauldi           38.00      40.60   6 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Williams, Hanna              Allatoona HS         1:08.35    1:04.58   1 
  2 Risper, Shania               Carrollton H         1:15.00    1:08.64   3 
  3 Evans, Arianna               Allatoona HS         1:09.08    1:08.91   1 
  4 Davis, Hannah                North Pauldi         1:06.14    1:09.15   1 
  5 Wadley, Kiona                Allatoona HS         1:10.44    1:09.42   2 
  6 Anderson, Emonnee            East Coweta          1:11.38    1:11.80   2 
  7 Allen, Ashley                North Pauldi         1:01.14    1:12.77   1 
  8 Hill, Jaren                  East Coweta          1:13.88    1:13.11   2 
  9 Knight, Trinity              North Pauldi         1:28.01    1:13.21   3 
 10 Pass, Amelia                 Allatoona HS         1:14.68    1:13.87   2 
 11 Holley, Trelysia             Carrollton H         1:20.00    1:14.26   3 
 12 Colton, Alexandria           East Coweta                     1:14.99   4 
 13 Ward, D'Jai                  Carrollton H         1:13.00    1:16.77   2 
 14 Oliver, Amanda               East Coweta                     1:17.23   4 
 15 Royes, Kennedi               North Pauldi         1:15.30    1:18.03   3 
 16 Beaufort, Kennedy            North Pauldi         1:08.28    1:18.62   1 
 17 Finch, Lauren                Carrollton H         1:20.00    1:19.50   3 
 18 Terrell, Asia                East Coweta                     1:27.03   4 
 19 Ross, Audrey                 East Coweta                     1:27.52   4 
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arcemont, Kali               North Cobb C         2:42.60    2:47.50  
  2 Tilton, Allison              Allatoona HS         2:50.79    2:56.75  
  3 Miller, Haley                Allatoona HS         3:05.92    3:03.94  
  4 Borchers, Kayla              Carrollton H         3:02.00    3:04.01  
  5 White, Jasmine               North Pauldi         3:04.76    3:04.68  
  6 Downing, Kaylee              North Pauldi         2:58.00    3:07.29  
  7 Sule, Tarin                  Allatoona HS         2:45.81    3:14.42  
  8 Ward, D'Jai                  Carrollton H         3:22.00    3:29.91  
  9 Callaway, Alexis             East Coweta          3:15.24    3:38.20  
 10 Garcia, Isabely              East Coweta          3:51.36    3:42.98  
 11 Glassberg, Heather           East Pauldin                    3:50.82  
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hood, Alex                   North Pauldi         7:14.01    6:00.44  
  2 Arcemont, Kali               North Cobb C         6:03.72    6:04.84  
  3 Wolven, Brianna              North Pauldi         6:10.85    6:07.87  
  4 Tilton, Allison              Allatoona HS         5:59.69    6:12.03  
  5 Aquilera, Elizabeth          Carrollton H         6:31.00    6:22.27  
  6 Adams, Madison               North Pauldi         6:31.00    6:31.60  
  7 Galeazzo, Brylie             East Pauldin         6:59.00    6:44.19  
  8 Downing, Kaylee              North Pauldi         6:39.62    6:44.88  
  9 Miller, Haley                Allatoona HS         6:49.22    6:46.42  
 10 Meier, Hallie                North Cobb C         6:22.00    6:47.62  
 11 Borchers, Kayla              Carrollton H         7:02.00    6:50.66  
 12 Sule, Tarin                  Allatoona HS         6:20.84    7:02.84  
 13 Micalizzi, Tori              North Pauldi         7:14.61    7:09.90  
 14 Mapp, Peyton                 East Pauldin         7:25.30    7:21.12  
 15 Callaway, Alexis             East Coweta          7:23.49    7:47.83  
 16 McPherson, Katie             East Pauldin        10:11.88    7:56.12  
 17 Glassberg, Heather           East Pauldin         8:59.16    8:28.23  
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Meier, Hallie                North Cobb C        14:12.43   14:50.86  
  2 Galeazzo, Brylie             East Pauldin        15:11.99   15:20.28  
  3 Mapp, Peyton                 East Pauldin                   17:45.21  
  4 McPherson, Katie             East Pauldin                   17:58.75  
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Simon, Skylar                North Pauldi           18.09      18.10   1 
  2 Leavell, Shania              Allatoona HS           18.31      18.40   1 
  3 Colton, Alexandria           East Coweta            19.37      18.99   1 
  4 Clay, Nadia                  Allatoona HS                      21.22   2 
  5 Marsha, Victoria             North Pauldi                      21.55   2 
  6 Carmichael, Rachel           Allatoona HS                      23.94   2 
 
Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Leavell, Shania              Allatoona HS           50.61      53.76  
  2 Phillips, Payton             Carrollton H           56.00      57.03  
  3 Clay, Nadia                  Allatoona HS           59.97      57.28  
  4 Colton, Alexandria           East Coweta            55.70      57.45  
  5 Carmichael, Rachel           Allatoona HS                    1:05.75  
 
Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Carrollton High School  'A'                         53.60      52.57   1 
     1) Burks, Diana                    2) Dukes, Olivia                  
     3) Franklin, Kaysi                 4) Holley, Trelysia               
  2 North Paulding HS  'A'                              54.50      54.02   1 
  3 Allatoona HS  'A'                                   52.65      54.39   1 
     1) Boyd, Yasmine                   2) Dorzema, Betoyah               
     3) Heisser, Lillie                 4) Williams, Hanna                
  4 North Paulding HS  'B'                              56.12      55.42   2 
  5 Allatoona HS  'B'                                   52.65      56.62   1 
     1) Duncan, T'Kasia                 2) Evans, Arianna                 
     3) Gabbidon, Francea               4) Wadley, Kiona                  
  6 Allatoona HS  'C'                                   52.65      59.14   1 
     1) Carmichael, Rachel              2) Hines, Naomi                   
     3) Mervin, Riley                   4) Pass, Amelia                   
  7 East Paulding High School  'A'                      59.98      59.33   2 
 -- East Coweta  'A'                                    50.28        DNF   1 
     1) Hill, Jaren                     2) Brown, Angela                  
     3) Colton, Alexandria              4) Williams, Chardonay            
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 North Paulding HS  'A'                            4:40.30    4:53.04  
  2 Carrollton High School  'C'                       5:15.00    4:54.18  
     1) Diaz, Emelyn                    2) Finch, Lauren                  
     3) Phillips, Payton                4) Risper, Shania                 
  3 Allatoona HS  'A'                                 4:33.52    4:58.82  
     1) Boyd, Yasmine                   2) Evans, Arianna                 
     3) Wadley, Kiona                   4) Williams, Hanna                
  4 East Coweta  'A'                                  4:29.30    5:17.35  
     1) Anderson, Emonnee               2) Terrell, Asia                  
     3) Brown, Angela                   4) Hill, Jaren                    
  5 Allatoona HS  'B'                                 4:33.52    5:19.68  
     1) Carmichael, Rachel              2) Duncan, T'Kasia                
     3) Gabbidon, Francea               4) Pass, Amelia                   
  6 East Coweta  'B'                                  4:29.30    5:29.53  
     1) Garcia, Isabely                 2) Williams, Chardonay            
     3) Mensah, Chelsea                 4) Lawyer, Madison                
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Allatoona HS  'A'                                11:00.56   11:25.92  
  2 East Coweta  'A'                                            14:04.97  
     1) Callaway, Alexis                2) Garcia, Isabely                
     3) Ross, Audrey                    4) Terrell, Asia                  
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Foxx-Howard, Ayah            North Pauldi         5-00.00    5-00.00  
  2 Hidden, Jessica              North Cobb C         5-00.00    4-10.00  
  3 Clay, Nadia                  Allatoona HS         4-02.00    4-06.00  
  4 Collins, Brittany            North Pauldi                    4-00.00  
  4 Geiger, Lexi                 East Pauldin                    4-00.00  
 -- Beaufort, Kennedy            North Pauldi                         NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Long, Courtney               Allatoona HS        12-05.25   12-04.00  
  2 Phillips, Payton             Carrollton H         9-00.00   10-06.00  
  3 Dunn, Kendyl                 North Pauldi         9-00.00   10-00.00  
  4 Smith, Taylor                Allatoona HS         9-00.00    8-06.00  
  5 Finch, Lauren                Carrollton H         5-00.00    7-06.00  
  6 Tidwell, Kenna               East Pauldin                    6-00.00  
  6 Wooley, Anna                 East Pauldin                    6-00.00  
  6 Pass, Amelia                 Allatoona HS         6-00.00    6-00.00  
  9 Carmichael, Rachel           Allatoona HS                    5-06.00  
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Heisser, Lillie              Allatoona HS        14-08.00   14-00.00  
  2 Wadley, Kiona                Allatoona HS        14-02.00   13-08.00  
  3 Simon, Skylar                North Pauldi        13-07.00   13-00.00  
  4 Dorzema, Betoyah             Allatoona HS        12-01.00   12-03.00  
  5 Murphy, Baylie               North Pauldi        13-07.00   12-02.00  
  6 Curry, Jai'lon               East Coweta         12-08.75   11-11.50  
  7 Duncan, T'Kasia              Allatoona HS        12-09.00   11-10.00  
  8 Leavell, Shania              Allatoona HS        13-06.50   11-09.00  
  9 Boyd, Yasmine                Allatoona HS                    9-06.00  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McClendon, Tatyiana          North Pauldi        35-04.00   32-06.00  
  2 Savage, Jacqueline           North Cobb C                   30-10.00  
  3 Franklin, Kaysi              Carrollton H        27-00.00   30-03.00  
  4 Dorzema, Betoyah             Allatoona HS        31-01.50   29-03.00  
  5 Mervin, Riley                Allatoona HS        27-01.00   28-09.00  
  6 Risper, Shania               Carrollton H        24-00.00   27-08.00  
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Heflin, Schuyler             North Cobb C        31-04.00   33-00.00  
  2 Foxx-Rome, Aaliyah           North Pauldi                   32-07.00  
  3 Daniel, Ariel                Carrollton H        28-00.00   30-05.00  
  4 Wyatt, Taylor                Carrollton H        30-00.00   29-09.00  
  5 Jarrett, Bre'yonna           North Pauldi                   27-06.00  
  5 kerr, Ieilen                 North Pauldi                   27-06.00  
  7 Jarrett, Are'yonna           North Pauldi                   26-04.00  
  8 Walper, Ansley               Allatoona HS        32-02.00   25-09.00  
  9 Tarver, Khylunie             Allatoona HS        26-00.00   25-06.00  
 10 Carroll, Amanda              Allatoona HS        27-00.00   24-07.50  
 11 Capelle, Sarah               East Pauldin        26-04.50   24-04.00  
 11 Nunn, Shania                 Carrollton H        23-00.00   24-04.00  
 13 Frelot, Wy'kia               North Cobb C        25-07.50   24-01.00  
 14 Evans, Arianna               Allatoona HS        22-07.00   21-10.00  
 15 Johnson, Brianna             Carrollton H        21-00.00   21-06.00  
 16 Philpot, Alyssa              Carrollton H        20-00.00   21-05.00  
 17 McLaren, Mariah              East Pauldin        21-05.50   21-04.00  
 18 Overstreet, Alexis           East Pauldin        20-08.50   19-09.00  
 19 Waters, Madison              Carrollton H        20-00.00   19-08.00  
 20 Diaz, Emelyn                 Carrollton H        18-00.00   18-06.00  
 21 Phillips, Lexi               East Pauldin        18-03.00   18-02.00  
 22 Russell, Hannah              Allatoona HS        16-07.00   16-07.00  
 23 Goode, Lilly                 East Pauldin                   15-05.00  
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Madison               East Coweta                       90-10  
  2 Thomas, Kelsi                Carrollton H           58-00      88-07  
  3 Rogers, Lexi                 North Pauldi                      83-07  
  4 McCorvey, Raven              North Pauldi                      83-00  
  5 Heflin, Schuyler             North Cobb C           70-09      77-06  
  6 Tarver, Khylunie             Allatoona HS        62-03.50      72-01  
  7 Walper, Ansley               Allatoona HS           76-07   69-04.50  
  8 Arrington, Khaiah            East Coweta            63-01      67-10  
  9 Frelot, Wy'kia               North Cobb C           70-01   67-03.50  
 10 Thomas, Lindsey              North Pauldi                   64-02.50  
 11 Carroll, Amanda              Allatoona HS           62-00      62-01  
 12 Johnson, Brianna             Carrollton H           51-00      61-10  
 13 Perry, Melissa               North Pauldi                      59-02  
 14 Diaz, Emelyn                 Carrollton H           61-00      59-00  
 15 McLaren, Mariah              East Pauldin           58-08   58-04.50  
 16 Philpot, Alyssa              Carrollton H           50-00      58-04  
 17 Nunn, Shania                 Carrollton H           58-00      56-05  
 18 Capelle, Sarah               East Pauldin        68-04.50   56-02.50  
 19 Goode, Lilly                 East Pauldin           38-11      51-10  
 20 Russell, Hannah              Allatoona HS           37-10      48-09  
 21 Overstreet, Alexis           East Pauldin           43-08      45-08  
 22 Phillips, Lexi               East Pauldin           43-00      45-01  
 23 Forte, Katherine             Allatoona HS        39-02.50      43-03  
 24 Daniel, Ariel                Carrollton H           50-00   41-11.50  
 25 Waters, Madison              Carrollton H           50-00      39-02  
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Wells, Nicholas              Allatoona HS           11.60      11.64   1 
  2 Woods, Deon                  East Coweta            11.94      11.70   1 
  3 McCloskey, Conner            North Pauldi           12.66      11.75   3 
  4 Rousseau, Christian          North Pauldi           13.30      11.86   5 
  5 Ford, Ty-sean                North Pauldi           12.76      11.93   4 
  6 Wokoma, Reggie               North Pauldi           12.76      11.97   4 
  7 Pitt, Christopher            East Coweta            12.41      12.00   2 
  8 Lloyd, Walter                East Coweta                       12.03   7 
  9 Alford, Jamari               East Coweta                       12.05   8  12.042
 10 Render, Garrett              East Coweta                       12.05   7  12.045
 11 Walker, Marshay              East Coweta            12.03      12.05   1  12.049
 12 Holston, Ramal               East Coweta            12.26      12.07   2 
 13 Polasky, Jonathan            East Pauldin           12.57      12.12   3 
 14 Bolden, Darius               Allatoona HS           12.24      12.14   1 
 15 Brown, Raysaud               East Coweta            12.48      12.18   2 
 16 Moore, Derrick               North Pauldi           12.66      12.25   3 
 17 Moore, Lilton (Lj)           Allatoona HS                      12.27   7 
 18 Moore, Christopher           East Coweta            13.02      12.28   5 
 19 Henry, Jordan                East Pauldin           12.71      12.30   4 
 20 Dennis, Demetrius            East Coweta                       12.33   6 
 21 Spence, Uboh                 North Pauldi           12.66      12.35   3 
 22 Henriques, Nicolas           North Pauldi           13.00      12.38   5 
 23 Rivers, Jaylon               East Coweta                       12.39   8 
 24 Armstrong, Bailey            North Cobb C           12.42      12.44   2 
 25 Hall, Cassius                Carrollton H           12.96      12.49   5 
 26 Hawes, Anthony               East Coweta            12.58      12.54   3 
 27 Sanders, Ajani               East Pauldin           12.76      12.55   4 
 28 Marenco, Brandon             Carrollton H                      12.62   6 
 29 Towns, Kenneth               Carrollton H                      12.65   8 
 30 Harrison, Maleik             Carrollton H           12.53      12.66   2 
 31 Rosser, Jovantae             East Coweta            12.70      12.70   4 
 32 Jeune, Kaleb                 North Cobb C           12.81      12.72   5 
 33 Walker, Timothy              North Cobb C           12.62      12.77   3  12.763
 34 Sawyer, Luke                 Carrollton H                      12.77   7  12.770
 35 Nelson, John Robert          North Cobb C           12.78      12.88   4 
 36 Das, Asante                  Allatoona HS                      13.04   8 
 37 Wadley, Israel               Allatoona HS                      13.06   7 
 38 Florence, Kendall            East Coweta                       13.13   6 
 39 Kellum, Latrell              East Pauldin                      13.23   7 
 40 Young, Tristan               East Coweta                       13.26   6 
 41 Darcy, Alex                  Allatoona HS           13.89      13.35   6  13.345
 42 Reed, Jermaine               Carrollton H                      13.35   8  13.350
 43 Boykin, Marquize             Carrollton H           13.07      13.38   5 
 44 McHerrin, Caleb              North Cobb C           13.78      14.06   6 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hines, Isaac                 Allatoona HS           51.67      51.63   1 
  2 Cox, Jordan                  North Pauldi           54.24      53.68   1 
  3 Breeden, Malik               Allatoona HS           53.36      54.10   1 
  4 Butcher, De'Andre            Allatoona HS           54.01      54.63   1 
  5 Alleyne, Noah                North Pauldi           53.86      54.74   1 
  6 Ayers, Cj                    North Cobb C           53.58      54.98   1 
  7 Davis, Jonathan              Allatoona HS           57.21      55.84   2 
  8 Turner, Ashton               North Pauldi           57.70      56.00   2 
  9 Clark, Matt                  North Pauldi         1:00.53      56.44   3 
 10 Jones, Isaac                 East Coweta            58.03      57.68   2 
 11 Bailey, Kentoris             Carrollton H           58.32      57.70   2 
 12 Gantek, Kyle                 Allatoona HS         1:00.05      58.05   2 
 13 McThomas, Kennedy            North Pauldi         1:00.30      58.53   3 
 14 Hagen, Pierceson             Allatoona HS         1:03.40      58.91   3 
 15 Adeyeye, Tobi                Allatoona HS                      59.71   6 
 16 Richards, Noah               Allatoona HS                      59.80   6 
 17 Dinehart, Jon                East Pauldin                    1:00.32   8 
 18 Rawls, Jaylen                North Pauldi         1:00.53    1:00.46   3 
 19 Evans, Collier               East Pauldin                    1:00.88   5 
 20 McDaniel, Chase              Carrollton H                    1:01.75   6 
 21 Long, Avery                  Allatoona HS         1:03.84    1:02.00   3 
 22 Bastis, Austin               East Pauldin         1:00.68    1:02.72   3 
 23 Jackson, Kalub               East Pauldin                    1:03.11   8 
 24 Tyler, Damion                Carrollton H                    1:03.13   6 
 25 Smith, Ashton                North Cobb C                    1:03.21   7 
 26 Charles, Cameron             Allatoona HS                    1:03.31   7 
 27 Wood, Brenton                Carrollton H                    1:03.71   4 
 28 Johnson, Mikkel              Carrollton H                    1:04.09   5 
 29 Elliott, Christian           East Coweta          1:06.00    1:04.77   4 
 30 Johnson, Jalen               Carrollton H                    1:05.06   7 
 31 Reed, Jermaine               Carrollton H                    1:05.33   8 
 32 Lewis, Grady                 North Cobb C         1:08.65    1:05.50   4 
 33 Schmidt, Dawson              North Cobb C           58.15    1:05.75   2 
 34 Marabotto, Carlos            East Coweta          1:05.66    1:06.00   4 
 35 Wadley, Tykeise              Carrollton H                    1:06.51   5 
 36 Dudley, Oliver               Carrollton H                    1:07.42   5 
 37 Skinner, William             Allatoona HS                    1:09.37   7 
 38 Nesby, Desmond               Carrollton H                    1:09.93   6 
 39 Henderson, Nick              North Cobb C         1:14.04    1:10.01   4 
 40 Russell, Aaron               North Cobb C         1:12.10    1:10.50   4 
 41 McNealey, Jaskson            Carrollton H                    1:10.68   5 
 42 Allen, James                 East Pauldin                    1:13.67   5 
 
Boys 200 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mellum, Uriah                North Pauldi           26.00      23.28   3 
  2 Nauceder, Caleb              North Pauldi           23.94      23.82   1 
  3 Butcher, De'Andre            Allatoona HS           24.32      24.20   1 
  4 Ray, Jarod                   East Pauldin                      24.24  12 
  5 Lloyd, Walter                East Coweta            24.16      24.28   1 
  6 Patterson, Dylan             North Pauldi           27.50      24.33   5 
  7 Bolden, Darius               Allatoona HS           25.62      24.77   3 
  8 Ezenwa, Sean                 Allatoona HS           25.44      24.92   2 
  9 Holston, Ramal               East Coweta                       25.15  10 
 10 Bailey, Kentoris             Carrollton H           24.82      25.17   1 
 11 Marabotto, Carlos            East Coweta                       25.21   9 
 12 Rivers, Jaylon               East Coweta            25.76      25.25   3 
 13 Polasky, Jonathan            East Pauldin                      25.28   9 
 14 Brown, Raysaud               East Coweta            25.53      25.33   2 
 15 Spence, Uboh                 North Pauldi           26.10      25.34   3 
 16 Marenco, Brandon             Carrollton H                      25.35   9 
 17 Alford, Jamari               East Coweta            25.17      25.36   2 
 18 Render, Garrett              East Coweta                       25.44  11 
 19 Moore, Lilton (Lj)           Allatoona HS                      25.46  11 
 20 Moore, Derrick               North Pauldi           27.30      25.49   5 
 21 Hall, Cassius                Carrollton H                      25.65  10 
 22 Towns, Kenneth               Carrollton H                      25.71  10 
 23 Harrison, Maleik             Carrollton H                      25.75   8 
 24 Wilson, Xavier               North Pauldi           27.83      25.76   6 
 25 Henry, Jordan                East Pauldin           26.40      25.79   4  25.783
 26 Florence, Kendall            East Coweta                       25.79   8  25.786
 27 Dennis, Demetrius            East Coweta            25.60      25.92   2 
 28 Hagen, Pierceson             Allatoona HS           26.71      25.97   4 
 29 McDaniel, Chase              Carrollton H                      26.01  10 
 30 Sanders, Ajani               East Pauldin                      26.09  10 
 31 Brealond, Kyle               Allatoona HS           26.91      26.11   5 
 32 Gantek, Kyle                 Allatoona HS           26.89      26.29   4 
 33 Richards, Noah               Allatoona HS           26.12      26.45   3 
 34 Collymore, Elon              North Pauldi           27.00      26.46   5 
 35 Hawes, Anthony               East Coweta                       26.52   9 
 36 Das, Asante                  Allatoona HS                      26.64  10 
 37 Jones, Isaac                 East Coweta                       26.70   8 
 38 Jeune, Kaleb                 North Cobb C           26.75      26.74   4 
 39 Washington, Kollin           North Cobb C           27.78      26.80   6 
 40 Bastis, Austin               East Pauldin                      26.97  11  26.968
 40 Wadley, Israel               Allatoona HS                      26.97  11  26.968
 42 Smith, Ashton                North Cobb C                      27.01  12 
 43 Kellum, Latrell              East Pauldin           27.65      27.07   5 
 44 Darcy, Alex                  Allatoona HS           29.97      27.69   7 
 45 Young, Tristan               East Coweta            28.55      27.85   6 
 46 McNealey, Jaskson            Carrollton H                      27.90   7 
 47 Rayburn, Tyler               Carrollton H                      27.95   8 
 48 Long, Avery                  Allatoona HS           28.16      28.19   6 
 49 Nesby, Desmond               Carrollton H                      28.77   7 
 50 Johnson, Mikkel              Carrollton H                      29.07   9 
 51 McHerrin, Caleb              North Cobb C                      29.23   8 
 52 Boykin, Marquize             Carrollton H           25.23      29.30   2 
 53 Allen, James                 East Pauldin                      29.31   9 
 54 Johnson, Jalen               Carrollton H                      29.39   7 
 55 Charles, Cameron             Allatoona HS           30.28      29.41   7 
 56 Dudley, Oliver               Carrollton H                      29.50  12 
 57 Elliott, Christian           East Coweta                       29.54  12 
 58 Tyler, Damion                Carrollton H                      29.69  11 
 59 Woods, Deon                  East Coweta                       30.18  12 
 60 Russell, Aaron               North Cobb C           31.73      31.30   7 
 
Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Windham, Alexander           Allatoona HS         2:04.95    2:08.73   1 
  2 Paulk, Cameron               Allatoona HS         2:09.49    2:14.99   1 
  3 Constantine, Connor          North Cobb C         2:13.36    2:15.65   1 
  4 Griffies, Austin             Carrollton H         2:12.72    2:16.60   1 
  5 Beam, Joshua                 Carrollton H                    2:20.70   3 
  6 Ewing, Alan                  East Pauldin         2:30.42    2:23.34   1 
  7 Schaller, Christopher        East Pauldin         2:22.16    2:26.08   1 
  8 Stall, Jonah                 North Pauldi         2:30.00    2:27.53   1 
  9 Horton, Darren               Allatoona HS         2:32.94    2:27.81   2 
 10 Weatherford, Jake            North Pauldi         2:30.00    2:29.68   1 
 11 Jaocbsen, Isaac              Allatoona HS                    2:30.96   3 
 12 Atkins, Alexander            East Pauldin                    2:31.09   3 
 13 Pierre, Kp                   North Cobb C         2:17.39    2:31.71   1 
 14 McNealey, Cameron            Carrollton H                    2:31.90   2 
 15 Ericson, Austin              North Cobb C         2:33.93    2:32.43   2 
 16 Morgan, Blake                Allatoona HS                    2:33.19   2 
 17 Shepherd, Ethan              Allatoona HS                    2:33.22   3 
 18 Evans, Collier               East Pauldin         2:36.75    2:34.07   2 
 19 Hittle, Bo                   North Pauldi         2:38.94    2:34.72   2 
 20 Jacobs, Aaron                Allatoona HS         2:28.17    2:35.35   1 
 21 Amondolia, Cameron           North Pauldi         2:25.00    2:35.92   1 
 22 Dinehart, Jon                East Pauldin         2:35.72    2:36.39   2 
 23 Schmidt, Dawson              North Cobb C         2:36.95    2:36.92   2 
 24 Robertson, Dylan             North Pauldi         2:50.00    2:38.47   2 
 25 Napier, Joshua               East Pauldin         2:39.44    2:39.56   2 
 26 Findlay, Marshall            Allatoona HS         2:47.72    2:44.25   2 
 27 Pass, Jackson                Allatoona HS                    2:46.30   2 
 28 Kelly, Brendan               Allatoona HS                    2:47.19   3 
 29 Blake, Connor                Allatoona HS                    2:54.11   3 
 30 Amaya, Wilson                Carrollton H                    3:05.05   3 
 31 Leahy, Jamison               East Pauldin                    3:08.65   3 
 
Boys 1600 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hatch, Austin                North Cobb C         5:10.70    4:57.69   1 
  2 Constantine, Connor          North Cobb C         5:17.76    4:58.84   1 
  3 Beam, Joshua                 Carrollton H                    5:00.12   3 
  4 Paulk, Cameron               Allatoona HS         5:23.94    5:02.63   1 
  5 Simpson, Tj                  North Pauldi         5:16.33    5:03.07   1 
  6 Griffies, Austin             Carrollton H         5:14.17    5:08.12   1 
  7 Smith, Jacob                 East Coweta          5:27.44    5:10.40   1 
  8 Schaller, Michael            East Pauldin         5:16.39    5:11.58   1 
  9 Johnson, Konner              East Coweta          5:29.05    5:14.03   1 
 10 Crittenden, Liam             North Pauldi         5:16.33    5:14.71   1 
 11 Zarnay, Zachary              Allatoona HS         5:19.03    5:15.79   1 
 12 Kennedy, Gabe                North Pauldi         5:30.00    5:18.54   1 
 13 Millsaps, Donovan            Allatoona HS         5:23.29    5:18.84   1 
 14 Schaller, Christopher        East Pauldin         5:25.00    5:19.33   1 
 15 Amondolia, Cameron           North Pauldi         5:34.26    5:19.67   1 
 16 Love, Nick                   North Cobb C         5:25.79    5:19.70   1 
 17 Sigler, Michael              Allatoona HS                    5:20.72   1 
 18 Ewing, Alan                  East Pauldin         5:25.07    5:22.51   1 
 19 Jaocbsen, Isaac              Allatoona HS         5:40.59    5:23.19   2 
 20 Callahan, Tiernen            North Pauldi         5:39.24    5:24.34   2 
 21 Penegar, Evan                North Pauldi         6:00.00    5:24.66   2 
 22 Cliett, Jack                 East Coweta                     5:24.70   3 
 23 Craft, Ethan                 North Pauldi         5:35.01    5:25.06   2 
 24 Morgan, Blake                Allatoona HS                    5:29.25   3 
 25 Houts, Billy                 North Pauldi         5:46.84    5:32.72   2 
 26 Ericson, Austin              North Cobb C         5:38.30    5:33.51   2 
 27 Pelser, Deverick             North Pauldi         5:46.60    5:35.77   2 
 28 White, Austin                East Pauldin         5:42.95    5:36.18   2 
 29 Harmer, Zach                 North Pauldi         5:41.78    5:36.24   2 
 30 Kalinowski, Carson           East Pauldin         5:48.10    5:41.50   2 
 31 Caruth, Ryan                 North Pauldi         5:51.89    5:42.56   2 
 32 Jacobs, Aaron                Allatoona HS         5:43.19    5:43.22   2 
 33 Reeder, Patrick              East Pauldin         6:01.57    5:45.44   2 
 34 Boulanger, Matthew           Allatoona HS                    5:49.31   3 
 35 Horton, Darren               Allatoona HS         5:50.42    5:49.88   2 
 36 Leahy, Jamison               East Pauldin                    5:50.72   3 
 37 McNealey, Cameron            Carrollton H                    5:51.37   3 
 38 Brown, Matthew               North Cobb C         5:56.99    5:53.90   2 
 39 Durity, Aidan                North Cobb C         6:11.22    5:58.62   3 
 40 Lowery, Caden                Allatoona HS                    6:01.03   3 
 41 Boyce, Connor                East Pauldin         6:12.23    6:06.24   3 
 42 Findlay, Marshall            Allatoona HS         5:51.34    6:09.58   2 
 43 Pass, Jackson                Allatoona HS         6:14.04    6:11.54   3 
 44 Kelly, Brendan               Allatoona HS         6:13.56    6:14.95   3 
 45 Blake, Connor                Allatoona HS         6:24.29    6:21.82   3 
 46 Boadu, Prince                East Pauldin         6:36.00    6:25.26   3 
 47 Hassell Cruz, Christophe     East Pauldin         7:35.48    6:36.36   3 
 48 Herndon, Ben                 Carrollton H                    6:40.13   3 
 49 Albertus, Josh               Carrollton H         5:34.52    6:51.90   3 
 50 Hittle, Bo                   North Pauldi         6:05.33    7:01.96   3 
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Windham, Alexander           Allatoona HS                   11:08.59  
  2 Smith, Jacob                 East Coweta         11:16.84   11:18.40  
  3 Ratliff, Paul                Allatoona HS        10:58.88   11:20.73  
  4 Sigler, Michael              Allatoona HS                   11:21.08  
  5 Millsaps, Donovan            Allatoona HS        11:52.88   11:33.95  
  6 Love, Nick                   North Cobb C        12:03.00   11:34.72  
  7 Hansen, Jacob                East Pauldin        11:56.14   11:38.13  
  8 Zarnay, Zachary              Allatoona HS        12:14.19   11:57.82  
  9 Boulanger, Matthew           Allatoona HS                   12:00.51  
 10 White, Austin                East Pauldin        12:26.76   12:30.10  
 11 Kalinowski, Carson           East Pauldin        13:27.86   12:50.86  
 12 Brown, Matthew               North Cobb C        13:04.81   12:55.34  
 13 Durity, Aidan                North Cobb C        13:08.42   12:59.54  
 14 Reeder, Patrick              East Pauldin        13:16.23   13:03.10  
 
Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Savage, Gary                 Carrollton H           15.70      15.91   1 
  2 Walk, Jonathan               Allatoona HS           17.23      17.36   1 
  3 Dramiga, Jarrad              North Pauldi           17.37      17.69   1 
  4 Holston, Ramal               East Coweta            18.26      18.84   1 
  5 Gayo, Mitchell               Carrollton H                      19.02   2 
  6 Shumpert, Maurice            Allatoona HS           18.10      19.12   1 
  7 Dedman, Reid                 Carrollton H           19.87      19.60   2 
  8 Glanton, Josh                Carrollton H           19.12      20.21   1 
  9 Render, Garrett              East Coweta            19.96      20.60   2 
 10 Gilbert, Ed                  Allatoona HS                      21.89   2 
 11 Dickey, Ramse                Allatoona HS                      22.88   2 
 
Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Shumpert, Maurice            Allatoona HS           47.23      46.05   1 
  2 Gayo, Mitchell               Carrollton H                      46.68   3 
  3 Dramiga, Jarrad              North Pauldi                      48.11   3 
  4 Armstrong, Bailey            North Cobb C           47.99      48.39   1 
  5 Dedman, Reid                 Carrollton H                      49.31   3 
  6 Morgan-Ford, Ty-Sean         North Pauldi                      50.07   2 
  7 Street, Joe                  Carrollton H                      50.67   2 
  8 Gilbert, Ed                  Allatoona HS           50.47      51.26   1 
  9 Dickey, Ramse                Allatoona HS           57.32      51.30   2 
 10 Glanton, Josh                Carrollton H           46.39      51.33   1 
 11 Davis, Jonathan              Allatoona HS                      52.33   3 
 12 Ramsey, Jake                 Allatoona HS           47.14      52.46   1 
 13 Skinner, William             Allatoona HS                    1:04.69   2 
 -- Savage, Gary                 Carrollton H           42.35         DQ   1  ran around hurdle
 
Boys 4x100 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 North Paulding HS  'A'                              43.60      44.35   2 
  2 East Coweta  'A'                                    43.56      44.61   2 
     1) Lloyd, Walter                   2) Rivers, Jaylon                 
     3) Woods, Deon                     4) Holston, Ramal                 
  3 Allatoona HS  'D'                                   43.13      44.91   1 
     1) Adeyeye, Tobi                   2) Butcher, De'Andre              
     3) Johnson, Michael                4) Walk, Jonathan                 
  4 East Paulding High School  'A'                      48.00      45.94   3 
  5 North Paulding HS  'B'                              44.00      46.10   2 
  6 Carrollton High School  'B'                         46.00      46.21   2 
     1) Dedman, Reid                    2) Glanton, Josh                  
     3) Hall, Cassius                   4) Harrison, Maleik               
  7 East Coweta  'B'                                    43.56      46.43   1 
     1) Dennis, Demetrius               2) Alford, Jamari                 
     3) Rosser, Jovantae                4) Hawes, Anthony                 
  8 Carrollton High School  'A'                         47.00      46.90   2 
     1) Gayo, Mitchell                  2) Marenco, Brandon               
     3) Nesby, Desmond                  4) Towns, Kenneth                 
  9 East Coweta  'C'                                    43.56      46.96   1 
     1) Render, Garrett                 2) Pitt, Christopher              
     3) Brown, Raysaud                  4) Parks, Hezekiah                
 10 North Cobb Christian  'A'                           47.34      47.21   3 
     1) Ayers, Cj                       2) Mathis, Robert                 
     3) Pierre, Kyle                    4) Walker, Timothy                
 11 Allatoona HS  'B'                                   43.13      49.09   1 
     1) Das, Asante                     2) Davis, Jonathan                
     3) Gilbert, Ed                     4) Moore, Lilton (Lj)             
 12 Allatoona HS  'A'                                   43.13      50.07   1 
     1) Bolden, Darius                  2) Brealond, Kyle                 
     3) Gantek, Kyle                    4) Shumpert, Maurice              
 13 Allatoona HS  'C'                                   43.13      51.29   1 
     1) Charles, Cameron                2) Crabtree, Cameron              
     3) Darcy, Alex                     4) Ezenwa, Sean                   
 14 North Cobb Christian  'B'                           47.34      51.69   3 
     1) Armstrong, Bailey               2) Jeune, Kaleb                   
     3) Smith, Ashton                   4) Nelson, John Robert            
 -- North Paulding HS  'C'                              46.00        DNF   2 
 
Boys 4x400 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 North Paulding HS  'A'                            3:55.00    3:51.38   2 
  2 Allatoona HS  'A'                                 3:27.78    3:51.62   1 
     1) Adeyeye, Tobi                   2) Butcher, De'Andre              
     3) Davis, Jonathan                 4) Loughry, Jalen                 
  3 North Cobb Christian  'A'                         3:56.20    3:55.17   2 
     1) Armstrong, Bailey               2) Ayers, Cj                      
     3) Mathis, Robert                  4) Pierre, Kyle                   
  4 Carrollton High School  'B'                       3:40.00    3:58.27   1 
     1) Bailey, Kentoris                2) Dedman, Reid                   
     3) Griffies, Austin                4) Harrison, Maleik               
  5 Allatoona HS  'B'                                 3:27.78    3:58.41   1 
     1) Bolden, Darius                  2) Ezenwa, Sean                   
     3) Gantek, Kyle                    4) Ramsey, Jake                   
  6 East Coweta  'A'                                  3:28.03    3:58.61   1 
     1) Jones, Isaac                    2) Rosser, Jovantae               
     3) Brown, Raysaud                  4) Hawes, Anthony                 
  7 Allatoona HS  'C'                                 3:27.78    4:01.82   1 
     1) Brealond, Kyle                  2) Darcy, Alex                    
     3) Dickey, Ramse                   4) Hagen, Pierceson               
  8 Carrollton High School  'A'                       3:49.00    4:07.62   2 
     1) Dudley, Oliver                  2) Gayo, Mitchell                 
     3) Marenco, Brandon                4) Nesby, Desmond                 
  9 East Paulding High School  'A'                    4:00.00    4:15.95   2 
 10 East Paulding High School  'B'                    4:10.00    4:17.00   3 
 11 East Paulding High School  'C'                    4:20.00    4:19.17   3 
 12 North Cobb Christian  'B'                         3:56.20    4:20.96   2 
     1) Constantine, Connor             2) Hatch, Austin                  
     3) Love, Nick                      4) Pierre, Kp                     
 13 East Coweta  'B'                                  3:28.03    4:23.00   1 
     1) Marabotto, Carlos               2) Elliott, Christian             
     3) Young, Tristan                  4) Florence, Kendall              
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Allatoona HS  'A'                                            9:28.94  
  2 Allatoona HS  'B'                                            9:32.82  
  3 East Paulding High School  'A'                    9:40.00    9:34.12  
     1) Schaller, Michael               2) Hansen, Jacob                  
     3) Jackson, Kalub                  4) Bastis, Austin                 
  4 East Coweta  'A'                                  9:37.06    9:38.93  
     1) Smith, Jacob                    2) Taylor, Alex                   
     3) Jones, Isaac                    4) Johnson, Konner                
  5 Allatoona HS  'D'                                           10:22.18  
  6 East Paulding High School  'B'                   10:15.00   10:39.46  
     1) Napier, Joshua                  2) Boyce, Connor                  
     3) Boadu, Prince                   4) Atkins, Alexander              
  7 Allatoona HS  'C'                                           10:40.04  
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Adeyeye, Tobi                Allatoona HS         6-02.00    6-00.00  
  2 McClendon, Devontavius       North Pauldi         5-08.00    5-08.00  
  3 Walk, Jonathan               Allatoona HS                    5-06.00  
  4 Dennis, Demetrius            East Coweta          5-02.00    5-02.00  
  5 Bailey, Trevor               North Pauldi         5-04.00    5-00.00  
  5 Ezenwa, Sean                 Allatoona HS         5-04.00    5-00.00  
  7 Alleyne, Noah                North Pauldi                   J5-00.00  
  8 Schaller, Christopher        East Pauldin         5-02.00   J5-00.00  
  9 Washington, Kollin           North Cobb C         4-08.00    4-10.00  
  9 Young, Tristan               East Coweta                     4-10.00  
 11 Das, Asante                  Allatoona HS                    4-08.00  
 11 Morgan-Ford, Ty-Sean         North Pauldi                    4-08.00  
 11 Lewis, Grady                 North Cobb C         4-08.00    4-08.00  
 14 Henderson, Nick              North Cobb C         4-04.00    4-04.00  
 -- Rivers, Jaylon               East Coweta                          NH  
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ramsey, Jake                 Allatoona HS        11-00.00   11-06.00  
  2 Loughry, Jalen               Allatoona HS        13-00.00  J11-06.00  
  3 Traylor, Drew                Carrollton H        11-00.00  J11-06.00  
  4 LaPointe, Carter             Allatoona HS        12-00.00   11-00.00  
  5 Sawyer, Luke                 Carrollton H                    9-06.00  
  6 Johnson, Konner              East Coweta          8-00.00    9-00.00  
  7 Taylor, Alex                 East Coweta          9-00.00    8-06.00  
  8 Young, Blaze                 Carrollton H                   J8-06.00  
  8 Arnold, Alex                 North Cobb C        10-00.00   J8-06.00  
 10 Rayburn, Tyler               Carrollton H                    8-00.00  
 10 Wood, Brenton                Carrollton H                    8-00.00  
 12 Ayers, Cj                    North Cobb C         9-00.00    7-06.00  
 12 Hagen, Pierceson             Allatoona HS         7-00.00    7-06.00  
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Eliezer, Oliver              North Pauldi        42-10.00   42-00.00  
  2 Butcher, De'Andre            Allatoona HS        42-06.75   40-01.00  
  3 Johnson, Mikkel              Carrollton H                   38-04.50  
  4 Ezenwa, Sean                 Allatoona HS                  J38-04.50  
  5 Nauceder, Caleb              North Pauldi        39-09.00   37-11.00  
  6 Dedman, Reid                 Carrollton H        40-03.50   37-06.00  
  7 Glanton, Josh                Carrollton H        39-03.00   37-02.00  
  8 Shumpert, Maurice            Allatoona HS        37-05.00   37-00.00  
  9 Ramsey, Jake                 Allatoona HS        37-00.00   35-00.00  
 10 McCloskey, Conner            North Pauldi        36-00.00   34-04.00  
 11 Washington, Kollin           North Cobb C        34-06.00   34-00.00  
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bird, Tyler                  North Pauldi                   42-10.00  
  2 Coble, Derek                 East Pauldin        35-00.00   39-08.50  
  3 Moore, Christopher           East Coweta         32-00.00   37-02.00  
  4 Johnson, Ben                 North Pauldi                   36-06.00  
  5 Moten, Malachi               Carrollton H                   35-04.00  
  6 Moten, Micah                 Carrollton H                   33-11.00  
  7 Moore, Stefan                North Cobb C        35-02.00   33-09.00  
  8 Catenacci, Cody              East Pauldin        31-09.00   33-06.50  
  9 Thornton, Tristian           Carrollton H                   32-03.50  
 10 Walper, Brooks               Allatoona HS        31-05.00   31-03.00  
 11 Pierre, Kp                   North Cobb C        30-04.00   31-01.50  
 12 Hamby, Jacob                 North Cobb C        32-05.00   30-11.00  
 13 Johnson, Robert              Carrollton H                   30-08.00  
 13 Boykin, Buford               Carrollton H                   30-08.00  
 15 Dutton, Blake                East Pauldin        31-03.00   30-06.00  
 16 Camilo, Jeffrey              Carrollton H        29-04.00   29-10.00  
 17 Crouse, Ethan                East Coweta         28-03.00   29-03.00  
 18 Nelson, John Robert          North Cobb C        28-11.00   28-10.00  
 19 Harrison, Maleik             Carrollton H                   28-00.00  
 20 Roper, Bill                  North Pauldi                   27-10.00  
 21 Crews, Brian                 Carrollton H                   27-03.00  
 22 Johnson, Curtis              Allatoona HS        24-11.00   26-08.00  
 23 Deese, MaGuire               East Pauldin        28-06.00   25-10.00  
 24 Powell, Michael              East Pauldin        24-07.00   25-09.00  
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McRae, Richard               North Pauldi                     125-09  
  2 Moore, Christopher           East Coweta           104-01  104-02.50  
  3 Dainon, Creagin              North Pauldi                  100-04.50  
  4 Hamby, Jacob                 North Cobb C        00-05.50     100-00  
  5 Moore, Stefan                North Cobb C           97-09      98-00  
  6 Johnson, Robert              Carrollton H                      93-08  
  7 Thornton, Tristian           Carrollton H                   93-06.50  
  8 Catenacci, Cody              East Pauldin           90-03   88-09.50  
  9 Boykin, Buford               Carrollton H           81-07      87-08  
 10 Crews, Brian                 Carrollton H                   84-09.50  
 11 Pierre, Kp                   North Cobb C        70-02.50   80-03.50  
 12 Kerr, David                  North Pauldi                      79-08  
 13 Crouse, Ethan                East Coweta            59-04      78-09  
 14 Moten, Micah                 Carrollton H                   77-02.50  
 15 Dutton, Blake                East Pauldin           77-04      76-08  
 16 Walper, Brooks               Allatoona HS           85-10      73-05  
 17 Coble, Derek                 East Pauldin        71-09.50      72-10  
 18 Moten, Malachi               Carrollton H                      70-06  
 19 Deese, MaGuire               East Pauldin           71-09   67-11.50  
 20 Powell, Michael              East Pauldin           62-07   53-07.50  
 21 Johnson, Curtis              Allatoona HS           53-05   49-07.50