Whitefield Academy MS Meet

Mableton, GA

Complete Results

RaceTab by MileSplit/FloSports Danny Potts, Georgia Runner Incorp

              Whitefield Academy MS Meet - 4/4/2016              
                Whitefield Academy, Mableton, GA                 

                         MS Girls Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Lauren Kim             8 Marist               29-08.50   1     8
  2 Jenna Brown            7 Westminster          29-05.75   2     6
  3 Dominique Jones        8 Atlanta Girls School 28-06.75   2     4
  4 Ny Desnoyer            8 Westminster          26-06.25   2     2
  5 Katie Krupczak         8 Westminster          25-08.00   2     1
  6 Molly Buffenbarger     8 Pace Academy         24-05.75   2      
  7 Tuana Gitonga          7 Marist               23-10.50   1      
  8 Rebecca Chapman        8 Atlanta Girls School 23-07.75   2      
  9 Ivory Grimes           8 Westminster          22-05.00   2      
 10 Erin Hood              8 Pace Academy         21-09.50   2      
 11 Myah Williams          8 Atlanta Girls School 20-04.25   1      
 12 Maddy Djuric           7 Marist               20-00.25   1      
 13 Mikhaila Doyle         7 Atlanta Girls School 19-11.25   1      
 14 Ava Douglass           7 Westminster          19-04.25   2      
 15 Mercedes Robinson      8 Atlanta Girls School 19-00.50   1      
 16 Ilsa Messner           5 Whitefield Academy M 17-03.75   1      
 17 Georgia Goldstein      8 Atlanta Girls School 16-05.00   1      
 18 Lorielle Georgetown    7 Atlanta Girls School 16-02.50   1      

                          MS Boys Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Ian Kennedy            8 Whitefield Academy M 42-11.00   1     8
  2 Evan Walker            8 Marist               30-05.00   1     6
  3 Jack Griffin           7 Marist               29-07.00   1     4
  4 Blaise Reyes           8 Pace Academy         29-06.00   2     2
  5 Alex Martin            8 Whitefield Academy M 26-09.00   2     1
  6 Rj Anglade             7 Westminster          26-06.00   2      
  7 Austin Frank           7 Marist               23-05.50   1      
  8 Austin Fuller          8 Pace Academy         21-02.00   2      
  9 Kerrick McDonald       7 Westminster          20-05.75   2      
 10 Henry Rosenblath       8 Westminster          19-07.25   2      
 11 Hatcher Beach          7 Westminster          18-08.25   1      
 12 Will Rothschild        7 Westminster          18-02.00   1      
 13 Jack Warren            6 Pace Academy         18-01.50   2      

                            MS Girls Long Jump                            
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Amanda King            6 Whitefield Academy M 13-09.00    NWI  3     8
  2 Morgan Moore           8 Westminster          13-00.00    NWI  3     6
  3 Malia Nelson           7 Marist               12-08.00    NWI  1     4
  4 Amanda Foy             7 Marist               11-09.00    NWI  1     2
  5 Bella Gergory          8 Marist               11-07.00    NWI  2     1
  6 Madison Harrell        7 Westminster          11-02.50    NWI  1      
  7 Tejiri Ogufere         7 Westminster          10-09.50    NWI  1      
  8 Zoe Peterzell          7 Westminster          10-07.50    NWI  3      
  9 Ruthie Reid            8 Westminster          10-06.00    NWI  2      
 10 Katherine Carr         8 Atlanta Girls School 10-05.50    NWI  1      
 11 Elise Smith            7 Whitefield Academy M 10-04.00    NWI  2      
 12 Allie Berg             7 Westminster          10-03.00    NWI  3      
 13 Ana Palacios           8 Westminster          10-02.00    NWI  3      
 14 Sarah Street           7 Westminster           9-09.50    NWI  3      
 15 Dia Chiusano           7 Atlanta Girls School  9-06.00    NWI  2      
 16 Mikhaila Doyle         7 Atlanta Girls School  8-11.00    NWI  1      
 17 Elizabeth Reid         7 Westminster           8-09.50    NWI  2      
 18 Nikki Byrne            6 Pace Academy          8-02.00    NWI  2      
 19 Ava Alexander          7 Westminster           7-07.50    NWI  1      
 20 Eliza Gaskill          7 Atlanta Girls School  7-06.00    NWI  2      

                            MS Boys Long Jump                             
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Ian Otten              7 Marist               17-04.00    NWI  1     8
  2 Micah Smith            8 Whitefield Academy M 16-08.50    NWI  3     6
  3 Louis Brogan           8 Whitefield Academy M 15-00.00    NWI  3     4
  4 Bryce Davis            8 Whitefield Academy M 14-06.25    NWI  3     2
  5 Drew Thomas            8 Whitefield Academy M 14-06.00    NWI  3     1
  6 Aj Hopkins             8 Whitefield Academy M 14-02.00    NWI  3      
  7 Connor Husk            8 Pace Academy         13-06.50    NWI  2      
  8 Austin Turner          8 Westminster          12-09.00    NWI  3      
  9 Aidan Locarnini        7 Marist               12-06.00    NWI  1      
 10 Hunter Groton          7 Westminster          11-11.00    NWI  1      
 11 Joey Glennon           8 Marist               11-07.00    NWI  1      
 12 David Goetze           8 Westminster          11-01.00    NWI  2      
 13 Taji Flynn             7 Westminster          10-11.50    NWI  1      
 14 Stone Sparkes          7 Westminster          10-08.00    NWI  1      
 15 Jaden Jones            6 Whitefield Academy M 10-06.00    NWI  2      
 16 Sam Brooks             6 Pace Academy         10-04.50    NWI  1      
 17 Sikes McRae            6 Whitefield Academy M 10-04.00    NWI  2      
 18 Conlon Walker          5 Whitefield Academy M  9-07.00    NWI  2      
 19 Jaden Davis-King       6 Whitefield Academy M  9-04.00    NWI  3      
 20 Truman Johnson         5 Whitefield Academy M  9-02.25    NWI  2      
 21 Jake Buffenbarger      6 Pace Academy          9-02.00    NWI  2      

                       MS Girls High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Sawyer Theis           8 Atlanta Girls School  4-02.00      8
  2 I'Mani Barnes          7 Atlanta Girls School  4-02.00      6
  3 Payton Selby           8 Westminster           4-00.00      4
  4 Sarah Logie            7 Westminster           4-00.00      2
  5 Julia Rhee             7 Westminster           3-08.00      1
  6 Ruthie Reid            8 Westminster           3-08.00       
  7 Zoe Peterzell          7 Westminster           3-04.00       

                        MS Boys High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Louis Brogan           8 Whitefield Academy M  5-00.00      8
  2 Drew Thomas            8 Whitefield Academy M  4-08.00      6
  3 Aj Hopkins             8 Whitefield Academy M  4-04.00      4
  4 Austin Turner          8 Westminster           4-02.00      2

                          MS Girls Discus                           
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Lauren Kim             8 Marist                  68-07   2     8
  2 Tuana Gitonga          7 Marist                  62-07   1     6
  3 Dominique Jones        8 Atlanta Girls School    61-07   1     4
  4 Ny Desnoyer            8 Westminster             55-09   2     2
  5 Maddy Djuric           7 Marist                  51-09   1     1
  6 Katie Krupczak         8 Westminster             49-06   2      
  7 Julia Rhee             7 Westminster             49-02   2      
  8 Ivory Grimes           8 Westminster             45-03   2      
  9 Ava Douglass           7 Westminster             44-00   2      
 10 Rebecca Chapman        8 Atlanta Girls School    40-10   2      
 11 Myah Williams          8 Atlanta Girls School    34-03   1      
 12 Jenna Brown            7 Westminster             31-01   1      
 13 Lorielle Georgetown    7 Atlanta Girls School    22-06   1      

                           MS Boys Discus                           
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Ian Kennedy            8 Whitefield Academy M    91-02   1     8
  2 Evan Walker            8 Marist                  84-09   1     6
  3 Jack Griffin           7 Marist                  81-02   1     4
  4 Taji Flynn             7 Westminster             70-04   2     2
  5 Kerrick McDonald       7 Westminster             68-04   2     1
  6 Rj Anglade             7 Westminster             57-04   2      
  7 Henry Rosenblath       8 Westminster             56-05   2      
  8 Alex Martin            8 Whitefield Academy M    52-08   2      
  9 Austin Frank           7 Marist                  51-04   1      
 10 Hatcher Beach          7 Westminster             50-01   2      
 11 Scott DeShetler        7 Westminster             37-02   1      

                         MS Girls Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Emme Payne             7 Westminster          29-06.00    NWI     8
  2 Morgan Moore           8 Westminster          28-02.00    NWI     6
  3 Dorothy Bird           7 Westminster          26-02.00    NWI     4
  4 Ana Palacios           8 Westminster          21-02.00    NWI     2
  5 Maia Klein             7 Westminster          21-02.00    NWI     1

                          MS Boys Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Jaden Howell           8 Westminster          29-10.00    NWI     8
  2 Aj Hopkins             8 Whitefield Academy M 28-04.50    NWI     6
  3 Austin Turner          8 Westminster          28-02.00    NWI     4
  4 Drew Thomas            8 Whitefield Academy M 27-05.50    NWI     2
  5 Benjamin Spinrad       6 Westminster          26-05.00    NWI     1
  6 David Goetze           8 Westminster          25-00.00    NWI      
  7 Gavin Zhou             6 Westminster          19-04.00    NWI      

                    MS Girls 1,600 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Emily Little           8 Whitefield Academy M  5:38.34      8
  2 Jayla Brown            8 Pace Academy          5:51.46      6
  3 Laura Romig            7 Pace Academy          5:52.48      4
  4 Reagan Kitchin         7 Marist                6:27.38      2
  5 Erin Hood              8 Pace Academy          6:28.60      1
  6 Sophie Pegnia          7 Atlanta Girls School  6:50.42       
  7 Ruby Little            5 Whitefield Academy M  6:53.48       
  8 MayMay Hickman         7 Atlanta Girls School  6:57.65       
  9 Stephanie Choi         8 Westminster           7:12.34       

                     MS Boys 1,600 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Zachary Roe            8 Westminster           5:28.07      8
  2 Bridges Spencer        8 Pace Academy          5:31.65      6
  3 Colin O'Reilly         7 Marist                5:31.80      4
  4 Jd Blitch              8 Westminster           5:33.67      2
  5 Devin Wade             8 Whitefield Academy M  5:34.29      1
  6 Lucas Gonzalez         8 Marist                5:46.28       
  7 George Blaha           6 Pace Academy          6:08.65       
  8 Zach Walpole           7 Westminster           6:10.84       
  9 Sebastian Nandkeolyar  6 Whitefield Academy M  6:30.71       
 10 Nathaniel Griffin      5 Whitefield Academy M  6:41.39       
 11 Everett Sinclair       8 Whitefield Academy M  6:49.87       
 12 Cole Kaplan            6 Pace Academy          7:05.17       
 13 Sikes McRae            6 Whitefield Academy M  7:09.05       

                  MS Girls 4x100 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Whitefield Academy MS A                     53.82   2     8
      1) Paulina Bilotti       2) Amanda King           
      3) Elise Smith           4) Augusta Wayt          
  2 Westminster A                               55.22   2     6
  3 Marist A                                    56.69   2     4
      1) Alexis Derickson      2) Amanda Foy            
      3) Malia Nelson          4) Lexi Van Metre        
  4 Westminster B                               58.84   2     2
  5 Atlanta Girls School MS B                   59.00   1      
  6 Whitefield Academy MS B                   1:01.40   1      
  7 Marist B                                  1:01.51   2      
      1) Ella Anchors          2) Bella Gergory         
      3) Kaky Linnihan         4) Abby Testani          
  8 Westminster D                             1:02.32   1      
  9 Marist C                                  1:03.74   1      
 10 Pace Academy A                            1:05.71   2      
      1) Molly Buffenbarger    2) Erin Hood             
      3) Paula Sandoval        4) Olivia Ullmann        
 11 Atlanta Girls School MS A                 1:06.17   2      
 12 Westminster C                             1:06.60   1      
 13 Westminster E                             1:07.75   1      
 13 Pace Academy B                            1:07.75   1      

                 MS Boys 4x100 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Whitefield Academy MS A                     50.69      8
      1) Howard Allen          2) Bryce Davis           
      3) Eric Little           4) Micah Smith           
  2 Marist A                                    50.71      6
      1) Thomas Rollauer       2) Dylan Danckert        
      3) Jack Rivallese        4) Ian Otten             
  3 Westminster A                               55.07      4
  4 Pace Academy A                            1:01.35      2
      1) Henry Berman          2) Austin Fuller         
      3) Anthony Salazar       4) Max Schiffer          
  5 Westminster B                             1:01.89       
  6 Marist B                                  1:02.02       
      1) Simon Ciprari         2) Aidan Donahue         
      3) Jack Lloyd            4) Aidan Locarnini       
  7 Pace Academy B                            1:02.39       
      1) Jake Buffenbarger     2) John Catherman        
      3) Jack Warren           4) Thomas Wells          
  8 Whitefield Academy MS B                   1:02.66       
      1) Truman Johnson        2) Ian Kennedy           
      3) Sidney McReynolds     4) Carter Snyder         

                      MS Girls 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Milan Ming             8 Atlanta Girls School  1:01.19   3     8
  2 Amanda King            6 Whitefield Academy M  1:02.17   3     6
  3 Sydney Schulte         8 Whitefield Academy M  1:12.57   3     4
  4 Taylor Knowlton        6 Pace Academy          1:15.16   1     2
  5 Kate Jonas             6 Pace Academy          1:16.33   1     1
  6 Haley Hotz             7 Marist                1:16.72   3      
  7 Asata Manigault        6 Pace Academy          1:17.06   3      
  8 Eva Romero             7 Westminster           1:18.23   1      
  9 Sawyer Theis           8 Atlanta Girls School  1:18.59   1      
 10 Hayden Hollingsworth   7 Marist                1:21.60   3      
 11 Zoe Justice            6 Whitefield Academy M  1:22.25   2      
 12 Sofia Macaluso         7 Marist                1:26.26   2      
 13 Renny O'Haren          8 Marist                1:26.43   2      
 14 Rebecca Chapman        8 Atlanta Girls School  1:27.70   2      
 15 Katie McCarthy         8 Marist                1:28.50   2      
 16 Annie Ballard          8 Westminster           1:29.88   1      
 17 Camille Di St Aubin    7 Marist                1:30.59   3      
 18 Nikki Byrne            6 Pace Academy          1:31.73   3      
 19 Ava Alexander          7 Westminster           1:35.32   2      

                       MS Boys 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Aidan Locarnini        7 Marist                1:11.33   2     8
  2 Ryan Hockstein         7 Westminster           1:12.11   3     6
  3 Clay Cosgrove          7 Marist                1:13.22   3     4
  4 Hugh Trotter           7 Westminster           1:14.31   1     2
  5 Truman Johnson         5 Whitefield Academy M  1:14.41   2     1
  6 Max Schiffer           8 Pace Academy          1:15.11   2      
  7 Joey Glennon           8 Marist                1:15.21   3      
  8 Dillon Williams        6 Pace Academy          1:16.90   2      
  9 Gavin Zhou             6 Westminster           1:24.48   2      
 10 Angelo Nordone         7 Marist                1:25.43   2      

                         MS Girls 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Jenna Brown            7 Westminster             13.53         5     8
  2 Corrie Delva           8 Westminster             13.83         5     6
  3 Augusta Wayt           8 Whitefield Academy M    13.92         5     4
  4 Alex Wagner            8 Westminster             14.01         1   1.5
  4 Elise Smith            7 Whitefield Academy M    14.01         4   1.5
  6 Emme Payne             7 Westminster             14.33         1      
  7 Paulina Bilotti        8 Whitefield Academy M    14.35         5      
  8 Lexi Van Metre         7 Marist                  14.52         5      
  9 A'liyah Warrick        5 Whitefield Academy M    14.58         4      
 10 Kylie Weihe            8 Whitefield Academy M    14.66         1      
 11 Amanda Foy             7 Marist                  14.85         4      
 12 Jasmine Jones          7 Westminster             14.90         5      
 13 Tejiri Ogufere         7 Westminster             14.95         4      
 13 Molly Cann             8 Westminster             14.95         5      
 15 Sarah Eazetta          7 Atlanta Girls School    15.02         2      
 16 Courtney Cage          8 Atlanta Girls School    15.12         3      
 17 Shaina Clodomir        7 Marist                  15.18         4      
 18 Payton Selby           8 Westminster             15.25         5      
 19 Dominique Jones        8 Atlanta Girls School    15.36         2      
 20 Mercedes Robinson      8 Atlanta Girls School    15.52         2      
 21 Haley Burgess          7 Whitefield Academy M    15.53         4      
 22 Bella Gergory          8 Marist                  15.78         4      
 23 Caroline Brown         6 Pace Academy            15.93         3      
 24 Virginia Hatcher       7 Westminster             16.06         1      
 25 Caroline Riedel        7 Westminster             16.35         1      
 26 Ilsa Messner           5 Whitefield Academy M    16.41         1      
 27 Abby Testani           7 Marist                  16.52         3      
 28 Grace Feagin           5 Whitefield Academy M    16.77         3      
 29 Natalie Clark          5 Whitefield Academy M    16.80         3      
 30 Olivia Ullmann         7 Pace Academy            16.89         3      
 31 Dia Chiusano           7 Atlanta Girls School    16.95         3      
 32 Jayla Widerman         6 Pace Academy            17.17         2      
 33 Olivia Healey          6 Pace Academy            17.59         2      
 34 Georgia Goldstein      8 Atlanta Girls School    19.12         2      

                          MS Boys 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Micah Smith            8 Whitefield Academy M    12.19         4     8
  2 Ian Otten              7 Marist                  12.21         4     6
  3 Connor Husk            8 Pace Academy            12.85         4     4
  4 Bryce Davis            8 Whitefield Academy M    13.06         4     2
  5 Eric Little            7 Whitefield Academy M    13.23         3     1
  6 Aj Hopkins             8 Whitefield Academy M    13.38         1      
  7 Daniel Bonner          7 Westminster             13.44         3      
  8 John Catherman         6 Pace Academy            13.50         4      
  9 Howard Allen           6 Whitefield Academy M    13.51         4      
 10 Jack Rivallese         8 Marist                  13.75         3      
 11 Jaden Howell           8 Westminster             13.78         1      
 12 Will Dracos            8 Westminster             13.83         4      
 13 Carter Snyder          5 Whitefield Academy M    14.03         2      
 14 Matthew Spillman       7 Westminster             14.10         3      
 15 Thomas Wells           6 Pace Academy            14.34         1      
 16 Aidan Donahue          8 Marist                  14.48         3      
 17 Jaden Davis-King       6 Whitefield Academy M    15.55         2      
 18 Taji Flynn             7 Westminster             15.74         2      
 19 Henry Rosenblath       8 Westminster             16.09         2      
 20 Will Rothschild        7 Westminster             16.29         2      
 21 Conlon Walker          5 Whitefield Academy M    16.61         2      
 22 Scott DeShetler        7 Westminster             16.93         2      
 23 Austin Fuller          8 Pace Academy            17.29         1      

                        MS Girls 100 Meter Hurdles                        
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Malia Nelson           7 Marist                  19.39         3     8
  2 I'Mani Barnes          7 Atlanta Girls School    20.22         2     6
  3 Kaky Linnihan          7 Marist                  20.44         3     4
  4 Hope Masters           8 Marist                  20.66         3     2
  5 Sophie Pegnia          7 Atlanta Girls School    20.71         2     1
  6 Eva Romero             7 Westminster             20.88         3      
  7 Tejiri Ogufere         7 Westminster             21.00         3      
  8 Paula Sandoval         8 Pace Academy            21.25         3      
  9 Sarah Figaretti        6 Whitefield Academy M    21.55         2      
 10 Sarah Logie            7 Westminster             22.69         3      
 11 Chloe Emch             7 Westminster             22.71         1      
 12 Molly Buffenbarger     8 Pace Academy            23.16         2      
 13 Katie Krupczak         8 Westminster             23.92         2      
 14 Gracelenn Gardner      8 Atlanta Girls School    25.11         1      
 15 Allie Berg             7 Westminster             25.34         2      
 16 Ilsa Messner           5 Whitefield Academy M    28.07         1      

                        MS Boys 110 Meter Hurdles                         
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Jonny Sundermeier      7 Pace Academy            19.84         1     8
  2 Tayvahr Wright         7 Whitefield Academy M    20.37         2     6
  3 Evan Walker            8 Marist                  20.64         1     3
  3 Jaden Howell           8 Westminster             20.64         2     3
  5 Lawrence Harris        7 Marist                  21.56         2     1
  6 Hunter Groton          7 Westminster             21.57         2      
  7 Aidan Locarnini        7 Marist                  22.54         1      

                     MS Girls 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Katherine Vuckovic     8 Westminster           2:28.38      8
  2 Emily Little           8 Whitefield Academy M  2:33.79      6
  3 Laura Romig            7 Pace Academy          2:46.59      4
  4 Morgan Moore           8 Westminster           2:59.83      2
  5 Olivia Roberts         8 Marist                3:01.24      1
  6 Cate Priestley         8 Marist                3:02.62       
  7 Joey Martin            5 Whitefield Academy M  3:10.56       
  8 Caroline Roche         7 Marist                3:12.45       
  9 Eliza Gaskill          7 Atlanta Girls School  3:17.85       
 10 Lindsey Mills          8 Whitefield Academy M  3:20.42       
 11 Samantha Bertschi      7 Westminster           3:21.19       
 12 Layton Hurt            7 Westminster           3:23.35       
 13 Ava Alexander          7 Westminster           3:33.25       

                      MS Boys 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Jonny Sundermeier      7 Pace Academy          2:29.08      8
  2 George Adams           8 Pace Academy          2:33.83      6
  3 Leif Alino             8 Marist                2:35.77      4
  4 Jacob Blackburn        7 Whitefield Academy M  2:48.23      2
  5 Zach Walpole           7 Westminster           2:52.32      1
  6 Aidan Wendler          7 Marist                2:54.92       
  7 Jack Lloyd             7 Marist                3:00.56       
  8 Jaden Jones            6 Whitefield Academy M  3:06.59       
  9 Kerrick McDonald       7 Westminster           3:13.87       
 10 Sikes McRae            6 Whitefield Academy M  3:39.88       
 11 Charles Campbell       7 Westminster           3:41.68       

                         MS Girls 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Milan Ming             8 Atlanta Girls School    26.54         5     8
  2 Amanda King            6 Whitefield Academy M    28.49         5     6
  3 Alexis Derickson       8 Marist                  28.50         5     4
  4 Corrie Delva           8 Westminster             29.66         5     2
  5 Paulina Bilotti        8 Whitefield Academy M    29.78         5     1
  6 Augusta Wayt           8 Whitefield Academy M    30.38         5      
  7 Alex Wagner            8 Westminster             30.58         1      
  8 Jasmine Jones          7 Westminster             30.94         4      
  9 A'liyah Warrick        5 Whitefield Academy M    31.07         3      
 10 Sydney Schulte         8 Whitefield Academy M    31.10         1      
 11 Shaina Clodomir        7 Marist                  31.74         5      
 12 Haley Burgess          7 Whitefield Academy M    31.95         4      
 13 Courtney Cage          8 Atlanta Girls School    32.05         3      
 14 Taylor Knowlton        6 Pace Academy            32.11         4      
 15 Kaky Linnihan          7 Marist                  32.17         4      
 16 Ella Anchors           7 Marist                  32.45         4      
 17 Hope Masters           8 Marist                  32.65         5      
 18 Sarah Eazetta          7 Atlanta Girls School    32.79         4      
 19 Molly Cann             8 Westminster             32.91         2      
 20 Asata Manigault        6 Pace Academy            33.25         3      
 21 Kate Jonas             6 Pace Academy            34.42         3      
 22 Caroline Riedel        7 Westminster             34.55         4      
 23 Sarah Grace Allen      8 Westminster             34.71         4      
 24 Dia Chiusano           7 Atlanta Girls School    34.99         2      
 25 Madison Harrell        7 Westminster             35.24         3      
 26 Caroline Brown         6 Pace Academy            35.63         3      
 27 Grace Feagin           5 Whitefield Academy M    35.99         3      
 28 Maia Klein             7 Westminster             36.17         3      
 29 Olivia Healey          6 Pace Academy            36.66         2      
 30 Holley Jackson         7 Westminster             36.87         1      
 31 Sarah Logie            7 Westminster             38.12         1      
 32 Natalie Clark          5 Whitefield Academy M    38.21         2      
 33 Mason Harper           7 Westminster             39.15         2      
 34 Myah Williams          8 Atlanta Girls School    39.43         2      
 35 Gracelenn Gardner      8 Atlanta Girls School    47.46         2      

                          MS Boys 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Micah Smith            8 Whitefield Academy M    25.63         3     8
  2 Thomas Rollauer        7 Marist                  27.05         3     6
  3 Connor Husk            8 Pace Academy            27.08         3     4
  4 Eric Little            7 Whitefield Academy M    27.46         1     2
  5 Marcus Danckert       10 Marist                  27.63         3     1
  6 Howard Allen           6 Whitefield Academy M    27.76         3      
  7 Blaise Reyes           8 Pace Academy            28.13         2      
  8 Aj Hopkins             8 Whitefield Academy M    28.76         3      
  9 Will Dracos            8 Westminster             29.50         1      
 10 Matthew Spillman       7 Westminster             29.60         2      
 11 John Catherman         6 Pace Academy            29.71         2      
 12 Carter Snyder          5 Whitefield Academy M    29.93         1      
 13 Simon Ciprari          8 Marist                  30.23         2      
 14 Sidney McReynolds      5 Whitefield Academy M    30.39         3      
 15 Henry Berman           7 Pace Academy            32.61         2      
 16 Conlon Walker          5 Whitefield Academy M    35.13         3      
 17 Charles Campbell       7 Westminster             37.42         1      

                    MS Girls 3,200 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Kelli Flowers          7 Westminster          14:13.16      8
  2 Sarah Forsstrom        7 Marist               14:24.38      6
  3 Stephanie Choi         8 Westminster          15:42.62      4

                     MS Boys 3,200 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Zachary Roe            8 Westminster          11:43.21      8
  2 Michael Cully          8 Marist               11:57.99      6
  3 Robert Mallis          6 Pace Academy         12:11.91      4
  4 Jd Blitch              8 Westminster          12:12.32      2
  5 Devin Wade             8 Whitefield Academy M 12:16.72      1
  6 Edward Blaha           6 Pace Academy         12:31.13       
  7 George Blaha           6 Pace Academy         12:40.23       
  8 Patrick Faust          7 Marist               12:47.62       

                     MS Girls 300 Meter Hurdles                     
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Emme Payne             7 Westminster             58.43   2     8
  2 Malia Nelson           7 Marist                  58.63   2     6
  3 Kaky Linnihan          7 Marist                1:00.14   2     4
  4 Virginia Hatcher       7 Westminster           1:01.60   2     2
  5 Sarah Figaretti        6 Whitefield Academy M  1:10.18   1     1
  6 Ilsa Messner           5 Whitefield Academy M  1:16.09   1      
  7 Allie Berg             7 Westminster           1:21.74   1      

                     MS Boys 300 Meter Hurdles                      
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Jonny Sundermeier      7 Pace Academy            50.12   2     8
  2 Bridges Spencer        8 Pace Academy            53.20   2     6
  3 George Adams           8 Pace Academy            53.70   2     4
  4 Tayvahr Wright         7 Whitefield Academy M    53.77   2     2
  5 Hunter Groton          7 Westminster             54.57   2     1
  6 Lawrence Harris        7 Marist                  56.01   2      
  7 Evan Walker            8 Marist                  56.65   2      
  8 Ryan Hockstein         7 Westminster             56.79   2      
  9 Benjamin Spinrad       6 Westminster           1:01.73   1      
 10 Hugh Trotter           7 Westminster           1:05.93   1      

                 MS Girls 4x400 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Whitefield Academy MS A                   4:36.14      8
      1) Amanda King           2) Emily Little          
      3) Sydney Schulte        4) A'liyah Warrick       
  2 Westminster A                             4:44.70      6
  3 Marist A                                  4:56.99      4
      1) Sarah Forsstrom       2) Reagan Kitchin        
      3) Hope Masters          4) Lexi Van Metre        
  4 Atlanta Girls School MS A                 5:19.96      2
  5 Pace Academy A                            5:20.79       
      1) Kate Jonas            2) Asata Manigault       
      3) Meghna Singha         4) Jayla Widerman        
  6 Whitefield Academy MS B                   5:48.06       
      1) Paulina Bilotti       2) Grace Feagin          
      3) Joey Martin           4) Elise Smith           
  7 Westminster B                             5:49.35       

                 MS Boys 4x400 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Marist A                                  4:13.81      8
      1) Michael Cully         2) Colin O'Reilly        
      3) Ian Otten             4) Thomas Rollauer       
  2 Whitefield Academy MS A                   4:29.65      6
      1) Howard Allen          2) Bryce Davis           
      3) Eric Little           4) Micah Smith           
  3 Westminster A                             4:51.92      4
  4 Westminster B                             5:18.18      2
  5 Whitefield Academy MS B                   5:33.53       
      1) Jaden Davis-King      2) Truman Johnson        
      3) Sidney McReynolds     4) Carter Snyder         
      5) Conlon Walker         
  6 Pace Academy B                            5:46.46       
      1) Samuel Alkire         2) Cole Kaplan           
      3) Jack Warren           4) Dillon Williams       



          MS Girls Team Scores (15 Events Scored)           
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Westminster                108.5  17.5  22   10   14   11   34    0  
  2 Marist                      75      4    9   24    8   23    7    0  
  3 Whitefield Academy MS      61.5   22.5  14    1   16    0    8    0  
  4 Atlanta Girls School MS     47     16    0    7    2    8   14    0  
  5 Pace Academy                18      3   15    0    0    0    0    0  


           MS Boys Team Scores (15 Events Scored)           
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Whitefield Academy MS       104    22    4    8   14   17   39    0  
  2 Marist                      85     25   14    4   14   20    8    0  
  3 Pace Academy                62      8   24   26    2    2    0    0  
  4 Westminster                 61      8   21    4   10    3   15    0